Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanyası!

  10.06.2022
  2.119
  A+
  A-
  Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanyası!

  Turkcell Bip Yıldız kampanyası, BİP kullan kazan kampanyası olarak da geçmektedir, üzerinden bedava internet kazanabilirsiniz. Türkiye’de en çok hediye internet veren operatörlerden biri olan Turkcell’in yeni hazırladığı kampanya ile BİP uygulaması üzerinden mesajlaşma grubu kuran ya da belirlenen mesaj limitlerine ulaşan kullanıcılarına hediye internet vermektedir. BİP kullan kazan kampanyası kapsamında kullanım yoğunluğuna bağlı olarak her hafta 2 GB ücretsiz internet kazanma imkanı bulunmaktadır. Turkcell kampanyası ile her hafta kullanım yoğunluğuna göre belirlenecek görevleri tamamlayarak ücretsiz internete sahip olabilirsiniz.

  BİP Kullan Kazan Kampanyası Nedir?

  bip kullan kazan kampanyasi nedir

  Turkcell BİP kullan kazan kampanyası BİP uygulaması üzerinden katılım sağlanmalıdır. BİP uygulaması üzerinden 1 GB internet hediyesi almak için BİP Yıldızları kanalını takip etmeniz gerekmektedir. BİP Yıldızları kanalını takip ettikten sonra aylık olarak kullanıcıya verilen 1000, 1500, 2000, 2500, 4000, 5000 ve 10.000 mesaj hedefinin tamamlanması halinde 1 GB internet hatta tanımlanmaktadır. Tamamlanan her görev için 1 GB internet kazanma şansı vardır.

  BİP kullan ve kazan kampanyası, Turkcell’in faturalı ve hazır kart sahibi dahil tüm Turkcell müşterilerine açık ücretsiz bir hediye internet kazanma kampanyasıdır. Gönderdiğiniz mesajların sayısına bağlı olarak mesajların yoğunluğuna bağlı olarak kullanıcıların 1 GB ücretsiz hediye internet kazanma şansı bulunmaktadır.

  BİP uygulaması üzerinden atılan her 100, 250, 500, 750, 1000, 1200, 1500, 2000, 2500, 4000, 5000 ve 10.000 mesaj ve fotoğraf gönderimi üzerinde verilen sayılara ulaşan kullanıcılara 1 GB bedava internet verilmektedir.  Arkadaşlarınıza ve sevdiklerinize mesaj göndererek veya gruplar oluşturarak hediye 1 GB internet kazanabilirsiniz.

  Ayrıca Turkcell pandemi destek ile 10 Gb hediye! Bilgilerine de bakabilirsiniz.

  BİP Kullan Kazan Kampanyasına Nasıl Başvuru Yapılır?

  BİP Kullan Kazan kampanyasına katılmak için o ayın kullanım yoğunluğuna göre seçilen BİP Yıldızları arasında yer almanız gerekmektedir. BİP Yıldızı olarak seçildiğinizde size gönderilecek bilgilendirme mesajında yer alan mesaj hedefine ilgili haftalık içerisinde ulaşmanız durumunda BİP Özel Günlük 1GB Hediye İnternet Paketi kazanırsınız. Hediyenizi almak için hedefe ulaştıktan sonra “Haftanın Hediyesini Al” butonuna basmanız yeterlidir.

  BİP Kullan Kazan kampanyasından, BiP uygulamasını kullanan tüm faturalı/ön ödemeli; bireysel ve kurumsal Turkcell müşterileri faydalanabilir.

  BİP Yıldızları Kanalı Nasıl Takip Edilir?

  BİP Yıldızları kanalını takip edebilmek için Turkcell abonelerinin Turkcell BİP uygulamasını indirip kullanıcı giriş adını girerek uygulamanın arama alanına “BİP Yıldızları” yazmaları yeterlidir. Arama sonucunda çıkan BİP Yıldızları kanalını takip ederek kampanaya katılım sağlanır. Kanalı takip ettikten sonra artık BİP kullan kazan kampanyasından 1 GB hediye internet kazanabilirsiniz.

