WebTeknoHaber | Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell bedava internet paketi yapma sayesinde internetinizin ansızın bittiği durumlarda ek pakete ek para ödemenize gerek kalmadan internetin kesintisiz keyfini çıkarmaya devam edebilirsiniz. Turkcell bedava internet paketi kazanmanın farklı yolları bulunmaktadır. SMS göndermek, tarife değiştirmek, Turkcell uygulamalarını kullanmak ve hatta oyun oynamak bile bedava internet kazanmanızı sağlayacak.

Turkcell GNC Tarifesi Aboneleri Bedava İnternet Kazanıyor!

Turkcell GNC tarifesi yalnızca faturalı hat kullanan genç tarife üyelerine özel olarak hazırlanmıştır. Kampanyadan 31 Aralık 2020 tarihine kadar yararlanabileceksiniz. Bedava internet kullanımı aksam saat 10’dan başlar ve sabah 6’ya kadar devam eder. Bu kampanya ile en fazla 1 GB internet kazanma şansı elde edilmiş olur. Kampanyadan faydalanmadan önce GNC EKO paketine üye olduğunuzdan emin olun. Değilseniz size en yakın Turkcell bayisi aracılığı ile üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell bedava internet kampanyası bilgilerine yazımızdan bakabilirsiniz.

Turkcell GNC Tarifesi Aboneleri Bedava İnternet Kazanmak için Ne Yapmalı?

Turkcell GNC tarifesinden faydalanıyorum bedava internet kazanmak için ne yapmam gerekiyor diye düşünüyor olabilirsiniz. Bunun için telefonlarınızdan SMS atmanız yeterli olacak. Mesaj kısmına geldikten sonra büyük harfler ile GNC yazın. Ardından boşluk bırakın ve gece yazın. Yeniden boşluk bıraktıktan sonra 1 GB yazın ve mesajı 2200’a gönderin. Kampanya kapsamında kalan kullanımlarınız ve geçerlilik süresi gibi detaylar hakkında bilgilendirileceksiniz. Bedava internet bittikten sonra kendi mobil veriniz üzerinden internet kullanmaya devam edebilirsiniz. Ücretlendirme kendi tarifeniz üzerinden olacaktır.

Turkcell Kim 1 GB Bedava İnternet Ister Kampanyası ile Bedava İnternet Keyfini Çıkarın!

Turkcell Kim 1 GB Bedava İnternet Ister yarışması ile bilgilerine güvenen Turkcell aboneleri bedava internet kazanıyor! Bu bilgi yarışmasına hem faturalı hem de faturasız hat sahipleri katılım gösterebilirler. Yarışmaya katılmadan önce Turkcell Bip uygulamasına gidin. Buradan yarışma kısmına gelin. Yarışmada bulunan 5 bölümde toplam 15 soru bulunuyor. Karşınıza gelen sorulara elinizden geldiği kadar doğru yanıt verin. Bütün sorulara doğru yanıt vermeniz halinde, hattınıza toplam 1 GB bedava internet tanımlanacak. Sorulara doğru yanıt verme şansınızı artırmak için, yarışmaya girmeden önce internette araştırma yapabilirsiniz.

Turkcell Hediye Havuzu ile Aboneleri Her Gün Farklı Sürprizler Bekliyor!

Turkcell Hediye Havuzu uygulaması ile sevdiklerinize internet hediye etmek istemez misiniz? Bir çok kampanyada hediye kullanımlar kişi için özel olurken hediye havuzu uygulamasında hediyelerinizi sevdikleriniz ile paylaşabileceksiniz. Eşsiz kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin mutlaka Turkcell bireysel mobil ses kullanıcısı olması gerekiyor. Eğer arkadaşlarınız ile birlikte oyun oynamayı, telefonda konuşmayı ve mesajlaşmayı seviyorsanız bu kampanya tam da size ve arkadaşınıza göre!

Ayrıca 2020 Turkcell fırsatlarını inceleyebilirsiniz.

Turkcell Hediye Havuzu ile Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Turkcell Hediye Havuzu uygulaması ile bedava internet kazanmak isterseniz yapmanız gereken ilk şey Turkcell dijital operatör uygulamasına giriş yapmaktır. Ardından butonlar arasından hediye havuzu seçeneğini bulun. Buradan kazanacağınız 1 GB interneti 24 saat içinde kullanmanız gerekir. Hangi gün bedava interneti kullanmak istediğiniz size kalmıştır. O günü kendiniz belirleyebilirsiniz. Ayrıca bu kampanyadan bir kere faydalanan kişilerin yeniden faydalanmaları mümkün değildir.

Bedava internet kazanmanın yolları bununla sınırı değil. Hem eğlenerek hem oyun oynarak bedava internet paketi sahibi olmak istemez misiniz? Cevabınız evetse yapmanız gereken şey Turkcell çatla uygulamasına giriş yapmaktır. Kampanyadan her kişi toplam 2 kere yararlanabilir. Kampanya ile internete ek olarak konuşma ve SMS paketleri de kazanma şansınız bulunuyor. Uygulamaya girip yumurtanızı çatlatarak size ne çıktığını öğrenebilirsiniz!

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Rejep dedi ki:

    Hayatim

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.