Web Tekno Haber

Türk Telekom Ramazan Ayı 1 GB Bedava İnternet Hediyesi 2020

Türk Telekom Ramazan Ayı 1 GB Bedava İnternet Hediyesi 2020

Türk Telekom ramazan ayında bedava internet hediyesini kullanıcılarına sunarak 1 GB internet imkânı sağlamaktadır. Müşterisine 1 GB internet imkânı sunan Türk Telekom bu interneti mobil internet kullanımı olarak tanımlatır. Bu sayede mobil üzerinden Türk Telekom müşterileri 1 GB bedava internetini dilediği gibi kullanabilir. Ramazan ayı boyunca toplam 30 gün boyunca geçerli olan kampanyaya katılım içim mobil uygulama veya internet uygulaması ayrıca müşteri hizmetleri aranarak bilgi istenebilir. Kampanyadan tüm faturalı veya faturasız hat sahipleri yararlanabilir. Kampanya hakkında bazı önemli bilgiler şu şekilde sıralanabilir:

 • 1 GB internet 30 gün geçerlidir.
 • Faturalı veya faturasız hat kullanıcıları yararlanabilir.
 • 24 Nisan-23 Mayıs tarihleri arasında başvuru yapılmalıdır.
 • BİMcell, POCELL, Teknosacell, Vestelcell, Pttcell kullanıcıları hariç faturalı ve faturasız aboneler Online işlemler menüsünden kampanyadan yararlanabilir.
 • BİMcell, POCELL, Teknosacell, Vestelcell, Pttcell kullanıcıları hediye internet için HEDİYE1GB yazarak 5555’e SMS atması gereklidir.
 • Bakiye öğrenmek isteyen kullanıcılar KALAN veya INTERNET yazarak 5555’e SMS yollayabilir. Bu sayede internet kullanımları hakkında bilgi sahibi olunabilir.
 • Kampanyaya sadece 1 kez katılım yapılabilir.
 • Hat üzerine tanımlanan internet hakkı diğer aya devredilemez.

2020 Türk Telekom Kampanyaları Nelerdir?

turk telekom bedava internet

turk telekom kampanya

Türk Telekom GSM operatörü 2020 yılında kampanyalarını internet üzerinden müşterilerine duyurarak birçok seçenekli kampanyalar oluşturmuştur. Kampanya dâhilinde Türk Telekom müşterisine cihaz, paket, internet, telefon veya elektronik ürünlerden oluşan birçok kampanya sunmuştur. Müşteriler kendilerine en uygun kampanyayı öğrenmek istediklerinde en yakın Türk Telekom mağazasına giderek bilgi temin edebilir. Ayrıca müşteriler Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak bulundukları yerden kolayca kampanyalar veya tarifeler hakkında bilgi alabilir. Türk Telekom kullanıcılarına özel tüm ayrıcalıklı teklifler Türk Telekom web sitesi üzerinden öğrenilebilir. Bazı Türk Telekom kampanyaları şu şekilde sıralanabilir:

 • Tivibu Mobil İndirim Kampanyası,
 • Selfy’nin Sosyal Small Kampanyası,
 • 5 G 30 GB Hediye İnternet Kampanyası,
 • Sil Süpür Kampanyası,
 • Milli Eğitim Bakanlığı EBA (Eğitim Bilişim Ağı) Kampanyası,
 • Google Play’de %80’e Varan İndirim Kampanyası

2020 Türk Telekom Bedava İnternet Veren Paketleri bilgilerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Tivibu Mobil İndirim Kampanyası

Türk Telekom Tivibu indirim kampanyası uydu paketli ayda 15,9 TL’den başlayan fiyatlarla müşterisine sunulmuştur. Türk Telekom mobil faturalı hat sahiplerine özel yeni gelen abonelerden Tivibu Uydu Süper Paket için 15,9 TL alınmaktadır. Mobil hat Tivibu Uydu Süper Paket için referans olarak gösterilir ve kampanyadan yararlanılması sağlanır. Tivibu özel indirimler hakkında Türk Telekom web sitesi veya mobil uygulaması sayesinde öğrenilebilir. Başvuru formunu doldurmak isteyen mobil faturalı hat sahipleri Türk Telekom web sayfası üzerinden yapabilir. Başvuru formunda cep telefonu alan kodu ile girilerek başvuru gerçekleştirilir. Yapılan başvuru TTNET sistemine aktarılarak referans gösterilen telefon hattı üzerinden kampanya koşullarına uygun olup olmayacağı kontrol edilir. Kampanyada 1 veya 2 mobil fatura hattı referans gösterilebilir. Yeni Tivibu Süper Uydu Süper Paket’i kapmasında müşterileri ayda 109,9 TL’den başlayan fiyatlarla birçok ulusal ve uluslararası kanal izleme keyfini çıkarabilir. Kampanyada 24 ay taahhüt verilmesi gereklidir.

