Web Tekno Haber

Türk Telekom Taahhütlü İnternet Tarifeleri ve Fiyatları

Türk Telekom Taahhütlü İnternet Tarifeleri ve Fiyatları

Türk Telekom taahhütlü evde internet tarifeleri ve fiyat seçenekleri, evde yüksek hızlı internetin keyfini çıkarmak isteyen kişiler tarafından yoğun ilgi görmektedir. Türk Telekom kurumsal internet sitesi, müşteri hizmetleri ve çağrı merkezi telefon numaraları ve tüm Türk Telekom şubeleri üzerinden başvuru yapabileceğiniz evde internet tarifeleri, çeşitli seçenekler sunmaktadır. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Türk Telekom taahhütlü internet tarifelerinde farklı ihtiyaçlar için farkı fiyatlandırma politikası uygulamaktadır. Siz de evinizde yüksek hızda fiber internet kullanma keyfinizi hem ihtiyaçlarınıza hem de bütçenize uygun hale getirerek, Türk Telekom’un sunduğu ayrıcalıklar dünyasından yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom İlk Ay Bizden Evde İnternet Kampanyası

turk telekom ilk ay bizden kampanyasi

Türk Telekom’un ilk ay bizden evde fiber internet kampanyası, uygun fiyatlı gerçek fiber hızında interneti evinde kullanmak isteyen müşterilerin bir numaralı tercihi haline gelmektedir. Birbirinden farklı fiber indirme hızlarına göre farklı ücretlerle satışa sunulan bu paketlerle siz de evinizde yüksek hızda ve limitsiz internetin keyfini çıkarabilirsiniz. Fiber internet başvurularında online başvuru yapan tüm müşterilere özel ilk ay ücretsiz internet hizmeti sunulmaktadır. 24 ay taahhütle katılım gösterilebilen bu kampanyada güncel fiyat seçenekleri Mbps internet indirme hızına göre şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Türk Telekom 12 Mbps evde fiber internet ilk ay ücretsiz, ayda 82,90 TL
 • Türk Telekom 24 Mbps evde fiber internet ilk ay ücretsiz, ayda 94,90 TL
 • Türk Telekom 50 Mbps evde fiber internet ilk ay ücretsiz, ayda 114,90 TL

Siz de kendi bütçenize ve evinizde internet kullanma alışkanlıklarınıza göre bu tarifelerden size uygun olanını seçip hemen başvuru yapabilirsiniz. 24 ay taahhütlü şekilde sunulan bu fiyat avantajlarından yararlanmak için Türk Telekom kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan “Hemen Başvur” butonuna tıklamanız yeterlidir.

Türk Telekom Taahhütsüz İnternet Tarifeleri ve Fiyatları bilgilerine de bakabilirsiniz.

Türk Telekom Dijital Eğitim Evde İnternet Kampanyası

Türk Telekom dijital eğitim evde fiber internet kampanyası da müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde düzenlenmiştir. Online eğitim alan öğrencilerin sorun yaşamadan ve kesintisiz biçimde derslerini takip edebilmeleri için 24 ay taahhütlü bir şekilde sunulan Türk Telekom dijital eğitim internet kampanyasına internet üzerinden ve Türk Telekom şubelerinden pratik biçimde başvuru yapabilirsiniz. İlk ay ücretsiz avantajının bu kampanyada da yer aldığı görülmektedir. Türk Telekom dijital eğitim internet kampanyasının fiyatları, talep edilen internet fiber indirme hızına göre şu şekilde değişiklik göstermektedir:

 • Türk Telekom 12 Mbps dijital eğitim evde internet ilk ay ücretsiz, ayda 85,90 TL
 • Türk Telekom 24 Mbps dijital eğitim evde internet ilk ay ücretsiz, ayda 97,90 TL
 • Türk Telekom 50 Mbps dijital eğitim evde internet ilk ay ücretsiz, ayda 117,90 TL

Türk Telekom şirketinin her şey dahil sabit fiyat üzerinden sunduğu bu kampanyalı fiyatları 24 ay taahhüt kapsamında geçerlidir. Ücretsiz kurlumu ve ücretsiz dijital servislerden yararlanma hakkı da müşterilere sunulmaktadır.

Türk Telekom Tivibu’lu Evde İnternet Kampanyası

Türk Telekom Tivibu üyelikli evde internet kampanyası, fiber hızında internet ile televizyon kampanyasını bir arada kullanmak isteyen müşteriler tarafından tercih edilmektedir. 24 ay taahhütlü olarak verilen bu kampanyada Tivibu paketleri de limitsiz fiber internet bağlantısına dahil edilmektedir. Yine kendi bütçenize hitap eden fiyat seçeneklerini değerlendirerek evinizde yüksek hızlı gerçek fiber internet ile Türk Telekom Tivibu keyfini aynı anda yaşayabilirsiniz. Bütçe dostu fiyat seçeneklerine sahip olan Türk Telekom Tivibu’lu evde internet kampanyasının aylık fiyatları, internet indirme hızına göre şu şekilde değişmektedir:

