Web Tekno Haber

Turkcell Deprem Kahramanlarına Özel Kahraman Kampanya!

11.11.2020
357
Turkcell Deprem Kahramanlarına Özel Kahraman Kampanya!

Turkcell depremde mücadele eden çalışanlar için hem dakika hem de internet kampanyaları tanımaktadır. Turkcell deprem kahramanlarına özel kampanya paket içeriğinde 10.000 dakika, 20 GB internet ve 5000 SMS hakkı yer alır.

Turkcell Deprem Kahramanlarına Özel Kahraman Başvuru Yolları Nelerdir?

AFAD’da çalışan müşterilerden başvuruda bulunurken herhangi bir işlem yapmaları istenmez. Turkcell hatlarına hediye dakika, internet ve SMS hattını kendiliğinden tanımlar. Bilgilendirme mesajının ardından kullanımlara başlanır.

Turkcell Hat Taşıma Kampanyaları Nelerdir? Ayrıntılarına yazımızdan bakabilirsiniz.

Turkcell Deprem Kahramanlarına Özel Kahraman İçerisinde Neler Vardır?

turkcell deprem kahramanlari kampanyasi

Turkcell müşterilerinden AFAD çalışanları için düzenlenmiş olan kampanya ile ilgili bilgiler şu şekildedir:

 • Kampanyadan sadece AFAD’a gönüllü olan ve depremde görev alan kişiler faydalanabilir.
 • Müracaat etmek için kurumda gönüllü olarak çalışılması gerekir.
 • Müracaat işlemleri mesaj yoluyla gerçekleşmez.
 • Tanımlanan haklar bir ay içinde kullanılır.
 • Kampanyaya katılım koşulunu sağlayanlar, kampanyaya birden fazla katılamaz. Turkcell tarafından düzenlenen bu kampanya sadece bir kez yapılmaktadır.
 • Kampanya dahilinde elde edilen haklar yurt dışında geçerli değildir. Müşteriler yurt dışına gittiğinde kendi tarifeleri ya da varsa yurt dışı paketleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Katılım sağlayanlara verilen haklar kişiye özeldir. Başka birine devretme gibi bir durum söz konusu olamaz. Kalan kullanımlar bir sonraki aya devredilemez.
 • Turkcell düzenlediği kampanyalarda iptal etme ya da değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu sebepten dolayı paket içeriğinde değişim gibi durumlar yaşanabilir.

Turkcell Deprem Kahramanlarına Özel Kahraman Kampanyası Ücretli Mi?

Turkcell müşterilerinden depremde çalışanlar için düzenlenen kampanyaya katılmak için herhangi bir ücret talep edilmez. Kampanya kapsamındaki haklar kullanılırken kullanım miktarı pakete düşer. Haklar bittiği zaman yenilenmez ve kullanımlar tarife üzerinden ücretlendirilir.

Turkcell Deprem Kahramanlarına Özel Kahraman Sorgulaması Nasıl Yapılır?

Depremde kahramanlık gösteren Turkcell müşterilerinin kendilerine verilen haklardan ne kadar kaldığını öğrenmek için yapmaları gereken adım şu şekildedir:

 • Cep telefonlarının mesaj kısmı açılır.
 • “KALAN” yazılır.
 • Oluşturulan mesaj 2200’a kısa mesaj olarak yollanır.

Kalan kullanım haklarını öğrenmenin diğer bir yolu ise Turkcell dijital uygulamasıdır. Cep telefonlarına “Apple Store” ya da “Play Store” üzerinden uygulama ücretsiz bir şekilde indirilir. Ardından Turkcell müşteri şifresi ile giriş yapılır. Müşteri şifresini bilmeyenler 0532 532 00 00 numaralı müşteri hizmetlerinden şifrelerini öğrenebilir.  Uygulama giriş ekranının ardından “kalan kullanımlar” sekmesinden kaç dakika, SMS ya da internet hakkının kaldığı görülür.

Turkcell Deprem Kahramanlarına Özel Kahraman Kampanyası İptal Edilebilir Mi?

Turkcell tarafından düzenlenen deprem kahramanları için ek tarife haklarını kullanmak istemeyenler iptal edebilir. Bunun için Turkcell müşteri hizmetleri aranmalıdır. İptal işlemleri için cayma bedeli alınmaz ya da başka bir ücret talep edilmez. Paket iptal edildiğinde cep telefonlarına bilgilendirme mesajı gelir. Bunun yanı sıra Turkcell dijital uygulama üzerinden de iptal edildiği görüntülenebilir. İptal işleminden sonra tarife üzerindeki ücretlendirmeler geçerli olur.

Turkcell Deprem Kahramanlarına Özel Kahraman Ne Zaman Kullanılmaz?

Turkcell depremde fedakarlık yapan çalışanlara özel düzenlediği kampanya hakkına sahip olanlar borçlarını ödemedikleri için hatlarının geçici olarak kapanması durumda haklarını kullanamaz. Fakat borçlarını ödeyip hatları açıldıktan sonra hediye haklar kullanılmaya başlanabilir.  Müşteriler fatura kesim tarihlerini de değiştirme hakkına sahiptir. Bu gibi değişikliklerde kampanya hakları iptal edilmez. Aynı şekilde 1 ay boyunca kullanmaya devam ederler. Ayrıca paket ya da tarifesini değiştirmek isteyenler de kazanımlarını kullanmaya devam ederler. Hediye internet bir başkası ile kesinlikle paylaşılamaz.

