Web Tekno Haber

Türk Telekom Renkli Tarifeler İle 12 GB Hediye İnternet

Türk Telekom Renkli Tarifeler İle 12 GB Hediye İnternet

Türk Telekom Renkli Tarifeler’e gelenlere 12 GB hediye internet veriyor. Kampanya kapsamında Türk Telekom Renkli Prime tarifelerine geçen abonelerine ilk aya mahsus olmak üzere 12 GB cepten internet verecek. Türk Telekom tarifeleri hem avantajlı hem daha uygun olmaya devam ederken aboneler tarife değişikliğinde hediye internet kazanma imkanı buluyor.

Türk Telekom Renkli Tarifeler İle 12 GB Hediye İnternet Nedir?

Renkli Tarifeler ile hediye edilen 12 GB kampanyası Türk Telekom aboneleri için oluşturulmuş bir kampanyadır. Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom Renkli Tarifeler’den birine gelen aboneler 30 gün yani bir ay geçerli 12 GB hediye internet kazanıyor. Hediye interneti kazanmak için ekstra bir işlem yapmaya ise gerek kalmıyor. Tarifesi aktifleşen abonelerin hatlarına otomatik olarak hediye 12 GB cepten internet tanımlanıyor.

Türk Telekom İnternet Özgürlüğünü 15 GB’a Tamamlamanın Tam Sırası! Bilgilerine de yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom Prime Dünyası

turk telekom prime firsatlari

Türk Telekom’un Prime Tarifeleri Türk Telekom faturalı aboneler için geçerli tarifelerdir. İçerisinde Renkli Tarifeleri de bulunduran Prime dünyasına girmek türlü avantajlara sahip olmak aynı zamanda hediye internet kazanmak demektir. Türk Telekom Prime ile abonelerine hediye internet dağıtmaya devam ediyor. Bu bağlamda Türk Telekom’un faturalı veya faturasız müşterileri Prime’ın faturalı tarifelerine geçtiklerinde hediye GB kazanıyorlar.

Türk Telekom Prime Eksper 20 GB Tarifesi

Türk Telekom Prime Eksper 20 GB, Türk Telekom’un faturalı tarifelerinden biridir. Faturaya gelen müşterilere hediye internet ve dakika veriliyor. Türk Telekom tarifeler dahilinde olan Prime Tarifesi’nin detayları ve içeriği aşağıdaki gibidir:

 • Prime Eksper 20 GB tarifesi; 20 GB cepten internet, yurt içi her yöne 1000 dakika, 1000 SMS haklarını içermektedir. Tarifelere kayıt olan müşterilere tarifede kaldıkları süre boyunca her fatura döneminde yurt dışındayken 60 dakika aranma hediye edilecektir.
 • Tarifeye numara taşıma yoluyla gelip taahhüt yapan müşteriler için aylık fiyat 69 TL’dir. Taahhüt yapmayanlar için 99 TL’dir. Tarife geçişi ile gelen müşteriler için aylık taahhütlü fiyat 95 TL; taahhütsüz fiyatı ise 125 TL şeklindedir.
 • Tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi, Türk Telekom faturasız mobil tarifeleri ile Taraftar ve diğer işbirliği faturalı ve faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla Türk Telekom Mağazaları ve müşteri hizmetleri aracılığıyla kayıt olunabilir.
 • Tarife kapsamındaki dakikalar, yurt içi her yöne geçerlidir.
 • Tarife kapsamında numara taşıma, yeni hat tesisi, faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapan müşteriler adına düzenlenecek ilk faturalara, söz konusu fatura döneminde 15 günden fazla kullanım yapıldığı takdirde ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin tamamı, 15 günden az kullanım yapıldığı takdirde ise ilgili döneme ait tarife aylık ücretinin gün ile orantılı kısmı yansıtılacaktır. Faturalı hattan faturasız hatta geçiş, diğer operatörlere numara taşıma ve hat iptali yapılması durumunda çıkan son faturaya ise tarife aylık ücretinin tamamı yansıtılacaktır.
 • Tarife kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti sadece wap apn ve internet apn üzerinden yapılacak kullanımları kapsamaktadır. Tarife kapsamında sunulan cepte internet kullanım hakkı tükendiğinde, Prime Eksper 20 GB tarifesi için müşterilere 12 TL karşılığında 500 MB’lık ek paketler tanımlanacaktır.
 • Son 90 gün içerisinde Türk Telekom faturalı ve faturasız mobil tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında tekrar tarifeye kaydolan veya Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinden faturasız tarifelerine geçiş yapıp sonrasında tekrar tarifeye kaydolanlar için bir defaya mahsus KDV ve ÖİV dahil 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.

