Web Tekno Haber

Turkcell Avantaj Hediye İnternet Kampanyası!

Turkcell Avantaj Hediye İnternet Kampanyası!

Turkcell, kurumsal aboneler için yeni bir internet kampanyası başlattı. Etkinlik kapsamında Turkcell İşte Avantaj paketini kullanan tüm kurumsal abonelere ücretsiz internet hediyeleri verilecek. Bu yazımızda Turkcell Avantaj Hediye İnternet Kampanyası hakkında bilgiler vereceğiz. Turkcell, kampanyalarına her geçen gün yeni ilanlar eklemeye devam ediyor. Bu kampanya etkinliği kurumsal aboneleri için hazırlanmıştır. Turkcell firması aboneleri İşte Avantaj İnternet paketine geçerek interneti ücretsiz olarak kullanabilirler.

Turkcell Avantaj Hediye İnternet Kampanyası Ne Demektir?

turkcell avantaj hediye internet kampanyasi nedir

Turkcell Avantaj Hediye İnternet Kampanyası’nın anlamına bakacak olursak, kurumsal Turkcell aboneleri için tasarlanmış bir kampanya olduğunu görürüz. Bu etkinlik kapsamında Turkcell İşte Avantaj paketlerine geçiş yapan tüm abonelere ücretsiz internet hizmeti verilecek. Turkcell tercihli hediye internet etkinliğinden yararlanmak isteyen kurumsal abonelerin öncelikle firmanın faturalı hattını satın alarak Turkcell abonesi olması veya numarasını taşıması gerekmektedir. Turkcell abonesi olan yeni aboneler, İşte Avantaj paketini ücretsiz internet erişimi için kullanma hakkına sahip olacaklar.

Turkcell Yeni Yıl Hediye İndirim Kampanyası bilgilerine yazımızdan bakabilirsiniz.

Turkcell Avantaj Hediye İnternet Kampanyasından Faydalanmak İçin Ne Yapılmalıdır?

Turkcell Avantaj Hediye İnternet Kampanyası’ndan yararlanabilmek için abonelerin İte Avantaj internet paketlerinden birine geçiş yapması gerekiyor. Seçilen İşte Avantaj paketine bağlı olarak ücretsiz internet elde etmek mümkün olacaktır. Turkcell Avantaj Hediye İnternet Kampanyası kapsamında verilecek internet hediyeleri şu şekilde belirlenmiştir;

 • Turkcell İşte Avantaj 1 paketi hediyesi: 12 ay boyunca her ay 1 GB internet
 • Turkcell İşte Avantaj 2 paketi hediyesi: 12 ay boyunca her ay 3 GB internet
 • Turkcell İşte Avantaj 4 paketi hediyesi: 12 ay boyunca her ay 4 GB internet
 • Turkcell İşte Avantaj 8 paketi hediyesi: 12 ay boyunca her ay 4 GB internet
 • Turkcell İşte Avantaj 6 paketi hediyesi: 12 ay boyunca her ay 4 GB internet
 • Turkcell İşte Avantaj 10 paketi hediyesi: 12 ay boyunca her ay 10 GB internet
 • Turkcell İşte Avantaj 15 paketi hediyesi: 12 ay boyunca her ay 15 GB internet
 • Turkcell İşte Avantaj 12 paketi hediyesi: 12 ay boyunca her ay 5 GB internet
 • Turkcell İşte Avantaj 30 paketi hediyesi: 12 ay boyunca her ay 50 GB internet

Turkcell Avantaj Hediye İnternet Kampanyası Kapsamındaki Detaylar Nelerdir?

Turkcell Avantaj Hediye İnternet Kampanyası detayları şu şekilde belirlenmiştir:

 • Turkcell Avantaj Hediye İnternet Kampanyası kapsamında sağlanan internet hediyeleri sadece ailelerin kullanımına yöneliktir.
 • Turkcell Avantaj Hediye İnternet Kampanyasından elde edilen ücretsiz internet hediyelerinin üçüncü kişilere aktarılması mümkün değildir.
 • Turkcell, Turkcell Avantaj Hediye İnternet Kampanyası’nda değişiklik yapma, askıya alma veya iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Turkcell Avantaj Hediye İnternet Kampanyası, tüm Turkcell abonelerine yönelik bir kampanyadır.
 • Turkcell Avantaj Hediye İnternet Kampanyası kapsamında Here Avantaj paketini kullanan Turkcell aboneleri, seçtikleri paket bazında bedava internet alma fırsatı yakalayacak.
 • Turkcell’in Avantaj Hediye İnternet Kampanyası’ndan yararlanabilmek için abonelerin bir şirket faturalı hat satın almaları veya bir transfer numarası ile bir Turkcell şirketi müşterisi olmaları gerekmektedir.

