Web Tekno Haber

Turkcell 2022 Güncel Evde İnternet Kampanyaları Başladı! Turkcell Ev İnternet Paketleri

Turkcell 2022 Güncel Evde İnternet Kampanyaları Başladı! Turkcell Ev İnternet Paketleri

Turkcell ev interneti ile tanışma kampanyaları kapsamında uygun tarife fırsatı sunuyor. Wi-fi 6 teknolojisi ile ev içerisinde internet hızı 100 Mbps’ye ulaşıyor. Turkcell Superonline tarifeler kapsamında sunulan bütün faydalar Fiber internet hızını ev içerisindeki tüm odalardan keşfedebilmeyi sağlıyor. Üstelik Turkcell’e gelerek Fiber internet kampanyasından faydalanan müşterilere özel ilk 2 ay ücretsiz kullanım paketi hediye ediliyor.

Turkcell Evde İnternet Fiber Kampanyaları Nelerdir?

Turkcell evde internet fiber kampanyaları sayesinde avantajlı fırsatları yakalayabilirsiniz. Evde internet kampanyaları bulunan her alandan yüksek hızlı internet kullanabilmeyi sağlıyor. Yeni nesil wifi 6 teknolojisi ile Fiber hızında internetten en yüksek verim ile elde ediliyor. Fiber paketler kampanyası kapsamında Turkcell’lilere özel olarak ilk 2 ay boyunca ücretsiz olarak evde internet fırsatından yararlanabilmek şansı sağlanıyor.

Turkcell evde internet Fiber kampanyaları:

 • Turkcell Bize Özel Fiber Kampanyası
 • Turkcell’lilere Özel 2 Ay Ücretsiz Fiber Kampanyası
 • Fiber 1000 Mbps Kampanyası
 • Fiber Daha Hızlı Kampanyası
 • Turkcell Fiber Hız Şenliği Kampanyası
 • Fiber Süper Paketler Kampanyası
 • Fibere Giriş Kampanyası

Turkcell evde interneti tarifelerinde uygulanan ücretler şu şekildedir:

 • Turkcell Bize Özel Fiber Kampanyası 100 Mbps hız oranı ile ayda 155 TL
 • Turkcell’lilere Özel Ücretsiz Fiber Kampanyası ayda 175 TL
 • Turkcell Superonline Fiber 1000 Mbps yeni nesil wi-fi 6 teknolojisi kampanyası ayda 400 TL
 • Turkcell Fiber Daha Hızlı Kampanyası ayda 170 TL
 • Turkcell Fiber Hız Şenliği Kampanyası ayda 160 TL
 • Turkcell Fiber Süper Paketler Kampanyası ayda 130 TL
 • Turkcell Fibere Giriş Paket Kampanyası ayda 105 TL

Turkcell Fiber Hız Şenliği Kampanyası Nedir?

Turkcell Fiber Hız Şenliği Kampanyası Nedir?

Turkcell kaliteli altyapısı ile Fiber İnternet hızını evlere taşıyor. Turkcell Fiber Hız Şenliği kampanyası yeni nesil wi-fi 6 teknolojisini ev içerisindeki tüm odalardan yaşayabilmeyi sağlıyor. Turkcell Superonline’a geçiş yaparak Turkcell’in evde internet fırsatından faydalanabilirsiniz. Turkcell Fiber İnternet kampanyaları dahilinde sunulan bütün faydalar 1 Ocak 2023 tarihine kadar geçerliliğini koruyor. Başvuru yapabilmek için Turkcell mağazalarını ziyaret edebilir, Turkcell online platformu üzerinden başvuru kaydı oluşturabilir ya da Turkcell’in müşteri hizmetleri hattını arayarak konu üzerine daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Cihazdan faydalanmak isteyenler 12 ay ya da 24 aylık taahhüt seçeneklerinden herhangi birini tercih edebilir.

Turkcell Fiber Hız Şenliği Kampanya Faydaları Nelerdir?

