Web Tekno Haber

Türk Telekom Prime Ekstra Paketi ile 3 Ay Hediye 30 GB İnternet

Türk Telekom Prime Ekstra Paketi ile 3 Ay Hediye 30 GB İnternet

Türk Telekom hediye internet sahibi olabilirsiniz. Bu hediye internet kampanyası yalnızca Prime abonelerine özeldir. Türk Telekom, müşterilerini memnun etmek için kampanyalar düzenleyerek yüzleri güldürmeye devam ediyor. Türk Telekom’da her tarifeye özel bir kampanya bulunmaktadır. Bu kampanya kapsamında 3 ay boyunca kullanabileceğiniz toplam 30 GB hediye internetin sahibi olabilirsiniz. Eğer Türk Telekom müşteriyseniz fakat Türk Telekom Prime abonesi değilseniz, önce Prime abonesi olduktan sonra bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Kampanyaya katılır katılmaz hattınıza doya doya kullanabileceğiniz hediye internet tanımlanır.

Türk Telekom Prime Ekstra Paketi ile 3 Ay Hediye 30 GB İnternet Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

turk telekom 30 gb

turk telekom prime 30 gb

Türk Telekom hediye internet kampanyasına katılmak isteyen kişilerin telefonlarından SMS göndermeleri yeterli olur. Ancak burada dikkat edilmesi gereken önemli nokta, SMS atılan telefon numarasının Türk Telekom’a kayıtlı olmasıdır. Kısa süre içinde başvuru işlemini bulunduğunuz yerden gerçekleştirebilirsiniz. Kampanyaya katıldığınızda hattınıza internet yüklendiğine dair bilgilendirme mesajı gelir. Mesaj geldiği andan itibaren bedava interneti kullanmaya başlayabilirsiniz. Başvuru yapmak için telefonlarınızın mesaj kısmına gelin prime sınırsız yazın mesajı 5555’e gönderin.

Türk Telekom 65 Yaş Üstü İçin Ücretsiz Konuşma Hediye Paketi bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Prime Ekstra Paketi ile 3 Ay Hediye 30 GB İnternet Kampanyasından Kimler Faydalanabilir?

Türk Telekom hediye internet kampanyasından faydalanabilecek kişiler faturalı hat sahibi kişilerdir. Ayrıca kişilerin mutlaka Prime abonesi olması gerekir. Prime aboneliğinin 10 GB’dan 25 GB’a kadar farklı çeşitleri bulunmaktadır. Prime Ekstra dışında Prime Eksper tarifeleri de bulunmaktadır. Faturalı hat sahibiyseniz bu kampanyayı kaçırmayın. Başvurunuzu yaptıktan yalnızca bir iki dakika içinde hediye internetinizi alacaksınız. Kampanyadan kazandığınız hediye interneti üçüncü kişilerle paylaşmanız söz konusu değildir. Hediye internet hey ay 10 GB olarak yüklenir. Yani 30 GB hediye interneti birden almazsınız. Her ay sonunda 10 GB hediye internet hakkı silinir. Yeni internet yüklenir. Bütün internet hakkınız bittiğinde kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilmeye başlarsınız.

Türk Telekom Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası ile internete doyacaksınız. Türk Telekom’un Türkiye genelinde milyonlarca abonesi bulunmaktadır. Türk Telekom ramazan internet kampanyası sayesinde doya doya internete girebileceksiniz. Kampanyaya katılmak için telefonlarınızdan SMS göndermeniz yeterlidir. Telefonlarınız mesaj kısmına geldikten sonra sahur yazıp mesajı 555’e gönderin. SMS gönderildikten sonra tarafınıza onay SMS’i iletilir. Onay SMS’i geldikten sonra bedava internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Bedava internete ek olarak telefon hattınıza ayrıca bin dk bedava konuşma hakkı da yüklenecektir.

Türk Telekom Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyasına Katılım Nasıl iptal Edilir?

Türk Telekom Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyasına katılımı iptal etmek için SMS göndermeniz yeterli olur. Telefonunuzun mesaj kısmına gelin. Buradan iptal yazıp boşluk bırakınca sahur yazın. Mesajı 5555’e gönderin. Onay mesajı gelecek ve kampanyaya katılımınız anında iptal edilecektir. Kampanyaya hem katılmak hem de katılımı iptal etmek için gönderilen SMS’ler tamamen ücretsizdir. Her Türk Yelekom abonesi bu kampanyadan en çok bir kere faydalanabilir.

Türk Telekom Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyasından Yüklenen İnterneti Ne Zaman Kullanabilirim?

