Türk Telekom Selfy ile Bol GB’lı Festival Tarife Online Özel Kampanyası

  Türk Telekom Selfy ile Bol GB’lı Festival Tarife Online Özel Kampanyası

  Türk Telekom Selfy kampanyası ile kazandırıyor. Online özel indirim kampanyası için kampanya son günlerine giriyor. Online başvuru yöntemi ile yeni hat aktivasyonu gerçekleştiren müşterilere özel olarak numara taşıma işlemleri ilk 3 ay indirimli olacak. Selfy aracılığı ile sunulacak olan indirimden faydalanabilmek için Türk Telekom online internet şubesini ziyaret ederek başvuru işlemleri tamamlanmalıdır.

  Türk Telekom Selfy online özel % 15’e varan indirimlerle başvuru işlemi kısa sürede sağlanabilir. Türk Telekom selfy.com.tr adresi üzerinden faturalı hatlara özel Selfy online özel indirim kampanyası fırsatından yararlanabilirsiniz. Tarifeler kapsamında geçerliliği bulunan online başvuru sonrasında aktif hale getirilen Festival tarifelerden herhangi birine geçiş yapılabilir.

  Türk Telekom Festival 5 GB, 12 GB ve 20 GB tarifelerine kayıt olarak sizde bu fırsattan yararlanabilirsiniz. Yeni gelen müşteriler 12 ay fatura dönemi boyunca faturada kalma sözü verdiklerinde ilk 3 ay boyunca kullanabilecekleri indirimli tarifeden abonelik işlemlerini başlatılabilir.

  Türk Telekom Selfy online özel indirimli tarifeler:

  • Türk Telekom Festival 5 GB Tarifesi
  • Türk Telekom Festival 10 GB Tarifesi
  • Türk Telekom Festival 20 GB Tarifesi

  Türk Telekom numara taşıma ya da yeni hat başvuru işlemleri selfy.com.tr adresi üzerinden kolaylıkla sağlanabilir. Taahhüt verildiğinde online özel indirim fırsatından yararlanılabilir.

  Türk Telekom Selfy Festival Kampanya Detayları

  Türk Telekom kampanyası kapsamında sunulan tüm ayrıcalıklar 31 Ağustos 2022 tarihine kadar geçerlidir. 31 Ağustos tarihi öncesinde katılım sağlanması gerekir.

  Türk Telekom selfy tarifeler kapsamında sunulan kampanya yeni hat alımlarında ya da numara taşıma işlemlerinde geçerli olacak Selfy Festival 5 GB, Selfy Festival 10 GB ve Selfy Festival 20 GB tarifeleri kapsamında bireysel faturalı müşteriler ancak sunulan faydadan yararlanabilecek.

  Türk Telekom Selfy kampanyalarına katılım sağlayabilmek için yapılması gerekenler şunlardır:

  • turktelekom.com.tr adresi üzerinden sunulan katılım için ön başvuru formu doldurulmalıdır.
  • Ön başvuru talebinde bulunabilmek için bireysel faturaya sahip olan müşteriler şirkete müşteri hizmetleri tarafından aranarak bilgilendirilir.
  • Detaylı bilgi verildikten sonra tarifeye geçiş kabul edildiği andan itibaren gerekli evraklar hazırlanarak tarife geçişi sağlanır.
  • Tüm koşulları yerine getiren kullanıcılara özel olarak kampanya kapsamında ilk 3 ay aylık sabit ücret üzerinden indirim fırsatı sağlanır.
  • Kapsamda sunulan indirim miktarı Selfy Festival 5 GB tarifesi için 11 TL, Selfy Festival 10 GB tarifesi için 14 TL, Selfy Festival 20 GB tarifesi için 17 TL indirim sağlanıyor.
  • İndirim fırsatından yararlanan abonelere özel sms yolu ile bilgilendirme yapılır. Bilgilendirmenin ardından indirimli tarife kullanılabilir.
  • Türk Telekom Selfy Festival tarafından sunulan hat yalnızca bir kere kullanılabilir.
  • Kampanya kapsamındaki indirim sona erdiği anda başka bir hatta tanımlanan kampanya üzerinden ücretlendirme yapılır.
  • Hattın herhangi bir şekilde iptal olması ya da bu yönde bir hamlede bulunulması, kampanyadan vazgeçilmesi, farklı bir faturalı hatta geçilmesi gibi bir durumlarda indirim iptal edilir.

  Bol GB’lı Selfy Festival Tarifeleri Nelerdir?

   

   

   

   

   

  Bol GB’lı Selfy Festival Tarifeleri Nelerdir?

  Türk Telekom Selfy online özel indirimli tarifeler:

  • Türk Telekom Festival 5 GB Tarifesi
  • Türk Telekom Festival 10 GB Tarifesi
  • Türk Telekom Festival 20 GB Tarifesi

  Türk Telekom Festival 5 GB Paketi

  Türk Telekom Festival 5 GB kampanyası dahilinde sunulan online başvuru neticesinde ilk 3 aya özel 72 TL yerine yalnızca 61 TL ödenmesi yeterlidir.

  Türk Telekom Festival 10 GB Paketi

  Türk Telekom Festival 10 GB kampanyası dahilinde sunulan indirimli tarife online özel başvuruda ilk 3 ay 92 TL yerine 78 TL.

  Türk Telekom Festival 20 GB Paketi

  Türk Telekom Festival 20 GB kampanyası online özel başvuru 2 aylık fatura dönemi boyunca mobil faturalara geçme sözüne ilk 3 ay boyunca 112 TL yerine yalnızca 95 TL.

