Web Tekno Haber

Turkcell Bizce ile Kupon Biriktir Bedava GB Kazan Kampanyası

Turkcell Bizce ile Kupon Biriktir Bedava GB Kazan Kampanyası

Turkcell Bizce kuponları ile bedava GB kazanmak için ilk adım Bizce uygulamasına sahip olmaktır. Bizce uygulaması sayesinde kupon biriktirmeye başlayan Turkcell’in kadın müşterileri bu kuponları biriktirerek GB kazanmaya başlar. Birikmiş kupon sayılarına göre Turkcell tarafından hediye edilecek GB sayısı belirlenir. Turkcell Bizce ile birikmiş olan kupon sayısı ne kadar fazla ise o kadar fazla GB kazanma şansı elde etmiş olunur.

Turkcell Bizce Nedir, Ne işe Yarar?

turkcell bizce ne ise yarar

turkcell bizce firsatlari

Bizce uygulaması nedir, sorusu son zamanlarda Turkcell kullanıcıları için merak edilen sorular arasındadır. Turkcell’in yaratmış olduğu Bizce uygulaması kadınlara yönelik bir uygulamadır. Turkcell kullanıcısı olan kadınların ekonomiye katılımları, kendilerini istedikleri yönde veya hayal ettikleri alanlarda geliştirmeleri, bunları yapmak için ihtiyaç duyulan bilgilere ulaşımlarını sağlamak için kurulmuş bir uygulamadır. Bu uygulamayı kullanırken kadınlar, sadece atılım ve kendilerini istedikleri yönlerde geliştirmek ile kalmaz aynı zamanda Bizce uygulaması sayesinde avantajlı ayrıcalıklara ve sürpriz hediyelere sahip olurlar.

Bizce uygulaması içerisinde yüzlerce eğitici videolar bulunmaktadır. Kadınlar bu videolar ile istedikleri veya hayallerini kurdukları alanlarda eğitimler alabilir, bilgi sahibi olabilirler. Kadınların girişimci ve atılımcı olabilmeleri için destek sağlayan bu uygulama mesleki eğitimler vermesinin yanı sıra kadınların kazanç sağlamasında da yardımcı oluyor.

Kadınların el emeği ile oluşturduğu her türlü eşyalar veya aksesuarlar bu platform üzerinden satışa sunulabiliyor. Yani kadınlar el emeklerini satma avantajı ile ek gelir elde etmiş oluyorlar ve istedikleri herhangi bir ürünü de bu platform üzerinden satın alabilmektedirler.

BİP’ten Mesaj Gönder 1 GB İnternet Kazan bilgilerine de bakabilirsiniz.

Turkcell Bizce Uygulamasını İndirmek

Bizce uygulamasına sahip olmak için yapılması gereken tek şey: uygulamayı indirmek. Uygulama Google Play Store ve Apple Store’da mevcut. Kullandığınız telefona göre bu iki Store’dan “Turkcell Bizce” yazarak uygulama indirilir ve üyelik oluşturulur. Bu aşamadan sonra ise kuponlar birikmeye başlar. Uygulamanın keşfet kısmından kadınlar kendi istedikleri alanları bulabilir ve o alanlara yönelebilirler.

Bu alanlarda Turkcell Bizce uygulaması tarafından hazırlanan videolara sınırsız erişim sağlanır. Ancak videolar sadece uygulama üzerinden izlenebilir. Yani indirilemez veya internet kapalı iken izlenilemez.

Bizce ile Kupon Biriktir Kampanyası

Turkcell Bizce ile Kupon Biriktirme günlük yüklenen kuponlar ile sağlanır. Uygulamaya giriş yapılan her gün için kupon kazanılır. Bizce ile kupon biriktirme kampanyası 06.03.2020 tarihinde başlamıştır ve 30.06.2020 tarihinde bon bulacaktır. Bu tarihler arasında uygulamadan her gün kupon kazanılır ve bu kuponlar bedava GB kazandırır. Kupon sayılarına göre kazanılabilecek olan bedava GB, aşağıdaki gibidir:

 • 15 kupon = 2 GB günlük internet;
 • 30 kupon = 3 GB 3 günlük internet;
 • 45 kupon = 5 GB günlük internet;
 • 60 kupon = 2 GB haftalık internet.

Birikilen kuponları görmek veya kupon biriktirmeye başlamak için bizce mobil uygulaması üzerinden “kupon biriktir kampanyası” sayfasına girerek birikmiş kuponlar görüntülenebilir ve kupon biriktirmeye başlanabilir. Kullanıcılara verilecek olan toplam kupon sayısı ise günlük olarak Turkcell tarafından belirlenir. Ve kullanıcı günlük 1 kupon alma hakkına sahiptir. Uyguluma içerisinden Turkcell’in sağlamış olduğu ek kampanyalar sayesinde Bizce kullanıcıları ek kupon kazanabilirler.

Kampanya kapsamı içerisinde Turkcell tarafından belirlenmiş baremlere ulaşan kullanıcılar istedikleri takdirde faydayı kullanabilirler. İstemezlerse de kuponlarını biriktirmeye devam edip daha fazla GB kazanabilirler. Ulaşılmış olan her bir faydadan Bizce kullanıcıları ayda yalnızca bir kez yararlanabilir. Faydaların ise katılım sınır vardır. Bu sınır şu şekildedir:

 • 2 GB günlük internet = 200.000 katılım;
 • 3 GB 3 günlük internet = 100.000 katılım;
 • 5 GB günlük internet = 50.000 katılım;
 • 2 GB haftalık internet = 25.000 katılım.

