Web Tekno Haber

Türk Telekom’dan Oyun Severlere Bol Hediyeli Fiber İnternet

Türk Telekom’dan Oyun Severlere Bol Hediyeli Fiber İnternet

Türk Telekom ev interneti kullanan herkese hediye internet imkanını ortaya koymaktadır. Türk Telekom’dan Oyun Severlere Bol Hediyeli Fiber İnternet sayesinde oyun severler her ay “Play Store” uygulaması üzerinde yer alan bütün oyunlardan istediklerini ücretsiz olarak oynayabilme şansını elde edeceklerdir.

Türk Telekom’dan Oyun Severlere Bol Hediyeli Fiber İnternet Talebi Nasıl Olur?

Türk Telekom’dan Oyun Severlere Bol Hediyeli Fiber İnternet imkanını kullanmak için ilk olarak 20 Mbps ya da 100 Mbps arasındaki hızlarda fiber internet paketlerinden evlerde düzenli olarak her ay kullanılması gerekir.  Türk Telekom fiber interneti evlerinde kullanan herkes her ay 1 tane “Play Store” uygulaması üzerinde bulunan oyunları ücretsiz olarak oynayabilme hakkını elde eder.

Türk Telekom’dan Oyun Severlere Bol Fiber İnternet Hangi Hediyeleri İçerir?

turk telekom oyun severlere fiber internet

Türk Telekom’dan Oyun Severlere Bol Hediyeli Fiber İnternet kampanyası kapsamında sunulan hediyeler aşağıda sırasıyla yer alır:

 • Her ay “Google Play” üzerinde yer alan oyunlardan bir tane ücretsiz olarak oynayabilme şansı elde edilir.
 • Free To Play paketleri arasında bir ürün tercih edildiği zaman 100 TL değerinde Play Store Cüzdan kodu imkanı kullanılabilir.
 • Gold Master Home ile %55 oranında indirim ve kargo ücreti ödememe imkanından yararlanılabilir.

Yukarıda verilen fırsatların kullanılabilmesi için öncelikle Türk Telekom ile 100 Mbps hızında olan fiber internet paketlerinden herhangi birinin evde düzenli olarak kullanılması gerekir. Bununla birlikte bu paketlerin satın alınmasından sonra 24 ay boyunca sözleşmesi yapılmış olması da aranılan şartların arasındadır.

Türk Telekom 50 TL Yükle 5 GB Hediye İnternet Kazan! Detaylarını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom’dan Oyun Severlere Bol Hediyeli Fiber İnternet Koşulları Nelerdir?

Türk Telekom’dan Oyun Severlere Bol Hediyeli Fiber İnternet kampanyasının kullanılması için istenilen şartları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Öncelikle Türk Telekom müşterisi olmak gerekir.
 • Bununla birlikte Türk Telekom’un sunduğu 20 Mbps ya da 100 Mbps fiber internetlerinden herhangi birini satın almak gerekir.
 • Bu kampanyayı kullanan müşteriler sunulan diğer hediyelerden yalnızca bir defa kullanabilecektir.
 • Türk Telekom’dan Oyun Severlere Bol Hediyeli Fiber İnternet kampanyasından yararlanmak istemeyenlerin kampanyayı iptal etme şansları da vardır.

Türk Telekom’dan Oyun Severlere Bol Hediyeli Fiber İnternet Hızlı Mı?

Türk Telekom’dan Oyun Severlere Bol Hediyeli Fiber İnternet oldukça hızlıdır. Özellikle evde vakit geçirmeyi sevenler bu kampanyada yer alan hızlı internet sayesinde oyunlarını en hızlı şekilde oynayabilir ve videolarını kesintisiz bir şekilde izleyebilir. Bu hızlı interneti kullanmak için öncelikle Türk Telekom’un sunmuş olduğu 100 Mbps hızında sınırsız ev internetini satın almak gerekir. Aynı zamanda 24 ay boyunca sözleşmenin yapılmış olmasında yarar vardır.

Türk Telekom’dan Oyun Severlere Fiber İnternet İle Sunulan İmkanlar Nelerdir?

Türk Telekom’dan Oyun Severlere Bol Hediyeli Fiber İnternet kapsamında ortaya koyulan fırsatlar aşağıda detaylı bir şekilde verilmektedir:

