Web Tekno Haber

Türk Telekom Ziraat Bankası TL Yükle GB Kazan Kampanyası

Türk Telekom Ziraat Bankası TL Yükle GB Kazan Kampanyası

Türk Telekom Ziraat Bankası TL yükle GB kazan kampanyası Selfy üyeliği içerisinde bulunan bir kampanyadır. Daha önce Ziraat Bankası ile yine işbirliği içerisinde olan Türk Telekom önceki kampanyanın süresinin sona ermesinin ardından Selfy uygulaması üzerinden yine bir Ziraat Bankası anlaşması yapmıştır. Bu anlaşma dahilinde Türk Telekom aboneleri Ziraat Bankası üzerinden yaptıkları yüklemeleri GB hediyesi kazanmaktadırlar. Yükledikleri TL oranında  hediye edilen Türk Telekom müşterileri, Ziraat Bankası TL yükle GB kazan kampanyası dahilinde birçok GB’ın tadını çıkarmaktadır.

Türk Telekom Ziraat Bankası TL Yükle GB Kazan Kampanyası Nedir?

turk telekom

Türk Telekom Ziraat Bankası TL yükle GB kazan kampanyası, hem Ziraat Bankası hesabı olan hem de Türk Telekom abonesi olan kişilere sunulmuş bir ayrıcalıktır. Türk Telekom kendi müşterilerinden Ziraat Bankası ile çalışan kişilere bir ayrıcalık olarak bu kampanyayı hazırlamıştır. Bu kampanya dahilinde Ziraat Bankası’ndan yapılacak olan her 50 TL ve 60 TL yüklemelere GB hediye edilmektedir.

Ayrıca Türk Telekom fatura kesim tarihi değiştirme bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Ziraat Bankası TL Yükle GB Kazan’da Kaç TL Yüklenmelidir?

Türk Telekom Ziraat Bankası TL yükle GB kazanda yüklenecek miktar kişiye göre değişmektedir. İster 50 TL ister 60 TL yükleyebilirsiniz. Ya da çok daha fazla tutarlarda yükleyebilirsiniz. Buradaki GB miktarı her 50 TL tutarında yapılan yüklemelere 6 GB, her 60 TL yüklemelere ise 9 GB internet hediye edilmesidir. Hem Ziraat Bankası müşterisi olan hem de Türk Telekom abonesi olan kişiler yükledikleri her 50 ve 60 TL’ye 6 ve 9 GB internet kazanmaktadırlar.

Türk Telekom Ziraat Bankası TL Yükle GB Kazan Kampanyası’ndan Nasıl Faydalanılır?

Türk Telekom Ziraat Bankası TL yükle GB kazan kampanyasından faydalanmak için Türk Telekom abonelerinin yapmaları gereken şey SMS ile bu kampanyaya kayıt olmaktır. Başvuru yapıldığı itibaren andan itibaren her 50 TL ve 60 TL yüklemeye 6 GB ve 9 GB internet hediye edilecektir.

Türk Telekom Ziraat Bankası TL yükle GB kazan kampanyasına SMS yolu ile katılmak isteyen Türk Telekom’un bütün aboneleri cep telefonlarında SELFY ZIRAATBANK yazıp 4545’e SMS göndermeleri gerekmektedir. SMS ile yapılan bu başvurudan sonra yapılan her yüklemeye otomatik olarak hediye internet hattınızda yüklenecektir.

Türk Telekom Ziraat Bankası TL yükle GB Kazan Kampanyasının Koşulları Nelerdir?

Türk Telekom Ziraat Bankası TL yükle GB kazan kampanyasının şartları kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler için belirlenmiş olan özelliklerdir. Bu katılım şartlarına uyulduğu takdirde her 50 TL ve 60 TL yüklemeye otomatik olarak GB’lar operatör hattınıza yüklenecektir.

Türk Telekom Ziraat Bankası TL yükle GB kazan kampanyasının şartları şu şekildedir:

