Web Tekno Haber

Türk Telekom, Vodafone, Turkcell 19 Mayıs 2020 Bedava İnternet

16.05.2020
807
Türk Telekom, Vodafone, Turkcell 19 Mayıs 2020 Bedava İnternet

Operatörlerden 19 Mayıs kampanyası sayesinde avantajlardan faydalanabilirsiniz. Bütün operatörler 19 Mayısa özel bedava internet kampanyaları sunmaktadır. Kampanyalar sayesinde salgın döneminde öğrenciler bedava internete girerek ders dinleyebilirler. Her sene yapılan bu kampanya sayesinde siz de para ödemeden internet sahibi olabilirsiniz. Bayrama özel 19 Mayıs kampanyasına siz de katılın, siz de internete doya doya girmenin keyfini yaşayın.

Turkcell Abonelerine Özel 19 Mayıs Kampanyası

turkcell 19 mayis

turkcell 19 mayis kampanya

Turkcell Abonelerine Özel 19 Mayıs Kampanyası bu özel günde abonelerini mutlu etmektedir. Her sene yapılan bu kampanya ile bu sene de abonelere özel 2 GB bedava internet hediye edilmesi planlanmaktadır. Bu kampanya kapsamında bedava internet sahibi olmak için GNÇ uygulamasına sahip olmanız yeterli olur. Yalnızca bedava internet değil, kampanya kapsamında farklı hediyelerin verileceği de duyurulmuştur. Kampanya kapsamında bedava internet kazanmak için son gün 19 Mayıs’tır. Kampanya katılım başvurusu yapmak için GNÇ uygulamasına giriş yapın. Daha sonra ad, soyad ve TC kimlik bilgilerinizi girin. Bilgilerinizi girdikten sonra bedava internet hattınıza yüklenir.

Selfy’den Gençlere 1919 MB İnternet Hediye bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Turkcell Abonelerine Özel 19 Mayıs Kampanyasına Katılım Nasıl İptal Edilir?

Turkcell Abonelerine Özel 19 Mayıs Kampanyasına katılımı iptal etmek isteyen kişilerin telefonlarından 0532 532 00 00 araması yeterli olur. Müşteri temsilciniz ile görüşerek iptal işlemlerini ücretsiz olarak halledebilirsiniz.

Turkcell Abonelerine Özel 19 Mayıs Kampanyasına Kimler Katılabilir?

Turkcell Abonelerine Özel 19 Mayıs Kampanyasına katılabilecekler 26 yaşın altında olan GNÇ aboneleridir. Bu fırsattan faydalanmak isteyen kişilerin bunun dışında herhangi bir şartı yerine getirmeleri gerekmemektedir. Kampanyaya katılma hakkını elde eden kişilerin, hediye internet kullanım süresi 24 saat ile sınırlandırılmıştır. Yani bir günün sonunda hediye internetiniz sona erecektir. 24 saat sonunda kalan kullanımınız olsa bile, haklarınızı kullanmaya devam etmeniz mümkün değildir.

Vodafone Abonelerine Özel 19 Mayıs Kampanyası

Vodafone Abonelerine Özel 19 Mayıs Kampanyası ile hem Atamız anılıyor hem de bedava internet hediyesi ile yüzler gülüyor. Vodafone 19 Mayıs kampanyası dahilinde abonelerine tam 2 GB internet hediye etmektedir. Vodafone’un her sene sunduğu bu kampanyadan faydalanmak için herhangi bir ücret ödenmesi gerekmiyor. Vodafone mobil uygulamasına giriş yapın ve menüden 19 Mayıs internet kampanyasını seçin. Buradan uygulama üzerinden kayıtlı olan telefon numarasına bedava internet yüklenecektir. Her bir telefon numarası en çok bir kere (bir sene içinde) bu kampanyadan faydalanabilir.

Turk Telekom Abonelerine Özel 19 Mayıs Kampanyası

turk telekom 19 mayis

turk telekom 19 mayis kampanya

Turk Telekom Abonelerine Özel 19 Mayıs Kampanyası Selfy abonelerine özel olarak hazırlanmıştır. Selfy, Türk Telekom’un gençlik platformu olarak bilinmektedir. Yapılan bilgilendirmeye göre 19 Mayıs’ta Selfy aboneleri tam 1919 MB değerinde bedava internet kazanacak. Bedava internet kazanmak isteyen Selfy abonelerinin 19 Mayıs gününde Türk Telekom mobil online işlemler uygulamasına girmesi gerekmektedir. Online işlemler menüsünden sil süpür oyunu ziyaret edilmelidir. Buradan hem oyun oynanarak hem de eğlenerek bedava internet kazanarak keyfinize bakabilirsiniz. Sil Süpür oynunu oynarak bedava internet kazanma hakkını elde etmeniz halinde iki gün içinde bedava internetinizi kullanabilirsiniz.

Turk Telekom Abonelerine Özel 19 Mayıs Kampanyasından Kalan Kullanım Haklarımı Nasıl Sorgularım?