 • Türk Telekom 12 Mbps hızında Tivibu aile paketi ile evde internet, ayda 99,90 TL
 • Türk Telekom 24 Mbps hızında Tivibu aile paketi ile evde internet, ayda 104,90 TL
 • Türk Telekom 50 Mbps hızında Tivibu aile paketi ile evde internet, ayda 109,90 TL

Ücretsiz Türk Telekom dijital servislerinden de yararlanabileceğiniz bu kampanyada ile siz de evinizde yüksek hızlı gerçek fiber internet konforunu yaşayabilirsiniz. Ayrıca bu kampanyada sunulan Tivibu aile paketinin dolu dolu hazırlanmış içerikleriyle de televizyon keyfini limitsiz olarak yaşayabilirsiniz.

Türk Telekom 3 Ay Bedava Evde İnternet Kampanyası

turk telekom 3 ay bedava internet kampanyasi

Türk Telekom ilk 3 ay bedava evde fiber internet tarifesi, bütçesine en uygun şekilde kaliteli Türk Telekom internet servislerinden yararlanmak isteyen müşterilerin tercihi haline gelmiştir. Siz de evinizdeki internet ihtiyaçlarınızı yüksek hızlarla karşılamak ve aynı zamanda bütçenizi yormayan fiyat seçeneklerinden de yararlanmak istiyorsanız, Türk Telekom’un başlatmış olduğu ilk 3 ay bedava evde fiber internet kampanyasından yararlanabilirsiniz. Hız tutkunlarına limitsiz fiber internet sunulurken ilk 3 ay ödeme yapmayacağınız bu kampanyada da güncel fiyatlar, Türk Telekom’dan talep ettiğiniz internet indirme hızına göre değişiklik göstermektedir:

 • Türk Telekom 24 Mbps limitsiz fiber evde internet, ilk 3 ay ücretsiz, ayda 99,90 TL
 • Türk Telekom 50 Mbps limitsiz fiber evde internet, ilk 3 ay ücretsiz, ayda 99,90 TL
 • Türk Telekom 100 Mbps limitsiz fiber evde internet, ilk 3 ay ücretsiz, ayda 99,90 TL

Türk Telekom kurumsal internet sitesi üzerinden veya müşteri hizmetlerini arayarak bu kampanyaya katılım gösterebilirsiniz. Her şey dahil sabit fiyat üzerinden verilen Türk Telekom 3 ay bedava fiber internet kampanyasında taahhüt süresi 24 ay olarak belirlenmiş olup, diğer internet sağlayıcılarından gelen müşterilere özel 200 TL hoş geldin indirimi de yapılmaktadır. İndirimli modem ve ücretsiz kurulum desteği alabilmek için bu hizmetlere hemen başvuru yapabilirsiniz.

Türk Telekom 50 TL Yükle 5 GB Hediye İnternet Kazan! Detaylarına da bakabilirsiniz.

Türk Telekom Gamer Evde İnternet Kampanyası

Türk Telekom oyunculara özel Gamer evde fiber internet kampanyası, adından da anlaşılacağı üzere oyun tutkunlarının doyasıya internet keyfi çıkarabildikleri özelliklere sahiptir. Hızı ve ayrıcalıklarıyla oyun keyfini katlayan Türk Telekom fiber internet Gamer evde kampanyasına başvuru yapmak için Türk Telekom kurumsal internet sitesi üzerinde yer alan kampanya sayfasındaki “Hemen Başvur” butonuna tıklamanız yeterlidir. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren Türk Telekom firması, gamer evde fiber internet kampanyasının fiyatlarını, talep edilen internet indirme hızına göre şu şekilde sıralamaktadır:

 • Türk Telekom 35 Mbps hızında Gamer fiber internet, limitsiz, ayda 99,00 TL
 • Türk Telekom 50 Mbps hızında Gamer fiber internet, limitsiz, ayda 119,00 TL
 • Türk Telekom 100 Mbps hızında Gamer fiber internet, limitsiz, ayda 159,00 TL

Bütün Türk Telekom evde fiber internet kampanyalarında olduğu gibi bu kampanyada da 24 ay taahhüt şartı bulunmaktadır. Kampanyaya katılan oyun tutkunları yüksek hızda internet avantajından yararlanırken aynı zamanda diğer Türk Telekom servislerini de ücretsiz biçimde kullanabilme avantajına sahiptir. Türk Telekom Gamer evde fiber internet tarifesi kurulumu da ücretsiz biçimde gerçekleştirilmektedir.

Kurulduğu günden bu yana farklı seviyede ve talepleri olan müşterilerine en uygun fiyatlarla evde fiber internet desteği sunan Türk Telekom taahhütlü internet kampanyalarından yararlanmak için kolay başvuru yollarını kullanabilirsiniz. Türk Telekom internet sitesinden ve Türk Telekom müşteri hizmetlerinden hızlı başvuru yapabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.