Web Tekno Haber

Turkcell Aynen 12 GB Tarifesi ile Aylık 4 GB Hediye İnternet!

Turkcell Aynen 12 GB Tarifesi ile Aylık 4 GB Hediye İnternet!

Turkcell Aynen 12 GB tarifesi sayesinde bir ay geçerli 4 GB bedava internet kampanyası hazırladı. Kampanyadan Turkcell’e yeni gelecek olan aboneler yararlanabilecek. Turkcell, halı hazırda kendi abonesi olan müşterileri için her geçen gün Turkcell internet kampanyaları düzenlemeye devam ederken, yeni gelecek olan müşterileri için de türlü kampanyalar hazırlıyor. Bu son hazırlamış olduğu kampanya ile Turkcell’e yeni gelen müşterilere belirli tarifeyi kullanmaları halinde bir ay geçerli olacak 4 GB cepten internet hediye edecek.

Turkcell Aynen 12 GB Tarifesi ile Aylık 4 GB Hediye İnternet Kampanyası Nedir?

 Turkcell Aynen 12 GB Tarifesi ile Aylık 4 GB Hediye İnternet Kampanyası, numara taşıma ya da yeni hat alma yolu ile Turkcell abonesi olan tüm yeni müşteriler için hazırlanmış bir kampanyadır. Turkcell Aynen 12 GB Tarifesi ile Aylık 4 GB Hediye İnternet Kampanyası’ndan tercihe bağlı olarak aylık ya da yıllık olarak yararlanmak mümkündür. Turkcell Aynen 12 GB Tarifesi ile Aylık 4 GB Hediye İnternet Kampanyası’ndan yararlanan aboneler, tarife içeriğinde 12 GB cepten internet ile birlikte tarifeye geçiş yaptıkları için hediye olarak bir ay geçerli 4 GB cepten internetin de bedavaya sahibi olacaklardır.

Turkcell’den Kurumsal Kredi Kartınıza 12 Ay Taksit İmkanı! Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Turkcell Aynen 12 GB Tarifesi ile Aylık 4 GB Hediye İnternet Kampanyası’ndan Nasıl Yararlanılır?

turkcell aynen 12 gb tarifesi

Turkcell Aynen 12 GB Tarifesi ile Aylık 4 GB Hediye İnternet Kampanyası’ndan faydalanmak için abonelerin öncelikle numara taşıma ya da yeni hat tesisi yolu ile Turkcell abonesi olması gerekmektedir. Bireysel faturalı hat sahibi yeni aboneler için hazırlanan bu kampanyada aylık 12 GB cepten internet, 1000 dakika konuşma hakkı ve 1000 SMS kullanımı sadece 60 TL ücret ile yeni abonelerinin kullanımına açılacaktır. Turkcell Aynen 12 GB Tarifesi ile Aylık 4 GB Hediye İnternet Kampanyası aylık ya da yıllık abonelik şeklinde sunulmaktadır. Aylık aboneliklerde var olan 12 GB cepten internet,  1000 dakika konuşma ve 1000 SMS kullanımı diğer birçok avantajlı haklar ile birlikte aylık olarak 80 TL ücret ile abonelerin kullanımına verilir. Yıllık taahhütlü aboneler ise aynı haklara aylık sadece 60 TL ödeyerek sahip olabilirler. Ardından abonelerin hattına otomatik olarak 4 GB cepten internet tanımlanacaktır.

Turkcell Aynen 12 GB Tarifesi ile Aylık 4 GB Hediye İnternet Kampanyası Detayları Nelerdir?

Turkcell Aynen 12 GB Tarifesi ile Aylık 4 GB Hediye İnternet Kampanyasının esasları aşağıdaki gibi verilmiştir:

 • Turkcell Aynen 12 GB Tarifesi ile Aylık 4 GB Hediye İnternet Kampanyası, Turkcell’e numara taşıma ya da yeni hat tesisi yolu ile gelecek olan Turkcell müşterilerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Turkcell Aynen 12 GB Tarifesi ile Aylık 4 GB Hediye İnternet Kampanyası’ndan aylık ya da taahhütlü olarak yıllık şeklinde faydalanmak mümkündür.
 • Turkcell Aynen 12 GB Tarifesi ile Aylık 4 GB Hediye İnternet Kampanyası’ndan yıllık yararlanmak isteyen abonelerin taahhüt başlatmak için cep telefonlarının mesaj kısmından AYNEN12 yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj göndermesi yeterli olacaktır.
 • Turkcell Aynen 12 GB Tarifesi ile Aylık 4 GB Hediye İnternet Kampanyası’na yıllık abonelik ile katılan ve bir üst pakete geçen ya da abonelik süresini uzatan Turkcell abonelerine ilk aya özel 20 GB cepten internet hediye edilmektedir.
 • Turkcell Aynen 12 GB Tarifesi ile Aylık 4 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında 12 GB tarife internetine ek olarak tüm abonelere 4 GB cepten internet daha bedava olarak sunulacaktır.
 • Turkcell Aynen 12 GB Tarifesi ile Aylık 4 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında verilen faydaların tümü yurt dışında da geçerli olmaktadır.
 • Turkcell, Turkcell Aynen 12 GB Tarifesi ile Aylık 4 GB Hediye İnternet Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, ilgili Turkcell internet kampanyasını durdurma ya da kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

Turkcell Bol GB Tanışma Seti Nedir?

Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası, Turkcell’den yeni bir ön ödemeli hat alacak bireysel hat sahipleri için geçerli bir kampanyadır. Kampanyaya katılan abonelere 30 gün boyunca geçerli olacak 750 dakika konuşma, 250 SMS kullanımı ve 25 GB cepten internet hediyesi verilecektir. Yeni alınan ön ödemeli hat bu hediye ile açılacaktır. Devamında ise yeni hazır kart aboneleri 120 gün yani 4 ay boyunca 20 GB hediye internet kazanma fırsatı elde edebilecekler.

Turkcell Bol GB Tanışma Seti’nden Nasıl Yararlanılır?

Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası’ndan yararlanmak için ekstra bir işlem yapmaya gerek yoktur. Turkcell’den ön ödemeli yeni hat alacak müşteriler Turkcell mağazaları aracılığı ile bu işlemi gerçekleştirmelidir. Ardından hat kullanıma açıldığında hediye faydalar hatta tanımlanır. Başvuru SMS’i, Turkcell mağazalarındaki görevlilerin vermiş olduğu talimata göre yapılır ve tamamen ücretsizdir. Kampanyaya katılmak için yeni hazır kart aboneleri ücret ödemezler.

Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası’nı İptal Etmek

turkcell bol gb tanisma seti

Turkcell Bol GB Tanışma Seti’ni iptal etmek için ücretsiz kısa mesaj gönderilir. Turkcell’den ön ödemeli bireysel hazır kart sahibi olacak kişiler kampanyaya katılım sağlamış olur. Fakat kampanya faydalarında yararlanmak istemez ise kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir. Açılış anında hediye edilen faydayı iptal etmek için IPTAL BOL GB TANIŞMA; yüklemeye bağlı kazanılan faydayı iptal etmek için ise IPTAL BOL GB TANISMA HEDIYE yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj göndermek yeterlidir. Mesaj ile iptal yapmak istemeyen yeni hazır kart aboneleri Turkcell müşteri hizmetlerini arayabilir veya Turkcell mağazalarına giderek iptal işlemini gerçekleştirebilirler.

İlk Kez CEPTETEBLİ Olanlara 12 Ay Boyunca Yüzde 20 Hediye detaylarını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası Detayları

Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası’nın detayları aşağıdaki gibi verilmiştir:

 • Turkcell’den yeni bir ön ödemeli hat almak isteyen bireysel müşterilere özel Bol GB Tanışma Seti Kampanyası sunulmaktadır.
 • Bol GB Tanışma Seti alarak Turkcell hazır kartlı olan abonelerin hatları 30 gün boyunca kullanabilecekleri her yöne 750 dakika konuşma, 250 SMS kullanımı ve 25 GB cepten internet hediyesi ile açılacaktır. Bu kampanyadan yararlanan müşteriler, ayrıca hatlarının açılışını takip eden 120 gün boyunca hatlarına aylık tek seferde 34 TL ve üstü TL yüklemelerinde veya 34 TL ve üstü tutarda Pos kanalından paket satın aldıkları aylarda hatlarına o ay için 30 gün boyunca geçerli 20GB internet hediyesi yüklenecektir.
 • Aboneler Turkcell Bol GB hediye internet faydasından 30 günde maksimum 1 kez, kampanya süresi olan 120 gün boyunca maksimum 3 kez faydalanabilecektir.
 • Hediye paket 30 gün içinde birden fazla alınamaz, yurt içi kullanımlarda geçerlidir. Söz konusu Turkcell internet kampanyası kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez.
 • Paket kapsamındaki dakika, SMS ve internetin ticari amaçlı kötüye kullanımından şüphelenilmesi durumunda Turkcell ilgili numaraları kampanyadan çıkarmak, kampanya hakkını kısıtlama hakkını saklı tutar.
 • 30 gün içinde kullanılmayan kampanya kapsamında sunulan faydalar bir sonraki döneme devretmez.
 • Paket kapsamındaki faydalar yurtdışında kullanılamaz. Özel servis numaraları paket kapsamında aranamaz.
 • Kampanya kapsamında sunulan dakikaların kullanımında ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. Kampanya süresinin bittiği ya da 30 günlük süre içerisinde kampanya kapsamında sunulan dakika kullanımlarının bittiği durumda abonenin ses harcamaları bağlı bulunduğu tarife üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Paketin süresi dolduğunda veya paketteki hediye faydalar kullanım süresi içerisinde tükenirse abone, Turkcell tarafından SMS ile bilgilendirilir.
 • Paket içindeki internet kullanımının ücretlendirme periyodu 100 KB olacaktır.
 • Paket bitiminde, müşterinin SMS kullanımları kendi tarifesi üzerinden, internet kullanımları ise 4 KR / 100 KB üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanya 30 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.