Türk Telekom Sil Süpür ile Günlük Haftalık ve Aylık Hediye internet

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 20:00

Türk Telekom 2019 bedava internet kapsamında uzun süredir devam eden sil süpür yöntemi ile kullanıcılara günlük, haftalık ve aylık bedava internet dağıtmaktadır.

Türk Telekom 2019 Bedava internet

Kampanyadan faydalanabilmeniz için yapmanız gereken Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını telefonunuza yükleyip giriş yapmanız ve Sil Süpür oyununu oynamanız gerekmektedir. Hediyeler her hafta Çarşamba ya da Cuma günü 06:00’a kadar yenilenmektedir. Aboneler hediyesinin yenileneceği Sil Süpür gününü mobil uygulama üzerinden kolayca öğrenebilir.

Hediyeyi Ne Zaman Kullanabilirim ?

Hediyeler hattınıza yüklendikten sonra konu ile alakalı tanımlama SMS’i gönderilecektir. İlgili SMS’in gelmesinin ardından hediyeyi kullanmaya başlayabilirsiniz

Online İşlemler Uygulamasını Nasıl Yüklerim ?

Uygulamayı cihazınızın modeline göre Google Play ya da App Store uygulama mağazasından cihazınıza yükleyebilirsiniz. Uygulama ücretsizdir. Uygulamayı telefonunuza yüklerken Wifi bağlantınız yoksa tarife internetinden düşüm gerçekleşir.

Türk Telekom 2019 Bedava internet Nasıl Yapılır ?

  • Online İşlemler uygulamasını yükleyip giriş yapın.
  • Sil Süpür bölümüne giriş yapıp oyunu oynayarak hediyeleri kazanın.
  • Kampanyaya kayıt yapmanıza gerek yoktur. Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması’na giriş yaparak Sil Süpür oyununu oynamaya başlayın ve hediyeleri süpürüp hemen alın.

Hediyeler Neler ?

Cepten internet, sınırsız konuşma, Muud Premium üyelik ve sürpriz hediyeler her hafta sizi Online işlemler Sil Süpür kanalında sizi bekliyor.

Ayrıca bunun yanında Türk Telekom Bedava İnternet kategorimizi ziyaret ederek size uygun ücretsiz internet paketlerinden faydalanabilirsiniz.

Etiketler:,

Türk Telekom Sil Süpür ile Günlük Haftalık ve Aylık Hediye internet için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. Beyza  yorumladı. 17:31 - 06 / 02 / 2019:

    Internet kazanmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir