Web Tekno Haber

Türk Telekom Yılların Hediyesi ile Bedava İnternet

Türk Telekom Yılların Hediyesi ile Bedava İnternet

Türk Telekom’dan yılların hediyesi ile internet faydası, tüm Türk Telekom aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır. Türk Telekom hediye internet kampanyası yapmaya devam ederken yılların hediyesi ile abonelerine, kaç yıl Türk Telekom’da kaldılar ise o yılın üç katı kadar internet hediye ediyor. Kampanyaya ise bireysel faturalı veya faturasız hatlar katılabiliyor. Türk Telekom aboneleri, Türk Telekom’da kaldıkları yılların tam olarak üç katı kadar hediye internet kazanacak.

Türk Telekom Yılların Hediyesi ile İnternet Faydası Nedir?

Türk Telekom yılların hediyesi ile bedava internet kampanyası, hali hazırda bütün Türk Telekom aboneleri için geçerlidir. Kampanya kapsamında Türk Telekom abonelerine Türk Telekom’lu oldukları yılın üç katı kadar internet hediyesi verilecektir. Aboneler, kampanya ücretsiz bir şekilde katılabilecek ve hediye internetlerini üç aya kadar kullanabilecektir. Abonelerin kampanyaya katılmak için yapmaları gereken tek şey Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına sahip olmaktır.

Türk Telekom Renkli Tarifeler ile 12 GB Hediye İnternet bilgilerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Yılların Hediyesi Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Türk Telekom’un Yılların Hediyesi kampanyasından yararlanmak için abonelerin Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirmeleri gerekir. Online İşlemler uygulaması üzerinden “bana özel” sayfasına girip kampanyaya kayıt yapabilirler. Online İşlemler uygulamasını kullanmayan aboneler için ise SMS ile kayıt olmak mümkündür. Yılların Hediyesi kampanyasına SMS ile kayıt olmak için abonelerin, cep telefonlarının mesaj kısmından YILLAR yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndermeleri gerekir. Gelecek olan onay mesajının ardından aboneler kampanyaya kayıt yaptırmış olurlar.

Kampanyadan yararlanan fakat daha sonra iptal etmek isteyen aboneler için de iptal hakları bulunmaktadır. Bu aboneler, kampanyayı iptal etmek için Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni arayabilir veya SMS ile iptal işlemini yapabilirler. Yılların Hediyesi Kampanyasını iptal etmek için IPTAL YILLAR yazarak 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndermek yeterli olacaktır.

Türk Telekom Yılların Hediyesi Zamana Göre Hediye Edilecek İnternet

Yılların Hediyesi kampanyasında yıllara göre verilecek internet miktarları aşağıdaki gibidir:

 • 90 gün ila 1 yıl arasında Türk Telekom’lu olan abonelere 3 fatura dönemi boyunca geçerli aylık 1 GB cepten internet, toplamda 3 GB cepten internet hediye edilir.
 • 1 yıl ila 2 yıl arasında Türk Telekom’lu olan abonelere 3 fatura dönemi boyunca geçerli olacak aylık 2 GB internet, toplamda 6 GB cepten internet hediye edilecektir.
 • 2 yıl ila 3 yıl arasında Türk Telekom’lu olan abonelere 3 fatura dönemi boyunca geçerli aylık 3 GB internet, toplamda 9 GB cepten internet hediye edilecektir.
 • 3 yıl ila 4 yıl arasında Türk Telekom’lu olan abonelere 3 fatura dönemi boyunca geçerli aylık 4 GB internet, toplamda 12 GB cepten internet hediye edilecektir.
 • 4 yıl ila 5 yıl arasında Türk Telekom’lu olan abonelere 3 fatura dönemi boyunca geçerli aylık 5 GB internet, toplamda 15 GB cepten internet hediye edilecektir.
 • 5 yıl ila 6 yıl arasında Türk Telekom’lu olan abonelere 3 fatura dönemi boyunca geçerli aylık 6 GB internet, toplamda 18 GB cepten internet hediye edilecektir.
 • 6 yıl ila 7 yıl arasında Türk Telekom’lu olan abonelere 3 fatura dönemi boyunca geçerli aylık 7 GB internet, toplamda 21 GB cepten internet hediye edilecektir.
 • 7 yıl ila 8 yıl arasında Türk Telekom’lu olan abonelere 3 fatura dönemi boyunca geçerli aylık 8 GB internet, toplamda 24 GB cepten internet hediye edilecektir.
 • 8 yıl ila 9 yıl arasında Türk Telekom’lu olan abonelere 3 fatura dönemi boyunca geçerli aylık 9 GB internet, toplamda 27 GB cepten internet hediye edilecektir.
 • 9 yıldan daha fazla Türk Telekom’lu olan abonelere 3 fatura dönemi boyunca geçerli aylık 10 GB internet, toplamda 30 GB cepten internet hediye edilecektir.