Turkcell’in gelişkin altyapısı ile wifi 6 teknolojisini kullanarak oluşturduğu Superonline evde internet bağlantısı internetin hız kapasitesi artıyor. Yenilenmiş bu teknolojide bir cihaz için pek çok kişi aynı anda paylaşım sağlayabiliyor. Yeni nesil wifi teknolojisi olarak adlandırılan cihazda wi-fi 6 destekli cihaz ya da modeme sahip olmanız gerekiyor.

Kurulumu sağlanacak olan bu teknolojiden kablosuz bir şekilde yararlanabiliyor. Çoklu olarak ve aynı anda trafik sorunu ya da yavaşlama problemi yaşanmadan daha verimli ve hızlı bir internet kullanılabilecek.

Klasik ev internetlerinde yüksek hız gerektiren ve kullanım kotasını zorlayan oyunlar artık son buluyor. Online oyunlar için otomatik algılama sistemi ile istenen hız oranı wi-fi bağlantısı ile uyumlu hale getiriliyor.

Ev içerisinde belirli noktalarda kız kesintileri yaşanırken yeni nesil wi-fi 6 teknolojisi mesafeden kaynaklı olarak bağlantı sorunlarını da yaşanan pürüzleri gideriyor. Her odada eşit olarak %30 derecesinde bir kapsama payı sunuyor. Duvarları aşan teknoloji olarak adlandırılan yeni nesil wi-fi 6 teknolojisi kapsamında bağlantı ve hızla yönelik sorunlar da ortadan kalkıyor.

Wi-fi 6 teknolojisinin faydalarından bir diğeri ise enerji yönüyle daha tasarruflu bir tüketim sağlıyor. 3 kat daha az tüketim sağlandığı için faturada tasarrufu sağlanırken cihazın pil ömrü de uzatılabiliyor.

Turkcell Fiber Hız Şenliği Kampanyasına Nasıl Başvurulur?

Turkcell Fiber Hız Şenliği kampanyası başvuru işlemleri için yapılması gerekenler şunlardır:

 • Turkcell’in resmi internet sitesi olan da burada turkcell.com.tr adresine giriş yapınız.
 • “Kampanyalar” sekmesine geçiniz.
 • Ev interneti Fiber kampanyaları alanından “Fiber Hız Şenliği Kampanyası” seçiniz.
 • “Hemen başvur” tuşuna basınız.
 • Açılan ekran üzerinde başvuru yapacak olan kişiye ait İsim, soyisim ve cep telefonu numarası gerekli alana yazınız.
 • Güvenlik kodu girildikten sonra hemen başvur tuşuna basmanız yeterlidir.
 • Başvuruya dair detaylı bilgi irtibat numaranız üzerinden sizlerle iletişime geçilerek iletilecektir.

Evde internet başvuru işlemleri için www.superonline.net adresine ulaşılabilir. Turkcell’in Superonline satış mağazalarını ziyaret edilebilir, Turkcell Superonline müşteri hizmetleri numarası 0 532 532 00 00 hattı aranarak da kampanya dahilinde sunulan faydalardan yararlanılabilir.

Hazır Kartlı Olmak İsteyen Yeni Turkcell’lilere Özel Hat Taşıma Kampanyaları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Turkcell Bize Özel Fiber Kampanyası Nedir?

Turkcell Bize Özel Fiber kampanyası kapsamında sunulan faydalardan Turkcell Biz ekibi faydalanabiliyor. Aynı TC kimlik numarasına sahip olan bir kişi yalnızca tek seferde kampanyadan faydalanabiliyor. 12 aylık taahhüt sonrasında kampanyaya katılabilirsiniz. Kampanya kapsamında modem kurulumu ve ve bedeli ücretsizdir. Paket dahilinde sunulan faydalardan aylık 155 TL’ye yararlanabilirsiniz.

Turkcell’lilere Özel 2 Ay Ücretsiz Fiber Kampanyası Nedir?

