Web Tekno Haber

Türk Telekom Sosyal Medya’da Geçerli 4 GB Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Türk Telekom Sosyal Medya’da Geçerli 4 GB Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Türk Telekom’dan sosyal medyada geçerli 4 GB hediye interneti almak için Türk Telekom bireysel faturasız hatta sahip olmak gerekir. Türk Telekom bedava internet kampanyaları hız kesmeden devam ederken sosyal medyada geçerli 4 GB hediye internet kampanyası da son zamanlarda Türk Telekomlular arasında oldukça revaçta olan bir kampanya haline gelmiştir. Kampanya kapsamında Türk Telekom, abonelerine internetleri bitmemesi için sadece sosyal medyada geçerli 4 GB hediye internet verecektir.

Efsane Tarifelere Girenlere 2020 Sonuna Kadar Aylık 10 GB Hediye bilgilerine de bakabilirsiniz.

Türk Telekom Sosyal Medya’da Geçerli 4 GB Bedava İnternet Nedir?

Türk Telekom sosyal medyada kullanılacak 4 GB hediye internet, Türk Telekom’un bireysel faturasız hat sahipleri için geçerli bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Türk Telekom faturasız abonelerine sosyal medyada kullanabilecekleri 4 GB cepten internet hediye edilecektir. Abonelerin bu kampanyadan yararlanabilmeleri için yapmaları gereken tek şey, hatlarına TL yüklemesi yapmalarıdır. Türk Telekom’un belirlemiş olduğu tutarı müşteri TL bakiyesine yüklendiğinde sosyal medya için geçerli 4 GB bedava internet abonenin hattına otomatik olarak tanımlanacaktır.

Türk Telekom Sosyal Medya’da Geçerli 4 GB Bedava İnternetten Nasıl Yararlanılır?

Türk Telekom sosyal medyada geçerli 4 GB hediye internetten yararlanmak için Türk Telekom faturasız hat sahiplerinin hatlarına TL yüklemesi yapması gerekir. Türk Telekom tarafından, kampanyadan yararlanabilmek için yüklenmesi gereken TL tutarı en az 30 TL’dir. Faturasız aboneler TL bakiyelerine en az 30 TL veya üstünde yükleme yaptıklarında kampanyaya katılmak için gerekli şartları sağlamış olurlar. Ardından sosyal medyada geçerli 4 GB bedava internet alabilmek için telefonlarının mesaj kısmına SOSYAL PAKET yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndermelidirler. Bu mesajı gönderdikten sonra aboneye Türk Telekom tarafından bir onay mesajı gelecektir. Bu onay mesajının ardından abone, sosyal medyada geçerli bedava 4 GB internetin sahibi olacaktır.

Türk Telekom Sosyal Medya’da Geçerli 4 GB Bedava İnternet Nasıl Kullanılır?

Türk Telekom sosyal medyada geçerli 4 GB hediye internetin kullanım şekli normal internet paketlerine göre daha farklıdır. Sosyal medyada geçerli 4 GB bedava internet ikiye bölünerek kullanılır. Şöyle ki 4 GB internetin 2 GB’ı WhatsApp kullanımlarında geçerlidir. Geri kalan 2 GB ise sosyal medya için geçerli olacaktır. Yani aboneler 4 GB internetin tamamını sadece sosyal medyada kullanamazlar. 2 GB WhatsApp kullanımlarında görüntülü ve sesli aramalar Türk Telekom bedava internet kampanyasına dahil edilmiştir.

Türk Telekom Sosyal Medya’da Geçerli 4 GB Bedava İnternet Kampanyası Detayları

Türk Telekom’dan sosyal medyada kullanılacak 4 GB hediye internet kampanyasının detayları aşağıdaki gibidir:

 • Türk Telekom sosyal medyada geçerli 4 GB bedava internet kampanyası, bireysel faturasız Türk Telekom hat sahiplerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Türk Telekom sosyal medyada geçerli 4 GB hediye internetten yararlanmak için Türk Telekom abonelerinin öncelikle bakiyelerini TL yüklemesi yapmaları gerekir.
 • Kampanya kapsamında hediye edilecek olan 4 GB cepten internetten yararlanabilmek için abonelerin, hatlarına en az 30 TL ve üzerinde TL yüklemesi yapmaları gerekir.
 • TL yüklemesini gerçekleştiren aboneler, kampanyaya katılmak için cep telefonlarından ücretsiz kısa mesaj gönderirler.
 • Türk Telekom sosyal medyada geçerli 4 GB hediye internet kampanyasına katılan faturasız abonelerin kazanacakları hediye internet, abonenin hattına 48 saat içerisinde tanımlanacaktır.
 • Türk Telekom sosyal medyada geçerli 4 GB bedava internet kampanyası 12 ay boyunca geçerli olan bir kampanyadır.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen aboneler 12 ay boyunca her ay 30 TL ve üzeri yükleme yapmaları karşılığında 4 GB hediye internet kazanırlar.
 • Türk Telekom sosyal medyada geçerli 4 GB bedava internet kampanyasından kazanılan 4 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan 4 GB cepten internetin üçüncü kişiler ile paylaşılması veya üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Türk Telekom sosyal medyada geçerli 4 GB bedava internet kampanyasını iptal etmek isteyen aboneler cep telefonlarının mesaj kısmına IPTAL SOSYAL PAKET yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndermelidirler.
 • Türk Telekom, bahsi geçen bu kampanyada her türlü değişikliği yapma, Kampanyayı durdurma veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

