Web Tekno Haber

Türk Telekom Yılların Hediyesi ile Bedava İnternet

Türk Telekom Yılların Hediyesi ile Bedava İnternet

Türk Telekom Yılların Hediyesi aracılığıyla bedava internet veriyor. Türk Telekom hattını en az bir yıl kullanan ve hali hazırda kullanmaya devam eden Türk Telekom aboneleri bedava internet kazanıyor. Kampanya kapsamında aboneler yıl sayısının üç katı kadar bedava ceoten internet kazanacak. Türk Telekom bedava internet kampanyaları 2020 yılı itibari ile genişleyerek arttı ve artmaya devam ediyor. Sadece faturalı değil faturasızlar için de Türk Telekom türlü kampanyalar ve hediye internet dağıtmaya devam ediyor.

Türk Telekom Yılların Hediyesi ile Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

yillarin hediyesi bedava internet

Yılların Hediyesi ile bedava internet kampanyası, minimum bir sene Türk Telekom abonesi kalmış ve kalmaya devam eden aboneler için oluşturulmuş bir kampanyadır. Türk Telekom aboneleri Türk Telekom’da kaldıkları yıl sayısının üç katı katı kadar hediye GB kazanır. Türk Telekom’da minimum bir yıl veya daha fazla kalmış fakat daha sonra hat değiştirmiş kişiler kampanyaya katılamaz.

Türk Telekom Yılların Hediyesi Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Türk Telekom Yılların Hediyesi’ne katılmak için Türk Telekom’a kısa mesaj gönderilir. Kampanyaya katılmak tamamen ücretsizdir. Türk Telekom aboneleri kampanyaya katılım için YILLAR yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderebilirler. Kampanyaya katılmanın başka bir yolu da Türk Telekom Online İşlemler uygulamasıdır. Aboneler cep telefonlarına Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını App Store veya Google Play Store üzerinden yüklerler ve cep telefonu numaraları ile uygulamaya kayıt yaparlar. Ardından kampanyalar bölümünden Yılların Hediyesi kampanyasına katılım sağlanabilir. Kampanyayı iptal etmek isteyen abonelerin ise böyle bir hakkı mevcuttur. İptal işlemi, müşteri hizmetlerini arayarak olabileceği gibi IPTAL YILLAR yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndererek de olabilir.

Türk Telekom Renkli Tarifelerden Birini Alın, Aylık 2 GB İnternetin Sahibi Olun! Hakkında detaylar yazımızdadır.

Türk Telekom Yılların Hediyesi Kampanya Detayları

Türk Telekom Yılların Hediyesi detayları şu şekildedir:

 • Kampanyaya katılım faturalı veya faturasız hatlar toplam olmak üzere 1.500.000 (1,5 milyon) kişi ile sınırlıdır.
 • Kampanya kapsamında faturalı abonelere Türk Telekom Mobil müşterisi oldukları yıl kadar cepten bedava internet hediye edilir ve hediye internet 3 fatura dönemi yani 3 ay boyunca yenilenir.
 • Yılların hediyesi kampanyasından 4.5G uyumlu cihaz ve SIM karta sahip olan; Avea, Türk Telekom, TTNET ve grup şirketleri arasında paylaşılmak üzere ortak veri işleme izni bulunan; mobil hattı 90 günden daha uzun süredir Türk Telekom’da aktif olan müşteriler yararlanabilir.
 • Kampanyadan yalnızca 1 kez yararlanılabilir.
 • Türk Telekom abonelerinin tarifesi ve paketi kapsamındaki toplam kalan kullanım haklarını öğrenmek için INTERNET yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenim sağlanabilir. Bu servis internet kullanımları için 12 saat öncesinin bilgilerini içerir.
 • Kullanılmayan hediyeler geçerlilik süresi sonunda silinir.
 • Geçerlilik süresi olan 1 fatura dönemi dolmadan kampanyanın iptal edilmesi halinde kampanya kapsamında kalan bir fayda bulunuyor ise hemen silinir.
 • Kampanya kapsamında sunulan hediyenin geçerlilik süresi 1 fatura dönemidir. Abone iptal etmediği ve tüm kampanya şartlarını sağladığı takdirde verilen internet faydası toplamda 3 fatura dönemi yani 3 ay boyunca yenilenir, sonrasında sona erer.
 • Kampanya kapsamında sunulan internet hediyesinin tükenmesi halinde abonenin hattına tanımlı farklı bir paket ya da kampanya bulunmuyorsa aboneye internet aşımları için mevcut tarife üzerinden ücretlendirme yapılır.
 • Hattın iptal olması, hattın iptal olmasına sebebiyet verilmesi, diğer operatörlere taşınması, faturasız hatta geçiş yapılması halinde bahsedilen işlemlerin gerçekleştiği tarih itibariyle kampanya iptal edilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan haklar başka bir hatta transfer edilemez veya 3. şahıslara devredilemez.

