WebTeknoHaber | Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell bedava internet sayesinde sosyal medyada dilediğiniz gibi paylaşım yapmak, sevdikleriniz ile mesajlaşmak, internette özgürce dolaşmak istemez misiniz? Cevabınız evetse, aşağıdaki bedava internet paketi kampanyaları tam da size göre! Bazen uygulamada oyun oynayarak, bazen TL yüklemesi yaparak bazen de tek bir SMS göndererek bu kampanyalara katılım gösterebilirsiniz. İnternetiniz aniden bittiyse, ek paket alarak para vermek istemiyorsanız siz de bu paketlerden faydalanabilirsiniz.

Ayrıca Turkcell öğrenci için bedava internet bilgilerine bakabilirsiniz.

Turkcell Hediye Havuzu ile Bedava İnternet Kazanabilirsiniz

Turkcell Hediye Havuzu uygulaması ile hem kazanabilir, hem de kazandıklarınızı sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bir çok internet paketi hediyesi kampanyalarında bunu yapmak mümkün değildir. Hediye kullanımlar yalnızca bir kişi tarafından kullanılabilir ve üçüncü şahıslar bu hediyelerden faydalanamaz. Hediye havuzu uygulaması ile bu değişiyor. Arkadaşlarınız ve sevdikleriniz ile birlikte bedava internetin tadını çıkarabilirsiniz.

Turkcell Hediye Havuzu ile Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Turkcell Hediye Havuzu uygulaması ile bedava internet kazanmak isterseniz ilk önce Turkcell Dijital operatör uygulamasına giriş yapmanız gerekmektedir. Daha sonra linkler arasında hediye havuzu seçeneğini bulun. Buradan kazanacağınız 1 GB internet 24 saat için geçerli olacaktır. İnternetin ne zaman geçerli olacağınız siz kendiniz seçersiniz. Bu kampanyadan en fazla 1 kere faydalanılması mümkündür.

Turkcell Kim 1 GB Bedava İnternet İster Kampanyası ile İnternetin Keyfini Çıkarabilirsiniz

Turkcell Kim 1 GB Bedava İnternet İster Kampanyası hazır kart ve faturalı hat kullanıcıları için hazırlanmıştır. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerin Turkcell Bip uygulamasına giriş yapmaları gerekmektedir. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra bilgi yarışması yazan kısma tıklayın. Bu yarışmada toplam 5 tane aşama bulunuyor. Toplam 15 tane soru var. Bu sorulara elinizden geldiği kadar doğru cevap vermeye çalışın. Eğer karşınıza çıkan sorulara doğru yanıt vermeyi başarırsanız toplam 1 GB hediye internet kazanırsınız.

Turkcell GNC Tarifesi ile Her Gece 1 GB İnternet Kazanma Fırsatı Gençleri Bekliyor

Turkcell GNC Tarifesi ile her gece 1 GB internet kazanmak isteyen kişilerin mutlaka genç tarifesine kayıtlı olmaları gerekiyor. Gençlerin faturalı olması şarttır. Kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli olacaktır. Bedava internet hatlara akşam 10 ile sabah 6 saatleri arasında tanımlanır. Gece kuşları için bu kampanyadan faydalanmak istiyorum derseniz GENÇ EKO paketine üyeliğinizin olması şart.

Turkcell GNC Tarifesine Özel Bedava İnternet Kullanım Detayları Nelerdir?

Turkcell GNC Tarifesi bedava internet kullanım detayları başında kampanyaya katılımınızı iptal etmemeniz halinde her gece belli saatlerde 1 GB internet kazanmaya devam etmeniz geliyor. Kampanya bitimi ile birlikte mobil verinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Ücretlendirme kendi paketiniz üzerinden olacaktır. Kampanyadan faydalanmak için SMS göndermeniz yeterli olur. GNC yazdıktan sonra GECE yazın. Ardından mesajı 2200’a gönderin. Büyük harfler kullanmaya özen gösterin. Turkcell’de her gün 1 GB bedava internet kazanma şansız sizleri bekliyor!

Turkcell bedava internet veren paketlere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapabilirim?

Turkcell bedava internet paketi yapmak için hangi tarifeden faydalandığınızı bilmeniz gerekir. Mesela Platinum olan kampanyadan faydalanıyorsanız, doğum tarihinizde bir gün boyunca kullanabileceğiniz 1 GB bedava internet hattınıza tanılanır. Bu bedava internet paketinden faydalanmak için SMS göndermenize ya da ekstra bir şey yapmanıza gerek yok. Kampanya otomatik olarak devreye girerek hattınıza bedava internet tanımlayacaktır. Eğer GNC tarifesine üye iseniz Çatlat Kazan uygulamasına giriş yaparak da 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Uygulamadan yumurtanızı çatlattığınız zaman bedava internet ile beraber diğer sürprizler de sizleri bekliyor olacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.