WebTeknoHaber | Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet Kazandıran Uygulamalar

24.01.2020
1.760
Turkcell Bedava İnternet Kazandıran Uygulamalar

Turkcell bedava internet veren uygulamalar sayesinde hem uygulamaların keyfini sürün hem de bedava internetin keyfini çıkarın! İnternet veren uygulama kampanyasından faydalanmak isteyen kişilerin mutlaka ya IOS ya da Android işletimcisi olan telefonlara sahip olmaları gerekiyor. Bu kampanyalardan faydalanmak isteyen kişilerin telefonunda:

  • Bip,
  • Turkcell hesabım,
  • Yaani uygulamalarının indirilmiş bulunması gerekiyor.

Bu 3 uygulama sayesinde başka hiçbir uygulama indirmenize gerek kalmaksızın, bedava internet sahibi olabilirsiniz! Hiç olmadık yerde internet paketiniz mi bitiyor? Paketiniz ile beraber gelen internet size yetmiyor mu? O halde bedava internet kazandıran uygulamalar sayesinde yeni bir yükleme yapmanıza gerek kalmadan, para harcamadan internet kazanabilirsiniz. Bu kampanyaların en güzel yanı yalnızca internet bağlantısını kullanarak bedava internet vermeleridir.

Ayrıca Turkcell 4.5G bedava internet kazanma bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Turkcell Hesabım Uygulamasını İndirin Bedava İnternetin Tadını Çıkarın!

Turkcell Hesabım uygulaması ile bedava internet kişilerin katılım sağlamasının hemen ardından hatta tanımlanır. Yüklenen internet yanlıca bir gün boyunca geçerli olur. 24 saat dolduktan sonra internet hattan silinir. Ertesi güne kullanım devretmeyeceğinden, kullanımlarınızı gün içinde yaptığınızdan emin olun. Kampanyadan faydalanmak için kişilerin ilk defa bu uygulamayı telefonlarına indirmiş olmaları gerekiyor. Diğer indirmelerde aynı kampanyadan faydalanmak ne yazık ki mümkün olmuyor.

Turkcell Bip ile 1 GB Bedava İnternet Kazanabilirsiniz

Turkcell Bip ile 1 GB bedava internet toplam 1 ay boyunca geçerlidir. Bip uygulamasına davet ettiğiniz kişi başına 1 GB internet kazanırsınız. Örneğin 5 kişiyi davet etmeniz halinde toplamda bir ay geçerli olacak 5 GB internetin sahibi olursunuz.

Turkcell 4.5 G’ye Geçiş Yapın, Anında Bedava İnterneti Kapın

Turkcell 4.5 G’ye geçişte anına bedava internet kazanma fırsatı elinizde! Geçiş işlemlerinde anında kullanıcılar 1 GB internetin sahibi oluyorlar.

Sosyal Medyada Vakit Geçirmeyi Sevenler Turkcell Selfy Uygulaması ile Bedava İnternet Kazanıyorlar

Turkcell Selfy uygulaması ile bedava internet kazanmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Katılım göstermek için yapmanız gereken tek şey telefonlarınızdan gece yazarak mesajı 4545’e SMS olarak göndermek. Ayrıca Turkcell’in mobil uygulamasını kullanarak banka kartı ya da kredi kartı ile yükleme yaptığınız zaman da bedava internet kazanma şansını elde edersiniz. Yukleme yaptıktan hemen sonra ise yapmanız gereken şey büyük harfler ile hediye 10 gb yazdıktan sonra 5555’e kısa mesaj göndermek! Böylece anında internet hattınıza tanımlanacaktır.

2020 Turkcell bedava internet kampanyalarına yazımızdan bakabilirsiniz.

Turkcell Salla Uygulaması ile Bedava İnternet Kazanmak İstemez misiniz?

Turkcell Salla uygulaması ile bedava internet kampanyası sayesinde kolay bir şekilde bedava internet sahibi olabilirsiniz. Katılım göstermeniz için yapmanız gereken şey çok kolay. Dijital operatör uygulamasını telefonunuza indirin ve her hafta bir kere telefonunuzu sallayın. Siz telefonu salladıktan sonra karşınıza kampanya çıkacak. Bu kampanya illa internet olmak zorunda değil. Konuşma, SMS alanında da kazanabilirsiniz.

Turkcell Yaani Arama Motoru Uygulamasını Kullananlar Kazanıyor!

Turkcell Yaani Arama Motoru kullanıcıları internetten SMS’e pek çok kullanım kazanabiliyorlar. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin mutlaka son 10 gün içinde 20 kere arama yapmaları gerekiyor. Bu şartı yerine getiren kişiler anında 1 GB internetin sahibi oluyorlar. Eğer 26 yaşın altındaysanız Turcell Çatlat uygulamasına da bir göz atmanızı öneriyoruz. GNÇ uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra sağ köşeden Çatlat bölümüne girin. Bu bölümde haftada 2 gün düzenlenen bedava internet kampanyaları yer alıyor. Kısacası yumurtanızı çatlatın, bedava internet kazanma hakkını elde edin. İnternet veren uygulama kampanyasından  faydalanmak isteyen kişilerin hattının aktif olarak kullanımda olması gerekiyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Raisa dedi ki:

    2 gb internet istiyorum

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.