WebTeknoHaber | Turkcell Vodafone Türk Telekom Bedava İnternet

Turkcell Bedava İnternet Yapma

Turkcell Bedava İnternet Yapma

Turkcell Bedava İnternet Yapma

İnternetiniz bitti ve faturanızın yenilenmesine henüz zaman varsa, Turkcell bedava internet yapma yolları sayesinde acil internet ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Turkcell tarafından sunulan kampanyalara katılmak hem çok kolay hem de herhangi bir ücret ödemiyorsunuz. Siz de kampanyalar haberdar olarak, Turkcell bedava internet yapma vb. kampanyalarından faydalanmak istiyorsanız, yazımızı dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz.

4.5G Salla Kazan ile Bedava İnternet Yapma

Turkcell’in faturalı ve faturasız hat kullanıcıları için sunduğu ‘’Salla Kazan’’ uygulaması sayesinde bedava internet kazanabilirsiniz. Diğer operatörler içinde öncü olan ‘’Salla Kazan’’ ile Turkcell bedava internet yapma çok kolay! Yapmanız gereken Apple Store ya da Play Store üzerinden yeni adı ‘’Dijital Operatör’’ olan ‘’Turkcell Hesabım’’ uygulamasını telefonunuza indirmektir. Uygulama üzerinde bulunan ‘’Salla Kazan’’ uygulamasını tıkladıktan sonra telefonunuzu bir kez sallamanız sonucu rahatlıkla Turkcell bedava internet yapma şansına sahip olabilirsiniz. Eğer uygulama aracılığıyla 2. Bir hediye almak istiyorsanız, ‘’Dergilik’’ uygulaması üzerinden dergi indirmeniz gerekmektedir.

Dergilik ile Bedava İnternet yapma

‘’Dergilik’’ uygulamasını daha önceden indirmemiş olan faturalı ya da faturasız hat kullanıcıları, Apple Store ya da Play Store üzerinden indirerek 1 GB Turkcell bedava internet yapma şansına sahip oluyorlar. Aynı zamanda Turkcell aboneleri, sadece ‘’Dergilik’’ uygulamasında kullanabileceği ek 5 GB internet paketi sayesinde rahatça gazete ya da dergi okuyabiliyor.

‘’BiP Kim 1 GB İster?’’ Yarışması ile Bedava İnternet Yapma

Turkcell bedava internet yapma yollarını araştırıyorsanız, yarışıp eğlenerek 1 GB internet kazanabilirsiniz. Telefonunuza BİP uygulamasını indirdikten sonra ‘’Kim 1 GB İster?’’ kanalını takip etmek koşuluyla bilgi yarışmasına katılarak, 5 aşamadan oluşan toplam 15 soruya cevap vererek internet kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Büyük ödül olan 1 GB internet ödülü için isterseniz, yarışma sonuna kadar devam edebilir; isterseniz Turkcell bedava internet yapma şansınızı kullanarak, ödülünüzü alıp herhangi bir aşamada yarışmadan çekilebilirsiniz.

BiP Grup Kur ile Bedava İnternet Yapma

BiP uygulamasından grup oluşturarak, gruptan atılan ilk mesaj sonucunda 1 hafta kullanabileceğiniz 1 GB internetiniz hattınıza yüklenir ve BİP sayesinde Turkcell bedava internet yapma şansını elde etmiş olursunuz. BİP 1GB bedava internet kampanyasından faydalanmak için BİP’te grup kurmak için aşağıdaki aşamaların takip edilmesi gerekmektedir.

 • BİP uygulaması indirilir.
 • Sohbet bölümü tıklandıktan sonra ‘’Yeni Sohbet’’ bölümü tıklanarak, açılan sayfada ‘’Yeni Grup’’ seçeneği tıklanır.
 • Açılan pencerede “Grup İsmi” ile “Grup Resmi” ayarlanır.
 • En az 2 kişi gruba eklenir.

Sürpriz Nokta ile Bedava İnternet Yapma

BİP uygulaması üzerinden sunulan ve eğlencenin yeni adresi olarak tanımlanan ‘’ Sürpriz Nokta’’ uygulaması da Turkcell bedava internet yapma yollarından bir tanesi olarak, kullanıcılar için sunulmaktadır. Uygulamaya girdikten sonra önce ‘’Kazan’’ denildikten sonra ‘’Oyna’’ bölümleri tıklanılarak, haritanın açılması sağlanır. Haritada size en yakın hediyenin yanına gitmeniz sonucunda ‘’Kazan’’ dediğiniz taktirde Turkcell bedava internet yapma şansını elde etmiş olursunuz.

Yaani ile Bedava İnternet Yapma

Turkcell uygulaması olan ‘’Yaani’’ arama motorunu App Store ya da Play Store üzerinden indirerek, uygulamayı kullanmanız sonucunda ayda bir kez olmak üzere 1 GB bedava internet kazanabilirisiniz. Turkcell bedava internet yapma kampanyası sadece Yaani uygulamalarında kullanılmak üzere geçerlidir. İnternet paketine yönelik bilgilendirme mesajı geldikten sonra internet paketi kullanılabilir. Uygulama silinmediği sürece kullanıcı da paketi iptal ettirmediği sürece, Turkcell bedava internet yapma kampanyası her ay yenilenmektedir.  Paketini iptal eden kullanıcı da tekrar kampanyaya dahil olamaz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Furkan dedi ki:

  Abi adamsın hepsi oldu 9 GB kazandım

  1. admin dedi ki:

   Ne demek faydamız dokunduysa biz teşekkür ederiz.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.