Web Tekno Haber

Türk Telekom Selfy’den Özgür Paketler Kampanyası

Türk Telekom Selfy’den Özgür Paketler Kampanyası

Türk Telekom Selfy’nin Özgür Paketler kapsamında düzenlemiş olduğu kampanya içerikleri, kullanıcılara çok avantajlı fırsatlar sunmaktadır.

Türk Telekom Selfy bünyesinde sunulan Özgür Paketlerin içeriği şu şekildedir:

 • Her yöne 750 DK
 • Her yöne 250 SMS
 • 16 GB internet

Yukarıda belirtilmiş olan Selfy Özgür Paketler avantajlarından yararlanmak isteyen kullanıcıların, Türk Telekom’dan yeni faturasız hat aktivasyonu gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Türk Telekom Selfy Özgür Paketlerden Nasıl Yararlanılır?

Türk Telekom Selfy Özgür Paketler avantajlarından yararlanmak için cep telefonlarının kısa mesaj bölümünden SELFY OZGUR 16 yazılarak, 4545’e gönderilmesi gerekmektedir.

Türk Telekom Selfy Özgür Paketler Kullanım Bedeli Ne Kadardır?

Türk Telekom’un Selfy Özgür Paketler avantajlı içeriğinin ücreti 55 TL olarak belirlenmiştir. Paket kullanım süresi 30 gündür. 28. Gün içerisinde paket yenilenir ve bir önceki aydan kalmış olan içerikler devretmez.

Türk Telekom Selfy Sil Süpür Kampanyasının Özgür Paketlere Ek Avantajları Nelerdir?

Türk Telekom Selfy Sil Süpür Kampanyası kapsamında Özgür Paketlere sunulan avantajlar online başvuruları kapsamaktadır.

Özgür Paketlere, Türk Telekom Mobil uygulaması üzerinden ya da Türk Telekom’un resmi internet sitesi üzerinden başvuru formu doldurularak iletilen taleplerde, kullanıcılar Selfy Sil Süpür Kampanyası avantajlarından da yararlanmaktadırlar. Selfy Sil Süpür Kampanyası içeriği şu şekildedir:

 • Tarife içeriğine ek +5 GB internet
 • Paket kullanımının onaylanmasını takip eden ilk 3 ay boyunca, kullanımlara %15 indirim
 • E-dergi uygulamasında sınırsız internet kullanımı

Türk Telekom yeni hat alanlara yepyeni hoş geldin tarifeleri! Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy’e Nasıl Üye Olunur?

turk telekom selfy nasil uye olunur

Türk Telekom Selfy’e üye olmak için cep telefonlarının kısa mesaj bölümünden SELFY OZGUR 16 T.C. kimlik numarası yazılarak 4545’ e gönderilmesi gerekmektedir. Bu SMS’i göndermeyen kişiler Selfy Özgür Paketler kampanyasından ve Selfy’nin diğer özel tariflerinden yararlanamamaktadırlar.

Türk Telekom Selfy Özgürce 5 Tarifesi

Türk Telekom’un Selfy Özgürce 5 Tarifesi kapsamında sunulan avantajlı fırsatlar şu şekildedir:

 • Her yöne 750 DK
 • Her yöne 250 SMS
 • 5 GB internet
 • Sil Süpür’de +5 GB hediye internet

Yukarıda belirtilmiş olan Selfy Özgürce 5 Tarifesi kapsamında sunulan avantajlı fırsatlar, yalnızca yeni hat alan ya da hattını Türk Telekom’a taşıyan müşterilere sunulmaktadır. Pakette yer alan kullanımların bitmesi sonucunda; her SMS 90 kuruş, her dakika 90 kuruş ve 100 MB internet kullanımı 15 TL olarak ücretlendirilmektedir.

Selfy Özgürce 5 Tarifesi kullanımı için 12 ay taahhüt sözü verenler 42 TL, 12+12 ay taahhüt verenler ise ikinci 12 ayda 50 TL ödeme yapmaktadırlar. Paketi taahhüt sözü vermeden kullanmak isteyen müşterilerin ise paket kullanımları karşılığında 62 TL ödeme yapmaları gerekmektedir.

Selfy Özgürce 5 Tarifesi kapsamında verilen kullanım içeriklerinin ay içerisinde bitmemesi durumunda, kalan içerikler bir sonraki aya devretmemekte ve o ay sonunda silinmektedir.

Selfy Özgürce 5 Tarifesi kullanımı karşılığında taahhüt sözü veren müşterilerin, taahhüt süresinden önce paket kullanımını bırakmak istemeleri durumunda, taahhüt cayma bedeli son faturaya aktarılmaktadır.

Selfy Özgürce 5 Tarifesi avantajlarından yararlanmak için cep telefonlarının kısa mesaj bölümünden SELFY OZGURCE 5 yazılarak 4545’e gönderilmesi gerekmektedir.

Türk Telekom Selfy Özgürce 10 Tarifesi

Türk Telekom’un Selfy Özgürce 10 Tarifesi kapsamında sunulan avantajlı fırsatlar şu şekildedir:

 • Her yöne 750 DK
 • Her yöne 250 SMS
 • 10 GB internet
 • Sil Süpür’de +10 GB hediye internet

Yukarıda belirtilmiş olan Selfy Özgürce 10 Tarifesi kapsamında sunulan avantajlı fırsatlar, yalnızca yeni hat alan ya da hattını Türk Telekom’a taşıyan müşterilere sunulmaktadır. Pakette yer alan kullanımların bitmesi sonucunda; her SMS 90 kuruş, her dakika 90 kuruş ve 100 MB internet kullanımı 15 TL olarak ücretlendirilmektedir.