Türk Telekom Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyasından yüklenen interneti kullanmak için gece saat 2’yi beklemeniz gerekecektir. Çünkü bu paket sahur için hazır olarak sunulmuştur. Bedava internet ve bedava konuşmak için geceyi beklemeniz şarttır. Kullanım saat 2’den sabah 6ya kadar sürer. 6’dan sonra normal tarifeniz üzerinden ücretlendirilmeye başlarsınız. Hattınızda hediye internet olduğu sürece, zamanı geldiğinde hediye internet ve hediye konuşmanızı kullanabilirsiniz. Ramazan ayı bitince hediye kullanımlarınız silinir. Bu nedenle ramazan içinde hediye internet ve dakikalarınızı kullanmanız önerilmektedir.

Türk Telekom 23 Nisan Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom 23 Nisan Bedava İnternet Paketi 23 Nisanın 100. Yılını kutlamak amacı ile kullanıcılara sunulmuştur. Bu kampanya dahilinde hem internet hem de her yöne dk ve sms yüklemesi yapılacaktır. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin mutlaka Türk Telekom abonesi olması gerekir. Kampanyadan faydalanan kişilere bin dakika konuşma ile 5 bin SMS paketi hediye edilir. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin ilk olarak Türk Telekom online işlemler uygulamasını edinmeleri gerekmektedir. Android işletimcisi ile çalışan telefonlar için Google Play, IOS işletimcisi ile çalışan telefonlar için Apple Store üzerinden uygulama tamamen ücretsiz olarak indirilebilir.

Türk Telekom 23 Nisan Bedava İnternet Paketi Kazanmak için Ne Yapmak Gerekir?

Türk Telekom 23 Nisan Bedava İnternet Paketi kazanmak isteyen kişilerin online işlemler uygulamasından sil süpür oyununa katılmaları gerekmektedir. Yani hem eğlenir hem de bir yandan bedava internet kazanmış olursunuz. Hem uygulamayı indirmek hem de oyunu oynamak tamamen ücretsizdir. Hediye internet ve dakika kazandıktan sonra hediyelerinizden kullanım yapmadığınız zaman hattınızdan silinecektir. Bu nedenle hediyelerinizi tanımlanan süre içinde kullanmaya özen gösterin. Hediyeleri başka kişilere devredemezsiniz. Yalnızca yurt içinde dakika ve internet hediyenizi kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Abonelerine Özel Bedava İnternet Kampanyası

turk telekom selfy

turk telekom selfy bedava internet

Türk Telekom Selfy Abonelerine Özel Bedava İnternet Kampanyası 25 yaş ve altındaki gençler için özel olarak üretilmiştir. Kuralları sen koy sloganı ile hizmet veren Selfy, rahat iletişim kurmak isteyen kişilerin tercihidir. Bedava internet kampanyası sayesinde gençler gönüllerinden geldiği gibi internette sörf yapabilirler. Türk Telekom Selfy yapmak için 25 yaş ve altında olmak gerekir. Bütün gençler ffaturalı ya da faturasız hat kullanıcı olup olmadıkları fark etmeksizin selfyli olabilirler. Konu hakkında daha detaylı bilgi almak isteyen kişiler 444 1 444 numaralı Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini arayabilirler. Bir kere SELFY abonesi olduğunuz zaman bütün Selfy kampanyalarından faydalanmaya başlarsınız.

2020 Türk Telekom Faturalı ve Faturasız Hatlara Hediye İnternet Paketleri hakkında bilgiler yazımızdadır.

Türk Telekom Selfy Abonesi Nasıl Olunur?

Türk Telekom Selfy Abonesi olmak için telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra selfy yazın ve mesajı 4545’e SMS olarak gönderin. Eğer SMS göndermek istemezseniz online işlemler menüsünden de Selfy abonesi olabilirsiniz. Online işlemler uygulamasına giriş yapın. Daha sonra selfy üyeliği kısmına gelin. Burada TC kimlik no vererek Selfu üyeliğinizi başlatabileceksiniz. Faturasız hat kullanıcısı iseniz TL yükledikten sonra kampanyaya katılabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Abonelerine Özel 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Selfy Abonelerine Özel 1 GB Bedava İnternet Kampanyası sayesinde bedava internetin keyfini çıkarabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için hattınıza tek seferde 30 TL ya da üzeri yükleme yapmanız gerekir. Kampanyadan faydalanabilecek olan kişilerin Dopdolu 1 GB, 2 GB ya da 3 GB paketlerinden bir tanesine üye olamları gerekmektedir. Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin tek bir SMS göndermeleri yeterli olur. Türk Telekom’a kayıtlı olan telefon numaranızı kullanarak telefonunuzun mesaj kısmına gelin. Dopdolu hediye yazın. Mesajı 4545’e gönderin. Ancak dikkat etmeniz gereken önemli bir konu var. Türk Telekom hediye internet kazanmak için SMS göndermeden önce son 48 içinde TL yüklemiş olmanız gerekir. Her ay boyunca otomatik olarak TL yüklemeniz halinde kampanya da kendini otomatik olarak yenileyecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.