Web Tekno Haber

Turkcell Biz Nedir? Ekip Kur Bedava İnternet Kazan!

Turkcell Biz Nedir? Ekip Kur Bedava İnternet Kazan!

Turkcell Biz ile ekip kurarak bedava internet kazanma kampanyası hazırladı. Kampanya kapsamında Turkcell Biz sayesinde grup kuran aboneler bedava internet kazanacak. Turkcell internet kampanyaları bağlamında sunulan bu kampanyadan sadece Turkcell aboneleri yararlanabilecek. Aboneleri internetsiz kalmasın diye her geçen gün yeni kampanyalar düzenleyen Turkcell ise abonelerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Turkcell Biz Nedir?

turkcell biz nedir

Turkcell Biz, Turkcell abonelerinin sevdikleri ya da arkadaşları ile en az 2 kişi en fazla 5 kişilik ekip oluşturarak indirim kazanabileceği bir platformdur. Ayrıca Turkcell Biz ile ekip içi konuşma ücretsiz olduğu gibi 25 yaş altı gençlere her ay 2 GB bedava internet verilecektir.

25 yaş altı gençlere ek ücretsiz 2 GB hediye internet veren Turkcell, ayrıca 65 yaş üstü akıllı fatura paketini ücretsiz olarak tanımlayacaktır. Turkcell Biz ekibine katılmak için aboneler, sevdiklerini Turkcell’e davet ettiklerinde kullandıkları faturalı paketlerinde 12 ay boyunca  %10 indirim ile yararlanabilecektir.

Turkcell Biz Ekibi Nasıl Oluşturulur?

Turkcell Biz ekibini kurabilmek için Turkcell mağazalarına gitmek, Turkcell resmi web sitesine girmek ya da Dijital Operatör uygulamasını kullanmak gereklidir. Bu platformlar üzerinden, Turkcell bireysel faturalı hat sahipleri hiçbir sorun yaşamadan Biz ekiplerini oluşturabilmektedir. Turkcell Dijital Operatör uygulamasına giriş yaptıktan sonra “Turkcell Biz” linkine tıklanır. Açılan sayfada “Ekip Oluştur” adımını takip ederek aboneler, ekiplerine dahil etmek istedikleri kişilerin numarasını ekleyebilirler.

Turkcell Biz ekibini oluşturmanın adımları sırası ile aşağıdaki gibidir;

 • Turkcell Dijital Operatör uygulamasına giriş yapılır.
 • Turkcell Biz linkine basılır.
 • Aboneler, açılan sayfadan “Ekip Oluştur” linkine tıklamalıdır.
 • Ekibe dahil etmek istedikleri kişilerin numarası girilir ve “davet gönder” tuşuna basılır.
 • Bu işlemlerin sonrasında Turkcell tarafından karşı tarafa onay mesajı gönderilecektir.
 • Eğer kişi işlemi onaylarsa artık abonenin ekibidir, kabul edilir ve aboneler ekiplerindeki kişiler ile ücretsiz konuşabilmek imkanına sahip olacaklardır.
 • Turkcell Biz ekibi oluşturma işlemi sonrası karşı taraf ekibe dahil olduğunda aboneler her ay 2 GB bedava internet kazanacaktır.

Turkcell’den Dakikaları İnternete Çevirme Kampanyası bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Turkcell Biz Kampanyası Detayları Nelerdir?

Turkcell Biz Kampanyası’nın esasları aşağıdaki gibi verilmiştir:

 • Turkcell Biz Kampanyası’ndan Turkcell bireysel faturalı hat sahipleri yararlanabilmektedir.
 • Turkcell Biz ekibini kurmak için aboneler Turkcell bayilerine gidebilir, Turkcell web sitesini ziyaret edebilir veya Turkcell Dijital Operatör uygulamasını kullanabilirler.
 • Turkcell Biz ekibini doğru bir şekilde kuran aboneler, kullandıkları tarifelerden indirim kazanacaktır.
 • Turkcell Biz Kampanyası kapsamında 25 yaş altı gençler ekip kurduğunda bu aboneler her ay 2 GB cepten internet kazanacaktır.
 • Turkcell Biz Kampanyası’ndan kazanılan 2 GB cepten internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Turkcell Biz Kampanyası kapsamındaki 2 GB internetin üçüncü şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Turkcell, Turkcell Biz Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

Turkcell Hediye Havuzu Nedir?

Turkcell Hediye Havuzu, Turkcell’in aboneleri için oluşturmuş olduğu hediye platformudur. Platforma Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden giriş yapılır. Havuzun içerisinde, daha önce almış oldukları hediyeleri ve paketleri görebilir ve geçmişteki hediyelerine veya paketlerine göre kendilerine en uygun hediyeyi seçebilirler. Turkcell internet kampanyaları kapsamındaki Hediye Havuzu’nda hediyeleri abonelerin kendisi seçer. 30 gün içerisinde birden fazla kez katılım sağlanabilir ve aboneler dakika, SMS veya internet gibi faydaları seçmekte özgürdürler.

Turkcell Hediye Havuzu Kampanyası’ndan Nasıl Yararlanılır?

