Web Tekno Haber

Türk Telekom Selfy’den Yeni 5 GB, 10 GB, 20 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom Selfy’den Yeni 5 GB, 10 GB, 20 GB İnternet Kampanyası

Türk Telekom Selfy’nin yeni 5, 10 ve 20 GB’lık paketleri müşterilerinin yüzünü güldürüyor. Bu paketleri alan kişiler uygun fiyatlara 5,10 ve 20 GB’a kadar internet alabiliyor. Böylece hem Türk Telekom Selfy’nin uygun kampanyalarından faydalanılmış oluyor hem de bol bol internetin tadı çıkarılıyor.

Selfy Yeni 5 GB Kampanyası

turk telekom

Selfy 5 GB kampanyası, 12 aylık süresi bulunan bir kampanyadır. Bu kampanyaya online şekilde başvuru yapan kişiler İlk 3 ay boyunca 33 TL, sonraki 9 ay boyunca ise 39 TL ödeyerek her ay 5 GB internet, 750 dakika ve 500 SMS kazanırlar. Ayrıca bu kampanyaya üye olan kişiler Türk Telekom’un Sil Süpür kampanyasından da 5 GB internet kazanmaktadırlar.

Bu kampanyaya başvuru yapan kişiler eğer Türk Telekom operatöründe kalacaklarını söz verirlerse ve online şekilde başvuru yaparlarsa İlk 3 ay 33 TL sonraki 9 ay boyunca ise 39 TL öderler. 12 ay dolduktan sonra bir 12 ay daha kalmak isteyen kişiler ikinci 12 ay boyunca 47 TL öderler. Kampanyaya başvuru yapıp daha sonra kalıp kalmayacağı hakkında bilgi vermeyen kişiler online başvuruya özel ilk 3 ay boyunca 54. 11 TL sonraki 9 ay boyunca ise 60. 11 TL ödemektedirler.

Ayrıca Türk Telekom fatura kesim tarihi değiştirme bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Selfy Yeni 5 GB Nasıl Alınır?

Selfy yeni 5 GB almak için SELFY YENI 5 yazıp 4545’e SMS göndermek ya da SOZ yazıp 5555’e SMS göndermek yeterlidir. Başvurular SMS üzerinden bu şekilde yapılabilir. Başvurularını tamamlayan kişiler her yöne 750 dakika, her yöne 500 SMS, her yöne 5 GB cepten internet ve Sil Süpür uygulamasından 5 GB hediye internet kazanırlar.

Yeni 5 GB tarifesine numara taşıma, yeni hat alma, Türk Telekom mobil faturasız tarifelerinden ya da işbirliği bulunan faturasız tarifelerden kayıt olunabilir. Ayrıca kampanyaya katılmak için Selfy’li olmak gereklidir. 7-25 yaş arasında bulunan kişiler Selfy’li olabilir. Selfy’li olmak için SELFY YENI 5 TC yazıp 4545’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Böylece yeni 5 GB kampanyasına katılmak mümkündür.

Selfy Yeni 10 GB Kampanyası

Selfy yeni 10 GB kampanyası online başvuruya özel ilk 3 ay boyunca 43 TL sonraki 9 ay boyunca ise 49 TL’dir. Yeni 10 GB kampanyasının içeriğinde 750 dakika, 500 SMS ve 10 GB internet bulunmaktadır. Ayrıca yeni 10 GB kampanyasını tercih eden müşteriler Türk Telekom Sil Süpür uygulamasından da 10 GB internet daha kazanmaktadırlar. Böylece ayda 43 TL gibi bir fiyata 20 GB internetin sahibi olmaktadırlar.

Selfy yeni 10 GB kampanyasına online başvuru yapan müşteriler ilk 3 ay 43 TL kalan 9 ay boyunca ise 49 TL öderler. Bu kampanyadan memnun kalıp süreyi bir yıl daha uzatmak isteyen müşteriler ikinci 12 ay boyunca 57 TL ödemektedirler. Yeni 10 GB kampanyasına başvuran fakat belli değil belki kalmam diyen müşteriler ise online başvuruya özel ilk 3 ay 64.32 TL, kalan 9 ay boyunca ise 70.32 TL ödemeleri gerekmektedir. Yeni 10 GB kampanyası avantajlı ve bol bol GB içeren bir kampanyadır.

Selfy Yeni 10 GB Nasıl Alınır?

Selfy yeni 10 GB kampanyasından yararlanmak için yapılması gereken tek şey SELFY YENI 10 yazıp 4545’e ve SOZ yazıp 5555’e SMS göndermek yeterlidir. Bu şekilde başvuru yapan kişiler aylık 750 dakika, 500 SMS ve 10 GB internetin sahibi olurlar. Ayrıca Sil Süpür uygulamasından da ekstra olarak bir 10 GB daha kazanırlar. Böylece internetlerini de ikiye katlamış olmaktadırlar.

