Web Tekno Haber

Türk Telekom TL Yükleme İle Kullanabilecek En İyi Tarifeler 2020

Türk Telekom TL Yükleme İle Kullanabilecek En İyi Tarifeler 2020

Türk Telekom tarifeleri sayesinde abonelerin yüzü gülüyor. Abonelere sunulan bol dakikalı, SMS’li tarifeler sayesinde aboneler rahat rahat konuşmanın, internette sörf yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Türk Telekom herkes için erişilebilir iletişim sağlanmasını ilke edinmiştir. Fırsat paketlerini sunan Türk Telekom internet seçenekleri 4 GB ile 20 GB arasında değişiklik gösteriyor. Türk Telekom aboneleri kendileri için en uygun olan tarife paketini tercih edebiliyorlar. Kimi aboneler internet GB’nın fazla olduğu paketleri tercih ederken, kimi abonelerin DK’sı ya da SMS’i bol olan paketleri tercih etmesi mümkün oluyor. Paketler farklı kullanıcı tiplerine hitap ediyor.

Türk Telekom Selfy Tarifeleri

turk telekom selfy firsatlari

turk telekom selfy ozellikleri

Türk Telekom Selfy tarifeleri Selfy abonelerine özel olarak hazırlanmıştır. Selfy’in sosyal small tarifesi faturalı Türk Telekom aboneleri tarafından tercih edilebilir. Bu tarifeyi tercih eden kişiler her yöne 750 DK, 5 bin SMS ve 3 GB internet hakkına sahip olurlar. Bunun yanı sıra en çok kullanılan sosyal medya uygulamaları arasında bulunan Twitter, Youtube, Facebook ve Instagram üzerinden 2 GB bedava ek internete sahip olabilirisiniz. Tarifeye abone olmak isteyen müşterilerin başvuru yapmak için SMS göndermeleri yeterlidir. Telefonunuzun mesaj kısmına geldikten sonra Sosyal Small Tarife yazın, mesajı 5555’e gönderin. Tarife kapsamında kalan kullanım haklarınızı görmek için de SMS gönderebilir ya da mobile online işlemleri ziyaret edebilirsiniz.

Türk Telekom Emeklilere Özel İndirim Kampanyası bilgilerine de bakabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Tarifeleri Kalan Kullanım Hakları Nasıl Sorgulanır?

Türk Telekom Selfy tarifelerinde kalan kullanım haklarının sorgulanması için güncel yazdıktan sonra mesajı 5555’e gönderin. Bu şekilde son 6 saat hariç, faturalanmamış bütün kullanım tutarının öğrenebilirsiniz. İnternet, ses ve SMS kullanım hakları için, yüzde 80 ve yüzde 100 kullanım olduğunda sistemden SMS ile otomatik olarak bilgilendirme mesajı alırsınız. Bilgiler size 2 saat öncesinde kullanım bilgilerini gönderecektir. Türk Telekom tarafından gönderilen otomatik mesajları almak istemezseniz, iptal kmsh yazdıktan sonra mesajı 5555’e gönderebilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Sosyal Medium Tarifesi

Türk Telekom Selfy Sosyal Medium Tarifesi faturalı hatlara özeldir. Bu tarife kapsamında aboneler 750 DK konuşma, 5 bin SMS ve 5 GB internetten faydalanabilirler. Buna ek olarak Twitter, Youtube, Facebook ve İnstagram uygulamalarında geçerli 5 GB ek interneti kullanabilirsiniz. Tarifeden faydalanmak için başvuru yapmak isterseniz sosyal medium tarife yazdıktan sonra mesajı 5555’e gönderin. Dakikaların ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. Tarife kapsamında hatta tanımlanan haklar, üçüncü kişilere transfer edilemez.

Türk Telekom Selfy Sosyal Large Tarifesi

Türk Telekom Selfy Sosyal Large Tarifesi sayesinde 750 DK konuşma, 5 bin SMS ve 7 GB internet sahibi olursunuz. Sosyal medya uygulamaları arasından en çok tercih edilen Facebook, Youtube, Twitter’da geçerli 3 GB ek internet kazanırsınız. Sosyal Large tarifesinden faydalanmak mı istiyorsunuz? O halde, telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra sosyal large tarife yazın ve mesajı 5555’e gönderin. Tarifenize ek paketler satın almanız halinde aşım ücretlerinizi de kontrol altına almış olursunuz. Ek paket seçeneklerini öğrenmek için telefonlarınızdan yıldız 120 kare tuşlarına basmanız yeterli olacaktır. Bir fatura dönemi içinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan haklar fatura dönemi sonunda silinecektir.

