Web Tekno Haber

Türk Telekom’da Şimdi Tarifenizdeki İnterneti 3 Ay Boyunca 2’ye Katlama Zamanı!

Türk Telekom’da Şimdi Tarifenizdeki İnterneti 3 Ay Boyunca 2’ye Katlama Zamanı!

Türk Telekom tarifelerindeki interneti 3 ay boyunca 2’ye katlama kampanyası faturalı veya faturasız Türk Telekom aboneleri için oluşturulmuştur. Kampanya dahilinde sim kartını 4.5G’ye taşıyan aboneler 3 ay boyunca mevcut tarifelerindeki interneti ikiye katlayabilirler. Türk Telekom internet kampanyaları ise bununla sınırlı değildir. Türk Telekom abonelerine birçok kolaylık sağlayarak internet avantajları sunmaktadır.

Türk Telekom 3 Ay Boyunca Tarife İnternetini 2’ye Katlama Kampanyası Nedir?

turk telekom interneti 2'ye katlama

Türk Telekom tarifedeki interneti 3 ay boyunca 2’ye katlama kampanyası, sim kartı 4.5G ile uyumlu olmayan tüm Türk Telekom aboneleri için geçerlidir. Kampanya kapsamında Türk Telekom’un faturalı veya faturasız aboneleri eğer sim kartlarını 4.5G’ye taşımadılarsa, sim kartlarını ücretsiz bir şekilde 4.5G’ye taşıyarak internetlerini ikiye katlarlar. Sim kartlarını 4.5G’ye taşıyan aboneler, 3 ay boyunca mevcut tarifelerindeki interneti ikiye katlamış olurlar. Yani, tarifelerindeki internetin iki katını kullanma şansını elde ederler.

Türk Telekom Yüzde 80’e Varan Google Play İndirimi! Bilgileri yazımızdadır.

Türk Telekom 3 Ay Boyunca Tarife İnternetini 2’ye Katlama Nasıl Yapılır?

Türk Telekom 3 ay boyunca mevcut tarifedeki interneti 2’ye katlama kampanyasını yapmak için öncelikle Türk Telekom abonelerinin sim kartları 4.5G ile uyumlu olmamalıdır. Kampanyaya 4.5G’ye geçecek olan aboneler katılabilir. Faturalı veya faturasız aboneler 4.5G’ye geçebilmek için Türk Telekom bayilerine giderek 4.5 ile uyumlu yeni sim kart alırlar. Bu kart ilk defa 4.5G’ye geçen aboneler için tamamen ücretsizdir. Ücretsiz 4.5G sim kartını alan aboneler kampanyaya SMS yolu ile katılır. Yeni sim kartını kullanmaya başlayan aboneler telefonlarının mesaj kısmından 2KAT yazarak 5555’e ücretsiz kısa mesaj atabilirler. Ardından aboneler, kampanyaya katılım sağlamış olur.

Türk Telekom 3 Ay Boyunca Tarifedeki İnterneti 2’ye Katlama Kampanyası Detayları

Türk Telekom tarifedeki interneti 3 ay boyunca 2’ye katlama kampanyası detayları aşağıdaki gibidir:

 • Kampanya kapsamında faturalı müşterilere tarifesindeki internet kotası kadar internet 3 fatura dönemi boyunca hediye edilecektir.
 • Kampanyadan 15.04.2017 öncesinde Türk Telekom Mobil müşterisi olan ve kampanya kriterlerini sağlayan bireysel faturalı veya faturalı aboneler yararlanabilir.
 • Kampanyaya 4.5G’ye uyumlu cihazı olan ve 4.5G uyumlu sim kartını 15.04.2017 tarihinden sonra alan aboneler kaydolabilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan internet kullanım hakkı geçerlilik süresi içerisinde tüketilmediği takdirde bir sonraki döneme devir etmez, yani kalan faydalar silinir.
 • Aboneler, kampanyaya sadece 1 kez katılabilirler. 4.5G Bölgesel 10GB internet kampanyasından yararlanan müşteriler katılamaz.
 • Kampanya kapsamında sunulan yurt içi kullanım hakkı başka bir hatta transfer edilemez.
 • Aboneler, tarifeleri ve paketleri kapsamındaki toplam kalan kullanım haklarını INTERNET yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndererek öğrenebilirler. Bu servis internet kullanımları için 12 saat öncesinin bilgilerini içerir.
 • İptal etmek için IPTAL 2KAT yazıp 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndermek yeterli olur. Abone, kampanyayı iptal etmesi durumunda kalan kullanım haklarını geçerlilik süresi sonuna kadar kullanabilmektedir.
 • Kampanyanın geçerli olduğu süre içerisinde hat iptali yapan, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını diğer operatörlere taşıyan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir tarifeye geçiş yapan aboneler kampanyadan yararlanmaya devam edemezler.
 • BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, internet tarifelerinde olan ve tarifesinde 1GB’dan az internet kotası olan faturalı veya faturasız müşteriler ilgili kampanyaya kayıt olamaz.
 • Kampanya kapsamında sunulan faydaların sona ermesinin ardından, ilgili hatta tanımlı başka paket ya da fayda yoksa mevcut tarifelerin internet aşım kuralları geçerli olacaktır