Selfy Özgürce 10 Tarifesi kullanımı için 12 ay taahhüt sözü verenler 52 TL, 12+12 ay taahhüt verenler ise ikinci 12 ayda 60 TL ödeme yapmaktadırlar. Paketi taahhüt sözü vermeden kullanmak isteyen müşterilerin ise paket kullanımları karşılığında 72 TL ödeme yapmaları gerekmektedir.

Selfy Özgürce 10 Tarifesi kapsamında verilen kullanım içeriklerinin ay içerisinde bitmemesi durumunda, kalan içerikler bir sonraki aya devretmemekte ve o ay sonunda silinmektedir.

Selfy Özgürce 10 Tarifesi kullanımı karşılığında taahhüt sözü veren müşterilerin, taahhüt süresinden önce paket kullanımını bırakmak istemeleri durumunda, taahhüt cayma bedeli son faturaya aktarılmaktadır.

Selfy Özgürce 10 Tarifesi avantajlarından yararlanmak için cep telefonlarının kısa mesaj bölümünden SELFY OZGURCE 10 yazılarak 4545’e gönderilmesi gerekmektedir.

Türk Telekom Selfy Özgürce 20 Tarifesi

turk telekom ozgurce 20 tarifesi

Türk Telekom’un Selfy Özgürce 10 Tarifesi kapsamında sunulan avantajlı fırsatlar şu şekildedir:

 • Her yöne 750 DK
 • Her yöne 500 SMS
 • 20 GB internet
 • Sil Süpür’de +20 GB hediye internet

Yukarıda belirtilmiş olan Selfy Özgürce 20 Tarifesi kapsamında sunulan avantajlı fırsatlar, yalnızca yeni hat alan ya da hattını Türk Telekom’a taşıyan müşterilere sunulmaktadır. Pakette yer alan kullanımların bitmesi sonucunda; her SMS 90 kuruş, her dakika 90 kuruş ve 100 MB internet kullanımı 15 TL olarak ücretlendirilmektedir.

Selfy Özgürce 20 Tarifesi kullanımı için 12 ay taahhüt sözü verenler 82 TL, 12+12 ay taahhüt verenler ise ikinci 12 ayda 90 TL ödeme yapmaktadırlar. Paketi taahhüt sözü vermeden kullanmak isteyen müşterilerin ise paket kullanımları karşılığında 102 TL ödeme yapmaları gerekmektedir.

Selfy Özgürce 20 Tarifesi kapsamında verilen kullanım içeriklerinin ay içerisinde bitmemesi durumunda, kalan içerikler bir sonraki aya devretmemekte ve o ay sonunda silinmektedir.

Selfy Özgürce 20 Tarifesi kullanımı karşılığında taahhüt sözü veren müşterilerin, taahhüt süresinden önce paket kullanımını bırakmak istemeleri durumunda, taahhüt cayma bedeli son faturaya aktarılmaktadır.

Selfy Özgürce 20 Tarifesi avantajlarından yararlanmak için cep telefonlarının kısa mesaj bölümünden SELFY OZGURCE 20 yazılarak 4545’e gönderilmesi gerekmektedir.

Ayrıca Türk Telekom Online’a özel 3 ay deneme fırsatı ile ferah tarifeler! Detaylarına bakabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Özgürce Sosyal Tarifesi

Türk Telekom’un Selfy Özgürce Sosyal Tarifesi kapsamında sunulan avantajlı fırsatlar şu şekildedir:

 • Her yöne 750 DK
 • Her yöne 250 SMS
 • 20 GB internet
 • Sil Süpür’de +20 GB hediye internet
 • Sınırsız sosyal medya kullanımı

Yukarıda belirtilmiş olan Selfy Özgürce Sosyal Tarifesi kapsamında sunulan avantajlı fırsatlar, yalnızca yeni hat alan ya da hattını Türk Telekom’a taşıyan müşterilere sunulmaktadır. Pakette yer alan kullanımların bitmesi sonucunda; her SMS 90 kuruş, her dakika 90 kuruş ve 100 MB internet kullanımı 15 TL olarak ücretlendirilmektedir.

Selfy Özgürce Sosyal tarifesi kullanımı için 12 ay taahhüt sözü verenler 79 TL, 12+12 ay taahhüt verenler ise ikinci 12 ayda 87 TL ödeme yapmaktadırlar. Paketi taahhüt sözü vermeden kullanmak isteyen müşterilerin ise paket kullanımları karşılığında 99 TL ödeme yapmaları gerekmektedir.

Selfy Özgürce Sosyal Tarifesi kapsamında verilen kullanım içeriklerinin ay içerisinde bitmemesi durumunda, kalan içerikler bir sonraki aya devretmemekte ve o ay sonunda silinmektedir.

Tarif kullanımı karşılığında taahhüt sözü veren müşterilerin, taahhüt süresinden önce paket kullanımını bırakmak istemeleri durumunda, taahhüt cayma bedeli son faturaya aktarılmaktadır.

Selfy Özgürce 10 Tarifesi avantajlarından yararlanmak için cep telefonlarının kısa mesaj bölümünden SELFY OZGURCE SOSYAL yazılarak 4545’e gönderilmesi gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.