Selfy yeni 10 GB kampanyasından yararlanmak için yine Selfy’li olma şartı aranmaktadır. Türk Telekom Selfy üyesi olan kişiler yeni hat açtırma, hat taşıma ya da mobil faturasız tarifelerden yararlanmak suretiyle yeni 10 GB kampanyasına dahil olabilirler. Ayrıca anlaşmalı faturasız tarife üyeleri de bu kampanyaya katılabilmektedirler.

Selfy Yeni 20 GB Kampanyası

Selfy yeni 20 GB kampanyası online başvuruya özel olarak ilk 3 ay boyunca 53 TL geri kalan 9 ay boyunca ise 59 TL olan bir kampanyadır. Bu kampanyanın içeriğinde 750 dakika, 500 SMS ve 20 GB internet bulunmaktadır. Tüm bu pakete ek olarak ise Türk Telekom Sil Süpür uygulamasından da paketin içeriği kadar yani bir 20 GB daha internet gelmektedir. 40 GB internet toplamda büyük bir paket demektir.

Online başvuru yapan müşterilere özel Türk Telekom Selfy yeni 20 GB kampanyası ilk 3 ay 53 TL sonraki 9 ay boyunca ise 59 TL olmaktadır. Yeni müşteriler 12+12 ay kalma sözü verirlerse ikinci 12 ay boyunca 67 TL ödemeleri gerekmektedir. İkinci 12 ay boyunca kalma sözü vermeyen müşteriler ise online başvuruya özel ilk 3 ay 74.51 TL, geri kalan 9 ay 80.51 TL öderler. Tüm bu paketlere Sil Süpür’den ekstra paket içeriği kadar internet hediye edilmektedir.

Selfy Yeni 20 GB Nasıl Alınır?

Selfy yeni 20 GB almak için SELFY YENI 20 yazıp 4545’e ve ardından SOZ yazıp 5555’e SMS atmak gereklidir. Bu işlemden sonra başvuran müşteriler 750 dakika konuşmanın, 500 SMS’in ve tam 20 GB internetin sahibi olurlar. Bu pakete ek olarak da Türk Telekom Sil Süpür uygulamasından 20 GB daha internet kazanırlar. Tüm bu paket içeriği ve ekstra internet baz alındığında oldukça karlı bir kampanyadır.

Selfy yeni 20 GB kampanyasının sahibi olmak isteyen kişiler Türk Telekom’a hat taşımak, Türk Telekom’dan yeni hat almak ya da mobil faturasız kampanyalarından yararlanmak zorundadır. Ek olarak faturasız operatörlerde numarası bulunan kişiler, bulundukları operatörün Türk Telekom ile anlaşması bulunduğu takdirde yöne Selfy’nin yeni kampanyalarından rahatlıkla faydalanabilirler.

Selfy yeni 20 GB kampanyasından faydalanacak kişiler ayrıca Selfy üyesi olmak zorundadır. Selfy üyesi olmak için 7 ila 25 yaş aralığında olma koşulu da vardır. Bu yaş aralığında bulunup Selfy üyesi olmayan kişiler SELFY YENI 20 TC yazıp 4545’e SMS göndermek yeterlidir.

Ayrıca Vodafone fatura kesim tarihi bilgilerine bakabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Nedir?

turk telekom tarife

Türk Telekom Selfy kuralların gençler tarafından koyulduğu bir gençlik dünyasıdır. Selfy’li olmak birçok avantajı sağlar. En başta Selfy’nin yeni kampanyasından yararlanmak için Selfy’li olmak gerekmektedir.

Selfy’li olmak için sadece yeni kampanyalarından yararlanmaya gerek yoktur. Direkt olarak SELFY TC yazıp 4545’e SMS göndererek Selfy’li olunabilmektedir.

SMS atmak istemeyenler 444 1 444 numaralı hattı arayarak da Türk Telekom Selfy üyesi olmak istediklerini söyleyebilirler. Selfy dünyasına adım atmak işte bu kadar kolaydır.

7 ila 25 yaş aralığında bulunan kişiler Selfy’li olabilir. Kişinin kendine ait numarası olması gerekmez. Zaten SMS atarken TC kimlik numarası da yazılacağı için SMS’in hangi numaradan atılacağının bir önemi bulunmamaktadır.

Ayrıca Selfy üyesi olmak için Türk Telekom bayilerine de uğranabilir. Bayilerde de üyelik işlemi ücretsiz şekilde yapılmaktadır. Online işlemler uygulaması üstünden de TC kimlik numarası ile Selfy üyesi olunabilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.