Web Tekno Haber

Turkcell Bastı Kaptı Kampanyası İle Bedava İnternet İmkanı!

Turkcell Bastı Kaptı Kampanyası İle Bedava İnternet İmkanı!

Turkcell Bastı Kaptı kampanyasından faydalanabilmek için Genç Turkcelli olmak gerekir. Turkcell Bastı Kaptı Kampanyası İle Bedava İnternet hediyeleri haftanın ilk gününde dağıtılır.

Turkcell Bastı Kaptı Kampanyası İle Bedava İnternet Nasıl Alınır?

Turkcell Bastı Kaptı kampanyasından faydalanmak için cep telefonlarına uygulamanın yüklenmesi gerekir. Bunun için “Play Store” ya da “Apple Store” üzerinden uygulama indirilir. Ardından ekran açılır. Haftanın ilk gününde hediyeler dağıtılır. Sistem üzerinden verilen hediyeleri şu şekilde sıralayabiliriz:

 • 2 GB internet hakkı,
 • Haftalık olarak geçerli olan 2 GB internet hakkı,
 • Kitap severler için indirimli kitap hakkı,
 • Birçok sitede geçerli olan 50 TL,
 • 9 TL karşılığında gençlere 3 GB internet,
 • 2 gün kullanılmak için 1 GB internet.

Haklardan faydalanmak için öncelikle Turkcell müşterisi olmak gerekir. Bunun için en yakın Turkcell şubesine gidilerek Turkcell hattı alınmalıdır. Ardından Genç Turkcell tarifesine geçilerek hediye internet haklarından faydalanılmaya başlanabilir.

Turkcell Bastı Kaptı Kampanyası İle Bedava İnternet Neler İçerir?

turkcell basti kapti bedava internet neler icerir

Turkcell Bastı Kaptı internet kampanyasının detayları şöyledir:

 • Kampanya sadece genç müşterilere özeldir.
 • 26 yaşından büyük olanlar hiçbir koşulda kampanyadan faydalanamaz.
 • Kampanyadan hediye kazanmak isteyenler uygulamayı indirmek zorundadır.
 • İnternet Kazan sadece pazartesi günleri olup diğer günler verilmez.
 • Kampanyada yer alan hediye paketler haftalık olarak değişebilir. Turkcell kampanya koşullarında e-paket içeriklerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Haftanın ilk günü sisteme girenler o hafta için belirlenmiş hediyeleri alabilir.

Anlaşmalı Bankalardan Turkcell Günlük 5 GB Hediye İnternet Fırsatı! Hakkında bilgilere de bakabilirsiniz.

Turkcell Bastı Kaptı Kampanyası İle Bedava İnternet İçin Şartlar Nelerdir?

Turkcell Bastı Kaptı Kampanyası İle Bedava internet elde etmek için 26 yaşından küçük olma şartı aranır. Aynı zamanda faturalı müşteri olunması da gereklidir. Faturasız olanlar hediye internet hakkından faydalanamaz. Bireysel ve kurumsal müşteriler yararlanabilir.  Turkcell yeni müşteri olmak isteyenler kimlikleri ile birlikte iletişim merkezlerine gitmelidir.

Turkcell Bastı Kaptı Kampanyası İle Bedava İnternet Nerelerde Kullanılır?

Gençlere verilen Bastı Kaptı internet ile yapılacak aktiviteler şunlardır:

 • Çeşitli oyunlar oynanabilir.
 • Youtube ya da diğer müzik yerlerinden şarkılar dinlenebilir.
 • Kitap okunabilir.
 • İndirilmek istenilen programlar indirilebilir.

İnternet kullanımının ardından haklar bittikten sonra kendi müşteriler kendi haklarından kullanmaya devam eder. Kullanım hakları ile ilgili detaylı bilgilere Turkcell uygulaması üzerinden “kalan kullanımlar” kısmından erişim sağlamak mümkündür.

Turkcell Bastı Kaptı Kampanyası İle Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Bedava internet kazanmak isteyen Turkcell müşterileri çeşitli kampanyaları takip edebilir.  Kampanyalar şöyledir:

 • Rahat tarifesine kayıtlı olan müşteriler için internet hediye edilir.
 • Kampanya koşulunda geçerli olan internet hakları sadece yurt içinde geçerlidir. Yurt dışında kullanılabilen paketler için müşteri hizmetleri ile iletişime geçilmelidir.
 • Kampanya kapsamında verilen hediye internet ikinci kişi ile paylaşılmaz. Sadece başvuran kişiye tanımlıdır.
 • Abone olunan paket kapsamında her ay hediye internet verilmeye devam eder.

Turkcell Bastı Kaptı Kampanyası İle Bedava İnternet 29 Ekim’de Nasıl Alınır?

29 Ekim özel olarak gerçekleştirilen hediye internet kampanyası bayram sebebi ile verilir. Her sene düzenlenen kampanyada yurt içinde geçerli 1 GB kullanım hakkı hediye edilir.  Kullanıcılar internet ile müzik dinleyebilir ya da diledikleri aktiviteleri yapabilir. Turkcell hediye internet ile birlikte aynı zamanda hediye mesaj hakkı da hediye edilir.

Turkcell Bastı Kaptı Kampanyası İle Bedava İnternet İçin Hangi Paketler Gerekir?

