Web Tekno Haber

Turkcell BİP Meet ile Hızlı ve Güvenilir Video Konferans ile Her an İletişimde Kalın! Turkcell Servis Uygulamasını İndir Bedava İnternet Kazan!

Turkcell BİP Meet ile Hızlı ve Güvenilir Video Konferans ile Her an İletişimde Kalın! Turkcell Servis Uygulamasını İndir Bedava İnternet Kazan!

Turkcell BİP Meet ile güvenilir ve hızlı video konferans sistemini tüm Turkcell kullanıcıları ile buluşturdu. Güçlü ve kaliteli altyapısı ile fiber hızında internet çekim kuvveti dünyanın her yeri ile iletişim kurabilmeyi anında kolaylaştırıyor. Ücretsiz üyelik hizmeti her ay yenilenen 50 farklı toplantı hakkını tüm işletmelere sunuyor.

Turkcell BİP Meet ayrıcalığı ile Lobi özelliği sayesinde katılımcıları bekletmeye gerek kalmadan toplantı yapılacak odaya kısa sürede alabilmek mümkün hale geliyor. Yapılacak her toplantıya ait özel şifre belirleyebilir, organize ederek toplantıların tek bir noktada yer alması sağlanabilir. İstendiğinde belirli kişilerin toplantıdan çıkarılması da mümkün.

Turkcell BİP Meet Servisi Detayları Nedir?

Turkcell’in yeni sunduğu hizmet ile toplantıya katılım sağlayabilmek için özel bir üyelik açmaya gerek kalmıyor. Paylaşılan toplantı adresine tıklayarak kolaylıkla istenen alana geçiş yapılabiliyor. Ücretsiz üyelik sistemi sayesinde sevdiklerinizle bir araya gelerek video konferans oluşturabilir, iş toplantılarını kısa sürede BİP üzerinden yönetebilirsiniz.

Turkcell’in sevdiklerinizle anında iletişimde kalmanızı sağlayacak servisi BİP Meet masaüstü ya da mobil cihazlar üzerinden kolaylıkla kullanılabilir. İlk defa katılım sağlayacak olanlar için www.bipmeet.com adresi üzerinden ulaşım sağlanabilir ve sistem anında kullanılmaya başlanabilir.

Turkcell’in bu ayrıcalıklı hizmeti dünyanın her yerinden istediğiniz kişi ile bağlantı kurabilmenizi sağlayacak. Ücretsiz üyelik başlatma özelliği sayesinde yalnızca giriş yaparak kısa sürede üye olabilirsiniz. Yalnızca isim ve soyisim girilerek üyelik işlemleri kısa sürede tamamlanır. Turkcell BİP Meet ile kayıt aşaması gerçekleştikten sonra yeni bir toplantı başlatmak mümkün oluyor.

Anasayfa üzerine gelinerek “toplantı başlat” seçeneğine tıklayıp yeni bir toplantı oluşturulabilir. Başka birisini toplantıya katabilmek için paylaşılan bağlantı üzerinden giriş yapmak ya da bağlantı paylaşmak yeterlidir.

Turkcell’in özel bir servisi olan bir BİP Meet ücretsiz olarak kullanılabilir. Üye olduktan sonra 30 gün içerisinde en fazla bir saat uzunluktaki 50 farklı toplantı gerçekleştirilebilir.

BİP Meet servis üyeliği oluşturabilmek için email adresi gereklidir.

Turkcell’in diğer faydalı servisler:

 • Turkcell Arı Kovanı Servisi
 • Turkcell Bizce Servisi
 • Turkcell Dijital Operatör Uygulaması
 • Turkcell Yaani Tarayıcı
 • Turkcell Upcall Bilinmeyen Numara Sorgulama
 • Turkcell Merhaba Umut Servisi
 • Turkcell Zeka Gücü Servisi
 • Turkcell GNC Servisi
 • Turkcell Paycell Servisi
 • Turkcell Haberim Olsun Servisi
 • Turkcell Lifebox Servisi
 • Turkcell Copilot Wi-fi Servisi

Turkcell Bizce Kazandıran Servis

Turkcell Bizce servisi ile onlarca kategoride bedava ürün çeşitli markalara ait indirimler ve kadınlara yönelik mesleki eğitimler dikkat çekiyor. Uygulama içerisindeyken kupon biriktirip bedava internet kazanma şansını yakalayabilirsin. Turkcell Bizce uygulamasını cep telefonuna indirerek uygulama içerisinde her gün belirli oranlarda verilen kuponları biriktirip bedava internete dönüştürmek mümkün.

Turkcell Bizce uygulaması içerisinde paylaş ve indirim kazan özelliğinden faydalanabilirsiniz. İndirim paylaş özelliği ile farklı sektör ve markalarda indirimleri takip edebilir hem de paylaşarak çeşitli fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Turkcell Bizce ile eğlenceli aktiviteler ön plana çıkıyor. Kişiye özel burç yorum haritası Turkcell Bizceden hediye.

Turkcell Bizce uygulaması App Store ya da Google Play üzerinden cep telefonuna indirilebilir. Turkcell kullanıcıları için ücretsiz olarak kullanılmaya başlanabilir. Uygulama içerisinde profil oluşturabilir, yüklenen videoları izleyebilir, yeni videolar yükleyebilirsiniz.

Turkcell GNC Servisi ile Kampanyaları Kaçırma

Turkcell GNC Servisi ile Kampanyaları Kaçırma

Turkcell GNC servisi ile birlikte içerisinde onlarca oyun, challenge ve sürpriz internet paketlerinden yararlanmak mümkün. GNC uygulamasını Android ya da Apple kullanıcıları cep telefonuna uygulama mağazaları üzerinden indirebilir. Sürprizlerle dolu dünyası eğlendiren ve kazandıran uygulama içerisinde sizleri bekliyor.