Türk Telekom Selfy Sosyal Large Tarifesinde Kalan Kullanımları Öğrenmek

Türk Telekom Selfy Sosyal Large tarifesinde kalan kullanımları öğrenmek için internet yazdıktan sonra mesajı 5555’e göndermeniz yeterlidir. Size iletilen bilgiler 2 saat öncesinin kullanım hakkını içerecektir. Güncel borç bilgisinin öğrenilmesi için güncel yazdıktan sonra mesajı 5555’e göndermeniz yeterlidir. Bu şekilde son 6 saat içinde faturalandırılmayan kullanım tutarını öğrenebilirsiniz. Tarifeden taahhütlü aylık ücret üzerinden faydalanmak isterseniz müşteri hizmetleri aracılığıyla ya da SMS ile taahhüt verilmesi gerekir. SMS ile taahhüt vermek isterseniz telefonlarınızdan SÖZ yazdıktan sonra mesajı 5555’e göndermeniz yeterli olur. Taahhüt kapsamında aylık ücret indirimi taahhüt verilen fatura dönemi ile başlar ve 12 ay fatura dönemi boyunca verilir. Taahhüt vermek için dilerseniz telefonlarınızdan yıldız 124 kare tuşlayıp, yeşile basmanız yeterlidir. Ardından 3 numaralı tuşa bastığınız zaman taahhütünüzü ücretsiz vermiş olursunuz.

Türk Telekom Efsane Tarifeler

turk telekom efsane tarifeler ozellikleri

turk telekom efsane tarifeler firsatlari

Türk Telekom Efsane Tarifelerden faydalanmak isteyen müşteriler Türk Telekom mağazalarını ziyaret edebilir ya da Türk Telekom web sitesi adresine gidebilirler. Online başvuru yapılması halinde uygun fiyatlardan tarife sahibi olabilirsiniz. Tarife içinde e dergi kullanım hakları ve uygulamalarda geçerli olan sınırsız internet hakkı bulunmaktadır. Efsane tarifeler kapsamında kullanıcılar bin dk konuşma, her yöne bin SMS ve paket içeriğine göre farklı GB’larda internet seçeneklerinden faydalanabilirler. İlgili kampanya içeriklerinin tüketilmesi halinde, aboneler normal ücretlendirme üzerinden ücretlendirileceklerdir. Tarifeye ancak yeni hat tesisi ya da numara taşıma yolu ile kayıt olunabilir. Paket fiyatlarına hem KDV hem de ÖİV dahil edilmiştir. Efsane tarifelerden kalan kullanım hakları için telefonlarınızdan 9333’ü aramanız yeterlidir. Dilerseniz yıldız 124 kareyi tuşlayarak da tarifeden kalan tüm haklarınızı öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Efsane Tarifelerde Geçerli E Dergi Kullanımı

Türk Telekom Efsane Tarifelerde e dergi hakkı bulunmaktadır. Efsane paketlerin aboneleri uygulamada geçersiz sınırsız internet hakkında faydalanabilirler. Hem yerli hem de yabancı yüzlerce farklı dergi ve gazete ödeyebileceğiniz dijital okuma platformu e dergiyi indirmek için Apple Store ve Google Play uygulama mağazalarından yararlanabilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra Türk Telekom mobil numaranızı kullanarak üyelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.  Bu şekilde e dergi aboneliğiniz başlamış olacak. Yurt içi kullanımlarında geçerli limitsiz ve sınırsız internetiniz olacağı için kullanımlarınız tarife kotanızdan düşmeyecek.

BTK Akademi Hediye İnternet Kampanyası! Ayrıntılarını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Aşmayan Tarifeler

Türk Telekom aşmayan tarifelerden faturalı hat sahiplerinin faydalanması mümkündür. Türk Telekom mağazalarına gelen ya da online başvuru formunu dolduran aboneler aşım derdine bir son verebilirler. Ayda ödemeniz gereken ücret bu tarifeler sayesinde sabitlenir ve aşım sorunu yaşamaktan kurtulursunuz. Tarife ile birlikte ayrıca hattınıza e dergi kullanım hakkı tanımlanır. Tarife kapsamında aboneler her yöne bin DK, her yöne bin SMS ve 10 GB cepten internet hakkına sahip olurlar. Tarifeye abone olmak isteyen kişilerin yeni hat tesisi yapmaları ya da numara taşımaları gerekmektedir. Tarifeler kapsamında ücretsiz SMS’ler yalnızca yurt içinde her yöne geçerlidir. Yurt dışı ve KKTC kullanımları dahil değildir. Ücretsiz gönderilen SMS’ler yalnızca 444 ile başlayan ve 1 ile 3 haneli numaraları kapsamaktadır.

Türk Telekom Aşmayan Tarifelerde Kalan Kullanım Hakları Nasıl Sorgulanır?

Türk Telekom aşmayan tarifelerde kalan kullanım haklarının sorgulanması için internet yazıldıktan sonra 5555’e mesajın gönderilmesi yeterlidir. Tarifelerden kalan haklarınızı sesli öğrenmek isterseniz 9333’ü arayabilir ya da telefonlarınızdan yıldız 124 kareyi tuşlayabilirsiniz. Türk Telekom mağazalarına giderek ya da online Türk Telekom sitesi üzerinden başvurunuzu Türk Telekom’a iletebilirsiniz. Türk Telekom mobil müşterisi olan kişilerin işlemleri için telefonlarından 444 1 44 hattını aramaları yeterlidir. Başvurunuz en kısa zamanda değerlendirilmeye alınarak, başvuru yapılan numara üzerinden tarafınıza bilgilendirme mesajı iletilecektir. Bilgilendirme mesajında tarife başlangıç ve kullanım hakları bilgilerini edinebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.