WebTeknoHaber | Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamaları

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamaları

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamaları

Turkcell bedava internet veren uygulamaları arasında olan ‘’#senyapdiye’’ son zamanların en çok ilgi gören uygulaması olarak, kullanıcılarının yoğun talebi üzerine tekrar yenilendi ve yeni bir oyunla 3. kez başlatılan 25 GB bedava internet kampanyası, Turkcell aboneleri için 2 Haziran 2019 tarihine kadar uzatıldı. Turkcell bedava internet veren uygulamaları diğer operatörlere göre ciddi bir fark atarken, BİP uygulaması üzerinden sunulan #senyapdiye kanalı hediye havuzundan yararlanmak da çok kolay! 6 Haftalık kampanya süresi boyunca görevleri yerine getirmeniz durumunda kazandığınız hediye internetlerle doyasıya internetin tadını çıkarabilirsiniz.

25 GB Bedava İnternet Veren Uygulamaları Turkcell #senyapdiye

Turkcell’in 25 yıldır sunduğu hizmetlerden esinlenerek yola çıktığı ‘’#senyapdiye” kampanyası ile Turkcell’in kendi geliştirdiği uygulamaların daha fazla kitleye ulaşması amacıyla Turkcell bedava internet veren uygulamaları adı altında 25 GB internet hediye ediyor.

Kampanya kapsamında hediye kazanmak için öncelikle BİP uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekiyor ve BİP uygulaması üzerinde yer alan ‘’#senyapdiye’’ kanalını takip etmeniz gerekiyor. Kanal üzerinde ve ‘’senyapdiye’’ tanıtım sitesinde yapmanız gerekenler detaylı bir şekilde anlatılıyor.

Turkcell bedava internet veren uygulamaları arasındaki ‘’#senyapdiye’’ ile hediye internet kazanmak için bazı görevleri yerine getirmeniz gerekiyor.

‘’Senyapdiye’’ 25 GB Ücretsiz İnternet Nasıl Yapılır?

#senyapdiye kampanyası 22 Nisan 2019 tarihi itibarıyla yenilenerek 2 Haziran 2019 tarihine kadar yoğun istek üzerine uzatıldı. BİP uygulaması üzerinden ‘’#senyapdiye’’ kanalını takip etmeniz üzerine Turkcell bedava internet veren uygulamaları sayesinde kampanyaya katılmış oluyorsunuz.

Kampanya boyunca bazı görevleri yerine getirmeniz üzerine hediye internet kazanabilirsiniz. Hangi hafta hangi görevleri yerine getirmeniz gerektiği konusunda gerekli bilgilendirme yapılmış olup, kazanacağınız Turkcell bedava internet veren uygulamaları kapsamında hediyeler de açıklanmıştır.

Kanalı takip eden kullanıcılar;

1. Hafta: Turkcell bedava internet veren uygulamaları ‘’#senyapdiye’’ kapsamında 22 Nisan ile 28 Nisan 2019 tarihleri arasında UpCall’u iki farklı gün kullanması halinde 2 GB hediye internet kazanacaklardır.

2. Hafta: 29 Nisan ile 5 Mayıs 2019 tarihleri arasında ‘’Dergilik’’ uygulaması üzerinden farklı iki gün 5’er yayın indirmeleri sonucunda Turkcell bedava internet veren uygulamaları ‘’#senyapdiye’’  kapsamında 48 saat kullanabilecekleri 2GB internet kazanacaklardır.

3. Hafta: 6 Mayıs ile 12 Mayıs 2019 tarihleri arasında ‘’fizy’’ uygulamasından farklı iki gün 10’ar şarkı dinlemeleri sonucunda 48saat kullanabilecekleri Turkcell bedava internet veren uygulamaları ‘’#senyapdiye’’  kapsamında 2GB internet kazanacaklardır.

4. Hafta: 13 Mayıs ile 19 Mayıs 2019 tarihleri arasında ‘’TV+’’ uygulaması üzerinden 10’ar dakika farklı 2 gün TV izlemesi sonucunda Turkcell bedava internet veren uygulamaları ‘’#senyapdiye’’ kapsamında 48 saat boyunca kullanabilecekleri 2 GB internet kazanacaklardır.

5. Hafta: 20 Mayıs ile 26 Mayıs 2019 tarihleri arasında ‘’BİP’’ uygulamasını 10 arkadaşına yükletenler 48 saat boyunca kullanabilecekleri Turkcell bedava internet veren uygulamaları ’#senyapdiye’’ kapsamında 2 GB internet kazanacaklardır.

6. Hafta: 27 Mayıs ile 2 Haziran 2019 tarihleri arasında ‘’Paycell’’ adı verilen kart ile harcama yapmaları sonucunda 2 gün boyunca kullanabilecekleri Turkcell bedava internet veren uygulamaları ’’#senyapdiye’’ kapsamında 15 GB internet kazanacaklardır.

Şu an için 6 hafta boyunca süreceği açıklanan ’’#senyapdiye’’  kampanyasına katılamadım diye üzülmek yerine direk olarak kanala üye olmak kaydıyla bundan sonra devam edecek haftaların hediyelerini kazanmaya başlayabilirsiniz. Verilen görevleri yerine getirmek için gerekli olan uygulamaları App Store ya da Play Store üzerinden telefonunuza indirerek, kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell bedava internet veren uygulamaları ’’#senyapdiye’’ kanalını BİP uygulaması üzerinden takip etmeye başlayarak son geçerlilik tarihi olan 2 Haziran 2019 tarihine kadar hediyelerinizi kazanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.