Türk Telekom Selfy’nin Sosyal Small Kampanyası

Türk Telekom’un Selfy kampanyalarından biri olan Sosyal Small kampanyası Türk Telekom müşterisine özel aylık 29 TL’den başlayan fiyatlarla sunulmaktadır. Kampanya dahilinde 750 DK, 5000 SMS ve 3 GB internet bulunmaktadır. Ayrıca tarifeye ek olarak Facebook, Youtube ve Twitter hesaplarında geçerli 2 GB internet her ay tarifeye eklenir. SOSYAL SMALL yazarak 4545’e mesaj atarak kampanyadan yararlanılabilir. Ayrıca müşteriler dilerse Türk Telekom müşteri danışmanını arayarak tarifeye geçiş talep edebilir. Kampanyada müşterileri sunulan 750 DK her yöne kullanılabilir. Yine tarifedeki 5000 SMS her yöne gönderilebilir. Faturalı Sosyal Small tarifesinden numara taşıyanlar, yeni hat alanlar ve mobil taraftar hattına sahip olanlar yararlanabilir. Kampanyadan yararlanmak için 12 ay boyunca taahhüt verilmesi gereklidir. 12 aylık taahhüt yapmadan kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler aylık 49 TL ödemesi gerekir.

Türk Telekom 4.5 G 30 GB Hediye İnternet Kampanyası

turk telekom hediye internet

turk telekom bedava internet

Türk Telekom 30 GB internet kampanyası için SIM kartın değişmesi gereklidir. Türk Telekom mağazaları veya web sitesi üzerinden değişim talebinde bulunulabilir. Ayrıca müşteri hizmetlerinden destek alarak nasıl bir yol izlenebileceği belirlenebilir. 4.5G’ye geçişlerde SIM kart değişikliğinden ücret alınmamaktadır. Bayilerden bu işlem yapılabilir ve geçiş tamamlandıktan sonra hat üzerine 30 GB hediye internet tanımlaması yapılır. Bireysel faturalı müşterilerin yararlanacağı kampanya 1 ay boyunca geçerli 30 GB internet hediye sunmaktadır. 30 GB internet hakkı diğer aylara devredilemez. Kampanya yurt içi kullanım için geçerlidir. Müşteriler SIM kart değişikliği talebinde bulunduktan sonra BTG incelemesi sonucunda uygun bulunduğu takdirde kampanyanın sunmuş olduğu 30 GB bedava internetten yararlanabilir.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası

Sil süpür kampanyası sınırsız dakika, internet ve daha birçok hediye sunmaktadır. Türk Telekom müşterileri mobil uygulamayı indirerek hediyelerden yararlanabilir. Her hafta uygulamaya girerek sil süpür sekmesi açılır ve hediyeler alınabilir. App Store ve Google Play’de online işlemler uygulaması indirilerek işlem yapılabilir. Kampanyada olan hediyeler şu şekilde sıralanabilir:

 • Cepten internet,
 • Sınırsız konuşma,
 • Muud Premium üyelik,
 • Sürpriz hediyeler bulunmaktadır.

Hediyelerden yararlanmak için kampanyaya kayıt yaptırmak gerekli değildir. Türk Telekom Online işlemler menüsünü telefonlarına indiren tüm Türk Telekom müşterileri hediyelerden yararlanabilir. Sil süpür oyunu oynanarak her hafta farklı hediyeler kazanılabilir. Kazanılan hediyeler hat kullanışına anında tanımlanarak belirlenen kullanım süreleri içerisinde geçerli olmaktadır. Müşteriler hatları hakkında tüm ayrıntıları Online işlemler uygulaması üzerinden gözlemleyebilir.

Türk Telekom Milli Eğitim Bakanlığı EBA (Eğitim Bilişim Ağı) Kampanyası

Türk Telekom EBA kampanyası ile toplamda aylık 8 GB internet faturalı veya faturasız hat kullanıcılarına özel tanımlanmaktadır. EBA kanalı üzerinden kullanılan 8 GB internet hakkı hakkında tüm detaylı bilgiler müşteri danışmanları ve web sitesi üzerinden öğrenilebilir. EBA online eğitim uygulaması olarak ders kitapları, videolar gibi öğrenmeye ve öğretmeye olanak sağlayan bir platformdur. Kampanya sadece EBA platformu üzerinden kullanılabilir. Tüm kullanıcılara otomatik olarak tanımlanan 8 GB bedava internet hakkının kalan bakiyesi öğrenmek için KALAN yazıp 5555’e SMS atmak gereklidir. Faturasız hatlar ise KALAN EBA yazıp 5555’e göndererek kalan bakiyesine ulaşabilir. Her ay 8 GB internet hakkı yenilir ve bir sonraki aya kalan bakiye aktarılmaz. Kullanım %80’e ulaştığında bildirim gelmektedir. Ayrıca %100’e ulaştığında ise hediye internetin bittiği SMS kullanıcılara iletilir.

Ayrıca 2020 Türk Telekom En Güncel Hediye İnternet Kampanyaları fırsatlarına bakabilirsiniz.

Türk Telekom Google Play’de %80’e Varan İndirim Kampanyası

Türk Telekom Google Play indirim kampanyası sayesinde Android kullanıcıları %80’e varan indirimlerden yararlanmaktadır. En popüler ücretli oyunlarda büyük indirimlere sahip olan Türk Telekom kullanıcıları kampanyadan yararlanmak için mobil ödeme yoluyla satın alma işlemi gerçekleştirmektedir. Bu sayede hat sahipleri mobil ödeme yoluyla Google Play üzerinden büyük indirimlerle oyun veya uygulamalara sahip olabilir. Tüm ayrıntılı bilgiler için Türk Telekom müşteri hizmetleri ve bayiler ziyaret edilebilir. Türk Telekom web sitesi üzerinden kampanya ve daha fazlası hakkında bilgi alınarak başvurular yapılabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.