Web Tekno Haber

Türk Telekom’dan Yeni Hat Alanlara Yepyeni Hoş Geldin Tarifeleri!

Türk Telekom’dan Yeni Hat Alanlara Yepyeni Hoş Geldin Tarifeleri!

Türk Telekom’un yeni hat alan kullanıcılarına sunmuş olduğu tarifeler, çok avantajlı içeriklere sahiptirler.

Türk Telekom, kendi bünyesinden hat alacak olan yeni kullanıcılarına, ihtiyaçlarına göre seçecekleri paketler içerisinde çok çeşitli hoş geldin avantajlarından yararlanma fırsatı sunmaktadır. Türk Telekom’un yalnızca yeni kullanıcıları için geliştirmiş olduğu hoş geldin avantajlı tariflerinde, kullanıcıların konuşma, mesajlaşma ve internet alanlarında değerlendirebilecekleri çok avantajlı fırsatlara yer almaktadır.

Kullanıcıların avantajlı tariflerden yararlanabilmek için alacakları hatlarda, hatların faturalı hat ya da faturasız hat olmasına göre farklı teklifler sunulmaktadır.

Hoş Geldin 5 GB Tarifesi

Hoş geldin 5 GB tarifesi, Türk Telekom’un faturalı hat alan yeni kullanıcıları için özel olarak geliştirmiş olduğu bir hoş geldin tarifesidir. Yeni faturalı hat olarak bu tarifeden yararlanan kullanıcılar birçok farklı avantajdan, uygun fiyat karşılığında yaralanabilmektedir. Hoş geldin 5 GB tarifesi kapsamında yeni müşterilere sunulan tarife içerikleri şu şekildedir:

 • Her yöne 750 DK
 • Her yöne 100 SMS
 • 5 GB internet

Yukarıdaki içeriklere sahip olan tarifeyi tercih edecek olan yeni müşteriler, bu tarife karşılığında 33 TL ödeme yapmaktadırlar. Hoş geldin 5 GB tarifesinin geçerlilik süresi ise 28 gündür.

Hoş geldin 5 GB tarifesini edinmek isteyen yeni kullanıcıların, HOSGELDIN 5GB yazarak, 5555’e göndermeleri gerekmektedir.

Hoş Geldin 10 GB Tarifesi

Hoş Geldin 10 GB Tarifesi

Hoş geldin 10 GB tarifesi, Türk Telekom’un faturalı hat alan yeni kullanıcıları için özel olarak geliştirmiş olduğu bir hoş geldin tarifesidir. Yeni faturalı hat olarak bu tarifeden yararlanan kullanıcılar birçok farklı avantajdan, uygun fiyat karşılığında yaralanabilmektedir. Hoş geldin 10 GB tarifesi kapsamında yeni müşterilere sunulan tarife içerikleri şu şekildedir:

 • Her yöne 750 DK
 • Her yöne 100 SMS
 • 10 GB internet

Yukarıdaki içeriklere sahip olan tarifeyi tercih edecek olan yeni müşteriler, bu tarife karşılığında 40 TL ödeme yapmaktadırlar. Hoş geldin 10 GB tarifesinin geçerlilik süresi ise 28 gündür.

Hoş geldin 5 GB tarifesini edinmek isteyen yeni kullanıcıların, HOSGELDIN 10GB yazarak, 5555’e göndermeleri gerekmektedir.

Hoş Geldin 20 GB Tarifesi

Hoş geldin 20 GB tarifesi, Türk Telekom’un faturalı hat alan yeni kullanıcıları için özel olarak geliştirmiş olduğu bir hoş geldin tarifesidir. Yeni faturalı hat olarak bu tarifeden yararlanan kullanıcılar birçok farklı avantajdan, uygun fiyat karşılığında yaralanabilmektedir. Hoş geldin 10 GB tarifesi kapsamında yeni müşterilere sunulan tarife içerikleri şu şekildedir:

 • Her yöne 750 DK
 • Her yöne 100 SMS
 • 20 GB internet

Yukarıdaki içeriklere sahip olan tarifeyi tercih edecek olan yeni müşteriler, bu tarife karşılığında 60 TL ödeme yapmaktadırlar. Hoş geldin 20 GB tarifesinin geçerlilik süresi ise 28 gündür.

