Web Tekno Haber

Türk Telekom Sil Süpür ile 30 GB Bedava İnternet Kazan!

Türk Telekom Sil Süpür ile 30 GB Bedava İnternet Kazan!

Türk Telekom Sil Süpür uygulaması sayesinde bedava internet kazanabilirsiniz. Bu internet kampanyasından faturalı hatların yararlanması mümkün değildir. Faturasız olan hat sahipleri, her hafta kendilerini bekleyen sürpriz hediyelerden faydalanabilirler. Sınırsız konuşma, cepten bedava internet ve Muud Premium üyeliği için online işlemler uygulamasından giriş yapmanız mümkün olur. Uygulamayı indirmek için telefonunuzun işletim sistemine göre Google Play ya da App Store’u kullanabilirsiniz. Uygulamayı indirmek tamamen ücretsizdir. Kampanyaya katılım gerekmez. Yapılması gereken tek şey uygulamaya giriş yaptıktan sonra Sil Süpür oyununun oynanmasıdır.

Türk Telekom Sil Süpür ile Hangi Hediyeler Kazanabilirim?

Türk Telekom Sil Süpür uygulaması ile kazanabilecek hediyeler şu şekilde sıralanabilir:

 • Günlük geçerli Türk Telekom mobil yönüne sınırsız konuşma,
 • Günlük her yöne 100 DK,
 • Günlük her yöne 250 DK,
 • Haftalık her yöne 100 DK,
 • Haftalık her yöne 250 DK,
 • 2 günlük gece 5 GB (Saat gece 12 ile 6 arasında geçerlidir.),
 • Günlük geçerli, Twitter, Facebook, Instagram, Youtube 1 GB internet,
 • Günlük geçerli, Twitter, Facebook, Instagram, Youtube 2 GB internet,
 • Günlük 100 MB internet,
 • Günlük 250 MB internet,
 • Günlük 500 MB internet,
 • Haftalık geçerli, Twitter, Facebook, Instagram, Youtube 2 GB internet,
 • Haftalık geçerli, Twitter, Facebook, Instagram, Youtube 5 GB internet,

Ayrıca Türk Telekom Ödemeli Arama Nasıl Yapılır? Bilgilerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür ile Kazanılan Hediyeler Yurt Dışında Geçerli Olur mu?

turk telekom sil supur nedir

turk telekom sil supur kampanyalari

Türk Telekom Sil Süpür uygulamasında hediyeler yalnızca yurt içinde geçerlidir. Kampanya kapsamında sunulan internet ve diğer faydaların geçerlilik süresi hediyenin türüne göre değişiklik gösterebilir. Müşteriler eğer bu kampanyaya katılırlarsa otomatik olarak 4.5 G servisinin kullanıma açılması için onay vermiş olurlar. Müşteriler bunun için ek bir işlem yapmazlar. 4.5 G ile uygun sim kartın ve cihazın kullanılması kişilerin talep etmesi halinde iptal edilebilir. Kampanya kapsamında kişilerin faydalanması için hatta yüklenmiş olan faydaların diğer kişilere aktarılması mümkün değildir. Eğer kullanılan hat iptal olursa, hattın iptal olmasına sebebiyet verilirse, başka operatöre geçiş yapılırsa, bahsedilen kampanya faydaları da otomatik olarak iptal edilmiş olur. Kampanyalarla sunulan faydalar, geçerlilik süresinin dolamsı ile birlikte silinir gider.

Türk Telekom Sil Süpür ile Nasıl Bedava İnternet Kazanabilirim?

Türk Telekom Sil Süpür uygulamasında bedava internet kazanmak için ilk önce Türk Telekom online işlemler uygulamasını indirin. Ardından uygulamaya bilgilerinizi kullanarak giriş yapın. Sil Süpür oyununu oynamaya başlayın. Oynadıkça daha fazla internet kazanmaya başlayacaksınız. Hediyeler haftanın her iki günü (Cuma günü ve Çarşamba günü) olmak üzere yenilir. Saat 6’da yenilenme sonrasında kişiler yeniden oyun oynamak için uygulamaya giriş yapabilirler. Müşterilerin hediyelerinin yenileneceğini öğrenmeleri mobil uygulama üzerinden de yapılabilir. Hediyelerin tanımlanması halinde müşterilere bilgilendirme amaçlı tanımlama SMS’i gönderilecektir. Kişilere ilgili SMS’lerin gönderilmesi halinde hediyelerin kullanılması mümkün olur. Türk Telekom müşterileri bu kampanyadan faydalanabilir. Ancak kişilerin Teknosa Mobil, POCELL, BİMCELL kullanmaları halinde kişilerin bu oyunu oynayarak internet ve hediye kazanmaları mümkün değildir.

Türk Telekom Sil Süpür ile Kazanılan Bedava İnternetleri Ne Zaman Kullanabilirim?

Türk Telekom Sil Süpür uygulamasında bedava internetin kullanılması için gece paketleri kapsamında olan kişilerin gece saat 12 ile 6 arasında kullanım yapmaları mümkündür. Whatsapp paketi kapsamında verilen kullanım haklarının içine görüntülü ödeme dahil edilmemiştir. Görüntülü arama ayrıca kişilerin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Kampanya dahilinde tanımlanan hediye kullanımların belirlenmiş süre dolması ile silinmesi söz konusudur. Kampanya kapsamında kullanımların silinmesi, kullanım hakkının dolması halinde müşteriler kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirmeye tabi tutulurlar.

