Türk Telekom’a Gelene Sil Süpür’den 3 Ay Boyunca 10 GB Hediye!

  A+
  A-
  Türk Telekom’a Gelene Sil Süpür’den 3 Ay Boyunca 10 GB Hediye!

  Türk Telekom’a gelene Sil Süpür’den 3 boyunca 10 GB hediye kampanyası son zamanlarda yeni Türk Telekom müşterileri tarafından sıklık ile araştırılan ve merak edilen bir konudur. Türk Telekom’a gelene 3 ay boyunca 10 GB internet hediyesi Türk Telekom tarafından yeni gelen müşterilere sunulan avantajlardan biridir.

  Abone ve müşteri sayısını arttırmak amacı ile Türk Telekom yeni gelen abonelerine sayısız avantajlar sunmaktadır. Bu avantajlardan yeni olanı da, yeni Türk Telekom abonelerine 10 GB hediye internet verilmesidir.

  Türk Telekom uygulamalarından biri olan Sil Süpür ile birlikte ilk defa Türk Telekom müşterisi olacak kişilere, aboneliklerinin ilk 3 ayı boyunca 10 GB internet hediye olarak verilmektedir.

  Türk Telekom Sil Süpür 3 Ay Boyunca 10 GB Hediye Başvurusu Nasıl Yapılır?

  Türk Telekom Sil Süpür 3 ay boyunca 10 GB Hediye kampanyasına başvuru yapmak için öncelikle Türk Telekom müşterisi olunması gereklidir.

  Türk Telekom müşterisi olmak için Türk Telekom mağazaları, Türk Telekom resmi internet sitesi ya da Türk Telekom Online İşlemler üzerinden başvuru yapılabilir. Türk Telekom operatörüne geçiş ile birlikte avantajlar ile dolu Türk Telekom dünyasından faydalanabilir.

  Geçiş işlemlerinin tamamlanması ve Türk Telekom kullanıcısı olunmasının ardından Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına girilerek Sil Süpür uygulamasını yapan kişilere 3 ay boyunca geçerli olmak üzere her ay 10 GB hediye internet verilmektedir. Ayrıca Türk Telekom Sil Süpür 3 ay boyunca 10 GB internet kampanyası yalnızca her ayın ilk 7 günü geçerli olacak şekilde kullanılabilir. Her ayın ilk 7 gününden itibaren hediye internet kampanyası sona erer ve kullanılmayan haklar bir sonraki aya ya da mevcut tarifenin internet paketine eklenmez.

  Sitemizden Türk Telekom Yıldızlı Günlere Özel Tam Senlik 6 Tarifesi bilgilerine de bakabilirsiniz.

  Türk Telekom Sil Süpür 3 Ay Boyunca 10 GB Hediye Kampanyası Detayları Nelerdir?

  Türk Telekom Sil Süpür 3 Ay Boyunca 10 GB Hediye Kampanyası Detayları Nelerdir?

  Türk Telekom Sil Süpür 3 ay boyunca 10 GB hediye kampanyası detayları kısaca aşağıdaki gibidir:

  • Türk Telekom’a Gelene Sil Süpür’ den 3 Ay Boyunca 10 GB Hediye kampanyası bütün yeni gelen faturalı ve faturasız cep numarası abonelerine yönelik hazırlanmış ve onların kullanımına sunulmuş bir kampanyadır. Kampanyadan faydalanmak için belirtilen koşullar sağlanmalıdır.
  • Türk Telekom’a Gelene Sil Süpür’ den 3 Ay Boyunca 10 GB Hediye kampanyası avantajlarından faydalanmak isteyen kişilerin yeni hat almaları ya da numara taşıma yöntemi ile Türk Telekom abonesi olmaları gereklidir.
  • Türk Telekom’a Gelene Sil Süpür’ den 3 Ay Boyunca 10 GB Hediye kampanyasından faydalanarak yeni Türk Telekom müşterisi olanlara ilk 3 ay boyunca 10 GB internet hediye edilecektir.
  • Türk Telekom’a Gelene Sil Süpür’ den 3 Ay Boyunca 10 GB Hediye kampanyasından faydalanmak isteyen kişilerin herhangi bir başvuruda bulunması ya da işlem yapması gerekli değildir.
  • Türk Telekom’a Gelene Sil Süpür’ den 3 Ay Boyunca 10 GB Hediye kampanyası kapsamında verilen hediye internet her ayın ilk 7 günü geçerli olacak şekildedir. İlk 7 günlük süreyi dolduran hediye internet, sınırı aşılmasa bile kullanılamaz ya da faturaya veya bir sonraki ayın hediyesine devretmez. Kısaca Türk Telekom tarafından yeni müşterilere her ayın ilk 7 günü, 7 gün kullanılabilecek 10 GB internet hediye edilir.
  • Türk Telekom’a Gelene Sil Süpür’ den 3 Ay Boyunca 10 GB Hediye kampanyasından faydalanmak isteyen kişilerin Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirerek uygulama üzerinde bulunan Sil Süpür işlemini yapmaları gereklidir. Bu işlem yapıldıktan sonra Türk Telekom’a gelene 3 ay boyunca 10 GB fırsatından yararlanılabilir.
  • Türk Telekom’a Gelene Sil Süpür’ den 3 Ay Boyunca 10 GB Hediye kampanyasından faydalanmak için yapılması gereken Sil Süpür uygulaması her aboneye farklı günlerde gelmektedir. Bazı Türk Telekom abonelerine çarşamba günü gelirken, bazı Türk Telekom abonelerine de cuma günü gelmektedir.
  • Türk Telekom’a Gelene Sil Süpür’ den 3 Ay Boyunca 10 GB Hediye kampanyası kapsamında verilen hediye internet hakları sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Türk Telekom’a Gelene Sil Süpür’ den 3 Ay Boyunca 10 GB Hediye kampanyası kapsamında verilen hediye internet hakkının üçüncü kişiler ile paylaşılması mümkün değildir.
  • Türk Telekom’a Gelene Sil Süpür’ den 3 Ay Boyunca 10 GB Hediye kampanyası ile ilgili değişiklik yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakları Türk Telekom A.Ş.’ye aittir.

  Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası Nedir?

  Türk Telekom Sil Süpür kampanyası, Türk Telekom operatörünü kullanan kişilerin faydalanabileceği avantajlar ile dolu bir kampanyadır.

  Bu kampanyaya dahil olabilmek ve avantajlarından faydalanabilmek için öncelikli olarak aktif olarak Türk Telekom müşterisi olmak gereklidir. Ardından da Türk Telekom’a ait olan Türk Telekom Online İşlemler uygulaması ilgili mobil cihaza indirilmeli ve bu uygulamanın kullanılması gereklidir.

  Türk Telekom tarafından kullanıcıların hizmetine sunulan Sil Süpür kampanyası her hafta farklı günlerde yenilenmektedir. Bu kampanya ile birlikte farklı hediyeler kullanıcıların numaralarına tanımlanmaktadır. Örnek vermek gerekir ise bu hediyeler kimi zaman dakika, kimi zaman internet kimi zaman da kısa mesaj olabilmektedir.

  Sil Süpür Nasıl Yapılır?

  Sil Süpür Nasıl Yapılır?

  Sil Süpür nasıl yapılır sorusu Türk Telekom kullanıcıları tarafından sıklık ile merak edilen ve araştırılan bir konudur. Sil Süpür uygulamasından faydalanmak için izlenilmesi gereken adımlar şunlardır:

  • Mobil cihaza Türk Telekom Online İşlemler uygulaması indirilmeli ve uygulamaya üye olunmalıdır.
  • Üye olunduktan sonra giriş bilgileri eksiksiz ve doğru şekilde girilerek giriş yapılır.
  • Giriş yapılmasının ardından ekranda sağ üst köşede bulunan hediye paketine tıklanması gereklidir.
  • Açılan sayfada yer alan Size Özel Kampanyalar kısmına girilir ve Sil Süpür uygulaması bulunur.
  • Sis bulutu tarzında bir şey ekranda belirecektir ve bu bulut tarzı şey parmak yardımı ile süpürülür.
  • Süpürülmenin ardından ekranda bir hediye belirlenir. Belirlenen hediye kısa süre içerisinde hatta tanımlanarak kullanıma hazır hale gelir.

  Ayrıca Türk Telekom AKN’siz İnternet Paketleri ve Kampanyaları detaylarını inceleyebilirsiniz.

  Türk Telekom Müşterisi Olmak İçin Ne Yapmak Gerekir

  Türk Telekom müşterisi olmak için yapılması gerekenler kısaca şunlardır:

  • Öncelikle bir Türk Telekom mağazasına gidilerek müşteri olmak istenildiği belirtilmelidir.
  • Ardından gerekli belgeler ile birlikte istenilen tarife üzerinden başvuru yapılmalıdır.
  • Başvuru yapılmasının sonrasında kişilere belirli bir ücret karşılığında hatları verilir.
  • Verilen hat yaklaşık 1 gün içerisinde kullanıma hazır hale gelmektedir.

  Verilen hattın kullanıma açılmasının ardından Türk Telekom müşteri olunmaktadır. Belirlenen tarife ve kampanya dahiline hizmet alınmaya başlanır.

  Türk Telekom Başvuru Seçenekleri

  Türk Telekom başvuru seçenekleri yeni müşteri olmak isteyen kişilerin hizmetine sunulmuştur. Bu seçenekler şunlardır:

  • Türk Telekom mağazası üzerinden kolaylık ile başvuru yapılabilir. Yeni bir hat ya da mevcut hattın Türk Telekom’a taşınması ile müşteri olunabilir.
  • Türk Telekom resmi internet sitesi üzerinden kolaylık ile başvuru yapılarak hat talebinde bulunulabilir.

  Türk Telekom Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

  Türk Telekom başvurusu yapmak için gereken evraklar kısaca şunlardır:

  • Kimlik Fotokopisi
  • TT Mobil Sözleşmesi
  • Adres Beyan Eden Belge

  Bu belgeleri eksiksiz şekilde getiren kişiler kolaylık ile Türk Telekom müşterisi olabilirler ve müşteri olunduktan sonra verilen Türk Telekom’a gelene 3 ay boyunca 10 GB gibi kampanyalardan yararlanabilirler.

  Bir Yorum Yazın
  Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. muhammed dedi ki:

   türk telekomu seviyorum