WebTeknoHaber | Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Ramazan Boyu 15 GB Ücretsiz İnternet Hediye Ediyor

Türk Telekom Ramazan Boyu 15 GB Ücretsiz İnternet Hediye Ediyor

Türk Telekom Ramazan için hediye internet kampanyası adından da anlaşılacağı üzere Ramazan ayı için özeldir. Bütün aileler bu kampanya kapsamında tam 15 GB internetten faydalanabilecek. Türk Telekom Ramazan ayında diğer internet kampanyaları ile de kullanıcılarını mutlu etmeye devam ediyor. Bahsi geçen hediye internet kampanyası hem faturalı hem de faturasız hat sahipleri için geçerlidir. Daha önceden yalnızca 10 GB hediye internet veren Türk Telekom, bu sene ramazanda 5 GB ek internet vererek toplamda 15 GB hediye internet vereceğini açıkladı.

Türk Telekom Ramazan Boyu 15 GB Ücretsiz İnternet Nasıl Alınır?

turk telekom ramazan 15 gb

turk telekom ramazan 15 gb bedava internet

Türk Telekom Ramazan için hediye internet almak için kişilerin SMS ile başvuru yapması gerekir. SMS gönderilen telefon numarasının Türk Telekom abonesi olması gerekir. Başvuru yapmak için telefonlarınızın mesaj kısmına gelin. Mesaj kısmına ekstra 5 gb yazdıktan sonra mesajı 5555’e gönderin. Ücretsiz internet sahibi olmak için mutlaka 5 GB internet satın almak gerekir. Ramazan ayına özel 5 GB internetin fiyatında indirim yapılmıştır. Ramazan bitimiyle 5 GB internet fiyatının eskisi gibi olacağı bilinmektedir.

Türk Telekom Ramazan Boyu 15 GB Ücretsiz İnternet Kampanya Detayları Nelerdir?

Türk Telekom Ramazan için hediye internet kampanya detaylarını öğrendikten sonra başvuru yapmanız önerilmektedir. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Türk Telekom abonesi olması gerekir. Kampanyadan yararlanmak için başvurular yalnızca SMS aracılığı ile alınmaktadır. Bunun dışında Türk Telekom’a iletilen başvurular değerlendirmeye alınmaz. Başvuru yapıldıktan sonra abonelerin hattına anında 5 GB ek internet tanımlanır. Türk Telekom tarafından yüklenen interneti yalnızca yurt içinde kullanabilirsiniz. Hediye internet yurt dışında geçerli değildir.

Türk Telekom Prime Ekstra Paketi ile 3 Ay Hediye 30 GB İnternet bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Ramazan Boyu 15 GB Ücretsiz İnternet Kampanyasına Katılmak için Şartlar Nelerdir?

Türk Telekom Ramazan için hediye internet kampanyasına katılmak için şartlar yerine getirildikten sonra başvuru yapmak gerekir. Kampanyadan kazandığınız hediye interneti üçüncü kişiler ile paylaşmanız söz konusu değildir. Hediye internet kazanmak için Türk Telekom’a 12 aylık kullanım sözü vermelisiniz. Alacağınız 5 GB ücreti ramazan özel fiyatıdır. 5 GB internet indiriminden 12 aylık süre boyunca faydalanabilirsiniz. Türk Telekom ramazan boyunca hediye internet kampanyasında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

Türk Telekom Selfy’den Gençlere Özel 1919 MB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Selfy’den Gençlere Özel 1919 MB Bedava İnternet Kampanyası 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı için özel hediye hazırlamıştır. Kampanya kapsamında Selfy kullanan gençler 1919 MB internetin sahibi olurlar. Her sene sunulan bu özel kampanya yalnızca gençlere özeldir. Hediye internet kazanmak isteyen gençlerin ilk olarak telefonlarına Sil Süpür oyununu indirmesi gerekir. Daha sonra oyun oynayarak bedava internet alma hakkına sahip olursunuz. Sil Süpür üzerinden oyun oynayan abonelerin hatlarına bir iki dk içinde 1919 MB internet tanımlanır. Tanımlanan bu hediyeyi tam 2 gün boyunca kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy’den Gençlere Özel 1919 MB Bedava İnternet Kampanyası Detayları Nelerdir?

turk telekom selfy 1919 mb

turk telekom selfy 1919 mb hediye internet

Türk Telekom Selfy’den Gençlere Özel 1919 MB Bedava İnternet Kampanyası detayları şu şekilde sıralanabilir:

 • Kampanya kapsamında kazandığınız hediye internetleri yalnızca yurt içinde kullanabilirsiniz.
 • Hediye internet kazanmak için Sil Süpür oyununu oynamanız gerekir.
 • Kampanyadan kazandığınız hediye internetleri üçüncü kişiler ile paylaşamazsınız.
 • Türk Telekom kampanya ile ilgili değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Kampanyaya katılmak isteyen abonelerin telefonlarında Sil Süpür uygulamasının bulunması zorunludur.
 • Kampanya her sene gençlere özel hazırlanmaktadır.
 • Kampanya kapsamında kazanılan hediye internetler 2 günün sonunda silinir. Kişiler yeniden kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilmeye devam ederler.