Hoş geldin 20 GB tarifesini edinmek isteyen yeni kullanıcıların, HOSGELDIN 20GB yazarak, 5555’e göndermeleri gerekmektedir.

Ayrıca Türk Telekom Online Özel 3 Ay Deneme Fırsatı ile Ferah Tarifeler! Bilgilerine bakabilirsiniz.

Hoş Geldin 30 GB Tarifesi

Hoş geldin 30 GB tarifesi, Türk Telekom’un faturalı hat alan yeni kullanıcıları için özel olarak geliştirmiş olduğu bir hoş geldin tarifesidir. Yeni faturalı hat olarak bu tarifeden yararlanan kullanıcılar birçok farklı avantajdan, uygun fiyat karşılığında yaralanabilmektedir. Hoş geldin 30 GB tarifesi kapsamında yeni müşterilere sunulan tarife içerikleri şu şekildedir:

 • Her yöne 750 DK
 • Her yöne 100 SMS
 • 30 GB internet

Yukarıdaki içeriklere sahip olan tarifeyi tercih edecek olan yeni müşteriler, bu tarife karşılığında 80 TL ödeme yapmaktadırlar. Hoş geldin 30 GB tarifesinin geçerlilik süresi ise 28 gündür.

Hoş geldin 30 GB tarifesini edinmek isteyen yeni kullanıcıların, HOSGELDIN 30GB yazarak, 5555’e göndermeleri gerekmektedir.

Hoş Geldin 15 GB Tarifesi

Hoş geldin 15 GB tarifesi, Türk Telekom’un faturasız hat alan yeni kullanıcıları için özel olarak geliştirmiş olduğu bir hoş geldin tarifesidir. Yeni faturasız hat olarak bu tarifeden yararlanan kullanıcılar birçok farklı avantajdan, uygun fiyat karşılığında yaralanabilmektedir. Hoş geldin 15 GB tarifesi kapsamında yeni müşterilere sunulan tarife içerikleri şu şekildedir:

 • Her yöne 750 DK
 • Her yöne 750 SMS
 • 15 GB internet

Yukarıda belirtilmiş olan avantajlı içeriklere ek olarak, kullanıcıların yeni hat alımından sonra 2 ay boyunca 30 TL ve üzeri olan yüklemeleri için 20 GB hediye internet paketi hatlarına tanımlanmaktadır.

Hoş geldin 15 GB tarifesinin geçerlilik süresi ise 30 gündür ve tarifeden yararlanmak isteyen yeni kullanıcıların BOLBOL yazarak 5555’e göndermeleri gerekmektedir.

Türk Telekom’dan Öğretmenlere Özel Tarifeler!

Türk Telekom’dan Öğretmenlere Özel Tarifeler!

Türk Telekom’un öğretmenlere sunduğu özel tarifeler çok çeşitli içeriklere sahiptirler. Öğretmenlere uygun fiyatlı tarife seçenekleri ve içerikleri şu şekildedir:

1. Hoş Geldin 3 GB Tarifesi

Hoş geldin 3 GB tarifesi, Türk Telekom’dan yeni hat alan ya da numarasını Türk Telekom’a taşıyan öğretmenler için geliştirilmiş olan bir tarifedir. Bu tarifenin kapsadığı avantajlar şu şekildedir:

 • 3 GB internet
 • Her yöne 500 DK
 • Her yöne 1000 SMS

Yukarıdaki içeriklere ek olarak, öğretmenler aynı içeriklere sahip olan hat kullanıcıları ile sınırsız bir şekilde görüşme yapabilmektedirler.

Öğretmenlere özel hoş geldin 3 GB tarifesi karşılığında ödenecek olan tutar, hattın taahhütlü ya da taahhütsüz kullanımına göre değişiklik göstermektedir. Taahhütlü 3 GB tarifesi için ödenecek olan tutar 25,50 TL, taahhütsüz 3 GB tarifesi için ödenecek olan tutar ise 35,70 TL’dir.

