Web Tekno Haber

Türk Telekom Prime Cepte İnternet Kampanyası

Türk Telekom Prime Cepte İnternet Kampanyası

Türk Telekom Prime cepten internet faydası hazırladı. Türk Telekom internet kampanyaları hız kesmeden devam ederken Prime dünyası ile de abonelerine uygun fiyatlarla internetleri kavuşturuyor. Böylece aboneler kendilerine uygun internet paketine sahip olurken çok uygun fiyatlar ödeme fırsatını yakalıyor. Abonelerin ise bu kampanyalardan yararlanabilmek için yapmaları gereken tek şey Türk Telekom Prime dünyasına üye olmak.

Türk Telekom 7 Gün Geçerli 30 GB Bedava İnternet! Bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Prime Tarifeleri

turk telekom prime tarifeleri nelerdir

Türk Telekom Prime dünyasının tarifeleri şu şekildedir:

 • Türk Telekom Prime Ekstra 15: Sınırsız SMS, her yöne 2000 dakika konuşma ve 15 GB cepten internet;
 • Türk Telekom Prime Ekstra 20: Her yöne 2000 dakika konuşma, her yöne sınırsız SMS ve 20 GB cepten internet;
 • Türk Telekom Prime Ekstra 25: Her yöne sınırsız SMS, her yöne 2000 dakika konuşma ve 25 GB cepten internet bulunur.

Türk Telekom Prime Ekstra 15 Tarifesi

Türk Telekom’un Prime Ekstra 15 GB Tarifesi bireysel faturalı hat sahipleri için geçerli bir tarifedir. Tarife kapsamında her yöne 2000 dakika konuşma, Türk Telekom ve sabit hatlar ile sınırsız konuşma, her yöne sınırsız SMS kullanımı ve 15 GB cepten internet bulunmaktadır. Tarifeden yararlanmak için müşteriler Türk Telekom Müşteri hizmetlerini arayabilir Türk Telekom bayileri gidebilir veya Türk Telekom ücretsiz kısa mesaj atabilir nokta mesaj ile tarifeye kayıt olmak için aboneler telefonlarını mesaj kısmından PRIMEEKSTRA 15GB yazarak 5555’e SMS göndermelidir. Tarifenin ücretlendirme detayları ise aşağıdaki gibidir:

 • Taahhütlü Aylık Ücret: Yeni aktivasyon ve numara taşıma yoluyla gelip taahhüt veren müşteriler için geçerli fiyattır ve 69 TL’dir.
 • Taahhütsüz Aylık Ücret: Yeni aktivasyon ve numara taşıma yoluyla gelip taahhüt vermeyen müşteriler için geçerli fiyattır ve 94 TL’dir.
 • İçeriden Geçiş Taahhütlü Aylık Ücret: Türk Telekom Mobil hattının, Taraftar ve diğer iş birliği faturalı tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olan müşteriler için tarifenin taahhütlü aylık ücreti 85 TL’dir.
 • İçeriden Geçiş Taahhütsüz Aylık Ücret: Türk Telekom Mobil hattının, Taraftar ve diğer iş birliği faturalı tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olan müşteriler için tarifenin taahhütsüz aylık ücreti 110 TL’dir.

Türk Telekom Prime Ekstra 15 GB Tarifesi Detayları Nelerdir?

Türk Telekom Prime Ekstra 15 Tarifesi’nin geçerlilik detayları şu şekildedir:

 • Prime Ekstra 15 GB tarifesi, 15 GB cepten internet, yurt içi her yöne 2000 dakika, şebeke içi ve ev/iş telefonu sabit hatları ile sınırsız konuşma, her yöne sınırsız SMS haklarını içermektedir. Tarifelere kayıt olan müşterilere tarifede kaldıkları süre boyunca her fatura döneminde yurt dışındayken 60 dakika aranma hediye edilecektir.
 • Tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi, Türk Telekom faturasız mobil tarifeleri ile Taraftar ve diğer işbirliği faturalı ve faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla Türk Telekom Mağazaları ve müşteri hizmetleri aracılığıyla kayıt olunabilir.
 • Tarife kapsamındaki dakikalar, yurt içi her yöne geçerlidir. Her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapan müşteriler adına düzenlenecek ilk faturalara, söz konusu fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yapıldığı takdirde ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin tamamı yansıtılacaktır. 15 günden az kullanım yapıldığı takdirde ise ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin gün ile orantılı kısmı yansıtılır.
 • Tarifeler kapsamında sunulan ücretsiz SMS’ler, sadece yurt içi gönderiler için geçerlidir.
 • Tarife kapsamında sunulan cepte internet kullanım hakkı tükendiğinde, Prime Ekstra 15 GB tarifesi için müşterilere 12 TL karşılığında 500 MB’lık ek paketler tanımlanacaktır.

