Web Tekno Haber

Turkcell Bana Göre Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Bana Göre Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell’den Bana Göre Hediye İnternet Kampanyası hazırlandı. Yazının devamında anlatılacak olan bu Turkcell internet kampanyası Turkcell Platinum aboneleri için geçerli olacaktır. Abonelerini internetsiz bırakmayan Turkcell Bu bağlamda her geçen gün yeni kampanyalar ve fırsatlar düzenlemeye devam ediyor. Böylelikle aboneler ya bedava internet kazanıyorlar ya da uygun fiyatlara internet hakkı elde edebiliyorlar.

Turkcell Bana Göre Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

turkcell bedava internet kampanyasi

Turkcell Bana Göre Hediye İnternet Kampanyası, Turkcell’in tüm bireysel faturalı hat sahipleri için geçerli bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Turkcell bireysel Platinum üyeleri, paketlerindeki her yöne dakikalarını ikiye katlayarak GB’a dönüştürecek. Kampanyadan yararlanmak için Turkcell abonelerinin Platinum üyesi olması gerekmektedir. Böylece aboneler, Platinum paketlerindeki dakikaları ikiye katlanmış bir şekilde GB şeklinde kullanma şansını elde edebilecekler.

Turkcell 50 Bin GB Bedava İnternet Dağıtıyor! Bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Turkcell Bana Göre Bedava İnternet Kampanyası’ndan Nasıl Yararlanılır?

Turkcell Bana Göre Bedava İnternet Kampanyası’ndan yararlanabilmek için Turkcell Platinum abonesi olmak gerekir. Turkcell Platinum aboneleri, Turkcell Bana Göre Bedava İnternet Kampanyası üzerinden hali hazırda sahip oldukları her 500 dakikayı 1 GB internete dönüştürme hakkına sahip olacaklardır. Turkcell Platinum aboneleri, kampanyadan yararlanmak için cep telefonlarının mesaj bölümünden DONUSTUR 500DK yazarak 2200’a SMS göndermelidir. SMS gönderiminin ardından abonenin sahip olduğu 500 dakika alınarak yerine 1 GB cepten internet tanımlanacaktır.

Turkcell Bana Göre Bedava İnternet Kampanyası üzerinden dakikasını GB’a dönüştüren Turkcell Platinum aboneleri, sahip oldukları 1 GB interneti ilk fatura kesim tarihine kadar kullanabilecektir. Turkcell aboneleri, Turkcell Bana Göre Bedava İnternet Kampanyası’ndan her fatura döneminde sadece bir kere yararlanma hakkına sahiptir.

Turkcell Bana Göre Bedava İnternet Kampanyası Detayları

Turkcell Bana Göre Bedava İnternet Kampanyası’nın esasları aşağıdaki gibi verilmiştir:

 • Turkcell Bana Göre Bedava İnternet Kampanyası, Turkcell’in bütün faturalı Turkcell Platinum aboneleri için geçerli bir kampanyadır.
 • 02.2020 tarihi itibarıyla Bireysel Turkcell Platinum müşterileri, paketlerindeki kullanmadıkları her yöne 500 dakikalarını 1 GB’a dönüştürebilecekler.
 • Kampanyadan yararlanabilecek abone sayısı aylık 20 bin kişi olacak şekilde güncellenmiştir. 22 Mayıs – 31 Mayıs arası abone alımı yapılmayacaktır.
 • 1 Haziran itibarıyla aylık 20 bin kişilik kota ile kampanyaya katılımlar devam edecektir.
 • Dönüştürülen 1 GB faydası ilk fatura kesim tarihine kadar kullanılabilecektir.
 • Paketindeki her yöne dakika hakkı 500 dakika altında olan müşteriler kampanyaya katılamayacaktır.
 • Turkcell içi sınırsız dakikalar dönüşüm için kullanılamayacaktır.
 • Kampanya tekrar etmez ve kampanyadan her fatura döneminde yalnızca bir kez yararlanılabilir.
 • Söz konusu Turkcell internet kampanyasına katılım için müşteriler SMS ile başvuru yapmalıdır.
 • DONUSTUR 500DK yazıp 2200’a gönderilerek kampanyadan yararlanılabilir.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi, internet paylaşımı ve doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Kampanyaya katılan abonelerin bir fatura dönemi içerisinde hediye internet paketindeki MB’lar bittikten sonra veya kampanya süresinin bitiminde, hatlarında başka bir internet paketi yoksa internet kullanımları mevcut tarifesinden ücretlendirilir.
 • Ücretlendirme periyodu 1 KB’dır. Paket içindeki MB’lar üçüncü şahıslara transfer edilemez.

Turkcell Lifecell İlk Hattım Dergilik 1 GB Kampanyası Nedir?

Turkcell Lifecell İlk Hattım ile 1 GB internet kampanyası, her ay Turkcell Dergilik uygulaması üzerinden 3 adet çocuk dergisi indirenlere verilen hediye kampanyasıdır. Kampanyadan Lifecell İlk Hattım Yıllık Katlama Abonelik Kampanyası ve ön ödemeli Lifecell İlk Hattım tekliflerindeki aboneler yararlanabilir. Lifecell İlk Hattım’a özel Dergilik uygulamasında çocuk kategorisinden her bir ay için, ayda 3 dergi indiren abonelere 1 ay geçerli yurt içi 1 GB hediye edilir. Turkcell tarafından gelen bilgilendirme mesajının ardından aboneler 1 GB hediye internetlerini bir ay boyunca kullanabilirler.

