WebTeknoHaber | Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Bedava İnternet Kampanyası

Turkcel bedava internet kampanyaları, günlük ve aylık olarak sürekli güncel tutulur. Kullanıcılarına çeşitli kolaylıklar sunan Turkcell, bedava internet kampanyası sayesinde diğer operatörlerden de kendisine müşteri çekmeyi başardı. Peki Turkcell bedava internet kampanyasında neler var? Çeşitli uygulamalardan hiçbir ücret ödemeden bedava internet kazanma konumuzu okumak için BURAYA TIKLAYIN

Turkcell Bip 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Bu kampanyanın içeriği 1 GB bedava internet sunuyor olmasıdır. Kampanyaya katılım göstermeniz için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Tek yapmanız gereken Bip uygulamasını akıllı telefonuna indirmektir.

Turkcell Bip 1 GB Bedava İnternet Kampanyasından Nasıl Faydalanılır?

Turkcell’in uygulaması olan Bip sayesinde 1 GB bedava internet kazanmak için yapılması gereken akıllı cihazınızda yer alan App Store ya da Play Store mağazasına giderek Bip uygulamasını yüklemektir. Uygulamayı yükledikten sonra size gelecek SMS ile beraber bedava 1 GB internet kazanma hakkınız mümkün.

Turkcell Yaani 2 GB Bedava İnternet Kampanyası

Bu kampanyadan yararlanabilmek için Yaani uygulamasını kullanıyor olmanız gerekir. Herhangi bir kampanya ücreti ödemeden 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Yaani ile Bedava İnternet Kampanyasından Nasıl Faydalanılır?

Yen bir Turkcell uygulaması olan yerli arama motoru Yaani’yi, telefonunuza indirdikten sonra gün içinde düzenli olarak uygulamada arama yaparak 1 haftanın ardından 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Telefonunuza gelen SMS sonrası 2 GB bedava internet hattınıza otomatik olarak yansıtılır.

Turkcell GNC 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Bu kampanya hattınıza 30 TL ve üzeri yükleme yaptığınız takdirde 1 GB bedava internet sunuyor.

Turkcell GNC 1 GB Bedava İnternet Kampanyasından Nasıl Faydalanılır?

Sizler de bu kampanyadan faydalanmak için GNC üyesi olmanız gerekir. Eğer daha önce GNC’li iseniz yapmanız gereken 30 TL ve üzeri yükleme yapılması dahilinde size 1 ay geçerli olmak kaydıyla 1 GB bedava internet hediye verilir.

Turkcell Yükle Kazan Bedava İnternet Kampanyası

Kampanya dahilinde ne kadar fazla yükleme gerçekleştirirseniz o kadar fazla bedava internet kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Turkcell kullanıcıları bedava internet kampanyasından faydalanmak için hattınıza yüklediğiniz TL sayesinde ücretsiz çok sayıda internet yer alıyor. Bu hakları kullanabilmek için hattınıza en az 20 TL ve üzeri yükleme gerçekleştirmeniz gerekir. Bedava internet kampanyasına katılımınız size gönderilen SMS ile başlayacaktır.

Turkcell Hesabım Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell hesabım uygulaması ile beraber kullanıcılarına her hafta bedava internet hizmeti sunulmaktadır. Kampanyaya katılmak için yapılması gereken Turkcell hesabım uygulamasına giriş yaparak size özel olarak hazırlanmış kampanyalara göz atmanızdır. Dahası özel günler için de hazırlanan kampanyalar dahilinde Turkcell hesabım uygulamasıyla birlikte daha çok internet ya da mağaza indirimleri sizler bekliyor.

Turkcell 19 Mayıs Bedava İnternet Kampanyası

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dahilinde bedava internet kampanyası için detaylı bilgi sahibi olmak için sizler de Turkcell internet sitesi adresinden giriş yaparak detaylara ulaşabilirsiniz.

Turkcell 4.5G Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell operatörüne yeni geçen müşteriler için özel olarak hazırlanmış ya da 4.5G’ye geçen kullanıcılar için 1 GB bedava internet kampanyası bulunuyor. Hediye interneti kazanabilmek için hattınızı değiştirmiş olduğunuz bayiyle iletişim kurarak bu kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Turkcell Emocanlar Bedava İnternet Kampanyası

Turkcel reklamlarında daha önce emocanları mutlaka görmüşsünüzdür. Televizyon ekranından emocanlar kampanyasını takip ederek ya da resmi internet sitesine girerek bedava internet kampanyalarından yararlanmanız mümkün.

Turkcell’in internet sitesini takip ederek güncel kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Kampanyalar devamlı olarak değişip güncellendiği için fırsatlardan faydalanmayı unutmayın.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.