Web Tekno Haber

Türk Telekom Selfy’den Bol İnternetli Geceler Kampanyası!

Türk Telekom Selfy’den Bol İnternetli Geceler Kampanyası!

Türk Telekom Selfy Bol İnternetli Geceler Kampanyası hazırladı. Türk Telekom yen, kampanyaları ile gündeme gelmeye devam ederken son yapmış olduğu bu kampanyası ile gençlerin gözünü doldurmayı başardı. Türk Telekom Selfy, bilindiği üzere sadece 25 yaş ve altı gençlerin katılabileceği bir gençlik dünyası. Türk Telekom ise bu kapsamda yeni kampanyalar düzenlemeye devam ediyor.

Türk Telekom Selfy’den Bol İnternetli Geceler Kampanyası Nedir?

bol internetli geceler nedir

Türk Telekom Selfy’den Bol İnternetli Geceler Kampanyası, Türk Telekom’un tüm Selfy aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Selfy’nin Türk Telekom tarafından belirlenmiş tarifelerini kullanan aboneler geceleri geçerli olmak üzere bedava internet kullanım hakkı kazanmaktadır. Türk Telekom Selfy’den Bol İnternetli Geceler Kampanyası kapsamında belirlenmiş tarifelerden birisini seçen Selfy aboneleri, her gece 00:00 – 06:00 saatleri arasında kullanabilecekleri 3 GB cepten internet hediyesinin sahibi olacaktır. Böylece genç aboneler, hem ucuz fiyatlara tarife kullanabilecek hem de gece geçerli olacak 3 GB cepten internet kazanabilecektir.

Türk Telekom Selfy’den Bol İnternetli Geceler Kampanyası’ndan Nasıl Yararlanılır?

Türk Telekom Selfy’den Bol İnternetli Geceler Kampanyası’ndan yararlanabilmek için Türk Telekom abonelerinin öncelikle Selfy üyesi olması ve ardından Selfy aboneleri için hazırlanmış belirli tarifelerden birisini kullanması gerekir. Belirlenen tarifelerden birisini kullanan Türk Telekom Selfy aboneleri, ardından cep telefonlarının mesaj bölümünden GECENET yazıp 4545’e ücretsiz kısa mesaj göndererek kampanyadan faydalanma hakkını elde etmiş olacaklardır.

Türk Telekom Konuşmak Lazım Kampanyası İle Bol Bol Konuş! Ayrıntılarını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Selfy’den Bol İnternetli Geceler Kampanyası Kapsamındaki Tarifeler Nelerdir?

Türk Telekom Selfy’den Bol İnternetli Geceler Kampanyası tarifeleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Gel Dene 1 GB Tarifesi;
 • Gel Dene 3 GB Tarifesi;
 • Gel Dene 5 GB Tarifesi;
 • Bol ve Hızlı 3 GB Tarifesi;
 • Bol ve Hızlı 5 GB Tarifesi;
 • Bol ve Hızlı 7 GB Tarifesi;
 • Süper 500 4 GB Tarifesi;
 • Süper 750 2 GB Tarifesi;
 • Yeni Yıl 2 GB Tarifesi;
 • Yeni Yıl 4 GB Tarifesi;
 • Yeni Yıl 6 GB Tarifesi;
 • Yeni Yıl 8 GB Tarifesi;
 • Yeni Yıl 10 GB Tarifesi;
 • Fırsat 8 GB Tarifesi şeklindedir.

