Web Tekno Haber

Turkcell 50 Bin GB Bedava İnternet Dağıtıyor!

Turkcell 50 Bin GB Bedava İnternet Dağıtıyor!

Turkcell 5 Bin GB Bedava İnternet Kampanyası başlattı. İnternet kampanyaları ile abonelerinin yüzünü güldüren Turkcell, her geçen gün bu kampanyalarını artırıyor ve hediye internet kampanyaları yapmaya devam ediyor. En son yapmış olduğu 50 Bin GB Bedava İnternet Kampanyası ile 50 bin tane abonesine 1 GB hediye internet edecektir. Böylece aboneler internetsiz kalmayacak ve internetlerini kullanırken herhangi bir ek ücret ödemeyecektir. Turkcell internet kampanyaları faturalı veya faturasız bütün hatlar için her geçen gün artarak devam etmektedir.

Turkcell 50 Bin GB Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

turkcell 50 bin GB hediye internet

Turkcell’den 50 Bin GB Hediye İnternet Kampanyası, Turkcell’in bütün faturalı veya faturasız hat sahibi aboneleri için oluşturulmuş bir kampanyadır. Kampanyadan tüm Turkcell aboneleri yararlanabilmektedir. Kampanya kapsamında Turkcell, 50 bin abonesinin her birine 1 GB hediye internet verecektir. Abonelerin kampanyadan kazanacak oldukları hediye 1 GB cepten internet, 2 hafta boyunca geçerli olacaktır. Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin ise 4.5G uyumlu SIM kart kullanmaları gerekmektedir.

Turkcell #HeştekBahane İndirimleri bilgilerine de yazımızdan bakabilirsiniz.

Turkcell 50 Bin GB Bedava İnternet Kampanyası’ndan Nasıl Yararlanılır?

Turkcell 50 Bin GB Hediye İnternet Kampanyası’ndan yararlanmak için, Turkcell abonelerinin 4.5G süper paketi kullanmaları gerekmektedir. 4.5G  Süper Paket’e geçiş yapan ilk 50 bin Turkcell abonesine 2 hafta boyunca geçerli olacak 1 GB cepten internet hediye edilecektir. Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin Öncelikle 4.5G uyumlu sim kart kullanmaları ve 4.5G uyumlu cep telefonu bulundurmaları gerekmektedir. Şartları sağlayan aboneler Turkcell 4.5G Süper Paket’e geçiş yapabilirler ve bu pakete geçiş yapan ilk 50 bin kişinin her birine 1 GB cepten internet hediye edilir. Böylelikle Turkcell 50 bin abonesine 1 GB yani toplamda 50 bin GB cepten internet hediye etmiş olur.

Turkcell 50 Bin GB Bedava İnternet Kampanyası Detayları Nelerdir?

Turkcell 50 Bin GB Bedava İnternet Kampanyası esasları, aşağıdaki gibidir:

 • Turkcell 50 Bin GB Bedava İnternet Kampanyası, Turkcell’in bütün aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Turkcell 50 Bin GB Bedava İnternet Kampanyası’ndan yararlanabilmek için Turkcell abonelerinin 4.5G uyumlu sim kart ve 4.5G uyumlu cep telefonu kullanması gerekir.
 • Bu şartları sağlayan aboneler kampanyaya katılmak için 4.5G Süper Paket’e başvuruda bulunmaları gerekir.
 • Turkcell 50 Bin GB Bedava İnternet Kampanyası kapsamında 4.5G Süper Paket’e başvuruda bulunan ilk 50 bin kişiye 2 hafta boyunca geçerli olacak 1 GB cepten internet hediye edilecektir.
 • Turkcell 50 Bin GB Bedava İnternet Kampanyası’ndan kazanılan 1 GB cepten internet Sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Turkcell 50 Bin GB Bedava İnternet Kampanyası kapsamında verilecek olan 1 GB cepten internet kullanım süresi 2 hafta yani 14 gün şeklindedir.
 • 2 haftanın sonunda kampanya kapsamında verilen internetin kalan kullanımları silinecektir.
 • Turkcell 50 Bin GB Bedava İnternet Kampanyası’ndan elde edilen 1 GB cepten internetin 3. kişiler ile paylaşılması veya bu kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Turkcell 50 Bin GB Bedava İnternet kampanyası’na başvuruda bulunmak isteyen abonelerin Turkcell Dijital Operatör Uygulaması üzerinden Hediye Havuzu bölümünü kullanmaları gerekmektedir.
 • Turkcell, Turkcell 50 Bin GB Bedava İnternet Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, Kampanyayı durdurma veya kampanya iptal etme hakkını elinde saklı tutar.

Turkcell 4.5G Salla Kazan Kampanyası

Turkcell 4.5G uyumlu abonelere Salla Kazan Kampanyası hazırladı. Kampanyadan Turkcell’in tüm aboneleri yararlanabilmektedir. Salla Kazan Kampanyası’na katılabilmek için Turkcell abonelerinin faturalı veya faturasız olsun olmasın buna bakılmaksızın sim kartlarının 4.5G uyumlu olup olmadığına bakılır. Yani abonelerin kampanyadan yararlanabilmek için diğer Turkcell internet kampanyalarında olduğu gibi 4.5G uyumlu sim kart kullanmaları gerekmektedir. Ardından her hafta boyunca Salla Kazan Kampanyası’na katılabilirler ve bu kampanyadan türlü hediyeler kazanabilirler.