  Türk Telekom Selfy Faturasız Tarifeler

  Türk Telekom Selfy faturasız tarifeler 3 farklı kampanyalı paketten oluşuyor.

  • Türk Telekom Kral Tarifeler
  • Türk Telekom Mobil Öğrenci Tarifeleri
  • Türk Telekom Mobil Her Yöne Tarifesi

  Türk Telekom Kral Tarife

  Türk Telekom servis faturasız tarifeler dahilinde sunulan kral tarife mobil öğrenci tarifesi ve mobil heryöne tarifesinden Herhangi birini Tercih edebilirsiniz paket içlerinde sunulan internet dakika ve SMS ler her bir paket için farklı avantajlardan oluşturuluyor.

  Türk Telekom kral tarife her yöne konuşma dakikası yalnızca 68,69 kuruş Türk Telekom kral tarife ler ile konuşmanın belirleneceği gün sayısı hatta yüklenecek TL miktarı kişi tarafından oluşturulabilir Türk Telekom kral tarifeye geçiş yapabilmek için yapılması gerekenler şunlardır cep telefonun Mesaj kısmına büyük harfler ile kral yazarak 5555 e kısa mesaj olarak gönderilmelidi

  Tarife kapsamında 10 TL’lik yapılan yüklemelerde 10 gün boyunca dakikası 68,65 kuruştan konuşabilirsiniz SMS 49,38 kuruş 1,25 TL’ye denk geliyor.

  İndirimli olarak sunulan paketi tarifeden yararlanabilmek için en az 1 TL yüklemek yeterlidir indirimli tarifenin geçerlilik süresi en yüksek 90 gün olarak belirlendi

  Türk Telekom Mobil Öğrenci Tarifeleri

  Türk Telekom mobil öğrenci paketi ile istediğiniz kadar konuşabilirsiniz. Öğrenciler için dakikası 68,69 kuruştan konuşulabiliyor. Sms ücretlendirmesi ise 49,38 kuruş olarak belirlendi.

  Türk Telekom mobil öğrenci tarifesinde bulunmayan faturasız müşteriler tarifeye kayıt olabilmek için; cep telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile MO yazıp 5555’e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.

  Tarifelere faturasız hatlardan geçiş yapanlar en az 30 TL yüklemeli. Faturalı tarifelerden geçiş yapanlar için ödeme daha sonra faturaya yansıtılır.

  Ayrıca Türk Telekom Konforlu Hayat Konforlu Yuvam Kampanyası! Faturasız Tarifelerden Faturalı Tarifelere Geçene Uygun Fiyatlı Konforlu Tarifeler Bilgilerine de bakabilirsiniz.

  Türk Telekom Mobil Heryöne Tarifesi

  Türk Telekom Selfy mobil her yöne paketleri ile her yöne dilediğin kadar konuşabilirsin. Paket kapsamında sunulan faydadan yararlanabilmek için cep telefonun mesaj kısmına büyük harfler ile MOBİL yazarak 5555’e kısa mesaj olarak gönderilmelidir.

  Türk Telekom Selfy’lilere Özel Kampanyalar

  Turkcell’den Selfy’lilere özel kampanyalar kapsamında birbirinden farklı kategorilere özel indirim fırsatı sunuyor. Yiyecek, içecek, teknoloji, kargo, sanatsal aktiviteler ve silsüpür uygulamasında geçerli benzersiz hediye çeklerine sahip olabilirsiniz.

  Türk Telekom selfy özel kampanyalar şunlardır:

  • Yükünü hafifleten MNG kampanyası
  • Kahve sohbetlerini uzatan Nero kampanyası
  • Selfyden trendyol.com kampanyası
  • Cumaları neşelendiren Biletix kampanyası
  • Hediye yağdıran Silsüpür kampanyası

  Yükünü Hafifleten MNG Kampanyası

  Yükünü Hafifleten MNG Kampanyası

  Selfy aboneleri MNG kargo vasıtasıyla 30 Eylül 2020 tarihi itibariyle 18 ve 25 yaş arasındaki mobil müşterilerine özel %30 indirim fırsatı sunuyor. MNG kargo ile yapılacak alışverişler %30 indirim fırsatı ile sağlanabiliyor. Katılabilmek için Selfy üyelerine açık kampanyalı telefondan MNG yazıp 6262 kısa mesaj olarak gönderilmelidir.

  Hediye Yağdıran Sil Süpür Kampanyası

  Türk Telekom Selfylilere özel online işlemler uygulaması içerisinde geçerli hediye internet, dakika ve sms fırsatı sunuyor. Her hafta online işlemlere gelen Selfyliler cepten sınırsız internet, konuşma hakkı, Muud premium üyelik hakkı gibi çeşitli fırsatlardan yararlanabiliyor. Kampanyaya katılım sağlayabilmek için Türk Telekom online işler uygulamasının cep telefonuna indirilmesi ve Sil Süpür kısmına giriş yapılması gereklidir. Sunulan hediyeler kapsamında:

  • Günlük, Haftalık ve Aylık 2 GB’den başlayarak 30 GB’a kadar internet
  • 250 dakika konuşma hakkı
  • Türk Telekom mobil heryöne sınırsız günlük konuşma hakkı
  • 1 ay boyunca geçerli Arayanı Bil servisi kullanma hakkı
  • Tek seferlik olmak üzere MNG kargodan %30 indirim
  • Enterprise %40 indirim kazanma fırsatı

  Bir Yorum Yazın
  Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

  Henüz yorum yapılmamış.