Web Tekno Haber

Turkcell 4.5G Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Turkcell 4.5G Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Turkcell 4.5G  bedava internet alma sayesinde cepten avantajlı şekilde kullanım yapar ayrıca 4.5 G hızını yakalamış olursunuz! Bedava internet kampanyası ile ücretsiz iletişimin keyfini çıkarabilirsiniz. Youtube paketlerinden, hediyeli paketlere kadar zengin içerikli paketler Turkcell müşterilerini bekliyor. Bu kampanyalardan faydalanmak isteyen kişilerin faturalı ya da faturasız bireysel hat kullanıcısı olması gerekiyor. Başka hat kullanıyorsanız da, hattınızı Turkcell’e taşıyabilirsiniz. Taşıma işlemleri için Turkcell bayilerini ziyaret etmeniz yeterli olacak!

Turkcell Faturalı Youtube Paketi ile  4.5G Bedava İnternet Sahibi Olmak İstemez misiniz?

Turkcell Faturalı Youtube paketi mobil cihazlarından video izlemeyi sevenler için harika bir uygulamadır. Uygulamadan faydalanmak isteyen kişilerin faturalı kullanıcı olmaları gerekiyor. Kampanyaya katılmak istiyorsanız telefonlarınızdan SMS kısmına gelin ve YOUTUBE yazdıktan sonra 2200’a gönderin. Paket kapsamında tanımlanan kullanımlar ertesi aya devir yapmayacaktır. Ayrıca kişi için özel olarak tanımlanan faydalar üçüncü şahıslara devir edilemez. Paketler kapsamına kişiler için tanımlanmış kullanımlar yalnızca yurt içinde geçerli olur. Başvuru SMS’leri ücretli değildir.

Ayrıca Bimcell bedava internet bilgilerine bakabilirsiniz.

Turkcell Joker Hediyeler ile 4.5G Bedava İnternet Hayalinizi Gerçekleştirebilirsiniz!

Turkcell Joker Hediyeler kampanyasından bireysel faturalı ses hattına sahip olan Turkcell müşterileri faydalanabilirler. Üst tarifeye geçiş yapılması halinde kişiler bu kampanyadan faydalanabilirler. Kampanya 30 Ağustos 2020 tarihine kadar geçerli olacaktır. Eğer zaten Turbo 3 GB, 5 GB, 7 GB ya da platinum paketlerinden bir tanesinden faydalanıyorsanız, bu kampanyaya katılım gösteremezsiniz. Abonenin son 10 seneden beri kesintisiz olarak Turkcell müşterisi olması gerekmektedir. Hediye hakları müşteriler tarafından üst üste kazanılabilir. Hediye kazanan müşteri, kazanımdan sonra paketi düşük paket ile değiştirdiği zaman hediye silinir.

Turkcell GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası ile Bedava İnternet Kazanma Şansını Elde Edin!

Turkcell GNÇ Çatlat Hediyeni Kap kampanyası faturalı hat sahiplerinin kullanımı için özeldir. Haftada iki kere hediye yumurtasını çatlatan kişiler bedava internetten SMS’e konuşma dakikasından diğer hediye kullanımların sahibi oluyorlar. GNÇ uygulaması 26 yaşın altında gençlere özeldir. Kampanyadan faydalanacak olan kişiler:

  • 26 yaş altı,
  • IOS ya da Android işletimcisi olan tel sahibi,
  • GNÇ uygulamasını indirmiş,
  • Faturalı hatta sahip kişiler olacaktır.

Turkcell GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyasına Katılım İptal Edilebilir mi?

Turkcell GNÇ Çatlat Hediyeni Kap kampanyasına katılım iptali mümkündür. 1 saat internet paketi için abone olduysanız iptal yazın boşluk bırakın GNÇ 1 SAAT mesajını arasında boşluk olmadan girin. Mesajı 2200’a gönderin. Kampanya kapsamında ne kadar hakkınızın kaldığını öğrenmek için GNÇ uygulamasına giriş yapabilirsiniz. Kampanya dahilinde kişilere tanınan kullanım haklarından üçüncü kişilerin faydalanması söz konusu değildir. Turkcell kampanya içeriğini değiştirme, kapsamını sınırlandırma ya da genişletme hakkını saklı tutar.

Vodafone bedava internet kampanyaları nelerdir? Yazımız içerisinden öğrenebilirsiniz.

Turkcell GNÇ Gece 1 GB İnternet Kampanyası ile Gençler Kazanıyor!

Turkcell GNÇ Gece 1 GB internet kampanyası ile anında hattınıza 1 GB internet tanımlanır. GNÇ eko ve GNÇ eko yıllık abonesi olan faturalı hat sahipleri bu kampanyadan faydalanabilirler. 1 GB internet kampanyası kişilerin talebine göre istenildiği zaman iptal edilebilir  ve yeniden satın alınabilir. Katılım göstermek isteyen kişilerin telefonlarından GNC GECE yazdıktan sonra boşluk bırakıp 1 GB yazmaları ve mesajlarını 2200’a göndermeleri gerekmektedir. Kampanya dahilinde kampanya içeriği sona ermesine rağmen aboneler kendi paketlerinden devam edeceklerdir. Kampanya hız kısıtı olan internet paketleri ile birlikte aynı anda kullanılamaz. İptal gerçekleşmedikçe de paketin kendiliğinden iptal edilmesi söz konusu olamaz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.