Turkcell Fiber İnternet kullanıcılarına özel 2 ay Bizden kampanyası ile ışık hızında internet sağlayıcısını evlerde kullanabilmeyi destekliyor. 1 Ocak 2023 tarihine kadar geçerliliğini koruyacak olan kampanyadan TC kimlik numarası aynı olan Turkcell bireysel mobil hat kullanıcıları faydalanabiliyor. Kampanyaya kayıt olabilmek için ilk kez bireysel Turkcell Superonline Fiber internet müşterisi olmak gerekiyor. Kampanyaya katılımlar Turkcell’in Superonline yetkili satış mağazası ya da internet sitesi üzerinden sağlanabilir.

Turkcell mobil müşterilere özel olarak sunulan Fiber internet kampanyasından 2 ay ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz. Modem ve kurulum bedeli de ücretsizdir.

Fiber 1000 Mbps Kampanyası Nedir?

Fiber 1000 Mbps Kampanyası Nedir?

Turkcell Fiber 100 Mbps kampanyası dahilinde yeni nesil wifi altı teknolojisi sunuluyor. Kampanya kapsamından yararlanabilmek için Turkcell Superonline bireysel internet başvurusunda bulunmak gerekiyor. Kampanyaya hediyeli cihaz kampanyalarından faydalanım sağlanamıyor. Kampanya dahilinde sunulan bütün faydalar 12 aylık taahhüt süresince kullanılabiliyor. Modem kullanım bedeli kampanya dahilinde ücretsiz olarak sunuluyor. Ev içi kurulum ücretsiz olarak gerçekleşiyor. 3 Ocak 2022 ile 1 Ocak 2023 tarihleri arasında kampanya geçerliliğini koruyacak. Katılım sağlayabilmek için Turkcell’in Superonline web sitesini ziyaret edebilir, müşteri hizmetleri numarasını arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Fiber Daha Hızlı Kampanyası Nedir?

Turkcell Fiber Daha Hızlı kampanyası 12 ya da 24 aylık taahhüt sonucunda kullanıma başlanabilir. Modern kullanım bedeli ve kurulumu ücretsizdir. Turkcell Superonline Fiber internet müşterilerine özel olarak hazırlanan pakette 200 Mbps hız üzerinden yararlanabilir. 1 Ocak 2023 tarihine kadar Turkcell Superonline.net sitesi ya da Turkcell Superonline yetkili satış mağazalarından kayıt işleminizi başlatabilirsiniz.

Fiber Süper Paketler Kampanyası Nedir?

Turkcell Süper Paketler Kampanyası 12 ya da 24 ay taahhüt sözüne Turkcell müşterilerine tanımlanıyor. 35 Mbps ve 50 Mbps limitsiz fiber internet hızını kullanabilirsiniz. Hız kapsamında sunulan tarife içerikleri ücret olarak değişebilir. Kampanya kapsamında sunulan Turkcell Superonline sabit telefonu hizmetinden Turkcell Superonline Alo hattı kullanarak faydalanabilirsiniz. Telefon numarası taşıması sonrasında ya da Turkcell Superonline üzerinden sabit bir telefon alarak faydadan yararlanabilirsiniz. Kampanyaya katılım sağladıktan sonra vergi ödemeleri sonrasında Turkcell Superonline modem ücretsiz olarak eve kurulumu sağlanır. Abonelik sona erdiğinde modemin geri teslim edilmesi gerekir.

Fibere Giriş Kampanyası Nedir?

Turkcell Fibere Giriş Kampanyası dahilinde sunulan faydadan 12 aylık taahhüt süreci kapsamında faydalanabiliyor. 20 Mbps limitsiz Fiber internet hızını kullanabilirsiniz. Paket kapsamında kurulacak olan modem ve kurulum işlemi ücretsizdir. İlk ay fiber internet hızından yararlanabilmek için 100 Mbps turbo indir seçeneği ücretsiz olarak sunulur. Kampanyadan faydalanabilmek için Turkcell Superonline Fiber internet müşterisi olmak gerekiyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.