Web Tekno Haber

Türk Telekom Yeni Yılda 10 GB Bedava İnternet Dağıtıyor!

Türk Telekom Yeni Yılda 10 GB Bedava İnternet Dağıtıyor!

Türk Telekom yapmış olduğu kampanyalar ile ilgi çekmeye devam ediyor. Yeni yıl ile beraber pek çok gsm operatörü yeni kampanyalar ile abonelerine farklı kategorilerde fırsat sağlıyor. Bedava dakika, sms ve internet hakkı sunularak yeni yılın ilk günlerinde hat kullanıcılarının yüzü güldürülüyor. Türk Telekom’a hattını taşıyan her yeni abone ücretsiz 10 GB internet hediye internet kazanabilecek. Türk Telekom’un hattını ilk defa alacak olan kişiler içinde sağlamış olduğu bu kampanya kapsamından yararlanabilmek için 15 Aralık 2021 tarihinden itibaren geçiş işlemlerinin başlatılması gerekmektedir. Kampanya kapsamında yapılacak başvurularda en çok merak edilen konulardan biri de 10 GB hediye interneti kazanmak için faturalı hatta sahip olmalı mıyım? sorusudur. Kampanyaya dair tüm detaylı bilgiyi almak için yazının devamını okuyabilirsiniz.

3 Ay Boyunca 10 GB Hediye İnternet Kampanyası Nedir?

Türk Telekom şubelerine gelerek farklı operatörlerden hattını taşıyan her bir abone tek seferlik olmak üzere Türk Telekom 10 GB bedava internet kazanabiliyor. Kampanya kapsamından faydalanabilmek için Türk Telekom üzerinden yeni abone olmak ya da var olan hattı Türk telekom’a taşımak gerekiyor. 3 ay boyunca geçerli olan bu kampanyadan yararlanabilmek için yeni hat sahiplerinin telefonlarını Türk Telekom’un online işlemler uygulamasını indirmesi gerekiyor. Uygulama içerisindeki sil süpür alanı kullanılarak ancak ücretsiz internet hakkından faydalanabilecek kampanya doğrultusunda her ay 7 gün geçerli olabilecek 10 GB internetin bir kısmı kullanılabilmektedir. Konu üzerine detaylı bilgi yazının devamında aktarılmaktadır. Kampanyadan faydalanmak isteyen ancak şu anda aktif olarak Türk Telekom müşterisi olan abonelerin yeniden bir işlem yapmasına gerek yoktur. Şu anda Türk Telekom müşterisi olanlar bu kapsamda sil süpür platformu aracılığıyla sunulan bedava internet haklarından her hafta uygulamaya giriş yaparak yararlanabilirler.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyasına Başvuru Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyasına Başvuru Nasıl Yapılır?

Türk Telekom’un sil süpür kampanyası dahilinde 3 ay boyunca kullanılabilecek 10 GB hediye interneti kazanabilmek için en yakın bölgedeki Türk Telekom mağazalarında gidilebilir ya da internet üzerinden Türk Telekom’un resmi web sitesi ziyaret edilebilir. Türk Telekom online işlemler uygulaması aracılığı ile kolaylıkla hat taşıma işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Talimat verilmesinin ardından yapılan işlemler doğrultusunda Türk Telekom sil süpür kampanyası aracılığı ile verilen 10 GB hediye internet fırsatı değerlendirilebilecektir. Yapılacak işlemlere dair akla takılan herhangi bir hakkında bilgi sahibi olabilmek için Türk telekom’un müşteri hizmetlerini aranabilir.

Online Türk Telekom hat taşıma işlemleri için yapılması gerekenler şunlardır:

  • Türk telekom’un resmi websitesi olan turktelekom.com.tr adresine giriş yapılır.
  • Online işlemler kategorisinden “bireysel işlemler” yazısını tıklanır.
  • Açılan sayfada “yeni abonelik” başvurusu yazısını tıklanır.
  • Cep telefonu numarası ve doğrulama kodu gereken alana girildikten sonra bir sonraki aşamaya geçiş yapılır.
  • Numaramı taşımak istiyorum ya da yeni hat almak istiyorum, seçeneklerinden biri tercih edilerek; hat tipi, isim soyisim, taşınmak istenen numara ve gerekli görüldüğünde ulaşılabilecek bir irtibat numarası ile istenen bilgiler ekranda giriş yapılır.
  • Gönder tuşuna basıldıktan sonra talep işleme alınmış olacaktır.

3 Ay Boyunca 10 GB Hediye İnternet Kampanyasına Ait Detaylar Nelerdir?

Türk Telekom’a hattını taşıyarak 10 GB hediye internet kampanyasından faydalanmak isteyen kişiler kampanyanın kimleri kapsadığını merak ediyor. Kampanya süresinde geçerli olacak olan 3 aylık ücretsiz internet kullanımında abonelere sunulan belirli kullanım şartlarının ne olduğu sorgulanıyor.