Türk Telekom Yeni Yıl Demek Bol GB Demek Kampanyası

Türk Telekom’dan Yenil Yıl Demek Bol GB Demek Kampanyası 2020 yılı itibari ile Türk Telekom abonelerine sunulmuş bir kampanyadır. Kampanya kapsamında aboneler aylık 5 GB cepten interneti 35 TL yerine 15 TL’ye alabileceklerdir. Türk Telekom internet kampanyaları dahilinde sunulan bu kampanyaya katılım sağlayıp 15 TL’ye 5 GB internet alan Türk Telekom abonelerine kampanyaya katıldıkları için 15 GB hediye edilecektir. Yani aboneler, 15 TL ödeyerek toplamda 20 GB cepten internet alırlar.

Türk Telekom Yeni Yıl Demek Bol GB Demek Kampanyası Detayları

Yeni Yıl Demek Bol GB Demek Kampanya içerikleri şu şekildedir:

 • BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosa Mobil, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu Tarifeleri, internet tarifeleri ve Ortak tarife haricindeki tarifelerde bulunan tüm bireysel faturalı aboneler kaydolabilir.
 • Paket ücreti ilk 12 fatura dönemi için 15TL’dir, 12 fatura dönemi sonrasında paket ücreti 35TL’dir.
 • Taahhütlü ücret 12 fatura dönemi boyunca pakette kalma taahhüdü veren müşteriler için geçerli olacaktır. 12 fatura dönemi paketi kullanma sözü vermeyen aboneler kampanyadan yararlanılamaz.
 • Kampanya kapsamında 4.5G uyumlu cihaz ve sim kartı olan müşterilerimize ilk 3 ay her ay 5 GB olacak şekilde toplam 15 GB hediye internet tanımlanacaktır.
 • Paketin içerdiği internet hakkı bir fatura dönemi sonuna kadar geçerli olacak ve müşteri iptal etmedikçe otomatik olarak yenilenecektir. Kampanyaya sadece 1 kez kayıt olunabilir.
 • Paketler kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez.
 • Söz konusu paketin; ilk 12 fatura dönemi içerisinde iptal edilmesi, hattın kapatılması, başka bir operatöre taşınması, Türk Telekom tarafından haklı bir nedenle kapatılmasına neden olunması, faturasız bir tarifeye geçiş yapılması, devredilmesi, fatura ödenmemesi hallerinde paket aboneliği sona erecektir ve indirim kaldırılacaktır.
 • Fayda internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Türk Telekom Selfy’nin Sosyal Small Kampanyası

turk telekom selfy sosyal smart

Türk Telekom Selfy’li olanlara Sosyal Small Kampanyası bir Selfy paketidir. Kampanya kapsamında tarifeye taahhüt ile gelecek olan Selfy aboneleri Sosyal Small tarifesinden indirimli bir şekilde yararlanacaktır. Tabii ki bunun için ön koşul Selfy’li olmaktır. Türk Telekom Selfy abonesi olmak için 26 yaş altı olmak gerekir. Şartı sağlayan aboneler Türk Telekom Online İşlemler uygulaması üzerinden Selfy’e kayıt olabilmektedir.

Türk Telekom Yılların Hediyesi ile Bedava İnternet hakkında detayları da inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom Sosyal Small Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Sosyal Small Kampanyasına katılmak için aşağıdaki adımları izlemek yeterli olacaktır:

 • Öncelikle Türk Telekom abonesi olmayan kişiler Türk Telekom abonesi olmalıdır.
 • Türk Telekom abonesi olup Selfy’li olmayan aboneler Selfy’e geçmelidir.
 • Türk Telekom Selfy’li olmak için 7 – 25 yaşta olmak gerekir.
 • Yaş şartını sağlayan aboneler Türk Telekom Online İşlemler uygulaması, Türk Telekom müşteri hizmetleri veya mağazası ve ücretsiz kısa mesaj ile Selfy’li olabilirler.
 • Selfy’li olan aboneler 12 ay taahhüt sözü ile Sosyal Small Kampanyasına katılım sağlayabilirler.
 • Kampanyaya katılmak için SOSYAL SMALL yazıp 4545’e ücretsiz kısa mesaj göndermek yeterli olacaktır.

Türk Telekom Sosyal Small Kampanyası Detayları

Türk Telekom Selfy Sosyal Small Kampanya detayları aşağıdaki gibidir:

 • Tarifenin içerisinde her yöne 750 dakika, her yöne 5000 SMS kullanımı, 2 GB sosyal medyada geçerli internet ve 3 GB cepten internet yani toplamda 5 GB internet bulunur.
 • Tarifenin 12 ay taahhütlü fiyatı aylık 39 TL’dir.
 • Taahhütsüz kullanmak isteyen aboneler tarifeye 59 TL ile sahip olabilirler.
 • Taahhüt yapmak için kampanyaya katılım sağladıktan sonra SOZ yazarak 5555’e ücretsiz kısa mesaj göndermek yeterlidir.
 • Kampanya Türk Telekom internet kampanyaları kapsamında değerlendirilir ve sadece Selfy aboneleri yararlanabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.