WebTeknoHaber | Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava İnternet

2020 Turkcell Bedava İnternet Veren Paketleri

2020 Turkcell Bedava İnternet Veren Paketleri

Turkcell ücretsiz internet paketi seçeneğini birçok uygulama ile kullanıcılarına sunmakta. Turkcell uygulamalarından gelen bedava internet paketlerini kullanarak, operatörden 10 GB’a kadar bedava internet kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Turkcell bedava internet veren paketler genel olarak şu şekilde sayılabilmektedir;

 • Faturalı hatlara özel internet paketleri
 • Faturasız hatlara özel internet paketleri
 • Dijital operatörüm uygulamasından, salla kazan ile alınan ücretsiz internet paketleri
 • Toplantıdayım uygulaması ile kazanılan internet paketleri

Bu ve bunun gibi birçok uygulama aracı ile Turkcell bedava internet veren paketleri kazanma şansına sahipsiniz.

Turkcell’de Hangi Uygulamalar Bedava İnternet Paketi Verir?

Turkcell’de bedava internet veren uygulamalar kullanıldıkça, Turkcell operatörü kullananlara bedava internet kazanma hakkına sahip oluyor. Bedava internet kazandıran uygulamalar, kullandığını hatta göre de değişebiliyor. Faturalı ve faturasız hatlara özel, farklı farklı  bedava internet paketi seçeneği bulunuyor. Bedava internet paketinin yanında, Turkcell’in bazı uygulamalar aracılığı ile ücretsiz olarak hediye ettiği internet paketlerinden de yararlanabilirsiniz. Bunlardan en bilineni salla kazan uygulaması olsa da bedava internet paketi kazanılan tek uygulama salla kazan değildir. goller cepte, GNÇ, toplantıdayım gibi diğer birçok uygulama aracılığıyla da bedava internet kazanma şansına sahip olabilirsiniz.

Turkcell Sarı Günler Bedava İnternet Kazanma Fırsatı! Bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan ile Bedava İnternet Paketi

turkcell salla kazan firsatlari

turkcell salla kazan internet

Turkcell salla kazan ile internet kazanmak için telefonunuzda öncelikle Dijital Operatörüm uygulamasının olması gerekiyor. Dijital operatörüm uygulaması, kullanıcıların Turkcell şubelerine gidip yapmak zorunda olduğu birçok işlemi, bu uygulama üzerinden halletmelerine imkan tanıyor. Ayrıca uygulamanın salla kazan özelliği ile bedava internet kazanmalarını da sağlıyor. Uygulamanın içine girdiğiniz zaman, hemen kenarda salla kazan butonunun yer aldığını görebilirsiniz. Buraya tıkladığınızda, uygulama sizden telefonunuzu bir iki kere sağa sola sallamanızı ister ve günlük ya da haftalık olmak üzere bedava internet kazanabilirsiniz.

Salla kazan uygulaması, sadece internet paketi değil, konuşma ya da mesajlaşma gibi farklı ücretsiz paketler de sunuyor.

Turkcell Yaani Arama Motoru ile Bedava İnternet Kazanma

Turkcell Yaani Arama Motoru’ndan bedava internet kazanmak isteyenlerin, Android ya da iOS telefonlarında Yaani Arama Motoru’nu kullanmaları gerekiyor. Yaani Arama Motoru’nu telefonunuza indirdikten sonra, bedava internet kazanmak için yapmanız gereken şeyler şu şekilde;

 • Arama motoruna girin.
 • Arama motoru üzerinden ne yaptığınız önemli olmadan, en az 20 kere arama yapın.
 • Yaani Arama Motoru’nu telefonunuzda en az 10 gün kullanmanız şartı ile 10 günün sonunda Turkcell’den bedava internet paketi kazanın.

Yaani Arama Motoru’nu telefonunda 10 gün kullananlar, bu 10 günün sonunda 1 GB internet paketi kazanmış olacaklar. İnternet paktetinin hattınıza tanımlanmasının ardından, Turkcell SMS yolu ile size bilgilendirme yapmakta.

Turkcell GNÇ Uygulamasından Bedava İnternet

Turkcell GNÇ uygulaması bedava internet veren bir başka aracı olarak karşınıza çıkıyor. Turkcell GNÇ  uygulaması, herkes tarafından kullanılabilen bir uygulama. Hattınızın faturalı ya da faturasız hat olması da bu konuda önem arz etmiyor. Turkcell kullanıcılarından, GNÇ’nin verdiği internet paketini kullanabilmeleri için, sadece uygulamayı telefonlarına indirmeleri isteniyor. GNÇ uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra, uygulamaya girişinizi yaparak ÇATLAT bölümünü açın. ÇATLAT bölümü sayesinde bedava internet paketi kazanma hakkına sahip olabilirsiniz. Ayrıca GNÇ uygulamasının bu özelliği haftada iki kere kullanılabiliyor. Bu da haftada iki kere bedava internet kazanabilmeniz anlamına geliyor.