Türk Telekom Selfy’den Bol İnternetli Geceler Kampanyası Detayları

Türk Telekom Selfy’den Bol İnternetli Geceler Kampanyası’nın esasları aşağıdaki gibi verilmiştir:

 • Türk Telekom Selfy’den Bol İnternetli Geceler Kampanyası, tüm Türk Telekom Selfy abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Türk Telekom Selfy’den Bol İnternetli Geceler Kampanyası’ndan yararlanmak isteyen abonelerin öncelikle Türk Telekom tarafından belirlenmiş tarifelerden birisini kullanıyor olması gerekir.
 • Türk Telekom Selfy’den Bol İnternetli Geceler Kampanyası’na katılmak için kısa mesaj ile başvuru yapılmalıdır.
 • Türk Telekom Selfy’den Bol İnternetli Geceler Kampanyası’na katılmak isteyen ancak Selfy abonesi olmayan Türk Telekom abonelerinin öncelikle GECENET TCKN yazıp 4545’e SMS göndererek kayıt olması gerekmektedir.
 • Türk Telekom Selfy’den Bol İnternetli Geceler Kampanyası’ndan yararlanabilmek için abonelerin 7 – 25 yaş aralığında olması zorunludur.
 • Türk Telekom Selfy’den Bol İnternetli Geceler Kampanyası’na katılan Türk Telekom Selfy abonelerine verilecek 3 GB cepten internet sadece gece 00:00 – 06:00 saatleri arasında geçerli olacaktır.
 • Türk Telekom Selfy’den Bol İnternetli Geceler Kampanyası’ndan verilecek olan 3 GB cepten internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Türk Telekom Selfy’den Bol İnternetli Geceler Kampanyası’ndan kazanılan 3 GB cepten internetin üçüncü kişiler ile paylaşılması veya bu kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Türk Telekom Selfy’den Bol İnternetli Geceler Kampanyası’ndan ayrılmak isteyen abonelerin cep telefonlarının mesaj kısmından IPTAL GECENET yazıp 4545’e ücretsiz kısa mesaj göndermesi gerekmektedir.
 • Türk Telekom, Türk Telekom Selfy’den Bol İnternetli Geceler Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

Türk Telekom Selfy Nedir?

Türk Telekom Selfy, Türk Telekom’un gençlik dünyasıdır. Kolay iletişim ve iste kutuları ile gençler ne istiyorsa o olur. Türk Telekom Selfy’li olmak için 7-25 yaş aralığında olmak zorunludur. 25 yaşın üstündekiler Selfy’den faydalanamaz. Selfy dünyasına girmek için ise bunun dışında dört yol vardır. Bunların ikisi SMS ile biri müşteri hizmetleri araçlığı ile ve son olarak bayilere gitme yoluyla. SMS ile kayıt olacak olan hat sahipleri SELFY yazıp 4545’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilir ve onay mesajının ardından Türk Telekom Selfy dünyasına katılır. Hattı kendi üstüne olmayıp ebeveynlerinin üzerine olan Türk Telekom aboneleri ise aynı numaraya T.C. Kimlik numaralarını yazıp göndererek üye olabilir.

Faturalı veya faturasız hat kullanmak ise Selfy’i etkilemez. Her iki hat kullanıcısı da Türk Telekom Selfy’li olabilmektedir.

Selfy çıkmak isteyen kullanıcıların ise 4545’e IPTAL SELFY yazarak göndermeleri yeterli olacaktır. 25 yaşını geçen abonelerin Selfy üyelikleri otomatik olarak silinir.

Türk Telekom Selfycard, Selfy’lilere özel ön ödemeli bir karttır. Aboneler kartlarına yükledikleri bakiye kadar harcama yapabilir. Kredi Kartı / Banka Kartı’nın geçtiği her yerde güvenle işlem yapabilme özgürlüğüne sahiptirler. Kart yurt içi ve yurt dışı kullanımlarına uygundur. Yaş sınırı ise 12 – 26’dır.

Selfycard Nedir ve Nasıl kullanılır?

Selfycard kullanımı, Türk Telekom Selfy aboneleri için oldukça kolaydır. Abone öncelikle kartı almalıdır. Kişi kendine en yakın Türk Telekom Bayi, D&R mağazaları ve dr.com.tr‘den Selfycard’ı alır. Ardından sahip olduğu kartın bilgilerini Selfy mobil uygulamasında “Kart Ekle” alanına girmelidir. Bu işlem ile birlikte abone artık Selfycard’ına bakiye yüklemesi yaparak kartı kullanmaya başlayabilir. Kartı kullandıkça hediyeler ve indirimler kazanılabilir ve kart aktive edildiğinde bedava internet alınabilir.