Türk Telekom Banka Yükleme Kampanyası

Türk Telekom’dan banka ile yükleme kampanyası Türk Telekom’un bireysel faturasız hat sahipleri için oluşturulmuş bir kampanyadır. Kampanya kapsamında aboneler hatlarına TL yüklemesini Ziraat Bankası aracılığı ile yaptıklarında bedava internet kazanacak. Banka Yükleme kampanyasında aboneler hatlarına 40 TL yüklediğinde günlük 5 GB; 50 TL yüklediklerinde haftalık 5 GB; son olarak hatlarına 100 TL yüklediklerini de ise aylık 5 GB cepten internet kazanacaklardır. Abonelerin bu yüklemelere Ziraat Bankası aracılığı ile yapmaları gerekir. Ardından kampanyaya katılım için bütün şartlar sağlanmış olacak ve Türk Telekom faturasız abonelerin hatlarına hediye internetleri tanımlanacaktır.

Türk Telekom Banka Yükleme Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Türk Telekom Banka Yükleme kampanyasından yararlanmak için, abonelerin öncelikle Türk Telekom’a mesaj göndermeleri gerekmektedir. TL yüklemesinden önce  aboneler telefonlarının mesaj kısmından BANKA yazarak 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderirler. Daha sonra Ziraat Bankası aracılığı ile TL yüklemesi yapmaları gerekir. Yükledikleri bakiyeye göre ise de günlük, haftalık veya aylık olmak üzere 5 GB cepten internet kazanacaklardır.

Türk Telekom Ekstra 5 GB İnternet 15 TL Kampanyası Nasıl Yapılır? Ayrıntılarını da inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Banka Yükleme Kampanyası Detayları

Türk Telekom’un banka yükleme kampanyası esasları aşağıdaki gibidir:

 • Kampanya 11 Eylül 2019 – 31 Mart 2020 tarihlerinde geçerlidir.
 • İlgili kampanyadan Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart, BİMcell, POCELL, Faturasız Pttcell, Teknosa Mobil, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, data tarifeleri haricindeki tarifelerde bulunan tüm bireysel ön ödemeli müşteriler yararlanabilecektir.
 • Müşterilerin bahsedilen tutarda yükleme yapmadan önce BANKA yazıp 5555’e göndererek kampanyaya kayıt olması gerekmektedir.
 • Ziraat Bankası aracılığıyla yapılacak yüklemeler kapsamında banka internet şubesi, mobil şube, ATM’ler, banka kioskları, telefon bankacılığı vardır. Talimatlı yüklemeler de geçerli olacaktır.
 • Abonelerin kampanyadan yararlanabilmesi için kampanya kaydını başarılı bir şekilde tamamlamasının ardından kampanya geçerlilik süresi içerisinde banka aracılığıyla tek seferde 40 TL, 50 TL veya 100 TL ve üzeri yükleme yapmaları gerekmektedir.
 • 1000 TL ya da daha yüksek miktarda bakiyeye sahip olan aboneler TL yüklemesi yapamayacak olup, yeniden TL yüklemesi yapabilmeleri için bakiyelerinin 1000 TL’nin altında olması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında sunulan internet hakkının geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan haklar devretmeyip, silinecektir.
 • Müşteriler kampanya kaydının ardından tek seferde yapacakları her 40 TL, 50 TL veya 100 TL ve üzeri yükleme için ayrı ayrı olacak şekilde kampanya kapsamında sunulan internet faydasından yararlanabilecektir.
 • Bu, Türk Telekom bedava internet kampanyası kapsamında sunulan faydaların sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka paket ya da fayda yoksa cepten internet kullanımları kampanya geçerlilik süresi içerisinde 2 KR/ 100 KB olarak ücretlendirilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir. Söz konusu data hakkı KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.
 • Kampanya kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez.
 • Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir tarifeye geçiş yapan müşteriler kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.