Web Tekno Haber

Türk Telekom Tarifeye Ek İnternet Paketleri ve Fiyatları

Türk Telekom Tarifeye Ek İnternet Paketleri ve Fiyatları

Türk Telekom mevcut tarifeye ek internet paketi ve ücretlendirmesi, cepten faturasız internet paketleri arasında yoğun ilgi görmektedir. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Türkiye’nin en büyük GSM operatörlerinden biri olan Türk Telekom şirketi haftalık ve günlük çok avantajlı ek internet paketleriyle de tercih edilmektedir. Kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin en büyük telekomünikasyon şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Türk Telekom bu kampanyasıyla rakiplerine de göz dağı vermektedir. En uygun fiyatlı en kaliteli hizmetleri sunmak için Türk Telekom tarifeye ek internet paketleri kampanyasında memnuniyet veren ücretlendirme politikası uygulamaktadır. Siz de Türk Telekom müşterisiyseniz ve tarifenize ek internet paketlerini en uygun fiyatlarla satın almak istiyorsanız yapmanız gerekenleri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Türk Telekom Tarifeye Ek İnternet Paketleri

turk telekom tarifeye ek paketler

Türk Telekom tarifeye ek internet paketi kampanyası, her şey dahil paket kullanan Türk Telekom müşterilerinin yararlanabileceği kampanyalardandır. Haftalık ve günlük kullanım süreli bu paketler en uygun fiyatlarla sunulduğu için Türk Telekom müşterileri tarafından yoğun ilgi görmektedir. Eğer siz de her şey dahil paket kullanıcısıysanız ve mevcut tarifenize ek olarak internet ihtiyacınız varsa hemen siz de ihtiyacınıza uygun bir paket seçimi yaparak dilediğiniz kadar cepten mobil internete bağlanmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Online işlemler üzerinden Türk Telekom tarifeye ek internet paketlerini bütçenize en uygun fiyatlarla satın alabilirsiz. Türk Telekom’un müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri arasında bulunan tarifeye ek internet paketleri şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Türk Telekom tarifeye ek 3 günlük 1 GB internet paketi
 • Türk Telekom tarifeye ek 3 günlük 2 GB internet paketi
 • Türk Telekom tarifeye ek 1 haftalık 1 GB internet paketi
 • Türk Telekom tarifeye ek 1 haftalık 2 GB internet paketi
 • Türk Telekom tarifeye ek 2 haftalık 1 GB internet paketi
 • Türk Telekom tarifeye ek 2 haftalık 2 GB internet paketi
 • Türk Telekom tarifeye ek 2 haftalık 4 GB internet paketi

Görüldüğü üzere her ihtiyaca ve talebe yönelik zengin seçenekler sunan Türk Telekom şirketi, bu sayede müşteri memnuniyetine verdiği önemi de gözler önüne sermektedir. Türk Telekom tarafından sunulan bu hizmette dilediğiniz kadar ek internet paketini bütçenize en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Türk Telekom’un hangi paket için müşterilerinden ne kadar ücret talep ettiğini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Türk Telekom Benim İçin İnternet Hediye GB bilgilerine de bakabilirsiniz.

Türk Telekom Tarifeye Ek 3 Günlük İnternet Paketi ve Fiyatı

Türk Telekom mevcut tarifeye ek 3 günlük internet paketi ve ücreti, şirketin resmi internet sitesi üzerinden duyurulmuştur. Uzun süreli internet paketi kullanmak yerine mevcut tarifesine ek olarak sadece 3 günlük ekstra internet ihtiyacı olan müşterilerin yararlanabileceği bu kampanyada paket fiyatları 1 GB ve 2 GB boyutuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Her iki pakette de en uygun fiyat seçeneklerini sunan Türk Telekom’un 3 günlük tarifeye ek internet paketi fiyatları şu şekildedir:

 • Tarifeye ek 3 günlük internet paketi – 1 GB – 7 TL
 • Tarifeye ek 3 günlük internet paketi – 2 GB – 9 TL

Türk Telekom Tarifeye Ek 1 Haftalık İnternet Paketi ve Fiyatı

Türk Telekom tarifeye ek 1 haftalık internet paketi ve ücreti de müşterilerin kendi ihtiyaçlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. 1 haftalık ek internet paketine ihtiyaç duyduğunuzda 1 GB veya 2 GB seçeneklerinden birini tercih ederek paket ödemenizi ona göre yapabilirsiniz. Her iki seçimde de müşteri memnuniyeti odaklı fiyatlar sunan Türk Telekom şirketinin bu ek internet paketi kampanyası yoğun ilgi görmektedir. 1 Haftalık tarifeye ek internet paketi yapmak isteyen Türk Telekom müşterilerinin ödemesi gereken güncel fiyatlar şu şekilde sıralanmaktadır:

