Web Tekno Haber

Turkcell 2020 Aralık Ayına Özel 60 GB Hediye İnternet Dağıtıyor!

Turkcell 2020 Aralık Ayına Özel 60 GB Hediye İnternet Dağıtıyor!

Turkcell abonelerini şaşırtacak aktiviteler hazırlamaya devam ediyor. 2020’nin bitimine birkaç gün kala Turkcell aboneleri için yeni bir internet hediye etkinliği geldi. Bu yazıda Turkcell, Aralık 2020’de 60 GB hediye internet dağıtımı yapacağı kampanya hakkında bilgileri sizler ile paylaşacağız. Turkcell, zorlu 2020’nin sonundan kısa bir süre faturasız hat abonelerine ön ödeme yapacak bir etkinlik hazırladığını duyurdu. Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası adı altında hazırlanan bu yeni etkinlik ile aboneler 60 GB İnternet trafiği elde edebilecek. Gelin hep birlikte bu şahane kampanyanın detaylarını inceleyelim.

Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası Ne Anlama Gelmektedir?

turkcell bol gb tanisma seti

Turkcell Bol GB Tanışma Seti kampanyası, Turkcell’in yeni ön ödemeli hat satın alan ve Turkcell’e abone olan yeni kullanıcılar için hazırladığı bir kampanyadır. Etkinlik kapsamında, Turkcell abonelerinin tüm yeni kullanıcılarına ön ödemeli kart satın alınarak ücretsiz internet sağlanmaktadır. Turkcell’in bol GB tanışma etkinlikleri sayesinde tüm yeni Turkcell aboneleri 60 GB bedava internet erişimi elde edebiliyor. Tüm yeni kullanıcılar Turkcell abonesidir ve bu aboneler faturasız hat kullanmaktadır. Aynı zamanda bu aboneler, internet hediyeleri alabilecektir.

Turkcell Taahhüt Sorgulama Nasıl Yapılır? Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyasından Yararlanmanın Yolları Nelerdir?

Turkcell Bol GB Tanışma Seti etkinliğinden yararlanabilmek için abonelerin Turkcell ön ödemeli kart satın almaları ve yeni abone olmaları gerekiyor. Ön ödemeli Turkcell abonesi olan yeni müşteriler, aylık 34 TL kontör karşılığında 60 GB internet hediyesi alabilirler. Tüm yeni kullanıcılar Turkcell faturasız hat abonesi olup, Turkcell Bol GB konferans paketi aktivitelerini kullanarak aylık 34 TL yükleyerek, ilk 3 ayda ayda 20 GB olmak üzere toplam 60 GB İnternet elde edecekler.

Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyasının İçerik Özellikleri Nelerdir?

Turkcell Bol GB Tanışma Seti içeriğine bakacak olursak, öncelikle etkinliğinden yararlanmak isteyen abonelerin her ay düzenli olarak 34 TL yükleme yapması gerekiyor. Turkcell aboneleri, TL yüklerinden dolayı 3 ayda bir 20 GB internet kazanma hakkına sahiptir. Turkcell Bol GB Tanışma Seti içeriği aşağıdaki gibidir:

 • 25 GB internet paketi,
 • İlk üç aya özek 20 GB internet paketi (toplamda 60 GB internet paketi),
 • Her yöne 750 dakika konuşma hakkı,
 • Her yöne 250 SMS hakkı.

Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyasının Detaylarında Neler Bulunmaktadır?

Turkcell Bol GB Tanışma Seti kampanyasının detayları şu şekilde görülmektedir;

 • Turkcell Bol GB Tanışma Seti kampanyası, sadece Turkcell ön ödemeli hat aboneleri için tasarlanmış bir etkinliktir.
 • Turkcell Bol GB Tanışma Seti etkinliğinden yararlanabilmek için yeni bir ön ödemeli kart alarak abone olmak gerekiyor.
 • Turkcell Bol GB Tanışma Seti etkinliğine katılan abonelerin İnternet hediyeleri kazanmak için ayda en az 34 Türk Lirası kredi alması gerekmektedir.
 • Turkcell Bol GB Tanışma Seti kampanyası, ilk 3 ayda 20 GB olmak üzere toplam 60 GB İnternet hediyesi kazanabilir.
 • Turkcell Bol GB Tanışma Seti kampanyasına katılan aboneler maksimum 3 İnternet hediyesi alma hakkına sahiptir.
 • Turkcell Bol GB Tanışma Seti kampanyasının sağladığı 60 GB internet sadece ev kullanımı içindir.
 • Turkcell Bol GB Tanışma Seti kampanyası üzerinden elde edilen 60 GB internetin üçüncü şahıslara aktarılması mümkün değildir.
 • Turkcell Bol GB Tanışma Seti kampanyası herhangi bir değişiklik yapma, etkinliği durdurma veya iptal etme hakkını saklı tutar.

Turkcell’in Aralık Ayı İçin Sunduğu Bedava İnternet Paketleri Nelerdir?