Turkcell Faturalı Hatlara Özel İnternet Paketleri

Turkcell faturalı hatlar için internet paketi kampanyaları sunabiliyor. Faturalı hat sahipleri, belli koşullar altında oldukça yüksek miktarlarda internete sahip olabiliyor. Faturalı hatlar için bedava internet sunulmasa da fiyata göre yüksek miktarda internet paketlerine sahip olunabiliyor. Bu paketlerin fiyatları ve alınan internet miktarları da şu şekilde;

 • 750 dk – 1GB internet: 39 TL
 • 500 dakika – 15 GB internet: 69 TL
 • 1000 dakika – 20 GB internet: 75 TL

Faturalı hatlara özel Turkcell internet paketleri bu şekilde sunuluyor. Yaptığınız her pakete karşılık bol miktarda internet sahibi olabiliyorsunuz.

Turkcell Faturasız Hatlara Özel Bedava İnternet Paketleri

Turkcell faturasız hatlar için beadava internet paketleri sunmakta. Yaptığınız her pakete karşılık, paket türüne bağlı olarak miktarı değişen bedava internet kazanabilirsiniz. Paketlerin içeriği ve buna karşılık verilen bedava internet miktarları;

 • Turkcell’in 500 dakika 1 GB internet paketi seçeneğini kullanmanız halinde, Turkcell 1 GB da kendisi hediye ediyor ve toplamda 2 GB internetiniz oluyor.
 • Turkcell 500 dakika 2 GB internet paketine karşılık, 3 GB bedava internet kazanma şansına sahip olabiliyorsunuz.
 • Son olarak 500 dakika 3 GB paketinin tercih edilmesi halinde de bi 3 GB daha bedava internet kazanma hakkınız oluyor.

Turkcell bedava internet veren paketleri, faturasız hatlar için de bu şekilde karşınıza çıkıyor. Her pakete karşılık mutlaka belli bir miktar bedava internet kazanarak, internet miktarı ikiye katlanabiliyor.

Turkcell UpCall ile Bedava İnternet

Turkcell UpCall uygulamasından bedava internet kazanmak için hiçbir şart koşulmamakta. Diğer bazı uygulamalarda kullanım şartı olsa da UpCall uygulamasında böyle bir şart koşulmadan, bedava internetiniz hattınıza tanımlanıyor. UpCall uygulaması üzerinden bedava internet kazanabilmek için yapılması gereken tek şey, uygulamayı telefona indirmek. Uygulamayı indirdikten sonra, 1 GB bedava internet direkt hattınıza geçiyor ve istediğiniz zaman internetinizi kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Ayrıca 2020 Turkcell En Güncel Hediye İnternet Kampanyaları bilgilerine bakabilirsiniz.

Turkcell BİP Uygulaması ile Bedava İnternet

turkcell bip firsatlari

turkcell bip internet

Turkcell BİP uygulamasıyla bedava internet kazanma birçok Turkcell kullanıcısı tarafından bilinmekte. Çünkü BİP uygulaması Turkcell kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen uygulamalar arasında yer alıyor. Turkcell BİP uygulaması, Turkcelliler arasında konuşma ve mesajlaşmayı daha kolay bir hale getiren bir uygulama olarak biliniyor. Yine de BİP uygulamasından nasıl bedava internet kazanılacağı yönünde bilgi sahibi olmak isteyenler için, uygulamayı indirdikten sonra BİP uygulamasına arkadaşlarını da davet edenlere, Turkcell bedava internet veriyor. BİP uygulaması ile bedava internet kazanmanın bir başka yolu da Sürpriz Nokta kampanyası. Sürpriz nokta kampanyasına katılan kullanıcılara da bedava internet veriliyor.

Turkell Goller Cepte Uygulamasından Bedava İnternet Kazanma

Turkcell Goller Cepte uygulaması bedava internet kazanmak isteyenler için kullanılabilecek uygulama seçenekleri arasında yer alıyor. Özellikle maç severler tarafından kullanılan ve en çok tercih edilen uygulama seçeneklerinden birisi olan Goller Cepte, indirme işlemi sonrasında kullanıcılarına bedava internet veriyor. Goller cepte uygulamasını indirdikten sonra, 500 MB internet hattınıza tanımlanıyor. Bu interneti kazanmak için başka bir şart aranmıyor.

2020 Tukcell Bedava İnternet Paketi Seçenekleri

Turkcell’in bedava internet kampanyaları, Turkcelli olan herkese sunuluyor. Bununla birlikte bedava internet kampanyaları yalnızca akıllı telefonlarda kullanılabildiği için, iOS ya da Android işletim sistemiyle çalışan bir telefona sahip olunması gerekiyor. Turkcelli olmak ve akıllı bir telefonunuzun olması, kampanyalardan yararlanmak için koşulan şartlar. Ayrıca Turkcell’in internet kazandıran uygulamaları, bedava internet kazanılmasını sağlarken bir yandan da işlemlerin daha hızlı halledilebilmesine imkan tanımış oluyor.

Bir yandan bedava internet kazanıp bir yandan kendiniz ve halletmek istediğiniz işlemler için kolay bir yol arıyorsanız, bu uygulamalar arasından kendinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Turkcell bedava internet veren paketleri, uygulama kullanımlarına karşılık herkese verilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Zozan dedi ki:

  Ücretsiz 4Gb

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.