Türk Telekom Prime Eksper 10 GB Tarifesi

Türk Telekom’dan prime Eksper 10 GB, faturalı aboneler için geçerlidir. Tarife kapsamında bol internet ve dakika bulunur. Tarifeye gelen müşterilere Tivibu Go Süper Paket, Muud Premium Üyelik, Dijital Depo 2GB ve Türk Telekom WiFi 10 GB/20 GB paketleri Prime Ayrıcalık kampanyası ile 24 ay boyunca ücretsiz hediye edilecektir. Tarifenin detayları ise şu şekildedir:

 • 16 Haziran 2020 itibarıyla Prime Yeni Eksper 10 GB Tarifesi’nin aylık ücreti, tarifeye faturalı tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olup taahhüt vermeyen müşteriler için 90 TL’dir.
 • 25 Aralık 2018 itibarıyla tarifede ilk kez taahhüt verecek müşteriler için ise taahhütlü aylık ücret 60 TL olarak uygulanacaktır.
 • Prime Yeni Eksper 10GB tarifesi; 10 GB cepten internet, yurt içi her yöne 1000 dakika konuşma, 1000 SMS haklarını içermektedir. Tarifelere kayıt olan müşterilere tarifede kaldıkları süre boyunca her fatura döneminde yurtdışındayken 60 dakika aranma hediye edilecektir.
 • Tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi, Türk Telekom faturasız mobil tarifeleri ile Taraftar ve diğer işbirliği faturalı ve faturasız tarifelerinden geçiş yoluyla Türk Telekom Mağazaları ve müşteri hizmetleri aracılığıyla kayıt olunabilir.
 • Tarife kapsamındaki dakikalar, yurt içi her yöne geçerlidir. Her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır.
 • Son 90 gün içerisinde Türk Telekom faturalı ve faturasız mobil tarifelerinden diğer operatörlere numarasını taşıyıp sonrasında tekrar tarifeye kaydolduysanız veya Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinden faturasız tarifelerine geçiş yapıp sonrasında tekrar tarifeye kaydolduysanız bir defaya mahsus KDV ve ÖİV dahil 30 TL kayıt ücreti alınacak ve söz konusu ücret müşterilerin ilk faturalarına yansıtılacaktır.

Türk Telekom Emekli 500 Tarifesine Gelen Büyüklerimize Hediye! Hakkında detaylara yazımızdan bakabilirsiniz.

Türk Telekom Prime Eksper 25 GB

turk telekom prime eksper kampanyasi

Türk Telekom Prime Eksper 25 GB tarifesi Türk Telekom’un faturalı müşterileri veya Türk Telekom’a faturalı hat ile gelecek olan müşteriler için geçerlidir. Tarife detayları ve içerikleri aşağıdaki gibidir:

 • 14 Ocak 2020 tarihi itibarıyla PRIME Eksper 25GB Tarifesi’nin taahhütsüz aylık ücretlerinde revizyon yapılmıştır. 14 Ocak 2020 itibarıyla tarifenin taahhütsüz ücreti tarifeye yeni hat tesisi, numara taşıma veya faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olan ve taahhüt vermeyen aboneler için 109 TL, faturalı mobil tarifelerden geçiş yoluyla gelen ve taahhüt vermeyen müşteriler için aylık ücret 135 TL’dir.
 • 14 Ocak 2020 itibarıyla Prime Eksper 25 GB Tarifesi’nin aylık ücreti, tarifeye Türk Telekom tarifeleri tarafından sunulan faturalı tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olup taahhüt vermeyen müşteriler için 135 TL’dir. Yeni hat tesisi, numara taşıma veya faturasızdan faturalıya geçiş yoluyla kayıt olup taahhüt vermeyen aboneler için ise 109 TL olarak belirlenmiştir.
 • Tarifeye Şirketimizce sunulmakta olan fatura tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olup, 25 Aralık 2018 tarihinden sonra ilk kez taahhüt verecek müşteriler için ise taahhütlü aylık ücret 105 TL olarak uygulanacaktır. Taahhüdü devam eden müşteriler ücret artışından etkilenmeyecek olup, taahhütlerinin sona ermesinin ardından tarifenin güncel ücreti üzerinden ücretlendirileceklerdir.
 • Prime Eksper 25 GB tarifesi; 25 GB cepten internet, yurt içi her yöne 1000 dakika, 1000 SMS kullanımı içerir. Tarifelere kayıt olan müşterilere tarifede kaldıkları süre boyunca her fatura döneminde yurtdışındayken 60 dakika aranma hediye edilecektir.
 • Tarife kapsamındaki dakikalar, yurt içi her yöne geçerlidir. Her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla şebeke içi, ev, iş, diğer operatörler ve anlaşmalı sabit telefon hizmeti veren işletmeciler yönlerini kapsamaktadır.
 • Bu tarifeden hizmet alan müşterilerimiz, tarifeye özel uluslararası dolaşım ses ve data paketlerinden ek ücret ödeyerek faydalanabilirler. Bu tarifeden hizmet alan müşterilerimiz, Şirketimiz ile anlaşma yapan üçüncü taraf firmalarca sunulan ve telekomünikasyon hizmetleri ile ilgili olmayan avantajlı tekliflerden ilgili avantajlı tekliflerin sunulduğu süre boyunca yararlanabileceklerdir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.