Turkcell, bu zorlu senenin son ayında abonelerinin daha iyi vakit geçirmesini sağlamak ve yüzlerini güldürmek için çeşitli internet paketleri hazırlamış ve abonelerine sunmuştur. İşte o bedava olan internet paketleri aşağıdaki gibidir:

 • Çevreci faturaya geçiş yapan abonelere özel internet paketi,
 • Dergilik uygulaması ile tanışma paketi,
 • 5 G hızını deneme fırsatı,
 • Turkcell hesabım uygulaması ile salla kazan aracılığıyla internet paketi.

Çevreci Faturaya Geçiş Yapan Abonelere Özel İnternet Paketi

Turkcell, müşterilerini mutlu etmek ve çevreye katkı sağlamak için ücretsiz internet aktivitelerine yeni bir özellik ekledi. Turkcell, müşterilerinin elektronik faturalara veya SMS faturalarına geçmelerinin üzerine kullanıcılarına 2 GB bedava internet sunar. Etkinlik 1 Ocak 2021 tarihine kadar geçerlidir. Etkinliğe katılım ücretsizdir. Bu kampanya yalnızca tek bir faturalı hat için geçerlidir. Katılmak ve iptal etmek için gönderdiğiniz kısa mesajlar ücretsizdir. Elektronik fatura eklemek için lütfen mevcut e-posta adresinizi yazıp 2222’ye gönderin. SMS Bill’e katılmak için lütfen SMS FATURA yazıp 2222’ye gönderiniz.

Turkcell Dergilik Uygulaması İle Tanışma Paketi

turkcell derglik uygulamasi ile tanisma seti

Dergilik uygulamasını indirin, ücretsiz giriş yapın ve her hafta 1 GB mobil internet hediyesi kazanın! Bu kampanya 31 Ocak 2020 tarihine kadar geçerlidir. Modadan spora; dekorasyondan mutfağa, hayattan eğlenceye, işten hobilerinize kadar yüzlerce popüler dergi ve gazete uygulamasıyla cebinizde! 1 GB’lık hediye etkinliğine ücretsiz katılın. Etkinlikten faydalanmak için Dergilik uygulamasını indirip ücretsiz giriş yapmanız gerekiyor. Her hafta 1 GB mobil internet paketi tamamlandıktan sonra kullanıcılarımız güncel internet tarifelerine göre ücretlendirilecektir. Etkinlik boyunca tek bir Turkcell kullanıcısı fırsattan yararlanabilir. Etkinlikten faydalanmak ve 1 GB İnternet hediyesi almak için ön koşul Derglik indirmesi, Dergilik indirmesi tek koşul değil. Ayrıca geçtiğimiz yıl ilk kez haber uygulamasına girmek gerekiyor. Geçtiğimiz yıl içerisinde 1 veya daha fazla uygulama açıp giriş yapmış kişiler 1 GB hediyeden yararlanamaz. Bu etkinlik yalnızca ülkede geçerlidir. Ön ödemeli ve faturalı her müşteri kampanyadan faydalanabilir. Reklam kampanyalarından yararlanmak için Dergilik hizmetine üye olmanıza gerek yok. Etkinlikten bağımsız olarak bireysel Turkcell aboneleri, Dergilik’te geçerli aylık 5 GB mobil İnternet paketi ekleyerek, Dergilik’te yüzlerce dergi ve gazeteyi hiçbir ek ücret ödemeden indirip okuyabiliyor.

Turkcell Tarife Değişikliği Nasıl Yapılır? Ayrıntılarını da inceleyebilirsiniz.

4.5 G Hızını Deneme Fırsatı

Etkinlik sırasında tüm abonelerimiz için 4.5G ağımızdan maksimum veri indirme hızı 600 Mbps ile sınırlıdır. 4.5G’deki yukarı bağlantı hızı, kapsama alanına, hizmetin alındığı baz istasyonuna, coğrafi koşullara, ağ yoğunluğuna, kullanılan ekipmana, bağlı sahalara ve baz istasyonundan uzaklığa bağlı olarak değişebilir. 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir. Etkinlik ücretsiz olup, 4.5G aboneliği, 4.5G uyumlu cihazı ve SIM kartı olan Turkcell müşterileri faydalanabilir. 4.5G ağımızdaki tüm kullanıcılar tarafından sağlanan veri indirme hızının üst sınırı 600 Mbps olacaktır.

Turkcell Hesabım Uygulaması İle Salla Kazan Aracılığı İle İnternet Paketi

Turkcell Salla Kazan aracılığı ile yapılan kampanya, Turkcell bedava internet almanın en kolay ve ücretsiz yoludur. Bu yöntem Turkcell Hesabım uygulamasında yer alır ve her hafta Turkcell müşterilerine hediye internet dağıtır. Turkcell Salla Kazan uygulaması sayesinde her hafta bedava internet kazanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.