  BİP Kullan Kazan Kampanyası Şartları Nelerdir?

  BİP Kullan Kazan kampanyası koşulları şöyle sıralanmaktadır:

  • Kampanya 19 Mayıs 2017- 31 Ocak 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
  • BiP tarafından kullanım yoğunluğuna göre belirlenen BiP Yıldızları, ilgili hafta içerisinde BiP üzerinden atılacak bilgilendirme mesajı ile kendilerine özel olarak tanımlanan 100, 250, 500, 750, 1000, 1200, 1500, 2000, 2500, 4000, 5000 ve 10.000 mesaj hedefine ulaştıkları takdirde BiP Özel Günlük 1 GB Hediye İnternet Paketi kazanırlar. Hediyenizi almak için hedefe ulaştıktan sonra “Haftanın Hediyesini Al” butonuna basmanız yeterlidir.
  • BiP Yıldızları Kampanyası her hafta başlayıp ilgili hafta pazar günü biter.
  • BiP üzerinden atılacak bilgilendirme mesajı yalnızca o hafta BiP Yıldızı olarak seçilen kullanıcılara özeldir.
  • Kampanya kapsamına BiP üzerinden kişiden kişiye veya kişiden gruba atılan mesajlar, kontak bilgisi paylaşımı, konum paylaşımı, caps ve sticker gönderimi, sesli mesaj gönderme, fotoğraf ve video gönderme dahildir. BiP Web’ten atılan mesajlar ve titreşim mesajı hedef kapsamı içerisinde yer almamaktadır.
  • BiP Özel Günlük 1 GB kampanyasından bir müşteri ilgili hafta içerisinde yalnızca 1 kez faydalanabilir.
  • BiP Kullan Kazan Programı içerisinde bulunan kampanyalardan faturalı, ön ödemeli; bireysel ve kurumsal Turkcell müşterileri faydalanabilir.
  • Hediye internet yurt içi kullanımlarda geçerlidir, kullanılmadığında sonraki dönemlere devretmez, 3. kişilere transfer edilemez, ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz.
  • Diğer BiP kampanyalarından yararlanan müşteriler de BiP Kullan Kazan kampanyası faydalarından yararlanabilir.
  • Hediyelerin kullanımı mevcut ücretli paketlerden önceliklidir ve kullanım hakları sona erdiğinde müşteriler kendi tarife/kampanyaları üzerinden ücretlendirilir.
  • Kampanya kapsamında BiP’in özel iletişimde bulunacağı BiPsiz kullanıcılar, 17 Şubat 2020’den itibaren kendilerinden beklenen download ve 100 mesaj hedefini gerçekleştirdiğinde Günlük 1 GB ile ödüllendirilecektir.

  BİP Hediye Yarışı Kampanyası Nedir?

  bip hediye yarisi kampanyasi

  Turkcell BiP hediye yarışı kampanyası ile her hafta kazanma fırsatı elde edebilirsiniz. BİP’i arkadaşlarına indirtenler kullanıcı başı 10.000 puan, ilk defa indiren kullanıcılar ise 1000 puan kazanacaklar. 10.000 puan kazanma için kullanıcının son 1 aydır BİP kullanmıyor olması gerekmektedir. BİP’ten BİP’e yapılan aramaların her saniyesi 5 puan kazandırır. Toplamda eğer en fazla puan toplayanlar arasında 305.000 kişi arasında olan kullanıcılar haftalık olarak 5 GB’a kadar hediye internet kazanabilir.

  BİP Hediye Yarışı Kampanyasına Nasıl Başvuru Yapılır?