Türk Telekom Yılların Hediyesi Kampanyası GB Hesaplaması

Türk Telekom Yılların Hediyesi faydaları abonelerin yıl sayısına göre değişiklik göstermektedir. Yıl sayılarına göre hediye edilecek olan GB sayıları aşağıdaki gibidir:

 • 90 gün – 1 yıl için her fatura dönemi 1 GB, toplamda 3 GB cepten internet 3 fatura döneminde geçerli;
 • 1 yıl – 2 yıl için her fatura dönemi 2 GB, toplamda 6 GB cepten internet 3 fatura döneminde geçerli;
 • 2 yıl – 3 yıl için her fatura dönemi 3 GB, toplamda 9 GB cepten internet 3 fatura döneminde geçerli;
 • 3 yıl – 4 yıl için her fatura dönemi 4 GB, toplamda 12 GB cepten internet 3 fatura döneminde geçerli;
 • 4 yıl – 5 yıl için her fatura dönemi 5 GB, toplamda 15 GB cepten internet 3 fatura döneminde geçerli;
 • 5 yıl – 6 yıl için her fatura dönemi 6 GB, toplamda 18 GB cepten internet 3 fatura
 • 6 yıl – 7 yıl için her fatura dönemi 7 GB, toplamda 21 GB cepten internet 3 fatura döneminde geçerli;
 • 7 yıl – 8 yıl için her fatura dönemi 8 GB, toplamda 24 GB cepten internet 3 fatura döneminde geçerli;
 • 8 yıl – 9 yıl için her fatura dönemi 9 GB, toplamda 27 GB cepten internet 3 fatura döneminde geçerli;
 • 9 yıldan fazla Türk Telekom abonesi olanlar için her fatura dönemi 10 GB toplamda 30 GB cepten internet 3 fatura döneminde geçerlidir.

Yılların Hediyesi ile verilen Türk Telekom Bedava İnternet kampanyasının katılımı sınırlıdır. Detaylı bilgi müşteri hizmetlerinden alınabilir.

Türk Telekom E-Dergi Kampanyası

turk telekom e dergi

Türk Telekom e-dergi uygulama kampanyası e-dergi üyeliğini başlatmak ile elde edilir. Türk Telekom e-dergi, yerli ve yabancı binlerce dergiyi abonelerin erişimine sağlayan bir uygulamadır. Türk Telekom aboneleri e-dergi uygulamasını App Strore veya Google mağazalarından indirerek uygulama için geçerli bedava internet kazanır. Yani, uygulamayı kullanmak internetlerinden eksiltmeyecektir.

Türk Telekom E-Dergi Nedir?

E-dergi uygulaması Türk Telekom’un dergi platformudur. İçerisinde binlerce yabancı ve Türkçe dergiler bulunmaktadır. Türk Telekom aboneleri e-dergi uygulamasını indirip uygulamaya üye olduktan sonra istedikleri dergilere anında ulaşma şansını elde ederler. Türk Telekom e-dergi uygulaması detayları aşağıdaki gibidir:

 • Aboneler uygulamayı indirdikten sonra GSM numarası ve şifresi giriş yapabilirler.
 • Dergi ve gazete okuyabilmek için e-dergi aylık üyeliği başlatmak gerekir.
 • Türk Telekom mobil müşterisi olup ve tarife veya kampanya kapsamında e-dergi kullanım hakkı bulunmayanlar Türk Telekom mobil numaraları ile üye olup, e-dergi aboneliklerini ücretsiz başlatabilirler.
 • Türk Telekom mobil müşterisi olup, daha önce ücretli e-dergi aboneliği olanlar, ücretsiz kullanım hakkından yararlanabilmek için aboneliğin başlatıldığı ilgili uygulama mağazalarından (App Store veya Google Play) ücretli aboneliklerini iptal etmeleri gerekir.
 • Üyelik ücreti aylık 13,99 TL olup, e-dergi içerisindeki tüm içeriklere ücretsiz erişim hakkı sağlanır.

Türk Telekom Kaç Yıldır Bizimleyseniz 3 Katı GB Hediye! Bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom E-Dergi Kampanyası Detayları

Türk Telekom e-dergi kampanya detayları şu şekildedir:

 • Kampanyadan 07.02.2018 tarihi öncesinde aktif olan tüm Türk Telekom mobil müşterileri yararlanabilir.
 • Kampanyaya ek olarak 07.02.2018 itibarıyla Dönüşen 2GB ve Dönüşen 4GB Tarifesine yeni hat tesisi, numara taşıma ya da Türk Telekom tarafından sunulmakta olan faturasız tarifelerden geçiş yolu ile katılan aboneler için tarife kapsamında e-dergi uygulamasından ücretsiz yararlanma hakkı bulunmaktadır.
 • E-dergi uygulamasındaki yurt içi internet kullanımları ücretlendirilmez ve internet kotalarından düşmez. Yani Türk Telekom bedava internet ile uygulama kullanılır.
 • Ücretsiz e-dergi internet kullanım hakları sınırsızdır ve adil kullanım noktası bulunmaz.
 • 02.2018 sonrası faturalıdan faturasıza geçen, faturasızdan faturalıya geçen, işbirliği veya taraftar tarifelerine/tarifelerinden geçiş yapan, hattını iptal eden, iptaline sebebiyet veren ya da numarasını diğer operatöre taşıyan müşterilerin e-dergi aboneliği sona erecektir. Tarife değişikliği yapan aboneler e-dergi uygulamasından ücretsiz yararlanma hakkını kaybetmez.
 • E-dergi aylık üyelik iptalleri, abonelerin üyeliklerini gerçekleştirdikleri ilgili uygulama mağazasının (App Store veya Google Play) hesap ayarlarından yapılır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.