Web Tekno Haber

Turkcell Bir Tıkla Ayırt, Mağazadan Al 5 GB İnternet Kazan Kampanyası

Turkcell Bir Tıkla Ayırt, Mağazadan Al 5 GB İnternet Kazan Kampanyası

Turkcell Bir Tıkla Ayırt, Mağazadan Al 5 GB İnternet Kazan Kampanyası kapsamında Turkcell Pasaj’dan ayırtılıp satın alınan ürünlere karşılık 5 GB hediye internet kazanılır. Turkcell Bir Tıkla Ayırt, Mağazadan Al 5 GB İnternet Kazan Kampanyası Turkcell’in abone sayılarını artırmak için hazırladığı bir kampanyadır ve kazanılan internetin kullanım süresi 1 haftadır. Kampanyadan yararlanabilmek için Turkcell Pasaj’dan kontratlı bir ürün seçmek ve sonrasında 2 gün içerisinde mağazadan bu ürünü teslim almak yeterlidir. Ürünlerin en yakın Turkcell mağazasından teslim alınmasına olanak tanınır. Ürünün satışı ile ilgili bütün işlemler tamamlandıktan 5 gün sonra 5 GB internet tanımlanır.

Turkcell Bir Tıkla Ayırt, Mağazadan Al 5 GB İnternet Kazan Kampanyasından Kimler Yararlanabilir?

turkcell firsatlari

Turkcell online ayırtılıp mağazadan teslim alınan ürüne karşılık 5 GB internetin kazanıldığı kampanyaya katılabilecekler, bütün Turkcell aboneleridir. Faturalı veya faturasız olması, yeni ya da eski abone olması fark etmeksizin bütün Turkcell aboneleri hediye 5 GB internet kazanmak için Turkcell Pasaj’dan online ürün ayırtabilir. Ayırtılan ürünün stoğunun olduğu bütün mağazalarda bu kampanyadan yararlanabilmek mümkündür.

Ayrıca Gnctrkcll uygulaması indirene 1 GB hediye internet bilgilerine de bakabilirsiniz.

Turkcell Bir Tıkla Ayırt, Mağazadan Al 5 GB İnternet Kazan Kampanyası Katılım Kriterleri Nelerdir?

Turkcell mağazadan ürün ayırtıp 5 GB internet kazanılan kampanyanın katılım detayları aşağıdaki gibidir:

 • Kampanyanın geçerlilik süresi içerisinde yapılan ayırtma işlemleri için geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında seçili ürünler kontratlı şekilde alındığında, hediye internet kazanma hakkı doğar.
 • Ödenecek olan taksit tutarları, faturanın kesim tarihine bağlı olarak farklılık gösterebilir.
 • Ayırtıldığında hediye internet kazanma şansı veren ürünler stoklar ile sınırlıdır. Turkcell’in bu kampanyasından doğan hakların diğer kampanyalar ile birleştirilerek kullanılması mümkün değildir.
 • Yapılan alışverişin kampanya kapsamına girebilmesi için bir tıkla mağazada veya hemen ayırt mağazadan al seçeneklerinden biri ile ayırtma işlemlerinin yapılmış olması gereklidir.
 • Turkcell’in web sitesi üzerinden satılan ve Mağazadan Teslimat seçeneği ile alınan ürünler, kampanya kapsamında hediye internet kazanma hakkı doğurmaz.
 • Mağazadan hemen teslim seçeneği her üründe yoktur. Sadece bu seçeneğin olduğu ürünler ile hediye internet kazanabilmek mümkündür. Kampanyaya katılım sağlanamasa da mağazadan teslim özelliği olmayan bir ürünün alınması için adrese teslim seçeneğinin kullanılması gereklidir.
 • Kampanya kapsamında ayırtılabilecek olan ürünler ile ilgili Turkcell’in değişiklik yapma hakkı saklı tutulur.
 • Ayırtma işlemi yapıldığında, kullanıcı adına 2 gün süre ile ürün rezerve edilir. Mağazada 2 gün boyunca başka birine ürünün satışı yapılmaz. Ancak bu 2 gün içerisinde ayırtma işlemini yapan birey eğer ürünü teslim almaya gelmezse, bu durumda rezervasyon iptal olur.
 • Hediye 5 GB internetin bireyin hattına tanımlanması için ayırttığı ürünü mağazadan teslim alması ve kontratlı satışın üzerinden 5 gün geçmesi gereklidir. Bu süreçte hediyenin başka kampanya ile birleştirilmesine izin verilmez.

Turkcell Bir Tıkla Ayırt, Mağazadan Al 5 GB İnternet Kazan Kampanyası Başvurusu Nasıl Yapılır?

Turkcell ürün ayırtma ile hediye internet kazanma kampanyasına katılmak için başvuru yapılabilecek bir kanal yoktur. Kampanyaya katılım sağlamak için Turkcell Pasaj üzerinden seçili ürünlerin öncelikle ayırtılması ve sonrasında 2 gün içerisinde mağazaya giderek ürünün teslim alınması gereklidir. Bu işlem yapıldıktan ve kampanya şartları sağlandıktan sonra herhangi bir ek işlem yapılmasına gerek olmadan Turkcell abonesinin hattına haftalık 5 GB hediye internet tanımlanır.

Turkcell Bir Tıkla Ayırt İşlemi Nasıl Yapılır?

