Web Tekno Haber

Türk Telekom Teknosacell Faturasız 50 GB Wifi Paketi Kampanyası!

Türk Telekom Teknosacell Faturasız 50 GB Wifi Paketi Kampanyası!

Türk Telekom, tanıtım çalışmaları hazırlamak için marka ile çalışmaya devam ediyor. Bu sefer Teknosacell kullanıcıları için olay bir kampanya hazırlamıştır. Bu yazımızda Türk Telekom Teknosacell Faturasız 50 GB Wifi Paketi Kampanyası ile ilgili bilgileri sizlere sağlayacağız. Türk Telekom, her geçen gün yeni kampanyalarla abonelerini memnun etmeye devam ediyor. Teknosa, Türk Telekom’un bu kez tanıttığı marka olarak karşınıza çıkmaktadır. Türk Telekom Teknosacell Faturasız 50 GB Wifi Paketi Kampanyası kapsamında Teknosacell ön ödemeli paketi satın alanlara 90 günlük indirim hakkı tanınacak.

Türk Telekom Teknosacell Faturasız 50 GB Wifi Paketi Kampanyası Ne Anlama Gelmektedir?

turk telekom teknosacell kampanyasi

Türk Telekom Teknosacell Faturasız 50 GB Wifi Paketi Kampanya etkinliği, Türk Telekom’un Teknosacell ön ödemeli kullanıcıları için hazırladığı bir etkinliktir. Etkinlik kapsamında Teknosacell ön ödemeli 50 GB wifi paketi oldukça uygun fiyata sağlanacak. Türk Telekom Teknosacell ön ödemeli 50 GB Wifi paketinden yararlanan aboneler, 90 günlük 50 GB İnternet paketini 90 günlük aylık ücret karşılığında kullanabilirler. Seçime başvurmak için ilgili numaraya SMS göndermek gerekiyor.

Türk Telekom Teknosacell Faturasız 50 GB Wifi Paketi Kampanyası’na Başvuru Yapmak İçin Hangi Yol Tercih Edilir?

Türk Telekom Teknosacell ön ödemeli 50 GB Wifi paket etkinliğine başvurmak için öncelikle SMS göndermeniz gerekmektedir. Bu etkinlik için başvuran tüketiciler, telefonun mesaj kısmına MOBIL 50GB yazıp 5599’a kısa mesaj göndererek bu etkinlikten yararlanabilirler. Etkinliğe SMS ile katılan tüm Türk Telekom kullanıcıları Teknosacell 50 GB ön ödemeli Wifi’yi normal fiyattan çok daha düşük bir fiyata kullanma hakkına sahip olacaktır.

Türk Telekom Maksimum Avantaj Bedava İnternet Kampanyası ayrıntılarını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Teknosacell Faturasız 50 GB Wifi Paketi Kampanyası Kapsamındaki Detaylar Nelerdir?

Türk Telekom Teknosacell Faturasız 50 GB Wifi Paketi Kampanyası detayları şu şekilde belirlenmiş ve sizlere sunulmuştur:

 • Türk Telekom Teknosacell ön ödemeli 50 GB Wifi paketi etkinliğine başvurmak için öncelikle SMS göndermeniz gerekmektedir. Bu aktivite için başvuran tüketiciler, telefonun mesaj kısmına MOBIL 50GB yazıp 5599’a kısa mesaj göndererek bu aktiviteden yararlanabilirler.
 • Etkinliğe SMS ile katılan tüm Türk Telekom kullanıcıları, Teknosacell ön ödemeli 50 GB Wifi’yi normal fiyatın çok daha altında kullanma hakkına sahip olacaktır.
 • Türk Telekom Teknosacell ön ödemeli 50 GB Wifi paket etkinliği kapsamında abonelere 90 gün geçerli ve ilgili paketler için geçerli 50 GB İnternet kullanım hakkı verilecek.
 • Türk Telekom Teknosacell ön ödemeli 50 GB Wifi paketi etkinliğine katılan aboneler, 3 ay süreyle aylık 99 TL ücret karşılığında 50 GB kullanım hakkından yararlanabiliyor.
 • Türk Telekom Teknosacell ön ödemeli 50 GB Wifi paketi kapsamında abonelere sağlanan 50 GB internet, sadece ev kullanımı için geçerlidir.
 • Türk Telekom Teknosacell 90 günlük 50 GB Wifi paketi ön ödemeli etkinliği, süre dolduktan sonra otomatik olarak yenilenmeyecektir.
 • Türk Telekom aboneleri, Türk Telekom Teknosacell ön ödemeli 50 GB Wifi paket etkinliğinden yararlandıktan sonra, süreleri dolduğunda tekrar satın alma hakkına sahiptir.
 • Türk Telekom Teknosacell ön ödemeli 50 GB Wifi paketi kullanılırken aboneye mesaj SMS’i gönderilecektir.
 • Türk Telekom Teknosacell ön ödemeli 50 GB Wifi paketinden yararlanmak isteyen aboneler için bakiyelerindeki TL en az paket adedine eşit olmalıdır.
 • Türk Telekom Teknosacell ön ödemeli 50 GB Wifi paketi etkinliğinden elde edilen 50 GB internet, üçüncü bir kişiye aktarılamaz.
 • Türk Telekom, Türk Telekom Teknosacell’in ön ödemeli 50 GB Wifi paketi ile ilgili tüm değişiklikleri yapma, durdurma veya iptal etme hakkını saklı tutar.