Türk Telekom Selfycard, Selfy’lilere özel ön ödemeli bir karttır. Aboneler kartlarına yükledikleri bakiye kadar harcama yapabilir. Kredi Kartı / Banka Kartı’nın geçtiği her yerde güvenle işlem yapabilme özgürlüğüne sahiptirler. Kart yurt içi ve yurt dışı kullanımlarına uygundur. Yaş sınırı ise 12 – 26’dır.

Haftalık 5 GB Hediyesi Almak

turk telekom haftalik 5 gb hediyesi

Selfycard ile 5 GB hediyesini almak için sahip olunan Selfycard, Selfy mobil uygulamasına eklenmelidir. Ardından kart aktive olacak hem alışverişe açılacaktır hem de bir hafta geçerli 5 GB bedava internet abonenin hattına yüklenecektir. Bu hediyeyi bir abone yalnızca bir kere alabilir.

İlk Kez CEPTETEBLİ Olanlara 12 Ay Boyunca Yüzde 20 Hediye bilgilerine de bakabilirsiniz.

Havale ve EFT Yolu ile Selfycard’a Para Yüklemek

Havale ve EFT üzerinden Selfycard’a para yüklemek için önce dikkat edilmesi ve Türk Telekom’un kural olarak koyduğu maddeleri yerine getirmek gereklidir. Abone bu işlemleri göz önünden bulundurmadan Selfycard ile havale ve EFT yapmamalıdır. Dikkat edilmesi gereken hususlar:

 • Selfy uygulaması üzerinden yüklenebilir tutar kontrol edilmelidir. Yüklemek istenen tutar, aylık yüklenebilir tutar olan 750 TL’nin üzerinde ise yükleme işlemi başarısız olacak ve para geri iade edilecektir.
 • Başarısız yükleme işlemi, hafta içi mesai saatleri içerisinde gerçekleşmiş ise gün sonu, mesai saatleri dışında gerçekleşmiş ise sonraki gün sonu ve hafta sonu gerçekleşmiş ise takip eden haftanın ilk iş günü sonunda abonenin hesabına iade edilecektir.
 • Selfycard’a ilk yüklemede 750 TL’ye kadar para yükleme işlemi yapılabilir. İlk yüklemeden sonraki yüklemeler için kartın Selfycard uygulamasından kişiselleştirilmesi / hesaba eklenmesi gerekir. Kişiselleştirilmeyen / hesaba eklenmeyen kartlara 2. Kez yükleme yapılmaz.

Bu uyarıları okuyan ve dikkate alan abonelerin kartlarına havale veya EFT yapabilmeleri için izleyecek oldukları işlem adımları aşağıdaki gibidir:

 • Abone çalıştığı bankanın mobil uygulamasına veya internet şubesine giriş yapmalıdır.
 • Abonenin Akbank hesabı var ise havale ile diğer bankalarda hesapları var ise EFT ile para transferi menüsüne girmelidir.
 • IBAN numarası alanına: TR 36 0004 6007 8988 8000 0693 61 ve açıklama alanına yalnızca aktif kullanılan sanal ya da fiziksel kartın arkasındaki 13 haneli barkod numarasını aralarında boşluk bırakmadan girerek işlemi tamamlamalıdır.
 • EFT için (Akbank’tan başka bir bankadan gönderim yapılıyor ise) alıcı ismine İNİNAL ÖDEME VE ELEKTRONİK PARA HİZMETLERİ A.Ş. yazılmalıdır.
 • 15 dakika içerisinde bakiye abonenin kartına yüklenecektir.

Bunların dışında Türk Telekom Selfy’nin Selfycard’ına normal yollar ile para yüklemek isteyen aboneler; Migros Pratik işlem noktalarından, Teknosa ve Vatan Bilgisayar’dan, PTTMatik’lerden, Nkolay ve Pratik İşlem noktalarından, Şok Market’lerden bakiye yüklemesi yapabilirler.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.