Turkcell Hediye Havuzu Kampanya’sına katılmak için Turkcell’in belirlemiş olduğu şartları yerine getirmek gerekir. Bu şartlar sağlandığında hediye seçimleri otomatik olarak tanımlanacaktır. Seçimler ve kullanımlar Dijital Operatör uygulaması Hediye Havuzu üzerinden sağlanır. Kampanyaya katılmak tamamen ücretsizdir ve kazanılan faydaları kullanmak için veya kampanyaya katılmak için aboneler, HAK KULLAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirler. Kampanyayı iptal etmek ise mümkündür ve iptal işlemi için müşteri hizmetleri aranmalıdır.

Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet Kampanya Katılım Şartı

Hediye Havuzu Bedava İnternet’e katılım şartı, bireysel faturalı Turkcell ses hattı abonesi olan, Turkcell faturalıya yeni tesis veya ödeme tipi değişikliği ile gelen müşteriler, “Hediye Havuzu Kampanyası” ile yeni bir tarife paketine geçtikleri anda hediye kataloğundan hediye seçim hakkı kazanacaklardır. Hediye Havuzu’ndan seçim hakkı kazanmayan aboneler Dijital Operatör uygulaması üzerinden kampanyaya katılım sağlayamaz. Hediye seçim hakkı kazanan Turkcell aboneleri ise Turkcell tarafından gönderilen mesaj ile bilgilendirileceklerdir.

Turkcell Hediye Havuzu Kampanyası Verilen Faydalar

turkcell hediye havuzu kampanyasi

Turkcell Hediye Havuzu kapsamında verilen faydalar şu şekildedir:

 • Bireysel faturalı Turkcell ses hattı abonesi olan, Turkcell faturalıya yeni tesis veya ödeme tipi değişikliği ile gelen müşteriler, “Turkcell Hediye Havuzu Kampanyası” ile yeni bir tarife paketine geçtikleri anda hediye kataloğundan hediye seçim hakkı kazanırlar.
 • Yeni tarife paketine geçildiğinde abonenin Turkcell’de geçirdiği kesintisiz abonelik süresi hesaplanır. Süreye göre aşağıda süresi ve içeriği belirtilen 6 ay içerisinde istedikleri zaman kullanabilecekleri yurt içinde geçerli hediye seçenekleri abonelere otomatik olarak sunulur:
 • Abone son 10 yıldır ya da daha uzun süredir kesintisiz olarak Turkcell abonesi olmaya devam ediyorsa 3 adet Haftalık 2 GB paketi; 3 adet 30 günlük 500 dakika paketi; 3 adet 30 günlük 1000 SMS paketi; 3 adet Haftalık 5 GB sosyal medya paketleri arasından istediğini seçme hakkına sahiptir.
 • Abone Turkcell’e yeni tesis ile geldiyse, ödeme tipi değişikliği ile bireysel faturalıya geçtiyse veya 10 yıldan daha kısa süredir kesintisiz olarak Turkcell abonesi olmaya devam ediyorsa: 3 adet Haftalık 1 GB paketi; 3 adet 30 günlük 200 dakika paketi; 3 adet 30 günlük 500 SMS paketi; 3 adet Haftalık 2 GB sosyal medya paketlerinden birini seçme hakkına sahiptir.
 • Sosyal medya paketi Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter yönlerinde geçerlidir.

Turkcell Uzaktan Eğitim Yakından Eğlence Kampanyası detaylarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet Kampanyası Detayları

Turkcell Hediye Havuzu Kampanyası detayları aşağıdaki gibidir:

 • 04.2020 tarihi itibarıyla bireysel faturalı Turkcell ses hattı abonesi olan veya Turkcell faturalıya yeni tesis veya ödeme tipi değişikliği ile gelen müşteriler, “Hediye Havuzu Kampanyası” ile yeni bir tarife paketine geçtikleri anda hediye kataloğundan hediye seçim hakkı kazanmaktadırlar.
 • Fatura kesiminde olacak şekilde yapılan paket değişiklikleri için kazanılan hediyeler geçiş talebi ile abone hattına tanımlanır.
 • Hediye seçimi 15 gün içerisinde yapılmalıdır.
 • Hediye seçimi yapılmaz ise bir sonraki seçim hakkı 6 ay sonra yapılacak bir geçişte kazanılabilir. Hediye seçimi yapılmış ise seçim yapıldıktan 6 ay sonra yapılacak bir geçiş ile yeni seçim hakkı kazanılabilir. Hediye paketlerin kullanılabilmesi için Dijital Operatör Uygulaması içerisindeki Hediye Havuzu sayfasından aktivasyon gereklidir.
 • Hediye kullanımı SMS ile de yapılabilir. HAK KULLAN yazıp 2200’a göndermek yeterlidir.
 • Söz konusu Turkcell internet kampanyasından kazanılan hediyeler 30 günde bir kez kullanılabilir.
 • Avantajlı Turkcell’li Kampanyası’ndan yararlanabilir durumda olan müşteriler bu süre içerisinde Hediye Havuzu Kampanyası’ndan yararlanamaz.
 • Hediye kullanımı yapan abonelerin bir fatura dönemi içerisinde seçmiş oldukları hediye paketindeki kullanım hakları bittikten sonra veya kampanya süresinin bitiminde, hatlarında başka bir paketleri yoksa kullanımları mevcut tarifesinden ücretlendirilir.
 • Ücretlendirme periyodu konuşma için 6 saniye, internet için 1 KB’dir.
 • Paket içindeki kullanım hakları üçüncü şahıslara transfer edilemez.
 • Paket dönemi sonuna kadar kullanılmayan haklar bir sonraki döneme devretmez.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.