Bunun için yapılması gerekenler öncelikle bireysel.türktelekom.com.tr adresini kullanabilirler. Kampanya kapsamındaki haktan faydalanabilmek için 15 Aralık 2021 tarihinden sonra hattı Türk Telekom’a taşımak ya da yeni bir Türk Telekom hat kullanıcısı olmak gerekmektedir. Taşıma işlemi tamamlandıktan sonra aboneler 3 ay boyunca kullanabilecekleri 10 GB hediye internet kazanıyorlar. Kampanya detayına bakıldığında her ayın 7 günü geçerli olabilecek bir kapsamda bulunmaktadır. Kampanyaya geçiş yapılırken herhangi bir ücret ödenmemektedir.

Kampanya kapsamında faydalanabilmek için her ayın çarşamba ve cuma günleri faydanım sağlanabilir. 3 ay boyunca kullanılabilecek 10 GB internet paketi her sil süpür gününde yalnızca aylık tek seferlik kazanım sağlanabilir. Hediye interneti kazanabilmek için sil süpür uygulaması kullanılırken her müşteriye özel bir gün tahsis edilir.

Türk Telekom 10 GB hediye internet kapsamındaki faydadan yararlanmak isteyenler ancak yeni aboneler olmaktadır. Türk Telekom müşterisi olup yeniden farklı bir işlem yapmaya gerek yoktur.

Bedava internet kapsamında yararlanılan faydadan ancak yurt içi kullanımlar geçerli olmaktadır. Yapılan başvuru neticesinde sil süpür aracılığı ile 10 GB hediye internet kampanyasından faydalanan ve 3 ay boyunca telefonuna ücretsiz olarak bedava internet tanımlaması yapılan müşteriler üçüncü bir kişi ile haklarını paylaşamaz. Türk Telekom hediye olarak sunmuş olduğu bu fırsattan yalnızca kullanıcıyı faydalandırmaktadır.

Türk Telekom’un sağlamış olduğu bu kampanya üzerindeki tüm haklar Türk Telekom’a aittir. Herhangi bir şekilde kampanya boyunca üzerinde değişiklik, kampanyanın durdurulması ya da belirli sebeplerden dolayı iptal edilmesi durumu yaşanılabilir.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyasından Kimler Faydalanabilir?

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyasından Kimler Faydalanabilir?

Türk Telekom şubelerine gelerek yeni hat alan ya da var olan hattını Türk Telekom’a taşıyan bireysel hat kullanıcıları sil süpür kampanyasını sunmuş olduğu 10 GB hediye imkanından faydalanabilirler. Sil süpür Türk Telekom’un online işlemler uygulaması içerisinde var olan bir kategoridir. Kampanyadan faydalanabilmek için Türk Telekom’a geçiş yapıldıktan sonra cep telefonuna Türk Telekom online işlemler uygulaması indirilir. Cep telefonu numarası ve telefona gelen tek kullanımlık şifre ile uygulamaya giriş yapılır. Sil süpür kategorisini geçiş yapılarak uygun günlerde bedava internet kazanılabilir.

Türk Telekom’un sunmuş olduğu 10 GB hediye internet kampanyasını 3 ay boyunca kullanmak isteyen müşteriler için faturalı ya da faturasız olmak şartlarından herhangi birini yerine getirmek yeterlidir.

3 Ay Boyunca 10 GB Hediye İnternet Kampanyası Ne Zaman Aktif Hale Gelir?

Türk Telekom kullanıcılarına sunmuş olduğu yeni yıl ile beraber gündeme gelen 10 GB hediye internet kampanyası talep edilmeye devam ediyor. Bu süreçte yapılan işlemler doğrultusunda hattın içerisine bedava internetleri ne zaman yükleneceği araştırılan konular arasındadır. Türk Telekom 3 ay boyunca kullanıcılarına sunmuş olduğu 10 GB hediye internet paketi kazanımın dan faydalanabilmek için hat taşıma işlemi gerçekleştirdikten sonraki ilk çarşamba günü kullanıma başlanabilir. Bunun için Türk Telekom’un online işlemler uygulaması cep telefonuna indirilir. Uygulama içerisinde sil süpür adı verilen kategoriye geçiş yapılarak çarşamba günleri ve cuma günleri kullanılabilecek 10 GB yakın hediye internet elde edilebilir. Sil süpür uygulamasının kullanılabilmesi yalnızca Türk Telekom kullanıcılarına ait bir özelliktir. Telefona gelen özel bir şifre ile ancak uygulamaya giriş yapılabilir. Fayda kapsamında bedava internetlerden yararlanabilmek için tek bir hat üzerine 3 ay boyunca 10 GB hediye internet sunulmaktadır. Türk Telekom’a hattını taşıyarak hediye internet avantajından faydalanmış müşteriler farklı zamanlarda silsüpür kampanyasından faydalanabilmektedir. Bazı müşteriler çarşamba günleri bazıları ise cuma günleri ancak sil süpür kampanyasını kullanarak bedava internet hakkından yararlanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.