 • Tarifeye ek 1 haftalık internet paketi – 1 GB – 9 TL
 • Tarifeye ek 1 haftalık internet paketi – 2 GB – 12 TL

Türk Telekom Tarifeye Ek 2 Haftalık İnternet Paketi ve Fiyatı

Türk Telekom tarifeye ek 2 haftalık internet paketi ve ücretleri de 1 GB ile 2 GB internet paketi seçeneklerine göre değişiklik göstermektedir. Türk Telekom abonesi olarak mevcut tarifenizde kullandığınız internet paketine ek olacak şekilde, 2 hafta boyunca kullanım hakkı bulunan internet paketinizin 1 GB olmasını istiyorsanız ona göre belirlenen fiyattan, 2 GB internet paketi tanımlatmak istiyorsanız da ona göre belirlenmiş ücretten ödeme yapmanız gerekmektedir. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Türk Telekom şirketinin 2 haftalık tarifeye ek internet paketi fiyatları şu şekilde duyurulmuştur:

 • Tarifeye ek 2 haftalık internet paketi – 1 GB – 8 TL
 • Tarifeye ek 2 haftalık internet paketi – 2 GB – 16 TL
 • Tarifeye ek 2 haftalık internet paketi – 4 GB – 19 TL

Türk Telekom Tarifeye Ek İnternet Paketleri Nasıl Yapılır?

Türk Telekom tarifeye ek internet paketi yaptırmak isteyen faturasız hat müşterileri, abone oldukları telefon numarasından kısa mesaj (SMS) göndererek tarifeye ek internet paketi yaptırabilmektedir. Türk Telekom tarifeye ek internet paketini yapmak için izlenmesi gereken yöntemler şu şekildedir:

 • 3 günlük 1 GB internet paketi – 3GUN 1GB yaz, 5555’e SMS gönder.
 • 3 günlük 2 GB internet paketi – 3GUN 2GB yaz, 5555’e SMS gönder.
 • 1 haftalık 1 GB internet paketi – HAFTA 1GB yaz, 5555’e SMS gönder.
 • 1 haftalık 2 GB internet paketi – HAFTA 2GB yaz, 5555’e SMS gönder.
 • 2 haftalık 1 GB internet paketi – 2HAFTA 1GB yaz, 5555’e SMS gönder.
 • 2 haftalık 2 GB internet paketi – 2HAFTA 2GB yaz, 5555’e SMS gönder.
 • 2 haftalık 4 GB internet paketi – 2HAFTA 4GB yaz, 5555’e SMS gönder.

Türk Telekom Tarifeye Ek İnternet Paketleri Kullanım Koşulları

turk telekom ek internet paketleri

Türk Telekom mevcut tarifeye ek internet paketi kullanım şartları da şirketin resmi internet sitesi üzerinden yapılan kampanya duyurusunda açık bir şekilde yer almaktadır.   Buna göre Türk Telekom’un kullanıma sunduğu tarifeye ek internet paketlerinden yararlanabilecek Türk Telekom müşterileri şunlardır:

 • Mobil ofis,
 • Faturasız bayi,
 • Katlayan,
 • Standart,
 • Hemşerim,
 • Faturasız Jet

tarifeleri haricindeki tüm bireysel faturasız Türk Telekom müşterileri ile BIMCELL, POCELL, PTTCELL, Tenosacell haricindeki gelir paylaşım ortaklıkları tarifelerindeki müşterilerden şartları sağlayan aboneler yararlanabilecektir. Paket ücretlerine KDV ve ÖİV dahildir. Paket kapsamında yurt içinde internet apn üzerinden yapılacak veri yükleme ve veri indirme işlemleri için internet kullanım hakkı sunulacaktır.

Türk Telekom Hayat Eve Sığar İnternet Kampanyası! Detaylarını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Tarifeye Ek İnternet Paketleri İptal Etme Yöntemi

Türk Telekom tarifeye ek internet paketleri iptal etme işlemi de Türk Telekom abonelerinin merak ettikleri konular arasında yer almaktadır. Tarifeye ek internet paket iptali yapılması için Türk Telekom abonelerinin hatlarına tanımlattıkları paketleri IPTAL yazıp paket kodunu girdikten sonra 5555’e kısa mesaj göndererek iptal etmeleri mümkün olmaktadır. Türk Telekom tarifeye ek internet paketleri fiyatları üzerinde değişiklik yapma hakkını kendi bünyesinde saklı tutmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.