Türk Telekom Prime Ekstra Paketi ile 3 Ay Hediye 30 GB İnternet Kazanın

Türk Telekom Prime Ekstra Paketi ile 3 Ay Hediye 30 GB İnternet kampanyası sayesinde hediye internetin keyfini çıkarabilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanarak bedava internet kazanmak için öncelikle Prime ekstra tarifesine üye olmanız gerekir. Eğer zaten tarife abonesi iseniz, SMS üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. SMS gönderen abonelerin hatlarına 3 aylık 30 GB hediye internet bir iki dakika içinde tanımlanır. Bu kampanyaya katılmak için telefonlarınızdan mesaj kısmına gelin ve Prime Sınırsız yazın. Mesajı 5555’e gönderin. Bu kampanyadan yalnızca faturalı hat sahiplerinin faydalanması mümkündür. Faturasız hatlar kampanyaya katılmazlar.

Türk Telekom Prime Ekstra Paketi ile 3 Ay Hediye 30 GB İnternet Kampanyasından Kimler Faydalanabilir?

Türk Telekom Prime Ekstra Paketi ile 3 Ay Hediye 30 GB İnternet kampanyası katılımı için belirli tarifelere abone olmanız gerekir. Abone olunabilecek tarifeler şu şekilde sıralanabilir:

 • Prime ekstra 10 GB,
 • Prime ekstra 15 GB,
 • Prime ekstra 30 GB,
 • Prime ekstra 25 GB,
 • Prime eksper 10 GB,
 • Prime eksper 15 GB,
 • Prime eksper 20 GB,
 • Prime eksper 25 GB.

Türk Telekom Prime Ekstra Paketi ile 3 Ay Hediye 30 GB İnternet Kampanyası Detayları Nelerdir?

Türk Telekom Prime Ekstra Paketi ile 3 Ay Hediye 30 GB İnternet kampanyası detayları şu şekilde sıralanabilir:

 • Türk Telekom internet kampanyasında değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir.
 • Kampanya dahilinde hediye internet her ay 10 gb olmak üzere toplam 3 aylık sürede verilmektedir.
 • Kampanyadan kazanılan hediye internetlerin diğer kişiler ile paylaşılması mümkün değildir.
 • Hediye internet kazandığınız zaman, kazanılan hediyeleri yurt dışında harcamanız mümkün değildir.
 • Kampanyaya katılmak ve hediye internet kazanmak için başvurunuzu mutlaka SMS aracılığı ile yapmanız gerekir. Farklı Kaynaklardan iletilen başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin mutlaka Prima tarifelerinden bir tanesine abone olması gerekir.
 • Kampanyadan yalnızca faturalı Türk Telekom aboneleri faydalanabilir.

2020 Türk Telekom Faturalı ve Faturasız Hatlara Hediye İnternet Paketleri bilgilerine yazımızdan bakabilirsiniz.

Türk Telekom’dan 1 Mayısa Özel Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom’dan 1 Mayısa Özel Bedava İnternet Kampanyası sayesinde hediye internet kazanabilirsiniz. Her sene düzenli olarak 1 Mayıs’ta hediye internet veren Türk Telekom, bu sene de bedava internet vererek sevindirdi. Hediye internet almak isteyen kişilerin mutlaka online işlemler uygulamasına giriş yapması gerekir. Uygulamaya giriş yaptığınız zaman, hattınıza otomatik olarak 10 GB internet tanımlanacaktır.

Türk Telekom’dan 81 Milyon Aboneye Tam 1 GB Mobil İnternet Hediye

Türk Telekom’dan 81 Milyon Aboneye hediye internet kampanyası Türk Telekom ile Ulaştırma ve Alt yapı Bakanlığı arasında bir anlaşma ile duyuruldu. Anlaşma kapsamında Türk Telekom aboneleri 1 GB hediye internetini kullanmaya başlayabilir. Türk Telekom’dan hediye internet kazanmak isteyen kişilerin mutlaka Online işlemler uygulamasına giriş yapması gerekir. Türk Telekom uygulamasını telefonunuza indirmek için telefon işletim sisteminize göre Google Play’i ya da App Store’u ziyaret edebilirsiniz. Online işlemler menüsünden işlem yapmak için mutlaka telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yapmanız gerekir.

Online işlemlere hediye internet almak için giriş yapamıyorsanız, şifremi unuttum butonuna basarak şifrenizi yenileyebilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra ekrandaki yönergeler hediye internet almak için ne yapmanız gerektiği konusunda adımları size gösterecek. Türk Telekom dışında diğer operatörler de bu kampanyaya katılmıştır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Bayram dedi ki:

  hic hediye vermiyor

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.