WebTeknoHaber | Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava İnternet

2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları Nelerdir?

2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları Nelerdir?

Turkcell hediye internet kampanyaları 2020 yılında da tüm Turkcell abonelerinin en çok merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Türkiye’nin en büyük GSM operatörlerinden biri olan Turkcell, müşteri memnuniyeti sağlamak ve rakiplerinden geri kalmamak için yılın bazı dönemlerinde bedava internet kampanyaları düzenlemektedir. Turkcell bedava internet 2020 kampanyaları yeni yılda da devam etmektedir.

Turkcell abonelerinin yakından takip ettiği bedava internet kampanyaları, faturalı veya faturasız fark etmeksizin bütün müşterilerin yararlanabileceği kampanyalardan oluşmaktadır. Hattınıza tanımlı internet paketi bulunsa dahi Turkcell’in müşterilerine sunmuş olduğu bu bedava internet fırsatlarından kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Ayrıca Turkcell bedava internet veren uygulamaları inceleyebilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyası 2020

Turkcell Salla Kazan dijital operatör hediye internet kampanyası ile 2020 yılında da Turkcell hattınıza bedava internet tanımlatabilirsiniz. Bu kampanya faturalı veya faturasız Turkcell abonelerinin yararlanabileceği avantajlar içermektedir. 2017 yılında yalnızca akıllı telefona sahip Turkcell müşterileri tarafından kullanılmaya başlayan bu kampanyadan yararlanmak için son tarih Ocak 2020 olarak belirlenmiştir.

Turkcell hesabım uygulamasını akıllı telefonunuza indirdikten sonra uygulamanın Salla Kazan menüsünde yer alan kampanyalar arasında bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell Hesabın uygulaması Turkcell Dijital Operatör olarak yeniden düzenlendiği için Appstore veya Google Playstore üzerinden uygulamayı bu adla indirebilirsiniz. Uygulamayı akıllı telefonunuza indirdikten sonra telefon numaranızı 0 olmadan ilgili alana girdikten sonra şifresiz hızlı giriş yaparak uygulamayı açabilirsiniz. Uygulamanın üst kısmında Salla Kazan menüsü bulunmaktadır.

Bu alanda Turkcell Salla Kazan mobil uygulamasını kullanarak hattınıza 1,2 ve 5 GB boyutlarına kadar bedava internet paketi tanımlatabilirsiniz. Bu hediye internet kampanyasından yararlanmak için Turkcell abonesi olmanız ve akıllı telefona sahip olmanız yeterli olmaktadır. Turkcell Dijital Operatör’ü telefonunuzun uygulama mağazasından ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Öte yandan Turkcell bedava internet 2020 kampanyasında hediye internet paketi kazandıktan sonra hattınıza bilgilendirme mesajı kullandıktan sonra hediye internetlerinizi doya doya kullanabilirsiniz. Eğer Turkcell Platinum pakete geçerseniz Salla Kazan uygulaması ile her hafta kesin olarak bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Bip Bedava İnternet Kampanyası 2020

Turkcell Bip uygulaması ile bedava internet kampanyası 2020 yılının en çok rağbet gören kampanyalarından biri olmaya adaydır. Faturalı veya faturasız Turkcell abonesi fark etmeksizin tüm müşterilerin yararlanabileceği bedava internet kampanyası için Bip uygulamasının kullanılması gerekmektedir.

Bilindiği üzere Turkcell Bip uygulaması, abonelerin arkadaşları ile internet üzerinden mesajlaşma uygulamasıdır. Bu uygulamayı akıllı telefonunuza indirip arkadaşlarınız ile görüşmeler yaptığınızda Turkcell tarafından hediye internet paketi ile ödüllendirilirsiniz. Turkcell Bip uygulamasına davet ettiğiniz her 5 kişinin uygulamayı indirip kullanması halinde 1 aylık süreli olacak şekilde 1 GB bedava internet paketinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca 10 arkadaşınıza davet edip 10 Turkcell abonesinin de Bip uygulamasını akıllı telefonuna indirmesini sağlarsanız bu durumda da 2 GB bedava internet paketinden yararlanabilirsiniz. Dolayısıyla ne kadar çok kişinin Turkcell Bip uygulamasını indirmesine aracı olursanız, davetiye gönderdiğiniz kişiler sayesinde o kadar çok bedava internetten yararlanma imkanına sahip olabilirsiniz.

Turkcell Superonline 3 ay ücretsiz fiber internet bilgilerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Bedava İnternet Kampanyası 2020

Turkcell otomatik fatura ödeme talimatı ile bedava internet kampanyası 2020 yılında yalnızca faturalı abonelerin yararlanabildiği bir kampanyadır. Müşteri memnuniyeti odaklı bedava internet kampanyalarına devam eden Turkcell, faturasına otomatik ödeme talimatı veren abonelerine 2 GB hediye internet sunmaktadır.

Bunun için Turkcell faturalı abonelerin, Dijital Operatör mobil uygulamasını indirmeleri ve bu uygulama üzerinden otomatik ödeme talimatı vermeleri yeterli olmaktadır. Turkcell bedava internet 2020 kampanyaları yeni yılda da Turkcell aboneleri tarafından büyük bir ilgi görmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Umut çelik dedi ki:

    Allah rızası için bana internet yolla ne olur bana internet yolla gonderirseniz size şükür ederim 3 GB yolla yın yinede yeter param yok ama hayır duamı alirsîniz

  2. İbo dedi ki:

    İnternet

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.