Turkcell Bastı Kaptı Kampanyası İle Hediye İnternet kazanmak isteyenler GNC paketlerinden seçebilir. Seçebilecekleri paket türleri şu şekildedir:

 • GNÇ Fırsat
 • GNÇ Pro

Fırsat e-pro paketlerinin her ikisinde de hediye internet yer alır. Paketlerden birini seçebilmek için 25 yaşının altında olunması gerekir. İnternet ile birlikte konuşma ile mesajlaşma paketleri de yer alır.

Turkcell Bastı Kaptı Kampanyası İle Bedava İnternet İçin Hangi Uygulama İndirilir?

Turkcell müşterilerinin ücretsiz internet kazanabilmelerinin diğer bir yolu ise IP uygulamasının telefonlara indirilmesidir. Uygulama “Play Store” ya da “Apple Store” üzerinden indirilir. Tüm cihazlarda kullanılma özelliğine sahiptir. Uygulamaya girdikten sonra hafta boyunca geçerli hediye internet kazanılır. Bunun yanı sıra Turkcell tarafından düzenlenen çeşitli kampanyalar da uygulama ile takip edilerek kayıt olunabilir.

Bedava kazanılan internet hakları bir haftadan sonra biter ve yenilenmez.  Kurumsal ve bireysel müşteriler başvurabilir. Ayrıca faturalı hatta sahip olan müşteriler katılabildiği gibi faturasız hatta sahip olanlar da katılabilir.  Kampanyadan faydalanmak için herhangi bir ücret istenmez.

Turkcell Bastı Kaptı Kampanyası İle İnternet İçin Yeni Müşteri Nasıl Olunur?

turkcell basti kapti kampanyasi

Turkcell’den yeni müşteri olup Bastı Kaptı İle Hediye İnternet kazanmak isteyenler kendilerine en yakın Turkcell iletişim merkezine gitmelidir. Hat alırken nüfus cüzdanı istenir. Gerekli işlemler yapıldıktan sonra yeni hat alınır. Ayrıca numarasını Turkcell’e taşıttırmak isteyenler de aynı numaralarını kullanmaya devam ederken Turkcellli olup hediye internet haklarından faydalanabilir.  Turkcell yeni müşteriler için 8 GB hediye internet kazandırıyor.  Başvurmak için “https://www.turkcell.com.tr/” internet adresine girilir. Ardından kullanılmak istenilen paket seçilir ve ekranda yer alan belge doldurulur. İşlemler tamamlandıktan sonra 4 ay süreyle geçerli olmak üzere internet hakları tanımlanır. 4 ay için toplamda 8 GB hediye internet Verilir.

Turkcell Bastı Kaptı Kampanyası İle Bedava İnternet İçin Hangi Hat Gerekli?

Turkcell Bastı Kaptı Kampanyasından faydalanmak için faturalı ya da faturasız hat sahibi olmak yeterlidir. Her iki hattan biri olanlar 26 yaşında olduğu sürece kampanya koşullarından faydalanabilir. Dileyenler daha fazla avantajdan yararlanmak için faturasız hatlarını faturalı hatlarına dönüştürebilir. Bunun için iletişim merkezlerine başvurmalıdır.

Turkcell Biz ile Ekibini Kur Hemen Kazanmaya Başla! Ayrıntılarını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Turkcell Bastı Kaptı Kampanyası İle Bedava İnternet İçin Kupon Nasıl Biriktirilir?

Turkcell’den hediye kazanmak için kupon biriktirmenin koşulları şöyledir:

 • Haftalık olarak 1 GB hediye internet için 15 kupon,
 • 2 GB hediye kazanmak isteyenler 30 kupon,
 • Bir hafta boyunca geçerli 3 GB internet için 45 kupon,
 • Haftalık 4 GB internet kazanma fırsatı için 60 kupon.

Kuponlar online olarak toplanır. Cep telefonlarına    Turkcell SIM” uygulaması indirilir.  Ardından kuponlar ile ilgili görev yerine getirildikten sonra hediye internet hakları hatta tanımlanır.  İnternet bir başkası ile paylaşılmaz ve son kullanma günü geldiğinde biter.

Turkcell Kampanyası İle Bedava İnternet Salla İle Nasıl Kazanılır?

Salla kampanyası kapsamında 20 GB’ a kadar hediye internet kazanmak mümkün. Kampanya “Turkcell Dijital Operatör” uygulaması üzerinden katılınır.  Uygulamaya giriş yapıldıktan sonra sallama işleminin ardından yarışa girilir. Kazanan müşterilerin hattına kazandıkları miktarda internet tanımlanır.

Turkcell Hediye İnternet İçin Nereden Şifre Alınır?

Turkcell müşterileri hediye internet kazanmak için uygulamaya girdiklerinde şifre istenir. Daha önce şifre almayanların cep telefonlarının mesaj kısmına “SIFRE” yazmaları gerekir. Ardından oluşturulan mesaj 2222’e yollanır. Şifre işlemleri ile ilgili daha detaylı bilgiye ve desteğe ulaşmak isteyenler 0532 532 00 00 numaralı Turkcell müşteri hizmetleri hattı ile iletişime geçmelidir. Hediye kazanılan internet haklarının kullanım alanları, kampanya koşulları, kaç gün geçerli olduğu gibi bilgiler de müşteri hizmetlerinden 7/24 olarak elde edilebilir. Turkcell dilediği zaman değişiklik yapma hakkına da sahiptir. Her türlü işlemlerinizi bu hat üzerinden kısa sürede halledebilmeniz mümkündür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.