Web Tekno Haber

Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası

Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası

Turkcell’den Bol GB Tanışma Seti Kampanyası Turkcell’e yeni abone olacak hazır kart kullanıcıları için geçerlidir. Turkcell 2020 yılı itibari ile Turkcell’e gelenlere ve hali hazırda Turkcell abonesi olan müşterilerine bol bol GB ve türlü hediyeler vermektedir. Son çıkarmış olduğu bu kampanya ile Turkcell’den hazır kart alacak olan müşteriler Turkcell Bol GB kampanyası sayesinde internet kazanabilecekler.

Turkcell Bol GB Tanışma Seti Nedir?

turkcell bol gb firsatlari

Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası, Turkcell’den yeni bir ön ödemeli hat alacak bireysel hat sahipleri için geçerli bir kampanyadır. Kampanyaya katılan abonelere 30 gün boyunca geçerli olacak 750 dakika konuşma, 250 SMS kullanımı ve 25 GB cepten internet hediyesi verilecektir. Yeni alınan ön ödemeli hat bu hediye ile açılacaktır. Devamında ise yeni hazır kart aboneleri 120 gün yani 4 ay boyunca 20 GB hediye internet kazanma fırsatı elde edebilecekler.

Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet Kampanyası bilgilerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Turkcell Bol GB Tanışma Seti’nden Nasıl Yararlanılır?

Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası’ndan yararlanmak için ekstra bir işlem yapmaya gerek yoktur. Turkcell’den ön ödemeli yeni hat alacak müşteriler Turkcell mağazaları aracılığı ile bu işlemi gerçekleştirmelidir. Ardından hat kullanıma açıldığında hediye faydalar hatta tanımlanır. Başvuru SMS’i, Turkcell mağazalarındaki görevlilerin vermiş olduğu talimata göre yapılır ve tamamen ücretsizdir. Kampanyaya katılmak için yeni hazır kart aboneleri ücret ödemezler.

Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası’nı İptal Etmek

Turkcell Bol GB Tanışma Seti’ni iptal etmek için ücretsiz kısa mesaj gönderilir. Turkcell’den ön ödemeli bireysel hazır kart sahibi olacak kişiler kampanyaya katılım sağlamış olur. Fakat kampanya faydalarında yararlanmak istemez ise kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir. Açılış anında hediye edilen faydayı iptal etmek için IPTAL BOL GB TANIŞMA; yüklemeye bağlı kazanılan faydayı iptal etmek için ise IPTAL BOL GB TANISMA HEDIYE yazıp 2200’a ücretsiz kısa mesaj göndermek yeterlidir. Mesaj ile iptal yapmak istemeyen yeni hazır kart aboneleri Turkcell müşteri hizmetlerini arayabilir veya Turkcell mağazalarına giderek iptal işlemini gerçekleştirebilirler.

Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası Detayları

Turkcell Bol GB Tanışma Seti Kampanyası’nın detayları aşağıdaki gibi verilmiştir:

 • Turkcell’den yeni bir ön ödemeli hat almak isteyen bireysel müşterilere özel Bol GB Tanışma Seti Kampanyası sunulmaktadır.
 • Bol GB Tanışma Seti alarak Turkcell hazır kartlı olan abonelerin hatları 30 gün boyunca kullanabilecekleri her yöne 750 dakika konuşma, 250 SMS kullanımı ve 25 GB cepten internet hediyesi ile açılacaktır. Bu kampanyadan yararlanan müşteriler, ayrıca hatlarının açılışını takip eden 120 gün boyunca hatlarına aylık tek seferde 34 TL ve üstü TL yüklemelerinde veya 34 TL ve üstü tutarda Pos kanalından paket satın aldıkları aylarda hatlarına o ay için 30 gün boyunca geçerli 20GB internet hediyesi yüklenecektir.
 • Aboneler Turkcell Bol GB hediye internet faydasından 30 günde maksimum 1 kez, kampanya süresi olan 120 gün boyunca maksimum 3 kez faydalanabilecektir.
 • Hediye paket 30 gün içinde birden fazla alınamaz, yurt içi kullanımlarda geçerlidir. Kampanya kapsamındaki faydalar üçüncü şahıslara transfer edilemez.
 • Paket kapsamındaki dakika, SMS ve internetin ticari amaçlı kötüye kullanımından şüphelenilmesi durumunda Turkcell ilgili numaraları kampanyadan çıkarmak, kampanya hakkını kısıtlama hakkını saklı tutar.
 • 30 gün içinde kullanılmayan kampanya kapsamında sunulan faydalar bir sonraki döneme devretmez.
 • Paket kapsamındaki faydalar yurtdışında kullanılamaz. Özel servis numaraları paket kapsamında aranamaz.
 • Kampanya kapsamında sunulan dakikaların kullanımında ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. Kampanya süresinin bittiği ya da 30 günlük süre içerisinde kampanya kapsamında sunulan dakika kullanımlarının bittiği durumda abonenin ses harcamaları bağlı bulunduğu tarife üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Paketin süresi dolduğunda veya paketteki hediye faydalar kullanım süresi içerisinde tükenirse abone, Turkcell tarafından SMS ile bilgilendirilir.
 • Paket içindeki internet kullanımının ücretlendirme periyodu 100 KB olacaktır.
 • Paket bitiminde, müşterinin SMS kullanımları kendi tarifesi üzerinden, internet kullanımları ise 4 KR / 100 KB üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanya 30 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir.