Türk Telekom Prime Ekstra 20 GB Tarifesi

Türk Telekom’dan Prime Ekstra 20 GB Tarifesi faturalı Prime aboneleri için geçerli bir tarifedir. Tarife kapsamında abonelere her yöne 2000 dakika konuşma, her yöne sınırsız SMS kullanımı, Türk Telekom ve sabit hatlar ile sınırsız konuşma ve 20 GB cepten internet sunulmaktadır. Tarife 12 aylık taahhüt içermektedir ve Türk Telekom internet kampanyasından yararlanabilmek için abonelerin taahhüt ile kullanmaları gerekmektedir. Tarifenin ücretlendirme detayları ise aşağıdaki gibi verilmiştir:

 • Taahhütlü Aylık Ücret: Yeni aktivasyon ve numara taşıma yoluyla gelip taahhüt veren aboneler için geçerli fiyat 79 TL şeklindedir.
 • Taahhütsüz Aylık Ücret: Yeni aktivasyon ve numara taşıma yoluyla gelip taahhüt vermeyen aboneler için geçerli fiyat 104 TL şeklindedir.
 • İçeriden Geçiş Taahhütlü Aylık Ücret: Türk Telekom Mobil hattının, Taraftar ve diğer iş birliği faturalı tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olan aboneler için tarifenin taahhütlü aylık ücreti 105 TL şeklindedir.
 • İçeriden Geçiş Taahhütsüz Aylık Ücret: Türk Telekom Mobil hattının, Taraftar ve diğer iş birliği faturalı tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olan aboneler için tarifenin taahhütsüz aylık ücreti 130 TL şeklindedir.

Türk Telekom Prime Ekstra 25 GB Tarifesi Nedir?

Türk Telekom faturalı Prime Ekstra 25 GB Tarifesi, Prime Ekstra tarifelerinin sonuncusudur. Kampanya kapsamında abonelerin Prime Ekstra 25 GB Tarifesi’ni taahhütlü olarak kullanmaları gerekir. Tarifenin içerisinde 25 GB cepten internet, her yöne 2000 dakika konuşma, Türk Telekom ve sabit hatlar ile sınırsız konuşma ve her yöne sınırsız SMS kullanımı bulunmaktadır. Tarifenin ücretlendirme detayları aşağıdaki gibidir:

 • Taahhütlü Aylık Ücret: Yeni aktivasyon ve numara taşıma yoluyla gelip taahhüt veren müşteriler için geçerli ücret 89 TL’dir.
 • Taahhütsüz Aylık Ücret: Yeni aktivasyon ve numara taşıma yoluyla gelip taahhüt vermeyen müşteriler için geçerli fiyat 114 TL’dir.
 • İçeriden Geçiş Taahhütlü Aylık Ücret: Türk Telekom Mobil hattının, Taraftar ve diğer iş birliği faturalı tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olan müşteriler için tarifenin taahhütlü aylık ücret 115 TL’dir.
 • İçeriden Geçiş Taahhütsüz Aylık Ücret: Türk Telekom Mobil hattının, Taraftar ve diğer iş birliği faturalı tarifelerinden geçiş yoluyla kayıt olan müşteriler için tarifenin taahhütsüz aylık ücreti 140 TL’dir.

Türk Telekom Selfy’den Bol İnternetli Geceler Kampanyası

turk telekom selfy bol internetli geceler

Selfy’den bol internetli geceler kampanyası Türk Telekom’un Selfy’li faturalı bireysel hat sahipleri için hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Türk Telekom Selfy’li ve Türk Telekom’un seçili tarifelerinde olan faturalı aboneleri gece 00.00 ile sabah 06.00 arasında bedava 3 GB internet kazanacak. Kampanyadan sadece Türk Telekom’un faturalı Selfy aboneleri yararlanabilecek ve belirli tarifelere kayıtlı olanlara hediye 3 GB internet verilecek.

Vodafone Online Ayrıcalıklar Kampanyası! Detaylarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Bol İnternetli Geceler Kampanyası Esasları

Türk Telekom Self’den Bol İnternetli Geceler kampanyasının detayları aşağıdaki gibidir:

 • Selfy üyesi olan faturalı müşteriler kampanyanın geçerli olduğu tarih aralığında GECENET yazıp, Selfy üyesi olmayan müşteriler GECENET TCKN yazıp 4545’e göndererek kayıt olabilirler. Kampanyaya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla da kayıt olunabilmektedir. Kampanyaya kayıt ücretsizdir.
 • Kampanyadan Bol ve Hızlı 3 GB, Bol ve Hızlı 5 GB, Bol ve Hızlı 7 GB, Süper 500 4 GB, Süper 750 2 GB, Yeni Yıl 2 GB, Yeni Yıl 4 GB, Yeni Yıl 6 GB, Yeni Yıl 8 GB, Yeni Yıl 10 GB, Fırsat 8 GB tarifelerine kayıtlı olan Selfy’liler yararlanabilirler.
 • Kampanyaya katılan Selfy’liler 6 fatura dönemi boyunca gece saat 00.00-06.00 arasında geçerli bedava internet faydasından yararlanabilirler.
 • Kampanya kapsamında sunulan fayda başka bir hatta transfer edilemeyecek ve 3. kişilere devredilmeyecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan ücretsiz internet hakları wap ve internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten internet için geçerlidir.
 • Kampanyayı iptal etmek isteyen aboneler IPTAL GECENET yazıp 4545’e ücretsiz kısa mesaj göndermeleri yeterlidir. Kampanya kaydının iptal edilmesi halinde mevcut haklar dönem sonuna kadar kullanılmaya devam eder.
 • Kampanyanın diğer detayları Tük Telekom internet kampanyalarında olduğu gibidir. Herhangi bir değişiklik yoktur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.