Türk Telekom Teknosacell Faturasız 50 GB Wifi Paketi Kampanyası’nın Geçerlilik Detayları Nelerdir?

 • Teknosacell ön ödemeli tarifesindeki tüm aboneler Türk Telekom Teknosacell Faturasız 50 GB Wifi paketinden yararlanabilecek.
 • İlgili paket kapsamında yurt içi 50 GB İnternet’i 90 gün boyunca kullanma hakkı verilecektir Paket ücreti KDV ve ÖİV dahil 99 Türk Lirası’dır.
 • Müşteriler, SMS göndererek veya müşteri hizmetlerini arayarak pakete kayıt talebinde bulunabilirler. İlgili yazılım paketine abonelik başladıktan sonra, aboneye SMS gönderilerek bilgilendirme yapılır ve onay mesajının ardından ilgili yazılım paketi içerisinde sağlanan faydalar kullanılabilir. Paket kaydı başarısız olursa, abone SMS ile bilgilendirilecektir.
 • Paket dahilinde sağlanan faydalar 90 gün geçerlidir ve kullanılmayan faydalar geçerlilik sürelerinin sonunda silinir. Paket, 90 günlük geçerlilik süresinin sonunda sona erecek ve otomatik olarak güncellenmeyecektir.
 • Aboneler, 90 günlük geçerlilik süresi boyunca ilgili yazılım paketlerini birden çok kez satın alabilecekler.
 • Pakette sağlanan ücretsiz veri hakları, yalnızca İnternet apn üzerinden oluşturulan yerli mobil veriler için geçerlidir. Bu ücretsiz avantajlara KKTC ve yabancı kullanımı dahil değildir. TTMOBİL, mesajlaşma ve sesli iletişim (IM ve VOIP), İnternet paylaşımı (ağ paylaşımı) ve doğrudan dosya paylaşımı (P2P) programları vb. Tarife kapsamında sağlanan İnternet faydaları kapsamında hizmet kullanım haklarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Paket dahilinde internet avantajı elde etmek için %80 ve %100 ihtimalle SMS gönderimi yapılacaktır.
 • Müşterilerin paket satın alabilmeleri için bakiyelerinin TL tutarında olması gerekmektedir. Paketi satın alan müşterinin bakiyesinin yetersiz olması durumunda müşteriye paketi satın alamayacağı bildirilecektir.
 • Paket yenilemesini iptal etmek isteyen müşteriler, SMS göndererek veya müşteri hizmetleri aracılığıyla iptal edebilecekler.
 • Sağlanan veri hakları üçüncü şahıslara devredilemez veya devredilemez.
 • Paketin sağladığı veri hakları sona erdikten sonra abonenin mevcut tarifesine göre kullanım ücreti alınır.
 • Hattın iptal edilmesi, hattın iptal edilmesine neden olacaktır Numarasını başka operatörlere veya hatlarını aktaran müşteriler paketten yararlanmaya devam etmeyecektir. Abone paketi iptal ederse, paket içinde verilen teklifleri geçerlilik süresi sonuna kadar kullanabilir.
 • Firmamız paket fiyat ve koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Türk Telekom Taahhüt Süresini Öğrenmenin Yolu Nedir?

turk telekom taahhut suresi ogrenme

Türk Telekom cayma bedeli öğrenmenin en iyi yollarından biri,Tariflerim” bölümünde başlangıç ​​ve bitiş tarihlerini net bir şekilde bulmak için doğrudan veya çevrimiçi işlemler yoluyla müşteri hizmetlerini aramaktır.

Türk Telekom’da Taahhüt İptal Etme Cezası Ne Kadardır?

Türk Telekom’un taahhüt ihlal etmenin cezası olan cayma bedeli ücreti aslında size para iadesi için, uygulanan indirimlerin geri ödenmesidir. Taahhüt süreniz çok kısaysa, iptal etmek yerine beklemek daha mantıklıdır. Para çekme ücretleri kullandığınız saate bağlı olarak daha yüksek olabileceğinden, detaylar için mutlaka müşteri hizmetleri merkezini aramalı ve aramadan önce bilgi almalısınız. Türk Telekom para çekme ücretleri kesinlikle taksitle ödenmeyecektir. İleride beklenmedik faturalarla karşılaşmak istemiyorsanız üretim hattını taşımadan önce mutlaka karar vermelisiniz.

Türk Telekom Selfy’nin Fırsat Paketlerine Özel Sil Süpür Kampanyası! Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Türk Telekom Taahhüt Cayma Bedeli Ne Anlama Gelmektedir?

Taahhüt cayma bedeli, söz vermek, bir anlamda anlaşmak ve söz vermek anlamına gelir ve bir şeyi devralmak demektir. Her iki tarafın mutabık kaldığı taahhüt yazılı bir imza ile tasdik edilecektir. Türk Telekom vaatleri genellikle yeni abonelere ve vaatleri sona eren abonelere yöneliktir. Ek olarak, bir cep telefonu veya tablet satın alacağınıza söz verin. Üretim hattını herhangi bir zamanda kapatanlar veya vaat edilen indirimi onurlandırmak için hemen nakit ödeme talebinde bulunanlar ve birkaç aylık indirime bağlı olarak ödemeniz gereken para çekme ücreti buna göre artacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.