Türk Telekom Sil Süpür ile Muud Hediye Kullanımı

turk telekom sil supur muud

turk telekom sil supur muud hediye

Türk Telekom Sil Süpür ile Muud kullanımı için kişilerin ilk önce uygulamayı indirmeleri gerekmektedir. Uygulamayı indirdikten sonra üyelik için aktivasyon kodunun kullanılması gerekir. Eğer aktivasyon koduna sahipseniz ilk olarak app store ya da Google Play üzerinden uygulamayı telefonunuza indirin. Daha sonra Muud uygulamasına kendi telefon numaranızı kullanarak kayıt olun. Aktivasyon kodunu kullanıcı adı ya da şifre olarak kullanmanız mümkün değildir.

Eğer Android kullanıcısı iseniz uygulamaya giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede bulunan profil simgesinin üzerine tıklayın. Ardından profil ekranının en alt kısmında yer alan Premium geç butonuna tıklamanız gerekir. Daha sonra açılan ekranda yer alan sözleşmeleri okuduğunuza dair sözleşmeleri onaylayın. Onayı verdikten sonra diğer ekrana geçiş yapın. Açılan ekrana karşınıza aktivasyon kodu kullan seçeneği çıkacak bu seçeneğe tıklamanız gerekir. Kutucuklara istenilen bilgileri girdikten sonra devam butonuna tıklayın. Bu basamakların tümünü iphone kullanıcıları da gerçekleştirebilir.

Türk Telekom Sil Süpür ile TT Wifi Hediye Kullanım Detayları

Türk Telekom Sil Süpür ile TT Wifi hediye kullanımı için kullanıcının misafir kullanıcıyım seçeneğini işaretlemesi gerekmektedir. Ardından açılan ekranda yeni kullanıcı alanına istenilen bilgilerin girilmesi gerekir. Yeni misafir kullanıcı kayıt sayfasını görüntüleyen kullanıcıların, mutlaka kendilerine ait e posta adresi ile giriş yapmaları gerekmektedir. Kişiler parola bilgisi, telefon numarası ile yeni bir kullanıcı hesabı oluşturabilirler.

Türk Telekom Mor Hediye Bedava 1 GB İnternet bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Bal Paketler’e Özel Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom Bal Paketler için Sil Süpür kampanyası faturasız hat sahiplerine özel hazırlanmıştır. Bal paketler arasından dilediğinizi Türk Telekom mağazalarından, online işlem menüsünden ya da size en yakın Türk Telekom bayisinden satın alabilirsiniz. Bu paketlerden birini satın almanız halinde anında 7 gün geçerli 5 GB internet kazanırsınız. Kampanyaya katılmak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin mutlaka Bal Paket sahibi olmaları gerekmektedir. Bu paketler şu şekilde olabilir:

 • Bal 4 Paketi,
 • Bal 8 Paketi,
 • Bal 12 Paketi,
 • Bal 16 Paketi,
 • Bal 20 Paketi.

Kampanyadan faydalanmak için kayıt olmanız gerekmiyor. Yapılması gereken tek şey, paket satın alımı işleminden sonra Sil Süpür oyununu oynamaya başlamaktır. Sil Süpür uygulamasında oyun oynayarak kazanma günleri bazı müşteriler için Çarşamba iken bazı müşteriler Cuma günleri kazanacaklardır. Bal Paket satın aldıktan sonra ilk ya da ikinci Sil Süpür günü geldiği zaman hediye kazanmaya başlarsınız.

Türk Telekom Bal Paketler’e Özel Sil Süpür Kampanyası Hediyelerini Ne Zaman Kullanabilirim?

Türk Telekom Bal Paketler için Sil Süpür hediyelerini kullanmaya tarafınıza bilgilendirme SMS’i gelmesi ile beraber başlayabilirsiniz. Sahip olduğunuz kullanım haklarınız yalnızca size özeldir. Yani bu haklarınızı başka bir kişiye devir etmeniz söz konusu olamaz. Kampanya faydalarından yurt dışında faydalanmak mümkün değildir. Eğer bu kampanyaya katılım gösterdiyseniz, otomatik olarak 4.5 G açılması için de onay vermiş olursunuz. Ancak bunu dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. İptal etmek için size en yakın Türk Telekom bayisini ziyaret etmeniz ve talebinizi yerine getirmeniz mümkündür. Eğer kampanya kapsamında faydalar kullanılırsa, örneğin internet hediyeniz biterse, artık kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilmeye başlarsınız. Yeniden oyun oynayarak hediye kazanmanız halinde kazandığınız hediyelerin hattınıza yüklenmesi ile birlikte hediye kullanımlarınız üzerinden ücretlendirilirsiniz. Ayrıca kalan kullanımlarınızı SMS üzerinden KALAN yazın 5555’e göndererek öğrenmeniz mümkündür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. ökkeş aslan dedi ki:

  Selam harika bir uygulama ve aparatör

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.