Fayda hediyeler bittiğinde tekrar yenilenmez ve internet kullanımları var ise kullanıcıların internet paketleri üzerinden yoksa da ücretlendirme yapılarak karşılanır. Kampanya kapsamında verilen hediyeler bir sonraki günlerde veya saklayıp kullanma hakları yoktur. Ve hediyeler yalnızca yurtiçi kullanıcılara verilir.

Turkcell Bizce uygulaması sayesinde kupon biriktirmeye başlamak süreli bir işlemdir. Bu süre zarfında birikmiş olunan kuponları kullanıcı istediği bir fayda hediyesine dönüştürebilmektedir. Kampanya süresi bittiğinde ise kuponlarını kullanmayan kullanıcılar kuponlarını kullanamaz.

Turkcell Bizce Ücretli Mi?

Bizce uygulaması paralı mı, sorusu uygulamayı kullanmak isteyenler arasında merak edilen bir konudur. Turkcell Bizce uygulaması kadınların girişimci ruhlarını ortaya çıkarmaları, istedikleri mesleki eğitimlerini almaları ve el emeklerini kazançlara dönüştürebilmesi için oluşturulmuş bir uygulamadır. Bu nedenle uygulama ücretli değildir. Uygulama ücretsiz bir şekilde App Store veya Google Play Store mağazalarından indirilir. Kayıt olma işleminde de kullanıcılardan herhangi bir ücret alınmaz. Bizce uygulamasına katılmak isteyen kadınlar ücretsiz bir şekilde hem uygulamayı indirir hem de Bizce’ye üye olur.

Kampanyayı İptal Etmek

turkcell bizce kampanyasi

turkcell bizce kampanya iptali

Bizceden kazanılan kampanyaları sonlandırmak SMS yani mesaj üzerinden yapılır. Kullanıcı kampanyayı yani kazanmış olduğu bedava GB haklarını kullanmak istemez ise iptal etme gibi özgürlükleri vardır. Kampanya eğer kullanılmak istenmeyip iptal edildiğinde bir daha aynı kampanyadan yararlanılmaz. Kazanılan bedava GB interneti kuponlar faydaya dönüştürüldüğünde başlamış olur. Bu kuponları kullanmak tamamen kullanıcıya bağlı bir durumdur. Ertelenemez ve iptal edildiğinde bir daha kullanılamaz. Kampanyayı iptal etmek için;

 • 2 GB günlük iptali için = IPTAL KUPON GUNLUK 2GB;
 • 3 GB 3 günlük iptali için = IPTAL KUPON 3GUNLUK 3GB;
 • 5 GB günlük iptali için = IPTAL KUPON GUNLUK 5GB;
 • 2 GB haftalık iptali için = IPTAL KUPON HAFTALIK 2GB;

yazarak Turkcell’in bilgilendirme mesajlarındaki numaraya göndermek yeterli olacaktır. Bu mesajların ardından kampanya iptal olur ve yararlanılmaz.

Turkcell Sürpriz Nokta Taktikleri Bedava İnternet 2020 hakkında detayları inceleyebilirsiniz.

Kimler Faydalanabilir?

Turcell Bizce uygulamasını kullanabilecek kişiler için bir sınırlama yoktur. Bizce uygulaması kadın kullanıcılar için oluşturulmuş bir platformdur. Onların istedikleri alanlara yönelmeleri ve girişimci bir kişiliğe sahip olmalarına yardımcı olabilmek için oluşturulmuştur. Bu nedenle uygulama hem ücretsiz hem de sınırsızdır. Yani, Turkcell kullanan veya Turkcell kullanmayıp başka bir operatör kullanan herkes Bizce uygulamasını kullanmakta özgürdür. Turkcell, bu konuda sadece kendi kullanıcılarına değil Türkiye’deki bütün kadınlara geniş bir imkân sunmaktadır. Tukcell’li olsun veya olmasın Bizce uygulamasını kullanmak isteyen bütün kadınlar uygulamayı indirerek Bizce dünyasına katılabilirler. Turkcell’li olmayan kullanıcılar için de uygulama ücretsizdir ve ücretsiz kayıt olunur.

Ancak kupon biriktirerek bedava GB kazanma hakkını sadece Turkcell kullanan kullanıcılar yararlanabilir. Farklı bir operatör kullanan ve Bizce uygulamasını kullanan kullanıcılar Turkcell’in yaratmış olduğu hediye kazanma platformlarında yer alamaz. Sadece eğitimlerini alabilir, ücretsiz video izleyebilir ve atılımcı rolü üstlenerek el işi yaptıklarını satma veya alma hakkına sahip olurlar.

Bizce Uygulamasını İptal Etmek

Turkcell Bizce’yi iptal etmek için uygulamayı telefondan kaldırmak yeterli olur. Bizce üyeliğine son vermek isteyenlerin ayrı olarak yapacakları herhangi bir şey yoktur. Kullanıcı bilgileri Turkcell tarafından saklı tutulur ve paylaşılmaz. Uygulamaya tek seferlik olmak üzere telefon numarası ile giriş yapılmaktadır. Bunun dışında herhangi bir ücretlendirme de olmayacağı için uygulamayı iptal etmek için sadece uygulamayı telefondan kaldırmak yeterlidir. Kullanıcının bilgileri saklı kalır ve kullanıcı Turkcell Bizce uygulamasını tekrar kullanmak istediğinde kaldığı yerden devam edebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.