26 yaş altı tüm Turkcell hat sahipleri cep telefonuna ücretsiz olarak uygulamayı indirerek kullanmaya başlayabilir.

 • Turkcell’in GNC uygulaması cep telefonuna indirildiğinde Çatlat Kazan servisi ile haftada iki kez sürpriz internet, dakikaya da sms ayrıcalığından faydalanılabilir.
 • Turkcell Bastı Kaptı uygulama içi servisi ile her pazartesi günü farklı kategorilerde hediye kazanmak mümkün.
 • Turkcell Genç oyuncuları da unutmuyor. Farklı kategorilerde oyun oynayarak ödül kazanmak mümkün. Turkcell Challenge yarışmaları ile farklı ödüller kazanırken vaktini eğlenceli değerlendirebilirsin.
 • Birbirinden farklı markalara ait onlarca üründe indirim fırsatından yararlanmak Turkcell GNC ile mümkün.

Turkcell GNC 4 İşlem Bol GB Oyunu ile Bedava İnternet Kazan!

Turkcell GNC 4 İşlem Bol GB oyunu oyunseverlerin hem kazandırıyor hem eğlenceli dakikalar sunuyor. GNC uygulaması içerisinden katılım sağlayarak bol bol internet kazanma fırsatını yakala. Uygulama içerisinde dört işlem yarışması bulunuyor. Karşı rakiple eşleşme yapılıp dört işlem sorularına cevap vermeye başlanıyor. İstenen sürede farklı zorluklarla puan toplanıyor. En son toplanan puanlar ile kazanan yarışmacı belli oluyor. Dört İşlem Bol GB oyunu ücretli olarak oynandığında 5 TL ile yarışmaya başlanıyor. Yarışma sonunda oyunu kaybetseniz bile 1 GB internet hattınıza tanımlanıyor.

Turkcell Lifebox Servisi Ayrıcalıkları ile 5 GB Bedava İnternet

Turkcell Lifebox Servisi Ayrıcalıkları ile 5 GB Bedava İnternet

Turkcell Lifebox servisi ile Turkcell’in ayrıcalıklı depolama dünyasından faydalanın. Anılarınız Lifebox uygulaması içerisinde güvenle toplanıyor. Telefon içerisindeki hafızayı kullanmadan özel bir depolama alanı sağlayan Lifebox tüm dosyaları akıllı telefonda, tablette ya da bilgisayarda erişim sağlayabilecek bir alana depoluyor. İstendiğinde depolanan tüm içerikler paylaşılabiliyor. Turkcell, Lifebox uygulaması ile fotoğraf, video, dosyalar ve rehber güvenle saklanabiliyor. İstendiği anda anında ulaşmayı sağlayacak özel bir yedekleme alanı sunan Turkcell Lifebox aylık 6.99 TL ile satın alınabilir. Turkcell Lifebox 52 GB’lık saklama alanı 6.99 TL. Turkcell Lifebox Premium paket 3.99 TL

Turkcell aboneleri iOS ya da Android üzerinden mobil uygulamayı cep telefonuna indirerek şifre ile giriş yapabilir. Lifebox uygulamasına giriş yapan her kullanıcı süresiz ve ücretsiz olarak 5 GB saklama alanı kazanıyor. Bunun yanında ek paket satın alınması istediğinde belirli bir ücret ödenmesi gerekiyor.

Turkcell Lifebox ile Hoşgeldin 5 GB bedava internet paketinden yararlanabilmek için cep telefonunun mesaj kısmı kullanılabilir ya da resmi internet sitesi mylifebox.com üzerinden erişim sağlanabilir. Ardından Hoşgeldin paketi ücretsiz olarak hesaba tanımlanır.

Turkcell Lifebox Hoşgeldin 5 GB ücretsiz internet alanı faydasından yararlanabilmek için;

 • Cep telefonunun mesaj kısmına Lifebox yazıp 2200’a kısa mesaj olarak gönderilmesi yeterlidir. Geri bildirim mesajının ardından ücretsiz internet kullanılmaya başlanabilir.

Ayrıca Turkcell Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyaları 2022 Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Turkcell Copilot Wi-fi Servisi ile Araç İçi İnternet Keyfini Yakala

Turkcell copilot wi-fi uygulaması ile araç içinde internet keyfini kaliteli seviyede yaşayın. Sizin ve sevdiklerinizin araç içinde dikkatin dağılmasını engelleyecektir. Turkcell copilot wi-fi özelliği artık cep telefonunda. Araca dair belirli soruların tespit edilebilmesi, motor arıza ya da lastik sorununun giderilebilmesi için rehberlik edecek bir uygulama.

Araç park edildiği anda konumu değiştirildiğinde, motor çalıştırıldığında ya da herhangi bir şekilde araç sarsıntısı yaşandığında sesli arama özelliği ile cep telefonuna anında bilgilendirme alınır. Ardından aracın bulunduğu konum harita üzerinden takip edilmeye başlanabilir. Araç için yapılacak bakım işlemleri, lastik bakımı, kasko sigortası ya da şoför hizmetleri için indirimli fırsatlar sunuluyor. Turkcell tarafından sunulan copilot wi-fi tarifesi satın alındıktan sonra mobil uygulama üzerinden araç eşleştirmesi yapılabilir. İstendiğinde birden çok araç eşleştirilebilir. Tüm araçların bilgileri tek bir noktada görülebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.