Turk Telekom Abonelerine Özel 19 Mayıs Kampanyasından kalan kullanımları sorgulamak için telefonlarınızdan 9333 hatlı telefon numarasını arayabilirsiniz. Müşteri temsilcinize kalan kullanım haklarınızı öğrenmek istediğinizi söylemeniz halinde sizi gerekli yerlere yönlendirecektir. Eğer faturasız hat sahibi iseniz kalan kullanımlarınızı sorgulamak için telefonlarınızdan yıldız 1 2 3 kare tuşlarına basın. Faturalı hat sahipleri ise yıldız 1 2 4 kare tuşlarına basarak kalan kullanımları hakkında bilgi sahibi olabilirler.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Bedava İnternet Kampanyası sayesinde para ödemenize gerek kalmadan bedava internet sahibi olabilirsiniz. Bedava internet kazanmak isteyen kişilerin mutlaka Vodafone müşterisi olması gerekmektedir. Hattınızı Vodafone’a taşıdıktan sonra anında 1 GB bedava internet kazanırsınız. Hem de bedava internet yalnızca tek bir aya özel olarak hattınıza yüklenmez. Bedava internet 12 ay boyunca düzenli olarak yüklenmeye devam eder. Yani toplamda 12 GB internet kazanmış olursunuz. Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin başvurularını SMS ile iletmeleri gerekmektedir. Kampanyaya katılmak için telefonlarınızın mesaj kısmına gelin. Hoş geldin 1 GB yazdıktan sonra mesajı 7000’a SMS gönderin. Başvurunuzun onaylanması halinde tarafınıza onay mesajı gelecektir. Onay mesajında kalan kullanım haklarınız da görebilirsiniz.

Vodafone tarafından benzer olarak sunulan bir diğer kampanya da Vodafone Spotify kampanyasıdır. Bu kampanya sayesinde ilk 3 ay boyunca Spotify uygulamasını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin telefonlarının mesaj kısmına geldikten sonra spotify yazarak 5800’a mesaj göndermeleri gerekmektedir. Faturanıza kampanya ücreti yansıtılacaktır. Kampanya katılımınız başladığında dilediğiniz müziği dinlemeye başlayabilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür ile Bedava 30 GB Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Sil Süpür ile Bedava 30 GB Bedava İnternet Paketi sayesinde hem eğlenecek hem de bedava internetin keyfini çıkaracaksınız. Her hafta sil süpür üzerinden verilen hediyeler yenilenmektedir. Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin online işlemler uygulamasına sahip olmaları gerekmektedir. Uygulamayı ücretsiz olarak sanal mağazalar üzerinden indirebilirsiniz. Eğer Android işletimcisi ile çalışan telefon kullanıyorsanız Google Play üzerinden uygulamayı indirebilirsiniz. Eğer IOS işletimcisi ile çalışan telefonunuz varsa uygulamayı indirmek için Appke Store uygulamasını ziyaret etmeniz gerekir. Uygulamayı indirmek tamamen ücretsizdir. Sil Süpür uygulamasına ek olarak yine Türk Telekom uygulamalarından olan Muud sayesinde de sınırsız konuşmaktan tutun bedava internet paketine kadar pek çok hediye kazanabilirsiniz.

Üniversite Öğrencilerine Uzaktan Eğitime Destek Kotası 6 GB Hediye İnternet hakkında detaylara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Türk Telekom Hoş Geldin 15 GB Bedava İnternet Paketi

Türk Telekom Hoş Geldin 15 GB Bedava İnternet Paketi ile mevcut Türk Telekom abonesi sayısının arttığı bilinmektedir. Türk Telekom abonesi olmayı zorunlu kılan bu paket ile yeni aboneler 15 GB’a kadar bedava internet kazanabiliyorlar. Yalnızca 15 GB bedava internet paketi değil, internete ek olarak 750 DK konuşma ile 750 SMS paketi de kazanırsınız. İlk 3 ay boyunca 30 TL ve üzeri yükleme yapmaya devam eden aboneler bedava internet paketi hediye etmeye devam eder. Eğer bedava internet kazanmak isterseniz size en yakın Türk Telekom bayisini ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone Yeni Gelenlere 60 GB Bedava İnternet Paketi

Vodafone Yeni Gelenlere 60 GB Bedava İnternet Paketi sayesinde yeni aboneler bedava internet kazanıyorlar. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerin 19 Mayıs kampanyasında da olduğu gibi mutlaka Vodafone abonesi olmaları gerekmektedir. Vodafone aboneleri ayda 5 GB olmak üzere, 12 ay boyunca bedava internet kazanırlar. Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin ilk olarak Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeleri gerekmektedir. Uygulamayı Google Play ve Apple Store üzerinden indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra bilgilerinizi kullanarak uygulamaya giriş yapın. Daha sonra uygulama menüsünden ek paketler menüsüne gelin. Buradan Vodafone bedava internet paketinizi alabilirsiniz. Uygulamayı telefonunuza tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulamayı kullanmak için de herhangi bir ücret ödenmesi gerekmez. Hattını Vodafone’a taşıyan kişiler bu paketten faydalanabilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.