Turkcell Avantaj Hediye İnternet Kampanyası İle İlgili Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

Turkcell Avantaj Hediye İnternet Kampanyası için bilmenizde fayda olan konular şu şekilde sıralanmıştır:

 • Bu etkinlik sayesinde kurumsal ve faturalı paket kullanan aboneler 30 gün içinde Turkcell’den yeni bir şirket faturalı hat satın alabilir, numaralarını diğer operatörlerden Turkcell’e veya özel hattını Turkcell bireysele aktarabilirler.
 • Kampanya kapsamında sunulan hediyeler; İşte Avantaj, İşte Avantaj 1 paketlerine gelen aboneler 12 ay boyunca her ay yurt içinde geçerli 1GB, İşte Avantaj 2 paketine gelen aboneler 12 ay boyunca her ay yurt içinde geçerli 3GB, İşte Avantaj 4, İşte Avantaj 8 paketlerine gelen aboneler ve İşte Avantaja Gel 6 kampanya tekliflerine gelen aboneler 12 ay boyunca her ay yurt içinde geçerli 4GB, İşte Avantaj 10 ve İşte Avantaj Platin 15 paketlerine gelen müşterilerimiz 12 ay boyunca her ay yurt içinde geçerli 10GB, İşte Avantaj Platin 20 paketine gelen müşterilerimiz 12 ay boyunca her ay yurtiçinde geçerli 5GB internet ve sosyal medyada geçerli 25 GB internet, İşte Avantaj Platin Black 30 paketine gelen müşterilerimiz 12 ay boyunca her ay yurtiçinde geçerli 5GB internet ve sosyal medyada geçerli 50GB internet ve İşte Avantaj Platin Black 50 paketine gelen müşterilerimiz 12 ay boyunca her ay yurtiçinde geçerli 5GB internet hakı olarak belirlenmiştir.
 • Sosyal medyada geçerli GB hediyeleri Facebook, Twitter, Youtube ve İnstagram kullanımlarınızda geçerlidir.
 • Bu faaliyet kapsamında elde edilen diğer internet gelirleri üçüncü bir kişiye devredilemez ve bir sonraki aya devredilemez.

Turkcell Avantaj Hediye İnternet Kampanyası İçeriği Nelerden Oluşmaktadır?

turkcell avantaj hediye kampanya

Kampanya kapsamında sunulan içerikler; İşte Avantaj, İşte Avantaj 1 paketlerine gelen aboneler 12 ay boyunca her ay yurt içinde geçerli 1GB, İşte Avantaj 2 paketine gelen aboneler 12 ay boyunca her ay yurt içinde geçerli 3GB, İşte Avantaj 4, İşte Avantaj 8 paketlerine gelen aboneler ve İşte Avantaja Gel 6 kampanya tekliflerine gelen aboneler 12 ay boyunca her ay yurt içinde geçerli 4GB, İşte Avantaj 10 ve İşte Avantaj Platin 15 paketlerine gelen müşterilerimiz 12 ay boyunca her ay yurt içinde geçerli 10GB, İşte Avantaj Platin 20 paketine gelen müşterilerimiz 12 ay boyunca her ay yurtiçinde geçerli 5GB internet ve sosyal medyada geçerli 25 GB internet, İşte Avantaj Platin Black 30 paketine gelen müşterilerimiz 12 ay boyunca her ay yurtiçinde geçerli 5GB internet ve sosyal medyada geçerli 50GB internet ve İşte Avantaj Platin Black 50 paketine gelen müşterilerimiz 12 ay boyunca her ay yurtiçinde geçerli 5GB internet kazanacaklardır.

Tarife Değiştirildiğinde Turkcell Avantaj Hediye İnternet Kampanyası’ndan Yararlanmaya Devam Edilir Mi?

İşte Avantaj ve İşte Destek Paketleri arasında değişiklik yapılırsa, alınan ilk hediye paketi kalan sözleşme süresi için geçerli olacaktır. Hediye paketinde herhangi bir değişiklik yapılmayacaktır. İşte Avantaj ve İşte Destek Paketleri dışındaki paketlere geçiş yapıldığında hediye paketi iptal edilecektir.

Turkcell Evden Çıkmadan Kredi Kartınızla Yükleyin 2 GB İnternet Kazanın! Ayrıntılarını da inceleyebilirsiniz.

Turkcell Tarife Değişikliği Yöntemleri Nelerdir?

Turkcell hattınızın faturalı veya faturasız kullanımı sırasında sorun yaşıyorsanız, müşteri hizmetlerini arayarak veya online işlemler yaparak diğer tarifelere geçiş yapabilirsiniz. Çevrimiçi ticaret yoluyla sınırlı bir seçenek listesiyle karşılaşabilir ve sizi memnun etmeyebilirsiniz. Daha kapsamlı bir işlem yapmak istiyorsanız, Turkcell müşteri hizmetleri departmanını arayarak kullandığınız tarifeyi değiştirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu işlem için önce 532 veya 0532532 00 00 müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Ardından ihtiyaçlarınıza göre kullanmak istediğiniz paketleri söyleyebilir ve ardından müşteri hizmetlerinden kaç adet paket kullandığınızı ve en çok nerede sorunla karşılaştığınızı söyleyebilirsiniz. Bu nedenle internet paketiniz yeterli gelmiyor ise rapor etmenizi ve gerekli bilgileri sağlamanızı öneririz. Müşteri hizmetleri üzerinden yaptığınız değişiklikler tarifinizi anında etkileyecek ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Tarife Değişikliğinin Bir Cezası Var Mıdır?

Turkcell tarife paketleri genellikle bir yıllık formdadır. Bir yıllık paket değişiminde, kişinin faturasına paket değişikliği cezası da eklenir. Elektrik faturasının kalan süresi boyunca ödenecek tutar, elektrik faturasındaki değişimden az ise sadece kalan tutarı ödeyerek elektrik fiyatını değiştirebilirsiniz. Tarife değişim cezaları her kampanya, paket ve tarife için ayrı ayrı alınır. Turkcell tarife değişiklikleri için iletişim noktalarından veya müşteri hizmetlerinden de bilgi alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.