Turkcell TL Hediyeli Tanışma Seti

turkcell tl hediyeli tanisma seti

Turkcell’den TL Hediyesi ile Tanışma Seti bir önceki kampanyada olduğu gibi Turkcell’den yeni hat alarak hazır kartlı olacak müşteriler için bir kampanyadır. Yeni hat ile hazır kartlı olacak Turkcell’in yeni aboneleri hatlarını 35 TL hediye ve 3 GB cepten internet faydası ile açarlar. Kampanyaya katılım ücretsizdir ve kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir.

Turkcell Süper Hotspot 10 GB Kampanyası hakkında bilgilere de bakabilirsiniz.

Turkcell TL Hediyeli Tanışma Seti’ni İptal Etmek

Turkcell TL Hediyeli Tanışma Seti Kampanyası’nı iptal etmek için bir önceki kampanyada olduğu gibi ücretsiz kısa mesaj göndermek, Turkcell mağazalarına gitmek veya müşteri hizmetlerini aramak yeterlidir. Mesaj ile açılış hediyesi iptali için İPTAL TL TANISMA yazıp 2200’a gönderilir. Yükleme faydası iptali için ise IPTAL HAT HEDIYESI 5 GB yazıp, 2200’a gönderilir.

Turkcell TL Hediyeli Tanışma Seti Kampanya Detayları

Turkcell TL Hediyeli Tanışma Seti detayları şu şekildedir:

 • TL Hediyeli Tanışma Seti kampanyasından yararlanan müşterilerimizin hatları, içinde 35TL + 6 GB hediyesi ile açılacaktır. Hediye 35 TL; konuşma, SMS, internet ve katma değerli mobil servis kullanımlarında geçerlidir. 6 GB internet hediyesi ise 1 ay boyunca yurt içindeki kullanımlarda geçerlidir.
 • Açılış anında hediye edilen 6 GB internetin 3 GB’ı Tanışma Seti Hediye 3GB kampanyasının faydasıdır.
 • Kampanyadan yararlanan müşteriler, hat açılışını takip eden 30 gün içinde HAT HEDIYESI 5 GB yazıp 2200’a gönderdikleri takdirde, SMS gönderimini takip eden 90 gün içinde, aylık tek seferde 25 TL ve üstü miktarda yükleme yaptıklarında veya Bayi POS kanalından 25 TL ve üstü tutarda bir paket satın aldıklarında hatlarına ilgili işlem için 5 GB daha hediye edilecek. Askercell servisi abonelerine 5GB yerine yurt içinde her yöne 30 gün boyunca geçerli 100 dakika hediye edilecektir.
 • 5GB hediye ve Askercell için 100 dakika faydasından hat açılışını takiben, her 30 günde bir kere olmak üzere 3 ay boyunca 3 kez faydalanılabilir.
 • Hediye 35 TL, mobil ödeme, telsiz kullanım vergisi ve bağış servislerine yapılan ödemelerde kullanılamayacaktır. Kampanyadan yararlanan müşterilerin, hat açılışından sonra konuşma, SMS, internet ve katma değerli mobil servisler için yaptıkları toplam harcama tutarı 35 TL’ye ulaşıncaya kadar, hatlarından Telsiz Kullanım vergisi çekilmeyecek, hatları ile mobil ödeme ve bağış servisi kullanımı yapamayacaklar. Kampanyaya katılan müşterilerin hatları ile yaptıkları ses, SMS, internet ve katma değerli servis harcamaları 35 TL’ye ulaştığında, hatlarından mobil ödeme ve bağış servislerini kullanabilecekler.
 • Açılış hediyesi olan 3 GB ve yükleme faydası olan 5 GB hediye internet faydaları yurt içinde, 30 gün boyunca geçerlidir ve ücretlendirme periyodu 100 KB şeklindedir. Hediye internet paketlerinin bitiminde, müşteriler, internet için 4kr/100 KB şeklinde ücretlendirilir. Askercell için 100 dakika faydasının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. Paket bitiminde müşteri ek paketi yoksa kendi tarifesinden ücretlendirilir.
 • Bu kampanya kapsamında kazanılan TL’lerle yapılacak TL transferlerinde, TL transfer servisinin şartları geçerlidir.

Turkcell Bol GB ve Turkcell TL Hediyeli Tanışma Setleri, Turkcell’den yeni hazır kart kat sahibi olacak müşteriler için geçerlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.