  BİP Hediye Yarışı kampanyasına katılmak için BİP uygulamasını yüklemek ve arkadaşlarınızı davet ederek onların BİP uygulamasını indirmesini sağlamak yeterlidir. Kampanyaya katılıp hediyeler kazanmanız için bunlar yeterlidir. Kurumsal ya da Bireysel Hattı olan tüm Turkcell BiP kullanıcıları bu kampanyaya katılma hakkına sahiptirler. Kullanıcıların hatlarında borçlarından ötürü bir kapanma olmaması gerekmektedir. Ayrıca kullanılan hattın T.C. kimlik numarası ile ilgili olarak diğer hatlarda olumsuz bir sicil bulunmaması gerekir.

  BİP Hediye Yarışı Kampanyası Şartları Nelerdir?

  BİP Hediye Yarışı kampanyası koşulları Turkcell tarafından belirlenmiştir ve kampanyaya katılım için yerine getirilmesi zorunludur. Turkcell kampanyasının şartları şöyle sıralanmaktadır:

  • BiP Hediye Yarışı Kampanyası 01.04.2019- 01.04.2021 tarihleri arasında her pazartesi günü tekrar başlayan haftalık bir yarışma kurgusudur.
  • En fazla puan toplayan ilk 5.000 BiP kullanıcısı, Haftalık 5GB; sonraki 50.000 kullanıcı Günlük 2GB; sonraki 250.000 kullanıcı ise Günlük 1GB kazanacaktır.
  • BiP hediye yarışı ile her hafta kazanma fırsatı elde edebilirsiniz! BiP’i sevdiklerine indirtenler kullanıcı başı 10.000 puan, ilk defa indiren kullanıcılar ise 1000 puan kazanacaklar. 10.000 puan kazanma için kullanıcının son 1 aydır BiP kullanmıyor olması ve SMS ile davet edilmiş olması gerekmektedir. BiP’ten BiP’e yapılan aramaların her saniyesi 5 puan kazandırır. Toplamda eğer en fazla puan toplayanlar arasında 305.000 kişi arasında olursanız haftalık olarak 5 GB’a kadar hediye internet verilmektedir.
  • Hediye Yarışı davet kurgusundan puan alabilmek için sadece BiP içerisinden SMS ile yapılan davetler sayılmaktadır. E posta ve diğer uygulamalar yoluyla yapılan davetler kapsam dışıdır.
  • Hazır Kart kullanan BiP kullanıcıları hediyelerini alabilmeleri için son 30 gün içinde paket yüklemesi yapmış olmaları gerekmektedir. Hediye almak için en üst sıralarda yer almasına rağmen paket yüklememiş Hazır Kart müşterilerimiz, takip eden 3 gün içerisinde en az 25TL paket yüklemeleri durumunda hak ettiği hediye otomatik yüklenecektir.
  • Hazır Kart kullanan BiP kullanıcıları son 30 gün içerisinde minimum 25 TL paket yükledikleri durumda hediyelerini almaya hak kazanırlar. Hediye almaya hak kazanan hazır kart kullanıcıları takip eden 3 gün içerisinde minimum 25TL bir kez daha paket yükledikleri takdirde kazandıkları hediye ikiye katlanır.
  • Hak edilen hediyenin BiP kullanılan hatta yüklenebilmesi için, aynı TCKN’ye ait hiçbir hattın olumsuz bir sicile sahip ve borçtan kapalı olmaması gerekmektedir.
  • Kazanılan hediyelerin kullanımları için %80 ve %100’e ulaşıldığında BiP uygulaması yüklü olduğu sürece bildirimler BiP’ten gidecektir. Eğer uygulama bir sebeple bu süre içerisinde silindiyse SMS ile bilgilendirme yapılır.
  • Kazanılan hediyeler sadece yurt içi yönünde geçerlidir ve kullanılmadığı durumda bir sonraki aya veya başka bir kişiye devredilemez.
  • Bir TCKN’ye bağlı tüm hatlar ile bu yarışa katılım sağlanabilir. Fakat her bir hat, haftada sadece bir kez hediye kazanabilir.
  • Giden aramaların her bir saniyesinden puan kazanabilmek için, aramaların BiP içerisinden, BiP yönüne veya Her Yöne yapılması gerekmektedir.
  • Turkcell’in tahsilat için kullandığı numaralar, ücretsiz mobil hizmet numaraları veya çağrı merkezi numaraları arandığı zaman saniye başına puan toplanamayacaktır. Web’den atılan mesajlar, toplu gönderimler ve kötüye kullanımlar yarışa dahil değildir. 444, 850, diğer özel ve sabit hat numaraları yarışa dahil değildir. BiP’i silip tekrar yüklemek puan kazandırmaz, kampanyanın indirme kurgusundan ilk defa BiP’e gelen kullanıcılar faydalanır.

