Web Tekno Haber

Türk Telekom’dan Girişimcilere Özel Kampanya! Hepsiburada Firmasında İndirimli Mağaza Açma Fırsatı Sunuyor!

Türk Telekom’dan Girişimcilere Özel Kampanya! Hepsiburada Firmasında İndirimli Mağaza Açma Fırsatı Sunuyor!

Türk Telekom var olan işini büyütebilmek ya da ilk defa sektöre adım atacak olan girişimcilere özel kaçırılmaz bir fırsat sağlıyor. Türk Telekom Kobi’lere özel olarak Hepsiburada mağaza açma fırsatı sunuyor. Kaliteli altyapısı ile bugüne kadar farklı kampanyalara imza atmış Türk Telekom bu kampanyası ile hepsiburada.com online alışveriş sitesi içerisinde mağaza açma fırsatı sunuyor. Üstelik Türk Telekom’da olarak hepsiburada.com üzerinden mağaza açma talebinde bulunanlara 500 TL değerinde hediye çeki ile birlikte %50 komisyon indirimi fırsatı da sunuluyor.

Türk Telekom ve Hepsiburada Kurumsal Kampanyası Nedir?

Türk Telekom ve Hepsiburada Kurumsal Kampanyası Nedir?

Türk Telekom ve Hepsiburada kurumsal kampanyası kapsamında Türk Telekomlu hatta sahip olan Kobi’ler site üzerinden mağaza açma talebinde bulunabiliyor. Yalnızca Türk Telekom kurumsal mobil müşterileri özel olarak kampanyadan faydalanabiliyor.

Sunulan kampanya kapsamından faydalanabilmek için kısa mesaj yolunu kullanarak özel bir link aracılığı ile kayıt işlemleri başlatılır. Hepsiburada üzerinden satıcı konumunda mağaza açma talebinde bulunulduğunda %50 komisyon indirimi fırsatından yararlanılabilir. Bunun yanı sıra site içerisinde kullanılmak üzere 500 TL tutarında bir reklam bütçesi Türk Telekom sayesinde kullanılabiliyor.

Türk Telekom ve Hepsiburada Kurumsal Kampanyasına Nasıl Başvurulur?

Türk Telekom kurumsal mobil abonelere özel olarak Hepsiburada internet sitesinde geçerli ortaklık kampanyasını başlattı. Kampanya dahilinde sunulan komisyon indirimi ile reklam bütçesi için ayrılmış hediye çekimden yararlanabilmek için kampanyaya başvuruda bulunmak gerekiyor.

Kampanya kapsamında sunulan faydadan yararlanabilmek isteyen Türk Telekom kurumsal mobil müşterileri cep telefonunun mesaj kısmını kullanarak kampanyaya katılım sağlayabilir. Bunun için yapılması gerekenler:

 • Cep telefonunun mesaj kısmına büyük harfler HEPSİBURADA yazarak bir boşluk bırakıp 7227’ye kısa mesaj olarak göndermelidir.

Gönderilen kısa mesajın hemen ardından cep telefonuna bir link gelecektir. Gönderilen link üzerinden Hepsiburada internet sitesi içerisinde satıcı olarak işlemlerin tamamlanması gerekiyor.

Açılan sayfa üzerinde satıcı paneli kısmında yeni başvuru alanı doldurulup ürünler eklenmeye başlanmalıdır. Ürünler tamamlandıktan sonra kampanya kapsamında sunulan fırsatlardan yararlanılabilir. 15 gün içerisinde ürün yüklemesini tamamlayan kişiler hediye edilen reklam bütçesinden yararlanabilir.

Türk Telekom ve Hepsiburada Kurumsal Kampanyası Kapsamı Nedir?

Türk Telekom kurumsal mobil müşterileri Hepsiburada da satıcı olarak kampanyalı şekilde satış yapabiliyor. Mağaza açma talebinde bulunabilmek için özel bir link oluşturuluyor. Bu link üzerinden sisteme kayıt olunması gerekiyor.

 • Komisyon indirimi olarak %50 ek indirim sağlayan Türk Telekom yalnızca mağaza açılışına özel olarak 3 ay boyunca kullanılabilir indirim fırsatı sunuyor. Bunun yanı sıra bu indirim 30 bin TL tutarındaki toplam satış miktarı üzerinden de kullanılabiliyor.
 • Kampanya kapsamında elektronik ürünler, dijital ürünler, parfüm, taşınabilir bilgisayar, beyaz eşya ürünleri, altın, oto lastik ve lastik montaj hizmetleri, tablet, elektrikli ev ve mutfak aletleri hizmet kapsamında dahil değildir.
 • Kampanya kapsamında sunulan fırsatlardan yararlanabilmek için mağazanın resmi olarak açılışının tamamlanması gerekiyor.
 • Türk Telekom aracılığı ile Hepsiburada internet sitesinde mağaza açılışı gerçekleştikten sonraki ilk 15 gün içerisinde ürün yüklenmesinin yapılması gerekiyor. Şartları karşılayan kişiler sponsorlu ürün hediye reklam bütçesinden yararlanma fırsatı bulabilecek.
 • Türk Telekom aracılığı ile Hepsiburada sitesi üzerinden mağaza açılışı indirimi fırsatından yararlanmak isteyenlerin başvurusu için son tarih 31 Mart 2022 olarak belirlendi.
 • Kampanya üzerine daha detaylı bilgi alabilmek için 444 5 444 numaralı müşteri hizmetleri hattı aranabilir.
 • Gerekli görüldüğünde Türk Telekom ve Hepsiburada kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını kendinde saklı tutar.