 1. Kampanya 1 Haziran 2021 ile 31 temmuz 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 2. Türk Telekom Ziraat Bankası TL yükle GB kazan kampanyasından faydalanmak isteyen faturasız hat sahibi ya da faturasız hat kullanıcısı Selfy üyesi olmak zorundadır. Eğer Selfy üyeliği yok ise 7 ila 25 yaş arasında olan kişiler Selfy TC kimlik numarası yazarak 4545’e SMS gönderebilirler. Gönderilen bu SMS’ten sonra Selfy üyesi olunacaktır.
 3. Ziraat Bankası ve Türk Telekom işbirliği içerisinde yapılan bu kampanyadan faturasız ofis, BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa mobil, Vestelcell, kontrolü SEÇ tarifeleri ve Mobil wi-fi haricindeki tarifelerde bulunan tüm bireysel ön ödemeli müşteriler yararlanabilir.
 4. 50 TL ve 60 TL tutarında yükleme yapmadan önce Selfy ZIRAATBANK yazıp 4545’e SMS göndererek kampanyaya kayıt olunması gerekmektedir.
 5. Kampanyaya katılmak için SMS gönderildikten sonra geriye bir onay mesajı gelecektir. Bu onay mesajı gelmeden önce yükleme yapmamak gerekir.
 6. Ziraat Bankası’ndan yapılan yüklemeler kapsamında banka internet şubesi, mobil şube, ATM cihazları, bankada bulunan kiosk cihazları ve telefon bankacılığı bulunmaktadır. Ayrıca talimatlı yüklemeler de kabul edilecektir.
 7. Kampanyaya katıldıktan sonra GB kazanabilmek için 50 ve 60 TL’nin tek seferde yüklenmiş olması gerekmektedir.
 8. Eğer kişinin bakiyesi 1000 TL ya da daha üstünde ise yeniden TL yüklemesi yapılamaz. Yeniden TL yüklemesinin yapılabilmesi için kişinin bakiyesinin 1000 TL’nin daha altında olması gerekmektedir.
 9. Kampanya sürecinde sunulan veri hakkının kampanya içinde kullanılması gerekir Kullanılmayan haklar devredilmeyecektir.
 10. Her 50 TL ve 60 TL tutarında yapılan yükleme için kazanılan 6 ve 9 GB internetler 2 hafta boyunca yurt içinde geçerli olacaktır.
 11. Kazanılan internetler sadece yurtiçi kullanımlarında geçerlidir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve yurtdışı kullanımlarını kapsamamaktadır.
 12. Türk Telekom Ziraat Bankası TL yükle GB kazan kampanyasından yararlanan kişiler kazandıkları GB’ları başka bir kişiye devredemez ya da transfer edemez.

Selfy’nin Banka Kanallarına Özel Yükle Kazan Kampanyası

Selfy’nin banka kanallarına özel yükle kazan kampanyası sadece seçili bankalar için geçerlidir. Bu kampanya Akbank, Garanti Bankası, Halkbank, İş Bankası, Ziraat Bankası kanalları üzerinden geçerli olan bir kampanyadır.

Selfy’nin Banka Kanallarına Özel Yükle Kazan Kampanyası’na Nasıl Katılım Sağlanır?

Selfy’nin banka kanalları için hazırladığı kampanyaya katılmak için SMS yoluyla başvuru yapmak gereklidir. Her banka için SELFY + banka adı büyük harflerle 4545’e SMS olarak gönderilmeli, devamında ise bir onay mesajı alınmalıdır. Onay mesajı geldikten sonra TL yükle GB kazan kampanyasından kolaylıkla faydalanılabilir.

Bahsedilen kampanyadan yararlanmak için;

 1. Akbank’lı iseniz SELFY AKBANK,
 2. Ziraat Bankası kullanıyorsanız SELFY ZIRAATBANK,
 3. Garanti Bankası müşterisiyseniz SELFY GARANTIBBVA,
 4. Halkbank’ın müşterisiyseniz SELFY HALKBANK,
 5. İş Bankası’ndan kampanyaya katılmak istiyorsanız SELFY ISBANK yazarak bu mesajları 4545’e SMS yolu ile iletmeniz gereklidir.

Kampanyaya seçili bankalar üzerinden bu mesajlar ile katılım sağlanmaktadır.

Ayrıca Vodafone fatura kesim tarihi bilgilerine bakabilirsiniz.

Türk Telekom Selfy ve Seçili Bankalar Üzerinden Yapılan Kampanyaya Katılım Şartları

turk telekom

Seçili bankalar üzerinden olan kampanya şartları, Ziraat Bankası şartları ile aynıdır. Bu bankalar arasındaki tek fark kampanyaya katılım sağlarken gönderilen SMS’te seçili banka adını büyük harfler ile yazmaktır.

Bunun haricinde;

 1. 7 ila 25 yaş aralığında bulunan ve Selfy üyesi olan,
 2. Bahsi geçen bankalardan birinde hali hazırda müşteri olan,
 3. Hesabına 50 ve 60 TL yüklemeleri tek seferde yapacak olan,
 4. Kampanyaya katılmak için SMS göndermiş ve akabinde de onay mesajı almış olan kişiler kampanya süresi dahilinde bu kampanyadan yararlanabilmektedir.

Türk Telekom Ziraat Bankası TL Yükle GB Kazan Kampanyası’na Kimler Katılabilir?

Türk Telekom Ziraat Bankası TL yükle GB kazan kampanyasına katılabilecek olan kişiler 7 ila 25 yaş aralığında bulunan, Ziraat Bankası müşterisi olan, Türk Telekom abonesi olan ve Türk Telekom’un sunduğu Selfy hizmetine üye olmuş olan kişilerdir. Daha önceki TL yükle GB kazan kampanyasında Selfy şartı aranmıyordu fakat bu durum kendi üzerine hattı olmayan kişilere zorluk çıkarabiliyordu.

Selfy’nin de bu işbirliğine katılmasının ardından 7 ila 25 yaş aralığındaki gençler Türk Telekom Ziraat Bankası TL yükle GB kazan kampanyasından kolaylıkla faydalanabilmektedir. Henüz Selfy üyesi olmayan gençler ise 4545’e SELFY + TC yazarak SMS gönderip hemen Selfy üyesi olabilmektedirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.