  Turkcell GNÇ Maksi 6 GB faturalı hat kampanyası bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

  BİP Lifecell Nedir?

  BİP Lifecell kampanyası ile Turkcell Lifecell hattı kullanan herkes BİP uygulaması üzerinden arama ve mesajlaşmalar sınırsız ve bedavadır. BİP Lifecell kampanyasından faydalanmak için öncelikle telefonunuzda BiP yüklü olduğundan emin olun. BiP’ten başlattığınız tüm aramalar internet şebekesi üzerinde başlar ve aradığınız kişinin BiP kullanıcısı olup olmadığına bağlı olarak internet şebekesi veya ses şebekesi üzerinde devam eder. BiP’ten her yöne aramalarınız bittiğinde, BiP’ten her yöne dakikalarınız bittiğine dair uyarı alırsınız. BiP’ten BiP’e ise sınırsız konuşmaya devam edebilirsiniz.

  BİP SMS Nedir?

  BİP SMS uygulaması ile kaybolan mesaj, caps yaratma, herkesle iletişim kurabilme, grup mesajlaşma ve konum paylaşma, oyunlar, para transferi gibi işlemler yapılabilmektedir.

  BİP SMS ile kullanıcılar birbirlerine ücretsiz olarak mesaj, resim, video ve ses kayıtları gönderebilirler. Kaybolan mesaj özelliği ile kullanıcılar mesajlaşırken, mesajlarını belirlediği süre sonunda sohbet ekranından kaybolmasını sağlayabilirler. Herkesle iletişim kurabilme özelliği ile uygulama kullanıcıları uygulama içerisinden uygulamayı kullanmayanlara SMS ile mesaj gönderebilirler. Caps yaratma özelliği ile kullanıcılar, var olan fotoğraflarını kullanarak veya yeni fotoğraflar çekerek kendi caps çalışmalarını yaratıp, paylaşabilirler. Yiğit Özgür’ün sadece BiP için tasarladığı çıkartmalar ve Türk usulü çıkartmalar da uygulamada yer almaktadır.

  Turkcell İnternet Hediye Etme

  Turkcell internet hediye etme kampanyası ile Turkcell kullanıcıların tarifesinde GB’ları transfer edebileceği ücretsiz bir özellik kullanıma sundu. Turkcell Biz isimli platform sayesinde kullanıcılar tanıdıklarıyla grup oluşturup çeşitli fırsatlardan yararlanabilme imkanı sunmaktadır.

  Turkcell müşterileri en az 2, en fazla 5 kişiyle Turkcell Biz grubu oluşturarak gruptaki kullanıcılar tarifelerinde kullanmadığı GB’larını diğer üyelere transfer edebiliyor. Aylık 2 GB’a kadarki transferler ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor. Ayrıca gruptaki 26 yaş altındaki tüm üyelere ayda 1 kez günlük 2 GB ücretsiz internet hediye ediliyor.

  Turkcell Biz ekibinizi Dijital Operatör mobil uygulamasından veya turkcell.com.tr’den ücretsiz olarak oluşturabilirsiniz. Turkcell kampanyası ile GB transferine ek avantajlar da sunulmaktadır.

  Bir Yorum Yazın
  Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

  Henüz yorum yapılmamış.