Turkcell Lifecell İlk Hattım Dergilik 1 GB Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Lifecell İlk Hattım Dergilik hediye 1 GB kampanyasından yararlanmak için Turkcell abonelerinin, Lifecell İlk Hattım tekliflerinden birinde olmaları gerekir. Şartı sağlayan aboneler cep telefonlarına, kampanyaya katılabilmek için Dergilik uygulamasını indirmelidir. Dergilik; Turkcell’in aboneleri için oluşturmuş olduğu binlerce dergi ve gazeteyi okuma platformudur. Aboneler cep telefonlarına Dergilik uygulamasına sahip olduktan sonra her ay üç adet çocuk dergisini bu platform üzerinden indirmelidir. Ardından Turkcell, aboneye bilgilendirme mesajı gönderecek ve bir ay için geçerli 1 GB cepten internet abonenin hattına tanımlanacaktır.

Turkcell Lifecell İlk Hattım Dergilik 1 GB Kampanyası Detayları

Lifecell İlk Hattım Dergilik hediye 1 GB kampanyasının esasları abonelerce bilinmelidir. Kampanyaya katılım şartları ve Turkcell hediye internet esaslar aşağıdaki gibidir:

 • Kampanyadan Lifecell İlk Hattım Yıllık Katlama Abonelik Kampanyası ve ön ödemeli Lifecell İlk Hattım tekliflerindeki müşteriler yararlanabilir.
 • Lifecell İlk Hattım’a özel Dergilik uygulamasında çocuk kategorisinden, her ay olmak üzere ayda 3 dergi indiren abonelere 30 gün yani 1 ay geçerli 1 GB cepte internet hediye edilecektir.
 • Kampanya sadece yurt içindeki kullanımlarda geçerlidir.
 • Hediye internet faydası tükendiğinde aboneler mevcut paket ya da tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Hediye edilen internetin süresi dolmuş fakat fayda tamamen bitmemişse bir sonraki aya veya döneme devretmez. Kalan kullanım hakları 30 gün dolduğunda silinir.
 • Kampanya kapsamındaki 1 GB cepten internetten bir ay içerisinde yalnızca bir kez yararlanılabilir.
 • Kazanılan cepten internet faydası üçüncü kişiler ile paylaşılamaz.
 • Kampanyadan yararlanan abone, hattının kapanmasına veya iptal olmasına sebebiyet bir durum yaşar ise kampanyası iptal olur ve yararlanamaz.
 • Turkcell, Lifecell İlk Hattım Dergilik 1 GB kampanyası ile ilgili her türlü değişiklik yapma ya da kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

Turkcell Fizy Yıllık Premium Üyelik Kampanyası

turkcell fizy yillik premium

Fizy Yıllık Premium Üyelik kampanyası Turkcell’in tüm aboneleri için geçerli bir kampanyadır. Fizy; Turkcell’in milyonlarca şarkıyı, videoları ve “Size Özel Listeleri” içinde bulunduran bir müzik dinleme platformudur. Yıllık Premium üyelik alarak Turkcell aboneleri istedikleri kadar şarkıyı sınırsız dinleyebilir; indirme özelliği ile de internetleri yokken müziğin keyfini sürebilir. Kampanya kapsamında ise Fizy Yıllık Premium Üyelik ayda 17,99 TL yerine ilk üç ay sadece 4,99 TL olacak. ilk üç aydan sonraki aylarda ise taahhüt sözü ile birlikte 12,99 TL şeklinde ödenecektir.

Turkcell #HeştekBahane İndirimleri bilgilerine yazımızdan bakabilirsiniz.

Turkcell Fizy Yıllık Premium Üyelik Kampanyasının Detayları

Turkcell Fizy Yıllık Premium Üyelik Kampanyası detaylı bilgi şu şekilde verilmiştir:

 • Fizy Premium 3 ay 4,99 TL / ay kampanyası ile abonenin 12 ay kalma sözüne milyonlarca şarkı ve video klip 3 ay boyunca 17,99 TL yerine sadece ayda 4,99 TL / ay, sonrasında ise 12,99 TL / ay olacaktır.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi Turkcell web sitesinden alınabilir.
 • Aboneler, Yıllık Fizy Premium Üyeliği ile Fizy web sitesinden veya IOS ve Android uygulamalarından sınırsız müzik dinleyebilme ve video izleyebilme imkânına sahip olurlar. Çevrim dışına alınan listeleri internet olmadığı yerlerde de dinleyebilirler.
 • Premium ayrıcalığı ile yüksek ses kalitesinde müzik dinleyebilir, sadece Fizy’de olan içerikleri izleyebilir, tüm radyo kanallarını dinleme imkânlarına erişilebilir.
 • Bu paketten yılda yalnızca bir defa alınabilmektedir.
 • Aylık olarak ücretlendirilir. Kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir.
 • Ödemeler veya Fizy hakkında daha detaylı bilgi ise Turkcell Fizy resmi web sitesinden alınabilir.

Turkcell internet kampanyaları kendi uygulamaları için de geçerli olmak üzere hız kesmeden devam ediyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.