Vodafone Mobil Ödeme Yap! EXXEN Üyeliğini Yüzde 50 İndirimli Kap! Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Türk Telekom ve Hepsiburada Cep Dostu Tarifeler de İndirim Fırsatı

Hepsiburada.com üzerinde kampanya kapsamı ile satış yapacak mağazası bulunan yeni müşteriler ile numara taşıma işlemi gerçekleştirdikten sonra Cep Dostu tarifelere geçen Türk Telekom kurumsal müşterileri 12 ay boyunca %10 indirim fırsatından yararlanabilecek.

 • Cep dostu tarifeler ile sunulan indirim kampanyasından yararlanabilmek için kampanyanın başlangıç tarihinden itibaren kişinin yeni bir hat almış olması ya da numarasını cep dostu tarifelerine taşıması yeterlidir. Yalnızca kurumsal aboneler bu fırsattan yararlanabilir.
 • Türk Telekom’a gelerek cep dostu tarifelere başvuru işleminde bulunabilir, online platform üzerinden ön başvuru talep edilebilir.
 • Hepsiburada ile ortaklaşa yürütülen kampanyaya dair daha detaylı bilgi alabilmek için; 0850 214 09 15 numaralı Hepsiburada satış hizmetleri departmanı aranabilir.

Türk Telekom Faturalı Hatlara Özel Diğer Kampanyalar Nelerdir?

Türk Telekom Faturalı Hatlara Özel Diğer Kampanyalar Nelerdir?

Türk Telekom faturalı tarifelere özel olarak sağladığı Hepsiburada ile indirimli mağaza açma kampanyası dışında farklı markalara özel kampanya içerikleri de sunuyor. Gıdadan alışverişe, indirimli kargo fırsatından araç kiralama hizmetlerine kadar farklı kategorilerde nakit indirim fırsatı sağlıyor.

Türk Telekom’un kurumsal mobil abonelerine özel olarak sunulan diğer kampanyalar şunlardır:

 • Çiçek Sepetinde %15 indirim
 • Dry Center kuru temizlemede %25 indirim
 • MNG Kargoda %40 indirim
 • Enterprise Yurtiçi araç kiralamada %35 indirim
 • Auto Wex’te geçerli %50 indirim
 • net’de geçerli Trafik, Sağlık ve Kasko sigortası indirimi
 • Worqcompany girişimci destek paketlerinde geçerli %10 indirim
 • Autowax araç dezenfeksiyonu işlemleri 75 TL yerine yalnızca 40 TL

Çiçek Sepetinde %15 İndirim Kampanyası

ÇiçekSepeti uygulaması içerisinde yalnızca rozetli ürünler de geçerli %15 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz. Kampanyaya katılım sağlayabilmek için Türk Telekom kurumsal mobil İş telefonu ya da internet abonesi olmak yeterli. Katılım sağlayabilmek için abonelere özel olarak Türk Telekom online işlemler uygulaması içerisinde “size özel fırsatlar” menüsü aracılığı ile “çiçek sepeti” kampanyasına gelerek şifre al butonuna tıklanması gerekiyor. Bunun dışında cep telefonu üzerinden abonelik işlemleri başlatılabilir. Kampanyanın son günü 30 Haziran 2022.

 • Cep telefonunun mesaj kısmına büyük harfler ile CİCEKSEPETİ yazıp bir boşluk bırakarak kampanya katılacak olan kişinin TC kimlik numarası yazılmalıdır. 7227’ye kısa mesaj olarak gönderildiğinde kampanyaya dair kod gelecektir. Bu indirim kodu üzerinden Çiçek Sepeti sitesi aracılığı ile indirimli alışveriş yapılabilir.

Enterprise Yurtiçi Araç Kiralama Hizmeti %35 İndirim Kampanyası

Türk Telekom kurumsal internet, mobil müşteri ya da kurumsal telefon abonelerine özel olarak Enterprise araç kiralama firması aracılığı ile Yurtiçi araç taleplerinden %35 indirim ile faydalanılabilir. Türk Telekom online işlemler uygulaması içerisinde yer alan size özel fırsatlar menüsü aracılığı ile şifre talep edilebilir ya da cep telefonunun mesaj kısmı kullanılabilir.

 • Cep telefonunun mesaj kısmına büyük harfler ile ENTERPRİSE YURTICI yazarak bir boşluk bırakıp TC kimlik numarası yazılmalıdır. Ardından 7227’ye kısa mesaj olarak gönderilmesi yeterlidir.

MNG Kargoda Geçerli %40 İndirim Kampanyası

Türk Telekom online alışverişte MNG kargo kullanıcılarına da unutmadı. Kurumsal abonelere özel olarak %40 indirim fırsatını sağlıyor. Bunun için tek yapılması gereken Türk Telekom online işlemler uygulaması ile “size özel fırsatlar” menüsü aracılığı ile şifre alın talebinde bulunmak. Bunun dışında cep telefonu üzerinden de başvurusu alınabilir.

 • Cep telefonunun mesaj kısmına büyük harfler ile MNGKRG yazıp bir boşluk bırakarak TC kimlik numarası yazılıp 7227’e kısa mesaj olarak gönderilmesi yeterlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.