 • Hayat Eve Sığar kampanyası ile uygulamaya bütün herkes ücretsiz bir şekilde girebilme şansını elde eder.
 • ArayanıBil Plus Çekiliş kampanyası ile Samsung Galaxy A51 cep telefonuna ücretsiz olarak sahip olunabilir.
 • Selfy’nin Sosyal 4 GB kampanyası sayesinde de Türk Telekom müşterileri 1000 dakika konuşma, 2 GB internet ve 250 tane SMS kullanma hakkı elde edilir.
 • İlinize Özel 10 GB kampanyası ile bütün Türk Telekom abonelerine ilk ay olmak şartı ile 10 GB hediye internet hatlarına tanımlanacaktır.
 • Google Mobil Ödeme ile de Google Play üzerinden kullanılmak üzere 7 TL değerinde hediye çeki verilir.
 • BTK Akademi Hediye İnternet kampanyası sayesinde online eğitimlerden ücretsiz olarak faydalanılabilir.
 • 5G 30 GB Hediye İnternet kampanyasını kullananlara da 1 ay boyunca kullanmaları için 30 GB hediye internet verilir. Bu kampanyadan yararlanmak için cep telefonlarının 4.5G uyumlu yapılması gerekir.
 • Sil Süpür kampanyası kapsamında her hafta Türk Telekom müşterilerine özel hediyeler verilir.
 • Milli Eğitim Bakanlığı EBA kampanyası sayesinde bütün öğrencilere online eğitimleri için kullanabilecekleri 8 GB hediye internet verilir.
 • Emekli 500 İndirim kampanyası doğrultusunda emekli olan herkese özel hediye internet verilir.
 • Ailece kampanyası kapsamında ise evde Türk Telekom fiber interneti kullananlara hediye internet verilir.

Türk Telekom’dan Oyun Severlere Bol Hediyeli Fiber 1 GB İnternet Nasıl Alınır?

turk telekom bol gbli fiber internet

Türk Telekom’dan Oyun Severlere Bol Hediyeli Fiber 1 GB İnternet kazanmak için ilk olarak sevdikleriniz kişilere 1 GB ya da 4 GB internet gönderimini yapmanız gerekir. Her ay 1 GB internet gönderilmesi durumunda haftalık olarak kullanılmak üzere 1 GB hediye internet aktarılır. Aylık olarak sevdiklerinize ya da ailenize 4 GB internet göndermeniz durumunda ise haftalık olarak kullanabileceğiniz 1 GB hediye internet hattınıza tanımlanacaktır. Bu kampanyadan sadece Türk Telekom faturalı ya da faturasız hat sahipleri faydalanabilmektedir. İstenilen şartların yerine getirilmesinin ardından 2 gün sonra hediye 1 GB internet hattınıza aktarılacaktır. Bilgilendirme mesajı geldikten sonra 1 GB hediye internetinizi kullanabilirsiniz.

Bunların dışında Türk Telekom müşterileri ödenmesi gereken faturalarını ödemedikleri zaman bu kampanyadan hiçbir koşulda faydalanamayacaktır.

Türk Telekom Selfy’den Bol İnternetli Geceler Kampanyası! Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Türk Telekom’dan Oyun Severlere Bol Hediyeli Fiber İnternet Paketleri Nelerdir?

Aşağıda Türk Telekom Oyun Severlere Bol Hediyeli Fiber İnternet paketleri hakkında detaylı bilgiler yer alır:

 • Türk Telekom 10 Bedava İnternet kampanyası ile haftanın 2 günü bedava internet kullanma imkanı vardır. Bu kampanyadan yararlanmak isteyenler ilk olarak cep telefonlarının mesaj bölümüne “GIGA” yazarak 5555’e kısa mesaj göndermelidir.
 • Türk Telekom Selfy Bedava İnternet kampanyası ile mor kampanyalardan bedava internet kazanmak mümkündür. Bu kampanyayı kullanmak için öncelikle Türk Telekom faturasız hat sahibi olmak gerekir. Daha sonra Selfy tarifesine geçmeniz talep edilir. İstenilen şartların yerine getirilmesinden sonra hattınıza 30 TL ve üzeri para yüklemeniz gerekir. Bütün işlemlerinizi hallettikten sonra cep telefonlarınızın mesaj bölümüne “MOR HEDİYE” yazıp 4545’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.
 • Türk Telekom 100 GB Bedava İnternet kampanyası ile bedava internet kullanmanız mümkündür. Bu kampanyadan faydalanmak için ilk olarak Türk Telekom fiber ev internetinin satın alınması gerekir.
 • Türk Telekom 1 GB Bedava İnternet kampanyası doğrultusunda haftalık olarak kullanabileceğiniz 1 GB hediye internet kazanma şansınız vardır. Bu şansı yakalamak için ilk olarak müşterisi olduğunuz bankanın kredi kartı ile Türk Telekom’un resmi internet adresinden 15 TL veya üzeri bir miktarda hattınıza TL yüklemeniz gerekir.
 • Türk Telekom 4.5G Bedava İnternet kampanyası sayesinde 1 GB hediye internet kazanmak mümkündür. Bu imkandan yararlanmak için öncelikle sim kartınızı 4.5G uyumlu bir sim kart ile değiştirmeniz gerekir. İstenilen şartların yerine getirilmesinden sonra cep telefonlarınızın mesaj bölümüne “4.5G SIM” yazarak 5555’e kısa mesaj göndereniz gerekir. Mesaj gönderildikten birkaç dakika sonra hattınıza 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 1 GB bedava internet tanımlanacaktır.
 • Türk Telekom Numaranı Taşı 500 MB Bedava İnternet kampanyası ile Türk Telekom’a numaranızı taşımanız durumunda sadece bir kere kullanılmak üzere 500 MB hediye internet gelecektir. Bu internetin kullanımı 1 aydır. Bir ay içerisinde kullanılmadığı zaman bir sonraki aya asla devredilemez.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.