WebTeknoHaber | Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet Veren Paketler Hangileridir?

Turkcell Bedava İnternet Veren Paketler Hangileridir?

2020 Turkcell bedava internet kampanyası hem uygulamalar hem de SMS katılımı ile gerçekleşebilir. Turkcell internet kampanyasına hattınıza TL yükleyerek de katılabilirsiz. Hem de katılmak için ek ücret göndermenize SMS atmanıza gerek kalmaz. Siz TL yüklediğiniz anda hattınızda internet olur. Özellikle internetinizin aniden, zamansız şekilde bittiği durumlarda, ek internet ihtiyacınızı karşılamak için paketlerden faydalanabilirsiniz. Böylece para ödemeden internet kullanma şansınız olur.

Ayrıca Turkcell bedava internet kazandıran uygulamalara yazımızdan bakabilirsiniz.

Turkcell SİM Uygulaması ile Bedava İnternet Kazanmak Çok Kolay!

Turkcell SİM uygulaması ile bedava internet kazananlar kazandıkları interneti günlük harcayabiliyorlar. Hem de 1 GB’a kadar bedava internet kazanmak mümkün. Söz konusu internet kampanyasının 21 Şubat 2020’ye kadar geçerliliği olacağı biliniyor. Yalnızca internet alanında hediye kazanmıyorsunuz. Ayrıca, yemekten alışverişe diğer alanlarda da sim uygulamasını kullandığız için harcamalarınızda bedava internet kazanmış oluyorsunuz. Bireysel abonelerin faydalanabileceği bu uygulamada kişiler en çok 1 kere kampanyaya katılım gösterebilirler.

Turkcell Faturalı Haydi Gel Kampanyası ile Doyasıya İnternet Tadını Çıkarabilirsiniz

Turkcell Faturalı Haydi Gel kampanyası ile faturalı hat kullanan kişiler internet ve diğer avantajlardan faydalanmış oluyorlar. Hem de 1 gün değil, 1 ay değil tam 1 sene boyunca kullanıma açık 1 GB ya da 3 GB değerinde internet sahibi oluyorlar. Ayda 1 GB internet kazanmak isterseniz aşağıdaki tarifelere bir göz atmanızda fayda var:

 • GNC 4 GB paketi,
 • Lifecell seçmece karışık 1 GB paketi,
 • Fırtına 2 GB paketi,
 • Akıllı 2 GB, 3 GB ya da 5 GB paketleri,
 • Faturalı avantaj 5 GB paketi,
 • Engel tanımayan paket arasından tercih yapabileceksiniz.

Turkcell’de Hangi Tarifeler Ayda 3 GB İnternet Kazandırıyor?

Turkcell’de ayda 3 GB internet kazandıran tarifeler arasında:

 • Kamu kurum 2 GB, 4 GB, 8 GB paketleri,
 • Lifecell fırsat 7 GB ya da 9 GB paketleri,
 • İnternet bol 6 GB paketi,
 • Turbo biz bize 3 GB, 5 GB ya da 7 GB paketleri,
 • Yeşil beyaz platinum 16 GB ya da 32 GB paketleri yer alır.

Bu paketlerde ne kadar hediye çıkacağı paket aylık ücret bilgisine göre düzenlenmiştir.

Turkcell Akıllı 5 GB Tarife ile Bedava İnternet Hattınıza Anında Tanımlansın!

Turkcell’den Akıllı 5 GB tarifesi ile bedava internet kazanmak oldukça kolay! Faturalı hatta geçiş yapmanız halinde hazır kart sahibi iseniz 5 GB bedava internet hediyesinden faydalanırsınız. Hem de bu tarifede limit aşma gibi bir durum söz konusu değildir. Abonelik aylık ya da yıllık olarak iki farklı şekilde gerçekleştirilebilir. Akıllı 5 GB tarifesine geçtiğiniz zaman internet kullanımı ile kendinizi sınırlamanız gerekmiyor. Ayrıca her yöne geçerli 750 dk sahibi de oluyorsunuz. Paketle birlikte 1000 SMS ile dergilik aboneliğinde kullanmanız için toplamda 5 GB internet hediyeniz olur. Son olarak Life box’ta anılarınızı güvenli bir şekilde depolayın diye 25 GB ek alanın sahibi olursunuz!

Turkcell Superonline kampanyalarını da inceleyebilirsiniz.

Turkcell’de 4.5 G İnternete Geçen Aboneler Bedava İnternet Kazanıyor

Turkcell’de 4.5 G internet geçişlerinde bedava internet ile Turkcell size hayırlı olsun hediyesini sunuyor. Hem de bu internet kampanyası ile 1 değil,5 değil tam toplamda 10 GB internetin sahibi oluyorsunuz. Kampanyaya katılmak için ek işlem yapmanız gerekmiyor. Tek yapmanız gereken şey, 4.5 G ile uyumlu olan bir sim kart sahibi olmaktır. Kampanyadan faydalanmak için mutlaka Turkcell müşterisi olmalısınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. mert ceceli dedi ki:

  Yorumunuz gb lariniztt nete gore gulunc tt net 25 tl lik faturaliya 4 gb 1000 sms 1000 dakija veriyor sil supurden de her cuma sinirsiz internet verirken bes gb iki sekiz sabaha kadar gbi sapmaksizin veriyor ayrica baska basja ttnet opwratoelwrinden keyfiye hediye dakikalar gelmekte size bakiyorum hep paradan ve dusuk gb lardan bahsediyorsnuz evet bes tane hattim var sade ce bir tanesi turkcel digerleri ttney boyle giderse bunuda tt nete tasiyacagim

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.