Turkcell Salla Kazan Nedir?

turkcell salla kazan firsatlari

Turkcell Salla Kazan, tüm Turkcell abonelerinin yararlanabileceği bir kazandırma platformudur Salla Kazan oyununa katılabilmek için Turkcell abonelerinin cep telefonlarına Turkcell Dijital Operatör uygulamasını indirmeleri gerekir. Uygulamaya sahip olan Turkcell aboneleri Salla Kazan bölümüne girerek her hafta birbirinden değerli hediyeler kazanabilir.

Vodafone Online Ayrıcalıklar Kampanyası! Detaylarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Turkcell 4.5G Salla Kazan Kampanyası Detayları

Turkcell 4.5G Salla Kazan Kampanyası’nın esasları şu şekildedir:

 • Kampanya 19 Mayıs 2017 günü başlamıştır.
 • Kampanyadan Turkcell bireysel ve kurumsal, faturalı ve Hazır Kart, aktif, ses ve data aboneleri yararlanabilir. Bu kitlede olup, halihazırda 4.5G abonesi olmayan aboneler, 4.5G Salla Kazan Kampanyası’na katılıp hediyelerini aldıklarında 4.5G aboneliğine kayıt edilir.
 • Turkcell’e yeni katılan aboneler bir sonraki Cuma’dan itibaren kampanyaya katılabilirler.
 • Hediye alma hakkı her Cuma yenilenir ve Perşembe 23.50’ye kadar geçerli olur.
 • Belirtilen bilgi ve kriterlere göre seçilecek abonelere, dönemsel olarak Dijital Operatör uygulaması üzerinden kampanyaya katıldıkları anda 2 hediye seçeneği sunulup, abonenin hediyesini seçmesi talep edilerek seçilen hediye aktif edilir. Hediye seçme opsiyonundan faydalanmak için müşterilerin cihazlarında Dijital Operatör uygulamasının IOS ve Android v11.3 ve üzeri sürümlerinin yüklü olması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında verilen faydalardan kalan miktarın sorgusu Dijital Operatör üzerinden ve SMS ile yapılabilir.
 • Hediyelerin kullanım hakkı, hediye aktivasyon SMS’i sonrasında başlar.
 • Hediyelerin kullanımı mevcut ücretli paketlerden önceliklidir ve kullanım hakları sona erdiğinde aboneler, kendi tarife/kampanyaları üzerinden ücretlendirilir.
 • Cihazı ve SIM kartı 4.5G uyumlu Hazır Kart aboneleri, 60 TL ve üzeri TL veya paket yüklemelerine özel Salla Kazan’dan 7 gün geçerli ek sallama hakkı kazanır. Kampanyadan haftada en fazla 2 kez yararlanabilir.
 • 14 Aralık 2018’den itibaren müşterilere doğum günlerinde ek Salla Kazan hakkı verilecektir.
 • BiP ve Whatsapp’ta geçerli haftalık 10 GB hediyesi, Whatsapp kullanımları için görüntülü ve sesli aramalarda geçerli değildir. BiP’ten BiP’e yapılan aramalarda geçerli olup, BiP’ten telefon numarasına yapılan aramalarda geçerli değildir.
 • Salla Kazan ile Hediye Para kazanan Android telefona sahip müşteriler, hediye TL’lerini Google Play üzerinden yapacağı alışverişlerde; iOS telefona sahip müşteriler, hediye TL’lerini AppStore, iTunes & Apple Music üzerinden yapacağı alışverişlerde kullanabilirler.
 • Facebook, Twitter, Instagram ve Youtube canlı yayın ve görüntülü konuşma kullanımları bu paketlerin kotalarına dahil değildir.
 • Hediye paylaşma özelliğinin kullanılabilmesi için Dijital Operatör uygulamasının güncel sürümü yüklenmelidir.
 • Tüm hediyeler yurt içi kullanımlarda geçerlidir, kullanılmadığında sonraki dönemlere devretmez, 3. kişilere transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz.
 • Kazanılan internet paketlerinde Turkcell internet kampanyaları detayları geçerli olacaktır.
 • Paylaşılabilir hediyeler ücretsiz bir şekilde hediye edilebilir.
 • Paylaşılan hediyeler tekrar başka bir numara ile paylaşılamaz.
 • Paylaşılabilir Google Play’de geçerli 5 TL hediyesi başka bir IOS cihazla paylaşıldığında Apple Uygulama Marketinde geçerli olmaz, Google Play Marketinde kullanılabilir.
 • 4 Eylül – 4 Ekim 2020 tarihleri arasında; 3 Eylül 2020 tarihinden önce mobil ödemesi kapalı olan bireysel faturalı abonelere mobil ödeme onayı vermeleri halinde Salla Kazan’dan ek sallama hakkı ile bir defaya mahsus internet hediye edilecektir. Bu dönemde mobil ödeme onayını SMS, Turkcell çağrı merkezi ya da Dijital Operatör Uygulaması ile açan müşteriler 7 gün içerisinde Dijital Operatör Uygulamasına gelerek ek sallama hakkı ile hediyelerini alabileceklerdir. Her abone kampanyaya en fazla bir kez katılabilir. Mobil ödeme onayını bu dönem içinde kapatıp tekrar açan aboneler kampanyadan faydalanamazlar.
 • 15 Haziran 2020 tarihinden itibaren faturasızdan faturalıya geçerek ödeme tipini değiştiren Turkcell müşterileri geçiş işlemleri tamamlandıktan sonra faturalıya geçiş yaptıkları için ilk sallamalarında bir defaya mahsus olarak haftalık 2 GB kazanacaklardır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.