Türk Telekom Yılların Hediyesi Kampanyasının Detayları

Türk Telekom Yılların Hediyesi ile bedava internet kampanyasının detayları şu şekildedir:

 • Kampanyaya katılım faturalı/faturasız toplam olmak üzere 1.500.000 (1,5 milyon) kişi ile sınırlıdır.
 • Kampanya kapsamında faturalı müşterilerimize Türk Telekom Mobil müşterisi oldukları yıl kadar cepten internet hediye edilecek ve hediye internet 3 fatura dönemi boyunca yenilenecektir.
 • Kampanyadan şu şartların tamamını aynı anda sağlayan müşteriler faydalanabilir: BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosacell ve internet tarifeleri haricindeki bireysel faturalı tarifelerde bulunan; 4.5G uyumlu cihaz ve SIM karta sahip olan; Avea, Türk Telekom, TTNET ve grup şirketleri arasında paylaşılmak üzere ortak veri işleme izni bulunan; Mobil hattı 90 günden daha uzun süredir Türk Telekom’da aktif olan müşterilerdir.
 • Kampanyadan sadece 1 kez faydalanılabilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydanın geçerlilik süresi bir fatura dönemidir. Müşteri iptal etmediği ve tüm kampanya şartlarını sağladığı takdirde verilen internet faydası toplamda 3 fatura dönemi boyunca yenilenecek, sonrasında sona erecektir.
 • Aboneler, tarife ve paketi kapsamındaki toplam kalan kullanım haklarını INTERNET yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilmektedirler. Bu servis internet kullanımları için 12 saat öncesinin bilgilerini içerir.
 • Kullanılmayan faydalar geçerlilik süresi sonunda silinecektir.
 • Geçerlilik süresi olan 1 fatura dönemi dolmadan anılan kampanyanın iptal edilmesi halinde kampanya kapsamında kalan bir fayda bulunuyor ise hemen silinecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan internet faydasının tükenmesi halinde ilgili hatta tanımlı farklı bir paket ya da kampanya bulunmuyorsa müşteri internet aşımları için mevcut tarife üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması, faturasız hatta geçiş yapılması halinde bahsedilen işlemlerin gerçekleştiği tarih itibariyle kampanya iptal edilecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan haklar başka bir hatta transfer edilemeyecek veya 3. şahıslara devredilemeyecektir.
 • Türk Telekom hediye internet kampanyası kapsamında sunulan bu kampanyanım geçerlilik detayları ona göre alınır.

Türk Telekom Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Kampanyası

Türk Telekom’dan otomatik fatura ödeme talimatı verene internet kampanyası tüm faturalı Türk Telekom müşterileri için geçerli bir kampanyadır. Online İşlem Merkezi, Online İşlemler Uygulaması veya banka kanallarından biri aracılığı ile otomatik fatura ödeme talimatı veren bireysel mobil faturalı müşterilere tek seferlik bir hafta boyunca geçerli 2 GB  mobil internet hediye edilecektir.

Türk Telekom İlinize Özel 10 GB Hediye İnternet Kampanyası detayları yazımızdadır.

Türk Telekom Otomatik Fatura Ödeme Talimatı Kampanyasının Detayları

Otomatik fatura ödeme talimatı kampanyasının geçerlilik detayları aşağıdaki gibidir:

 • BIMcell, PTTcell, POcell,Teknosacell, Vestelcell gibi özel GPO tarifelerinde bulunan aboneler, data tarifelerinde olan aboneler, kurumsal faturalı aboneler haricindeki tarifelerde bulunan tüm bireysel mobil faturalı aboneler kampanyadan faydalanabilecektir.
 • Abonelerin kampanyadan yararlanabilmesi için Türk Telekom Online İşlemler Uygulamasında bulunan ayarlar menüsündeki Otomatik Fatura Ödemesi bölümünden ya da Online İşlemler Merkezimizde Fatura İşlemleri altında yer alan Otomatik Ödeme Talimatı menüsünden ya da Banka kanalları aracılığı ile kart bilgilerini girerek otomatik fatura ödeme talimatını başarıyla vermesi gerekmektedir.
 • Belirtilen koşulları sağlayarak Online İşlem Merkezi, Online İşlemler Uygulaması veya banka kanallarından biri aracılığı ile otomatik fatura ödeme talimatını başarıyla veren abonelere kampanya kapsamında 7 gün geçerli 2 GB hediye cepten internet sunulacaktır.
 • Otomatik fatura ödeme talimatını başarılı bir şekilde verdiğiniz günün, ertesi günü ilgili hatta SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilendirme mesajının ardından kampanya kapsamında sunulan hediye haftalık 2 GB cepten interneti kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • Kampanya kapsamında sunulan haftalık 2 GB hediye mobil internet hakkının geçerlilik süresi 7 gün olup geçerlilik süresi boyunca kullanılmayan haklar ileri tarihe devretmeyecek ve silinecektir.
 • Kampanya kapsamında sunulan internet hakkının sona ermesinin ardından ilgili hatta tanımlı başka bir data paketi ya da kampanya yoksa kullanımlar abonenin mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • SMS ile kampanya kapsamında kalan hediye internet bilgisini öğrenmek için KALAN yazıp 5555’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Bu servis faturalı aboneler için 2 saat öncesine kadar olan kullanım bilgilerini içerir.
 • Her hat kampanyadan sadece bir kez faydalanabilecektir.
 • Kampanya geçerlilik süresi içerisinde otomatik ödeme talimatını iptal edip tekrar otomatik ödeme talimatı veren müşteriler kampanyadan tekrar faydalanamayacaktır.
 • Kampanyadan sadece 22.06.2020 tarihi itibarıyla belirtilen kanallar aracılığı ile otomatik fatura ödeme talimatı veren müşteriler faydalanabilecektir. Belirtilen tarih öncesinde herhangi bir bankaya otomatik ödeme talimatı vermiş olan müşteriler kampanya dönemi içerisinde aynı bankaya ait farklı bir karta veya başka bir bankaya talimat verse dahi kampanyadan faydalanamayacaklardır.
 • Hattı kısıtlanan ve / veya hat dondurma işlemi yapmış müşteriler kampanyadan faydalanamayacaklardır.
 • Kampanya kapsamında sunulan veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir. Söz konusu data hakkı KKTC ve yurt dışı kullanımlarını kapsamamaktadır.
 • Kampanya kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez.
 • Türk Telekom hediye internet kampanyasının geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir tarifeye geçiş yapan müşterilerimiz kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.