Turkcell Deprem Kahramanlarına Özel Kahraman Hediye İnternet Nasıl Kazanılır?

Turkcell müşterileri deprem sonrasında hediye internet olarak 1 GB kazanabilir.  Kazanılan internet hakları günlük ya da aylık olabilir. Paket türlerini şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Tek seferde yapılan 35 TL’lik ödeme sırasında müşteriler 1 ay boyunca kullanabileceği 1 GB internet hakkı kazanır.
 • Tek seferde yapılan 5 TL ile 20 TL arasındaki yüklemelerde günlük kullanabilecekleri 1 GB internet hakkı kazanılır.

Paket için başvuruda bulunanlar yurt içinde oldukları takdirde paketi kullanabilir. Kullanımları ile ilgili daha detaylı bilgi için dijital operatör üzerinden sorgulama yapılabilir. Verilen süre içerisinde kullanılmayan haklar bir sonraki aya devredilemez.  Başvuruda bulunan kişi dışında başkası kullanım hakkına sahip değildir.  Numara değişikliği yapıldığı zaman haklar tanımlı olmaya devam eder.  İstenildiği zaman ücretsiz bir şekilde iptal edilebilir.

Turkcell Deprem Kahramanlarına Özel Kahraman İçin Nasıl Müşteri Olunur?

Turkcell’in yapmış olduğu hediye paket kampanyalarından faydalanmak için Turkcell müşterisi olmayanlar iletişim merkezinden işlemlerini gerçekleştirebilir. Yeni Turkcell hattı almak isteyenler kimlik belgeleri ile birlikte hat satın alabilir. 18 yaşından küçük olanlar kendi üzerine hat alamaz. Farklı bir operatör kullanıp hattını Turkcell’e taşıttırmak isteyenler numaralarını değiştirmeden Turkcell’i olabilir. Hat sahibi olmak ile ilgili daha detaylı bilgi için müşteri hizmetlerinden alınabilir.

Turkcell Bastı Kaptı Kampanyası İle Bedava İnternet İmkanı! Bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Turkcell Deprem Kahramanlarına Özel Kahraman İle Dakika Nasıl Kazanılır?

turkcell deprem kahramanlarina ozel kahraman nedir

Deprem kahramanlarının hediye dakika kazanabileceği diğer kampanya uygulama üzerinden kazanılır. Bunun için “www.turkcell.com.tr” internet adresine girilmelidir. Ardından müşteriler kendi hesaplarına giriş yapmalıdır.  Turkcell hediyelerin yer aldığı bir platform oluşturmuştur. Bu hediye sekmesinden hediye dakikalar seçilebilir.  Dakika kazanmak için kısa görevlerin yerine getirilmesi gereklidir. İşlemler tamamlandıktan sonra bilgilendirme mesajı ile dakikalar kullanılmaya başlanabilir. Bunun yanı sıra diğer bir kampanya ise SMS ile kazanılır. Bunun için yapılması gereken adımlar aşağıda tek tek anlatılmaktadır:

 • Cep telefonlarından “GEL DK” yazılır.
 • Oluşturulan mesaj 2222’e yollanır.

Mesaj gönderildikten sonra gelen cevap ile dakikalar hatta yüklenir. Kişiye özel tanımlanan hediye dakikalar 3. kişi ile paylaşılmaz. Turkcell’in yapmış olduğu diğer kampanyalar şöyledir:

 • BIP
 • Salla Kazan

BIP ve Salla Kazan ile hediye dakika kazanmak isteyenler uygulamaları cep telefonlarına indirmelidir.

Turkcell Deprem Kahramanlarına Özel Kahraman İnternet Başvurusu Nasıl Yapılır?

Turkcell depremde çalışanlar için hediye olarak 20 GB internet hakkı verir. Bu haklar otomatik olarak tanımlanır ve hemen kullanılmaya başlanır. Bunun yanı sıra diğer hediye internet kampanyalarından biri BİP ile hediye internettir. Müşteriler telefonlarından BİP uygulamasına girerek aylık kullanabilecekleri bedava interneti kazanabilir. Kazandıkları internet ile yapabilecekleri aktiviteler şu şekildedir:

 • İsteyen herkes sevdikleri ile hem görüntülü hem de sesli olarak internet üzerinden görüşebilir. Güçlü internet bağlantısı sayesinde görüşme anında herhangi bir kesinti yaşanmaz.
 • Müzik dinlemek isteyenler bunun keyfini doyasıya yaşayabilir. İstedikleri şarkıları daha sonra internet olmadan dinlemek için indirmek de mümkündür. Çeşitli müzik uygulamalarından da farklı müzikler dinlenebilir.
 • Oyun oynamak isteyenler için eğlence alternatifi olur.
 • İnternet gerektiren tüm sosyal medya uygulamaları kullanılabilir. Bu şekilde hem gündem takip edilir hem de çeşitli fotoğraf paylaşımlarında bulunulabilir.
 • Dergi ve gazete okumak isteyenler internetten erişim sağlayabilir.

Kampanyadan faydalanmak isteyenlerin Turkcell müşterisi olma şartı bulunur. Ayrıca Turkcell’e yeni gelen müşterilere özel ek internet kampanyaları da yer alır. Tarife değişikliği, kampanyaların içerikleri, başvuruları, paket iptalleri, vb. gibi birçok konuda 532 numaralı çağrı merkezi ile iletişime geçilmelidir. Çağrı merkezi 7/24 kesintisiz hizmet vermekte olup her türlü sorulara çözüm bulmaya çalışmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.