Hoş geldin 3 GB tarifesinden yararlanmak için taahhütlü kullanımı seçecek olan öğretmenlerin söz vermiş oldukları kullanım süresi 12 aydır.

2. Hoş Geldin 6 GB Tarifesi

Hoş geldin 6 GB tarifesi, Türk Telekom’dan yeni hat alan ya da numarasını Türk Telekom’a taşıyan öğretmenler için geliştirilmiş olan bir tarifedir. Bu tarifenin kapsadığı avantajlar şu şekildedir:

 • 6 GB internet
 • Her yöne 1000 DK
 • Her yöne 1000 SMS

Yukarıdaki içeriklere ek olarak, öğretmenler aynı içeriklere sahip olan hat kullanıcıları ile sınırsız bir şekilde görüşme yapabilmektedirler.

Öğretmenlere özel hoş geldin 6 GB tarifesi karşılığında ödenecek olan tutar, hattın taahhütlü ya da taahhütsüz kullanımına göre değişiklik göstermektedir. Taahhütlü 6 GB tarifesi için ödenecek olan tutar 35,70 TL, taahhütsüz 6 GB tarifesi için ödenecek olan tutar ise 45,90 TL’dir.

Hoş geldin 6 GB tarifesinden yararlanmak için taahhütlü kullanımı seçecek olan öğretmenlerin söz vermiş oldukları kullanım süresi 12 aydır.

Sitemizden Türk Telekom Dönüşen Tarife Kampanyası detaylarını da inceleyebilirsiniz.

Türk Telekom’dan Sağlık Çalışanlarına Özel Tarifeler!

Türk Telekom’un sağlık çalışanlarına sunduğu özel tarifeler, çok çeşitli içeriklere sahiptir. Bu tarifelerden Türk Telekom’dan yeni hat alan ya da hattını Türk Telekom’a taşıyan, kamu ve özel sektör sağlık çalışanları yararlanabilmektedir.

Türk Telekom’un sağlık çalışanları için sunmuş olduğu tarifeler ve içerikleri şu şekildedir:

1. Hoş Geldin 10 GB Tarifesi

Sağlık çalışanlarına özel olarak geliştirilmiş olan hoş geldin 10 GB tarifesinin kapsadığı içerikler şu şekildedir:

 • 10 GB internet
 • Her yöne 3000 DK
 • Her yöne 1000 SMS
 • Sil Süpür’den +5 GB hediye internet

Sağlık çalışanlarına özel hoş geldin 10 GB tarifesi karşılığında ödenecek olan tutar, hattın taahhütlü ya da taahhütsüz kullanımına göre değişiklik göstermektedir. Taahhütlü 10 GB tarifesi için ödenecek olan tutar 40 TL, taahhütsüz 10 GB tarifesi için ödenecek olan tutar ise 60 TL’dir.

Hoş geldin 10 GB tarifesinden yararlanmak için taahhütlü kullanımı seçecek olan sağlık çalışanlarının söz vermiş oldukları kullanım süresi 12 aydır.

2. Hoş Geldin 15 GB Tarifesi

Sağlık çalışanlarına özel olarak geliştirilmiş olan hoş geldin 10 GB tarifesinin kapsadığı içerikler şu şekildedir:

 • 15 GB internet
 • Her yöne 5000 DK
 • Her yöne 1000 SMS
 • Sil Süpür’den +5 GB hediye internet

Sağlık çalışanlarına özel hoş geldin 15 GB tarifesi karşılığında ödenecek olan tutar, hattın taahhütlü ya da taahhütsüz kullanımına göre değişiklik göstermektedir. Taahhütlü 15 GB tarifesi için ödenecek olan tutar 56 TL, taahhütsüz 15 GB tarifesi için ödenecek olan tutar ise 81 TL’dir.

Hoş geldin 15 GB tarifesinden yararlanmak için taahhütlü kullanımı seçecek olan sağlık çalışanlarının söz vermiş oldukları kullanım süresi 12 aydır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.