Turkcell Pasaj’dan ürün ayırtmak için izlenmesi gereken adımlar aşağıda verilmiştir:

 • https://www.turkcell.com.tr/pasaj/ adresine giriş yapılmalıdır.
 • Turkcell Pasaj üzerinden sunulan farklı kategorilerdeki ürünler açılan sayfada yer alır. Bu sayfadan almak istenen ürün bulunmalıdır.
 • Ürünün sayfasına gidildiğinde renk ve özellikleri seçilerek ödeme seçenekleri belirlenmelidir.
 • Ardından Mağazadan Teslimat butonuna tıklanmalıdır. Turkcell hesabına giriş yaparak mağazadan teslimat olacak şekilde ürün ayırtılmalıdır.
 • Ayırtma işlemi yapıldıktan sonra mağazaya gidilmeli ve mağazada ödeme yaparak ürün teslim alınmalıdır. Turkcell Bir Tıkla Ayırt, Mağazadan Al 5 GB İnternet Kazan Kampanyası kapsamında ürünün teslim alınması ile beraber kampanyanın başlatılması için 5 gün beklenir.

Ayırtma işlemi yapıldıktan sonra maksimum 48 saat içerisinde ürünün mağazadan teslim alınabilmesi mümkündür. Ürünün son teslim alınabileceği saat ile ilgili bilgilendirme, ürün ayırtıldıktan sonra Turkcell abonesine e-mail olarak gönderilir. Tarih ve saat olarak ürünün son teslim bilgileri yer alır. Bu süre içerisinde ürün teslim alınmazsa rezervasyon talebi iptal edilmiş olur.

Turkcell Pasaj’dan Ayırtılan Ürünü Almaktan Vazgeçilirse Ne Olur?

Turkcell Pasaj’dan rezerve edilen üründen vazgeçilmesi durumunda hediye 5 GB internetten yararlanılamaz. Hediye internet kampanyası, Turkcell Pasaj’dan ürünü ayırttıktan sonra mağazaya giderek ürünü teslim alan ve geri iade etmeyenler içindir. Ürünün ücreti mağazadan teslim alırken ödenir. Bu nedenle Turkcell Pasaj’dan ürün ayırtıldığında kontrat yapılmış olmaz. Ürün ayırtıldıktan sonra eğer almaktan vazgeçilmişse mağazaya gidilmemelidir. Ayrıca vazgeçildiğinin Turkcell’e bildirilmesi gereklidir. Turkcell’e ürünü almaktan vazgeçildiğinin bildirilebileceği yöntemler şu şekildedir:

 • 532 aranarak ayırtılmış olan ürünü almak istenmediği söylenmelidir. Bunun için sipariş numarası ve ürünü ayırtan Turkcell abonesinin abonelik bilgileri gibi ek bilgiler talep edilebilir.
 • Turkcell’in web sitesinden soru talep formu doldurulmalıdır. Online Alışveriş Yardım menüsüne giriş yapıldıktan sonra açılan sayfadaki form eksiksiz doldurulmalıdır. Formda ad soyad, telefon numarası, e-posta adresi, konu başlığı, sipariş numarası ve mesaj bölümü yer alır. Konu kısmı Cihaz-Aksesuar Sipariş İptal Talepleri olarak işaretlenmelidir. Gönder butonuna tıklandıktan sonra sipariş iptali gerçekleşir.

Turkcell Bir Tıkla Ayırt, Mağazadan Al 5 GB İnternet Kazan Kampanyası Geçerlilik Süresi Nedir?

Turkcell bir tıkla mağazadan ayırtarak 5 GB internet kazanılan kampanyanın süresi, 15 Haziran 2021 tarihi ile 15 Temmuz 2021 tarihleri arasındadır. Bu tarihler arasında Turkcell Pasaj üzerinden ürün ayırtıp sonrasında gidip mağazadan ürünü alanlara 1 hafta geçerli olacak 5 GB hediye internet verilir. Hediye internet sadece yurt içi kullanımlarda kullanılabilir.

Turkcell fatura kesim tarihi değiştirme detaylarını da inceleyebilirsiniz.

Turkcell Bir Tıkla Ayırt, Mağazadan Al 5 GB İnternet Kazan Kampanyası Kapsamında Alınabilecek Ürünler Nelerdir?

turkcell fiber internete nasil basvuru yapilir

Turkcell hediye internet kazandıran online ayırtılabilecek ürünler, Turkcell tarafından belirlenir. Turkcell Pasaj üzerinden ürünlere ulaşabilmek ve ayırtma işlemi yapabilmek mümkündür. Ürünler Turkcell Pasaj üzerinden kontratlı şekilde satılır. Akıllı telefondan akıllı saate kadar farklı kategorilerde çok sayıda ürün Turkcell Pasaj üzerinden rezervasyona sunulur. Mağazadan teslim almak üzere ayırtılacak ürünler ile ilgili bilinmesi gerekenler ise şöyledir:

 • Bir tıkla ayırtılan ürünler için herhangi bir kargo parası ödenmez. Ürünler ücretsiz kargo ile mağazaya ulaşır.
 • Turkcell Pasaj üzerinden ürünler ayırtıldığında, 1 iş günü içerisinde ürünler kargoya verilir.
 • Mağazadan herhangi bir ek ücret ödemeden kontratıyla beraber ürünler teslim alınır.
 • Aynı gün teslimat seçeneği vardır.
 • Turkcell Pasaj üzerinden ayırtılan ürünlerde 2 sene Turkcell Pasaj garantisi bulunur. Ürün ile ilgili kullanıcı hatası kaynaklı olmayan herhangi bir sorun yaşandığında, Turkcell ile iletişime geçerek garanti kapsamında hizmet alınmalıdır.
 • Turkcell Bir Tıkla Ayırt, Mağazadan Al 5 GB İnternet Kazan Kampanyası kapsamında ayırtılarak alınabilecek ürünler yerli üretimdir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Yusuf dedi ki:

  Çok iyi

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.